Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#4030) vaakuum


vaakuum
addikt

Tegnap már bénáztam egy sort, mire rájöttem, hogy a skilleket hogy kell használni, de még mindig nem tudom a droppok nagy részéről, hogy mi micsoda, és mire való... majd alakul. Nagy nehezen sikerült átváltani a Rhinora, azzal azért még kicsit mindig olajozottabban megy a játék, de most látom a lentebb linkelt wikia oldalon, hogy létezik már belőle prime is, meg a lex-ből is van prime... meg majd egy erős közelharci fegyó is kell előbb utóbb, ha marad fent a gépen a játék. Most épp egy orthos találtam a raktárban, amivel azért ügyesen lehet hadonászni, meg asszem régen kiváló volt a sebzési rádiusza is...

De a cuccoknak a paramétereit gondolom újra meg kell tanulni, mire rájövök, hogy mit is kellene szerezni, mert annyi új cucc van, hogy biztosan vannak már közöttük sokkal jobbak is.
Asszem a legnagyobb bajom az volt régen, hogy csak 4 frame-slotom volt, meg 10 fegyver slotom, abban kellett mindennel elférnem. De tegnap este nem is nagyon tűnt fel, hogy ezekben a használható slotmennyiségekben van-e változás.
Ami viszont érdekes volt, hogy akadt olyan fegyó, aminek a modozását tanulmányozva azt láttam, hogy még -2 pontnyi mod fér rá. Ez gondolom valami nerfelés eredménye lehet, csak nem dobálta le a fegyóról a cuccokat rendesen? Gondolom ha hozzányúlok, akkor azonnal bukom a 2 plusz pontomat, és utána már csak kevesebbet rakhatok rá :U ...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.