Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14551) KROK640 válasza csongi (#14549) üzenetére


KROK640
veterán

Nekem (főleg vízparti) területek szoktak villogni

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#14552) conqver


conqver
aktív tag

[link]
Vki aki jobban tud angolul, leírná ennek a videónak a lényegét?
Thnx......fura, hogy a konzolosok sokszor porrá lőnek és iszonyatososan gyorsak :F

Shadow&Dust.....

(#14553) Alg válasza conqver (#14552) üzenetére


Alg
veterán

Röviden: konzolon RB-ben is van autotarget, gondolom mert kontrollerrel problémásabb a célzás, csak éppen konzolra lehet egeret is dugni... viszont ha jól értem csak repcsi/heli ellen működik

Volt egy idő mikor az egyik update után pár napig PC-n is ment, rácéloztál a repcsire tankkal és szépen fordult utána a torony... aztán kivették elég hamar, úgy tűnik konzolon bent maradt.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#14554) conqver


conqver
aktív tag

Köszönöm!

Más.....random nektek is beszokottv esni az fps?

Shadow&Dust.....

(#14555) csongi válasza conqver (#14554) üzenetére


csongi
veterán

Nem merem az FPS-t, miota kikerult a jatekbol. Driver es jatek frissites allapot fuggo. (AMD)
De a jatekban surubb a frissites. Egy driver alatt eltero jelensegek vannak
Fekete kepernyo random modon a foldi csatakba. Par frissitessel ezelott megszunt.
Fps beesik a szaggatas szintjere. Leginkabb a kritikus helyzetekben bosszanto. Ez altalanos, minden szoftver verzional jelen van.
Tavoli targyak eltero megjelenese. Minden szar befolyasol. Nem egyforman jelenik meg az eltero fenyviszonyban. Az FPS hanyatlas a jarmuvek szama befolyasolja a megfigyelesem szerint. Ha kornyezetbe tobb jarmu jelenik meg, vagy kerul
a kozelbe, de meg nem lathato akkor szokott a leginkabb beesni. Majd vissza all. Gondolom a nem latszodo targyak is rajzolasra szamolasra kerulnek. Olyasmi problema lehet sztem, mint Crysis motornal. Igy terheli meg a rendszert, es kell par masodperc minden elokeszul.

Telekom halozatrol, az EU szerverek kb31 pinget tudnak Gajin szerint.
Ha az adott varos meresi pontjait merem, akkor meg joval tobb, Le es feltoltes toredeke az elofizetesben szereplonek.
Eleg sok anomalia alapja lehet ez is.

(#14556) JONAS77


JONAS77
aktív tag

Pár hónap kihagyás után újra felléptek a szerverre, mindezidáig nem foglalkoztam a grafikai megjelenítésekkel, rossz helyen is próbálkoztam! A game Graf. Beállításainál játszottam a csúszkákkal, magasabb fokozatra tettem a textúrát, de nem tetszett! 2080 RTX kártyám van és nem rég jöttem rá, hogy legjobb beállítás az Nvidia driver,
pontosabban GeForce Experience segített a megjelenítést a maximumot kihozni. Nagyon tetszik az eredmény, részlet gazdag, szerintem a WoT ebben lemaradt, de még fizikai és hangi téren is! Tegnap pár csata után kifejlesztettem Tiger E
is, a legjobb csatám volt eddig, 5 tankot tudtam kilőni. Nem tudom miért ragadtam eddig le a WoT-nál?!

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#14557) conqver válasza csongi (#14555) üzenetére


conqver
aktív tag

Szevasz!
Köszi az infót......azért fura mert 10875H+RTX 2070 115W laptoppal és I7 7700+ GTX 1060 Oc asztalin is tolom.
Amikor 1080Ti volt a gépben akkor is csinálta és csak az Nvidia driverekkel való cserélgetés hozott javulást.
De mostanában már az sem segít.

Shadow&Dust.....

(#14558) conqver


conqver
aktív tag


Shadow&Dust.....

(#14559) Találtgyerek válasza conqver (#14558) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Nekem is előfordult párszor ez, amikor egyedi skin volt a gépen.

06-3o/9759I39

(#14560) KROK640 válasza conqver (#14554) üzenetére


KROK640
veterán

Igen, nekem is van, hogy random beesik az FPS (10400F + 16GB RAM + GTX950)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#14561) KROK640 válasza conqver (#14558) üzenetére


KROK640
veterán

Ez már nagyon régóta benne van a játékban, már 2015-ben is találkoztam vele.
Néha most is előjön.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#14562) csongi


csongi
veterán

Csoda tunder.
volt már valakinek ilyen élménye?
Most a Brit nemzettel megyek RB Tank csatába a PL35%. Szervertől, BR-től függetlenül.
Légicsata 0% PL.
Minden más nemzettel 0% a PL.
Érdekes, :)
Megunt a gajin a 11 kiles köröket?

(#14563) Francia91 válasza csongi (#14562) üzenetére


Francia91
veterán

Ha jó meccsem van Reál tankban zsinórban legalább 3x, PL 20-40%, ping 400, majd ahogy egymás után emiatt kiszedtek legalább 2x, néző módban minden visszaáll a normális kerékvágásba (pl 0%, ping 30-60)

Rendszeres forgatókönyv, ezért játszok már csak szökőévente

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#14564) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

En meg meguntam a szar pingelest es wifi helyett bedugtam kabelt a gepbe azota, 0 pocketloss, es alacsony ping mindenhol.

(#14565) KROK640 válasza Malibutomi (#14564) üzenetére


KROK640
veterán

Igen, ezt így kell kezelni :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#14566) KROK640


KROK640
veterán

Úgy látszik, hogy az orosz szankciók, a játékot is elérték :( :

Gondoltam ma kirepülök tolni egy pár mecset, van egy 500-as LB Boosterem amit el kéne pattintani. 2.3-ban locsolom el egy full stock orosz presetre. (feltűnt valakinek, hogy legalább egy hete egy darab holol sincs WTben?) Első gép lement, majd a másodikkal alig h kijöttem "SZERVER NEM VÁLASZOL" villog a pofámba, majd kidobott egy 10-20mp múlva a hangárba. Booster az eltűnt, jóváírva minden nulla, de bezzeg 5,5 perces crewlockot megkaptam.

Lejárt a crew lock, elküldtem a másik LB boosterem (50%), amikor a követező történt, meccsbe belépve :

És valóban az irányítás full kuka, és fileból sem tudom vissza exportálni :

Asszem mára elég is volt ennyi :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#14567) Francia91 válasza KROK640 (#14566) üzenetére


Francia91
veterán

Ne aggódj, ma német 7.7- tankban -50 ezer Lion bukta... 12 meccsből 11 totál bukta, a csapat 1 perc után már nem volt, ketten-hárman maradunk egy teljes spawncamper csapat ellen...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#14568) laskr99


laskr99
addikt

Repcsikre van valami taktikátok túlélésre? A front-front móka kerülésén kívül.

1-2 killt tudok összeszedni, régen fix jobban ment, de a GF béta óta nem repcsiztem kb.

Amcsiknál a P59-en kívül más nincs meg, csak BR 4 amit most oldogatok a P59-el. 4000tp/meccs összejön reálban minden másodiknak.

Angolok BR7.3-ig vannak meg, németek 4.7 körülig+10,3 F4 megvan még :D

Tank ofc nagyon tud menni, de a repcsik :U Mostani taktikám próbálok minél magasabbra menni és onnan rázuhanni megölni és vissza/ha messze vannak akkor a lenti célpontokat szedegetni.

Meg fejlődni árkádban próbálom oldogatni a repcsi modifikációkat :B

Rá kéne feküdni az amcsi ágra, 10.3-ig vannak tankjaim, és persze repcsi semmi. Egy F4 phantomig el szeretnék ott jutni :C

[ Szerkesztve ]

(#14569) csongi válasza laskr99 (#14568) üzenetére


csongi
veterán

Sajnos Arkados lett a real, a jatek ido miatt.Mire fel emelsz, addigra lent lezajlott a csata fele-3/4. En kozepmagassgon kb 3-4 ezerig emelek oldalra, majd onnan tamadok. Keresem azokat a csatakat, ahol van helyzeti elony. Ha nem alakul ki akkor go home.
Onnan a tobbi kb az ellensegen mulik.
Par ellenseges gep ellen meg lehet akar gyozni is, ha marad eleg ido.

Volt, hogy egy vs nyolc ellen is nyertem igy. :). Nem azt csinaltak amit kellett volna.
Szoval pontokra megy.

Osszessegeben nincs mar jo taktika. Az ido szukossege kenyszerit a gyors csatara.
Es most jobban ervenyesul a gepek tipusa. Gyors reagalas volt a fejlesztoktol, hogy jopar nemet, orosz gep fordulo kepessegen javitottak.

(#14570) laskr99 válasza csongi (#14569) üzenetére


laskr99
addikt

Iigen ezt észrevettem. Vagyis hogy a van helyzet jelző, nem csak vaktában kell keresni az embert. Ez isis vegyesen de jó.

Csak mert láttam valakik 6-8 killt összehoznak én meg 1-2 killel eh :W

(#14571) Francia91 válasza laskr99 (#14570) üzenetére


Francia91
veterán

Esetleg nézegesd meg. Mind Realistic meccs, csak azt játszok

BF 109 meccsem

Spitfire LF Mk. IX gyors 3 kill

Még egy Bf 109

B-25J meccs

Picit később majd leírom a gondolataimat a kérdésedre

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#14572) Francia91 válasza laskr99 (#14570) üzenetére


Francia91
veterán

Az a baj, hogy ha lent maradsz, ingyen célpont vagy a fent lévőknek. Ha meg felmászol, ami nem kis idő, géptől függően, sok idő eltelik, és van rá esély, hogy az ellenséges csapatból nem sokan másztak.
Én reál repülőt vagy jól mászó vadásszal játszok (P-38G, Spitfire LF Mk. IX, Tempest Mk. V), vagy jó védelemmel rendelkező bombázóval (Me 264, B-17). Ha nem jól mászó géped van, a feletted lévők könnyen levadásznak. Egy jól mászó géppel viszont a bombázók elcsíphetőek, és van rá esélyed, hogy feletted kevesen, vagy egyáltalán nem lesznek

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#14573) Alg válasza laskr99 (#14570) üzenetére


Alg
veterán

Általában azok a jó mecseim amikor kimaradok a fő csatából (nem szoktam direkt az ellenség irányába mászni, csak ha biztos vagyok benne hogy jóval felettük leszek), és a valaki mással elfoglalt elleneket tudom kilőni. Egyébként az 1-2 killes meccsek az átlagosak szerintem szinte mindenkinek.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#14574) Francia91 válasza Alg (#14573) üzenetére


Francia91
veterán

Én is a pálya széle fele szoktam emelkedni, majd mikor azt gondolom, hogy megfelelő magasságban vagyok, akkor kezdek keresni célpontokat

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#14575) laskr99 válasza Alg (#14573) üzenetére


laskr99
addikt

Passz, most a mai játék után elég sokat fejlesztettem, fejlődtem. Árkádban most ezek mennek:

(#14576) KROK640 válasza laskr99 (#14575) üzenetére


KROK640
veterán

Ez amit ABben nyomsz, ez nekem is kb az átlagos :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#14577) Alg válasza laskr99 (#14575) üzenetére


Alg
veterán

Ja hogy ez arcade... ahho' nemértek, az nekem túl zavaros összevisszaság, kb lőni kell meg állandóan forgolódni hogy nehezebben találjanak el sztem.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#14578) laskr99 válasza Alg (#14577) üzenetére


laskr99
addikt

Most felhúzni a gépeket egyszerűbb itt, mint fentebb írtam, 1 gép fejlesztésre elég az rb, ott most volt egy trükkös meccs. 1 embert sikerült P36-al elkapni(ritkafos). Majd 2 ember maradt tőlünk, tőlük. 2 P36 az egyik én, egy P39 talán orosz mert valami prém volt, meg egy Spitfire. Mivel nem voltak meg, lövöldöztem az ellen célpontokat, légvédelem, tüzérség IL2 AI repcsik, majd megjelent a 2 jómadár. Én kicsit ki voltam fogyva, iszkiri vissza a bázisra, a spiti elkapta a másik srácot, mert ő belement a harcba, a P39 meg jött értem. Szépen bebújtam a bázishoz, ott köröztem, visszafordult, tudtam,hogy ahogy landolok elindul. 2mpnél volt 1500 méterre tőlem, mázli, kiszedte a légvédelem(ez volt a célom) majd jött a spiti ami felszálláskor 1 kilóméterre volt és gondoltam hátha sikerül annyit billenteni,hogy kiszedjem, de a légvédelem megtette, én meg hassal a földben voltam, de nyertünk :C

(#14579) csongi válasza laskr99 (#14578) üzenetére


csongi
veterán

Ha jol emlekszem 7 gep volt a rekordom.
Ebbol egyezerre tamado dep 4 volt. :)

(#14580) KROK640 válasza csongi (#14579) üzenetére


KROK640
veterán

AB vagy RB?
Nekem Abben voltak 15-16 killes meccseim is régebben, egy gépre pedig 9 a rekordom

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#14581) csongi válasza KROK640 (#14580) üzenetére


csongi
veterán

Nem jatszom AB, csak RB-t.

(#14582) KROK640


KROK640
veterán

Itt egy tipikus AB kör 1 géppel :

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#14583) KROK640


KROK640
veterán

13T bomba, 1 kilőtt vadászgép, és a társaim közben semmit sem csináltak :

és ki lett kapcsolva a játékban mindennemű csevegés, gondolom az ukrán háborús üzenetek miatt :

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#14584) JONAS77


JONAS77
aktív tag

Ezt meg kell osztanom: [link]
Az ítélet eljött!!!

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#14585) conqver


conqver
aktív tag

Szevasztok!
Csak engem tiltottak vagy tényleg nem működik chat a játékban? :R

Shadow&Dust.....

(#14586) KROK640 válasza conqver (#14585) üzenetére


KROK640
veterán

Nem működik, de kettővel korábbi postban mellékeltem is.

Rajzolj Z-t vagy V-t a tankodra/repülődre, ha visszaakarod kapni. :D

[ Szerkesztve ]

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#14587) KROK640 válasza JONAS77 (#14584) üzenetére


KROK640
veterán

Na, ez szép volt!

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#14588) Francia91 válasza conqver (#14585) üzenetére


Francia91
veterán

Az ukrán-orosz konfliktus miatt ki van kapcsolva a chat opció, mindenki számára.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#14589) conqver válasza KROK640 (#14586) üzenetére


conqver
aktív tag

Átsiklottam felette :DD :R :R

Shadow&Dust.....

(#14590) Francia91


Francia91
veterán

Gondoltam a tankos agyhalott csapatok után visszatérek picit repülni.... Hát nem lettem előrébb.... :U
Mivel tudom kiérdemelni, hogy tankban és repülőben is 10-ből 9 meccsen ilyen csapatot kapok legalább harmadik éve?..... :(

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#14591) csongi válasza Francia91 (#14590) üzenetére


csongi
veterán

Mi a baj? Orulj, hogy nem lott le csapatod :D

(#14592) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

En sem ertem a csapatokat.

Mar olyan szintre sullyedtunk, hogy tankban mar nem eleg 7-8 kill, esetek 90%-ban akkor is vesztunk, csak ha 16-20 killem van akkor nyerunk. Gyakorlatilag egyedul kell ledaralnom a masik csapatot.

(#14593) Találtgyerek válasza Malibutomi (#14592) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Álljatok össze squadba és akkor legalább pár ember lenne a csapatban, aki normális! ;)

06-3o/9759I39

(#14594) Alg válasza Malibutomi (#14592) üzenetére


Alg
veterán

Akkor elég jól nyomod, ha így is összejön a nagy átlag 50% winrate, majdnem a csaták felében 16-20 killed van? ;]

Vagy amikor neked szarul megy de mégis nyertek az nem számít?

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#14595) laskr99 válasza Malibutomi (#14592) üzenetére


laskr99
addikt

Nálam a cigány kutyák kikerülik a fél pályát,hogy a spawnunk felett vadásszanak le, spawnolsz, el se tudod kapni.......... Kihagy csak ezért fél matchet..

(#14596) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Azon rohogok (kinomban) allandoan milyen fasza a WT fizika. Megyek a repulommel, szembe az ellen, lovunk egymasra, nem talal egyikunk sem, tudom hogy o jobban fordul szoval siman tovabbhuzok egyenesen, o csinal egy 180-at nulla sebesseget veszitve es siman jon mogottem sot kozeledik es lo ram.

Realisztikus :)

[ Szerkesztve ]

(#14597) csongi válasza Malibutomi (#14596) üzenetére


csongi
veterán

Ez a klasszikus :). Sajnos , két eszköz egymáshoz viszonyítás alapján dolgozik sztem a motor.
És nem a látható sebesség a számítás alapja.
Számtalanszor ellenőriztük, a lassabb mégis gyorsabb :D

(#14598) KROK640 válasza Malibutomi (#14596) üzenetére


KROK640
veterán

Én azt bírom, hogy 7 éve a játkosok 95%-a lefordul ha ugyanolyan géppel vagyok, és csak akkor van esélyem fordulóharcot nyerni, ha érezhetően szarabbul forduló gépe van.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#14599) Alg válasza KROK640 (#14598) üzenetére


Alg
veterán

Git gud ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#14600) Francia91 válasza KROK640 (#14598) üzenetére


Francia91
veterán

Ugyanazon géppel is le lehet fordulni egymást, ha más a gép fejlesztettsége, és legfőképp más a játékos tudása az adott gépről ;)
Na ezért érdemes átmenni Realistic-ba, és ott kitapasztalni a gépeidnek as határait ;)Aztán lehet sírni

A videón nem egyforma gépek vannak, de hasonló fordulási képességekkel vannak megáldva, a stílus és a tudás különbözteti meg a két pilótát csak

Na ezért kéne otthagyni az Árkádot, és Realistic-ot tolni, ott ezeket megtudnád

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.