Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#5026) vaakuum válasza Lokids (#5025) üzenetére


vaakuum
addikt

Nekem jött össze így vagy 10-15 alkatrész, hogy nem volt olyan relikem, de valaki éppen nyitott... talán pont emiatt az utóbbi időben nem is csináltam mást, csak relikeztem agyba-főbe...főleg a defens és survivoros küldiket szeretem reliknyitásra, mert ott kis szerencsével nem csak nyitogatunk reliket, hanem kapunk is.
Mindig azt csinálom, hogy amiből a legtöbb van, azzal megyek be...
Meso most is van vagy 45-50 darab, neo is szerintem 20 körül. Gyakorlatilag nem tudom mindet kinyitni.
Bár a venkához egy guard még nekem is kellene, csak sajnos pont a 15-20 perc közötti survivort nem vállalják már sokszor, illetve defensnél is van, hogy lvl10 után kiugranak, pedig onnan lenne jobb esély.

Valaki esetleg megírhatná, hogy a venka gauntlethez szükséges reliket hol lenne érdemes farmolni, arra most én is rámennék egy kicsit jobban, csak több esély lenne, ha nekem is lenne néhány olyan relikem radiantozva.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.