Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14951) 7Sony7 válasza Malibutomi (#14950) üzenetére


7Sony7
addikt

Öööö. Izé? Nem is tudom, miről beszélsz. :B Azt sem tudom, hol találnám meg amit linkeltél, ha nekem kell kikeresnem.

-

(#14952) Malibutomi válasza 7Sony7 (#14951) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

A szerver oldali replay mindent tartalmaz, az osszes jatekos minden mozdulatat, ott tudod nezni barmelyiket.

Ha bemesz az uzenetekhez, amiket kapsz a meccsekrol (mennyi RP neg penz stb) abban mindig van egy link a csata szerver replay-hez.

Abban barmelyik jatekost nezheted barmikor az o nezetebol.

Vagy ha femesz a WT oldalra, ott a Community ful alatt a Replay-re es bekattintod hogy keressen a te reszveteleddel akkor ott az osszes csatad szerver replay-e.

(#14953) 7Sony7 válasza Malibutomi (#14952) üzenetére


7Sony7
addikt

Köszi!

-

(#14954) SpazzMaticus válasza BerserkGuts (#14947) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Ez kb. mindent el is mond erről a játékról...
Én, és sok ember akit ismerek ezért hagyta abba az egészet.
Anno én is kiszámoltam hogy 90%-ban free-to-play-ként, és az én játékidőmmel család és munka mellett kb. mennyi időmbe tellene egy-egy ág kihúzása, és olyan 9-10-évek jöttek ki.... :D
És akkor csak a repülőkről beszéltünk, 90%-ban én csak azokkal játszottam...

Mert értem én hogy "csak élvezni kell a játekot" meg a "kis tier-ek sokszor jobbak", csak mondjuk szerintem az kamuzik, vagy legalább is nagyon ritka "állatfaj" aki azt mondja hogy nem érdekli a progresszió, nem azért játszik ilyenekkel hogy elérjen a "tetejére", és tudván azt hogy neki arra kb. 0-esélye attól még ugyanúgy élvezné a játékot.

Persze kiszámoltam azt is, hogy pénzben mennyibe kerülne "bevásárolni" magam a top tier-ekbe, és én arra nem vagyok hajlandó.

Megengedhetném magamnak bőven, de én öreg rókaként még máshogyan szocializálódtam. Számomra teljesen elfogadhatatlan egy db. szaros játékra akár 6-8-10-év alatt is, de százezreket költeni. A pofámról leégne a bőr a tükörbe nézve.
Ne vegye ezt senki magára, nem ítélkezem más felett, de nálam ez van. :)
Egy játékra, egy játék árát vagyok hajlandó költeni, nem többet. Ennyit költöttem a WT-re is, 4-év alatt.
És igy, hogy nem grindeltem célzottan ágakat, repülőben kipróbáltam/játszottam szinte mindet, 5,3-nál feljebb nem jutottam...

Bár jól szórakoztam, mégis azt gondolom hogy b@ssza meg a WT, meg az összes ilyen játék.
Ilyen formában létezniük sem lenne szabad, és a tököm fog így még egy percet is rájuk szánni, fizetni meg aztán pláne nem... :DD

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#14955) BerserkGuts válasza SpazzMaticus (#14954) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:K hát na ja még a pénz az nem is a világ vége de az idő amit felemészt még ha fizet is az ember ez a rosszabb

Más játék nem ennyire idő igényes pl: cod, BF, fornite... hamar megunható szerencsére meg pörgősebb is.

Nálam a wot ami hasonló meg ugye tankos játék és szintén hosszú xp gyűjtögetésre alapul.
De 13-év alatt 25.000e csata van csak mert sose kötött le hosszú távon és a legtöbbet bétában meg az elején játszottam amikor még tényleg free volt a játék, mert kellett a játékos ha fizet ha nem.

Mikortól kezd majd nehézzé válni feljutni?
Mert még most a elején úgy érzem haladok 2hét alatt amiben 1 hét prémium is volt, mert valami új regkóddal kaptam prémiumot már BR 3.7 és III.szint megvan.
De biztos ez olyan beetetős mint a wotban ahol hamar feljutsz tier 5-be ami a fele mert tier10-ig van azután jön a neheze :DDD

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#14956) csongi válasza SpazzMaticus (#14954) üzenetére


csongi
veterán

A fizetes ellen nem is lenne bajom. De legalabb a fizetes idohatarat ne datumba adna meg a keleti kapitalista, hanem jatekben eltoltott idot szamolna.

Az meg a legalja, hogy a megvasarolt eszkozok csomagokat kenyukre kevukre modosithatjak.

Ezert marad Beta fazisban.
Semmit nem veszel a jatekban jogilag. Tamogato osszeget utalsz nekik, cserbe kedvesek lesznek veled.
Barmelyik usert kiemelheti a szabaly rendszerben. Es barkit buntethet hozhat hatranyos helyzetbe, semmilyen kozlesi kotelezestsege nincs. Elfogadtuk a felhasznalsi szerzodest. Lemondunk a jogainkrol, es elfogadjuk a felteteliket. Igy pont olyan diktatorikus rendszer, mint ahonnan jon.

Tudom, hogy sokan ezt Konteonak nevezik.
En meg idezek egy itteni forumtarst.
"Attol, hogy homokba dugod a fejed, meg leszel b.szva."

Uzeltileg sztem sikeresebb mint barmelyik nyugati cucc.

Par ember nagyon jol el belole. Tulajdonkepen ugyesen csinaljak. :)

8 ev jatekt utan nem tudtam egy nemzetet sem maxig megvennem.

Hiaba volt kinyitva az agba, lion nem volt ra.

Sok jatekkal jatszottam, de ez zsenialisan tudta elbaszni az idomet. :).
25en vegleg torlik az accontom. Hala az egnek.
Ennek a jateknak a covid dobott mento ovet. Igy tovabb tudnak vergodni a xarukkal. :D.

Minel tobb idot toltok nelkule, annal jobban latszik mennyire elavult, szenne komplikalt menurendszeru , amit MMO nak csufol.
A grafikus meg fizikikai motor az eletbe nem volt szinkronba, es nem is lesz.

Azon sirtam fel, mikor kozolte a Gajin, hogy egy atlagos jatekos egy korbe 6-7 killt csinal tank realba. :D

Nah azt ezt a statisztikai atlagot oda dugjak ahova gondolom.

Soha tobbet ilyen paytowin jatekra nem aldozom a szabad es szorakozasi idomet.
A legduhitobb, hogy nulla esely van ellene fellepni, semmit nem lehet tenni jogilag.

Betonbiztos alapokon nyugszik, ezert van eu szerver, es ezert adozik Magyarorszagon.

Kinai- Orosz kotyvalek.

[ Szerkesztve ]

(#14957) Malibutomi válasza SpazzMaticus (#14954) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Na akkor elarulok par titkot a fejlesztesekrol.

1. Ezt biztos sokan tudjak de lesz aki nem:
Amikor egy jarmure kapod a fejleszteseket mert hasznalod, (nagyobb bombak, motor, stb) mikor abbol kiraksz egy sort kapsz az eppen fejlesztett uj jarmuved fejlesztesehez joparezer RP-t.

2. Ha sok RP-t akarsz egy repulos fan, es nem akarsz sosok csataba bemenni de van 1-2 orad jatszani, akkor fogsz egy bombazot, bemesz szimulator csataba, es nyugisan elrepkedsz, bombazol bazisokat. Persze parszor lelonek de ott akarhanyszor ujraeledhetsz. Barmikor ki is mehetsz a csatabol amikor akarsz.
Egy-egy ilyenert siman 10-30.000 RP vagy tobb is johet. Szoval 1-2 ilyen sim meccs kirak akar teljesen egy uj repulot neked.

3. A Warbond shopban is lehet venni premium jarmuveket amik segitik a haladast.

[ Szerkesztve ]

(#14958) csongi válasza Malibutomi (#14957) üzenetére


csongi
veterán

Hiaba van RP ha nincs silver.
BR 7-8 kornyeken egy jarmu vasarlas, legenyseghez tarsitas kozel 1 milla. Es minden fejlesztett modifikacio sl.
Csak reszlegesen lehet trukkozni.
Magasabb BR zabalja a penzt.
Ha free, akkor bitang sok nap.
46 repnapot hagytam ott, a brit repulok br9 be tudtam megvenni.
Egy gep vasarlas fejlesztes legenyseg kb 1.5-2 milla.
Es ott a javitas.
Szimoba, meg nem eger bill, hanem ujabb beruhazas egy hasznalhato joy+ pedalok.
Tank szimo meg egy vicc.

Fizetsz, haladsz. Ha nem akkor sak cammogas.
A legenyseg kepzettsege is fizetos modban halad csak.
ingye cumika jar, meg az agyfasz.

(#14959) Malibutomi válasza csongi (#14958) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem kell joy a simhez,max ha vadasszal mesz.

Tudom mi mennyibe kerul,de nekem sosem volt igazan gondom silverrel, most is van kb 10 millam

[ Szerkesztve ]

(#14960) csongi válasza Malibutomi (#14959) üzenetére


csongi
veterán

Realisztik tank, repulovel vegyesen zabalja a penzt.
Bombazo nem mindenkinek jon be, leginkabb keveseknek.
A legtobb nemet ME , JU, vagy orosz BE kasztolashoz repulnek.
Csak azzal meg nem tanul meg vadaszni.
Rengeteget felemeszt a javitas, es a legenyseg is sokba kerul.
Problaj free jatszani, kb 50% al kevesebb jut mindenbol, es a kiadasod nem lesz kevesebb.

(#14961) Malibutomi válasza csongi (#14960) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Free jatszom

Azt viszont nem ertem hogy ha te otthagytad a jatekot akkor minek krealod itt a felesleges hozzaszolasokat.

Nem beszeltem arrol hogy hogy lehet megtanulni vadaszni.

Azert irtam hogy menjen simbe bombazoval, mert nem kell hozza sem joy, sem sok tanulas meg skill, csak eltotymorog egy kis idot, es jon erte sok RP ha fejleszteni akar

(#14962) BerserkGuts válasza Malibutomi (#14961) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:)) na és a 10milla silver honnan jött?

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#14963) csongi válasza Malibutomi (#14961) üzenetére


csongi
veterán

Mit fejleszt? Lesz pr-je. Es hogy fejleszti vele a kivalasztott gep vadaszgep, vagy tank modifikaciokat?
Sehogy.
Mindenert sl kell, anelkul semmit nem veszel.

Kivancsi lettem, melyik br-ig juttal, mennyi idovel, es hany jarmu lett kifejlesztve, es hany asz legenyseged lett?

Jo a kerdes honna lett 10 milla?
Orok br 3 ba maradtal? Csak akkor halmozodik.
Klan tarsamnak 20 milla korul volt, br 5.7 sosem ment feljebb, es egy nemzetet vitt.

Nem a reszortod megallapitani mi a felesleg. Ha nem tetszik, ignoralod.

Nem mindenkinek elvzet bombazoval baxni az idot, es unatkozni.

(#14964) aradebil2 válasza csongi (#14960) üzenetére


aradebil2
senior tag

Venni kell néhány prémiumot akcióban, és kész. Lehetne költeni 20 dollárt minden 100/200/300 lejátszott óra után, és mindenki boldogabb lenne. Ez egy ingyenes játék ami folyamatos supportot kap, ez van.

[ Szerkesztve ]

(#14965) csongi válasza aradebil2 (#14964) üzenetére


csongi
veterán

Ingyenesen is! Es nem csak ingyenes. Nagy a difi.
Lehet kopteni milio felett is. Ismerek olyat is. Harmada ido alatt, 3 nemzet topp tirbe kimaxolva.
Nincs support, csak ha penz van.
Jatek kulcsok eladasaval mar nem mukodne.
Mint irtam, ugyesek, es jol csinaljak uzletileg.

[ Szerkesztve ]

(#14966) Malibutomi válasza csongi (#14963) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

USA tank 10.7-11.0 repcsi 8.7
Nemet tank 9.7 repcsi 8.7
Orosz tank 11.0 repcsi 8.0
Angol tank 11.0 repcsi 8.0
Japan tank 8.7 repcsi 8.0
Kina rank 8.0 repcsi 5.7
Olasz tank 8.7 repcsi 8.0
Francia tank 8.3 repcsi 7.7
Sved tank 10.0 repcsi 8.0
Israel tank 7.7 repcsi 5.7

Van 4-5 asz legenysegem is.

Az meg hogy mindenben csak kotekedsz es kopkodsz igenis felsleges. En probalok segiteni a kezdoknek.

"Nem mindenkinek elvzet bombazoval baxni az idot, es unatkozni."

Igy van. De nem te vagy a mindenki es nem is neked szoltak a tanacsaim mivel te mar nem jatszol...szoval nem ertem minek valaszolgatsz felslegesen.

[ Szerkesztve ]

(#14967) csongi válasza Malibutomi (#14966) üzenetére


csongi
veterán

Es ezek mind tarsitva vannak kezelo szemelyzettel?
Mennyi jatek idovel?

(#14968) Malibutomi válasza csongi (#14967) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem nincsenek, szemelyzet nelkul fejlesztettem ki oket :U

[ Szerkesztve ]

(#14969) csongi válasza Malibutomi (#14968) üzenetére


csongi
veterán

Ha mind kezelo szemelyzethez van rendelve, akkor piszkos nagyokat ferditesz.
10M SL es free modba. Akkor vagy mast sem csinlasz csak WT-zel, vagy vannak idoszakok, mikor free be jatszol. :).
Legalabb ne hulyisd a kezdoket.
Ez free modba, brutalis idot emeszt fel.
De arra mar nem valaszoltal.
Mennyi premium van koztuk?

(#14970) Malibutomi válasza csongi (#14969) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Fingom sincs mennyi jatekoidom van benne, azt sem tudom hol kell megnezni.

amugy meg legyszives a felmenoidet vadold ferditessel

(#14971) csongi válasza Malibutomi (#14970) üzenetére


csongi
veterán

Nem tudod?
De te segitesz, meg velem szemelyeskedsz, es szabalyt akarsz szabni?
Szepen vagyunk.
Utalok berkivel is vitatkozni, de bizonyitsd az allitasod.

Nezd meg az adatlapod, ott megtalasz minden adatod.
Jatekmodonkent.

Hany premiummal is rendelkezel?

(#14972) Malibutomi válasza csongi (#14971) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Igen en segitek ,mert tanacsokat adok...te viszont csak bunko modon kotekszel :) Errol ennyit :)

Es nem en szemelyeskedek hanem te vadolsz hazugsaggal. Szoval innentol ignorallak, mert semmi ertelmeset nem tudsz irni :)

[ Szerkesztve ]

(#14973) csongi válasza Malibutomi (#14972) üzenetére


csongi
veterán

Tehat nem mondod meg. :) Sejettem.
Minden rendben.

Akkor abbban is segithetnel, hogy az RP magaban er e valamit?
Kb 30 milio felett volt, kenhettem a hajamra
Vagy kell hozza GL vagy SL, vagy hogy is van ez?

(#14974) Malibutomi válasza csongi (#14973) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem, mivel nem szokasom kovetelozesnek eleget tenni...foleg ha az illeto nem kepes kulturaltan kommunikalni :)

amirol meg te beszelesz az a konvertalhato RP

Felhivnam a figyelmed hogy megint legnyegtelen hulyesegekkel, kotekedessel, es kopkodessel rontod le a topikot. Mig en segiteni probaltam az ujoncoknak.

[ Szerkesztve ]

(#14975) csongi válasza Malibutomi (#14974) üzenetére


csongi
veterán

A kerdesekre nem valaszolsz.
A valaszban lenne a segitseg, a kezdoknek.
Felhivom a figyelmed, hogy csak te eled meg kotekedesnek, es tersz ki a valasz adasok alol, ideologia maszlaggal kerulve.
Koveteles? Hol hangzott el koveteles? Vicces :D
Tipikus reakcio, ha erdemben nem tudja az ember igazolni az allitasat, vagy nem szeretne ha az kiderulne az allitasanak valotlansaga, esetleg.

Semmi kivetni valo nincs benne ha a jatekos fizet a jatekert.
Tegye. Senkinek semmi koze hozza.

De teljesen mas erofesziteseket igenyel a jatekban egy free es egy fizetett idoszak. Es ennek ellenkezojenek a bizonygatasa , alszentseg, ha a hozzaszolasaim pesszimizmusnak van beallitva.
Szoval combos ferdites.

Milyen lerontasrol beszelesz? :).
Ha 4 en nem irnak ide rendszersebben be is zarhatna.
Az utobbi idoben Kork posztolt rendszersen, O is meg lett szolva, hogy ne csinaljon hirfolyamot a topikbol.
Egy evben egy kezemen meg tudom szamolni hany kezdo jatekos keresi fel a topikot.

Segiteni akarsz valoban?
Miert nem viszed oket magaddal csatakba?
Miert nem viszed oket farmolni?

Technikai kerdesek voltak. Melyik tank hol hogyan jo?
Miert nem mutatod meg nekik a jatekba?

(#14976) Malibutomi válasza csongi (#14975) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem, csak a kotekedo, kovetelozo embereknek mar azert sem szoktam valaszolni :)

Vicces ahogy te beszelsz ideologiarol, mikor csak azert jarsz ide hogy szidd a jatekot, amikor valaki segitene a kezdoknek akkor meg megprobalod leugatni hogy nem ugy van, nem igaz, es hazudik.De te nem irsz nekik semmi hasznalhatot.
Ez kb mindent el is mond rolad :)

Neked pedig nem kell bizonyitanom semmit, mert mar megmutattad hogy csak kotekedni jarsz ide. Az lenne a szep ha ugy ugralnek ahogy egy kis nyikhaj futyul csak azert mert azt hiszi o a nagyfiu :)

"De teljesen mas erofesziteseket igenyel a jatekban egy free es egy fizetett idoszak. Es ennek ellenkezojenek a bizonygatasa , alszentseg, ha a hozzaszolasaim pesszimizmusnak van beallitva.
Szoval combos ferdites."

Senki nem mondta hogy ugyanaz, csak van egy-ket hulye a forumon akinek szokasa belekepzelegnimasok hozzaszolasaba azt amit o gondol :) Nem mondom ki az innen a topikbol.

[ Szerkesztve ]

(#14977) csongi válasza Malibutomi (#14976) üzenetére


csongi
veterán

Szep volt.
:).
Koszi a megerositest.
Felmenoktol a nyikhajozasi szemelyesekedes kimagaslo.

Miert nem mondod ki? Felsz leirni.

A ferdites allitasomat, nem sikerult tenyekkel cafolni.
Pedig nem komplikalt, elegendo lenne par screenshot.
Ne nekem, hanem nekik mutasd meg, milyen tech fat lehet epiteni free modba, es mennyi idot emeszt fel.

Mindegy, hadjuk.
Reszemrol zartam a temat. :)
Tovabbi jo free gamet.

(#14978) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

Valamennyit biztos kell perkálni ami rendbe is volna nincs free game.
Ha max 10-15e ft ami nem vág falhoz senkit se de ez egy egész évre elosztva.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#14979) csongi válasza BerserkGuts (#14978) üzenetére


csongi
veterán

Sajnos nagyon alap belepo, es egy evre nem elegendo.
Tartosan erdemben evente 50-100 ezer kozzott lehet boldogulni.
Ft-ba sok, de Euroba lofaszjoska.
Akkor is telik a premium idod ha a jatekba nem vagy jelen, ergo nem veszed igenybe a szolgaltatast.
Vagy tolja az ember fizetett idobe, vagy deficit.
Es egy kis matekkal kijon, milyen draga egy jatek tud lenni ha leosztod a fizetest a netto jatekidovel.
A fizetos mod jatek elmenyet adjak a free jatekosok.

Sok mindennel lehet probalkozni.
Br 5 kornyeken mar tiszta free modba koronkent kb 30% pluszba kellene lenni, hogy gazdasagilag lehessen haladni, es ne hetekbe teljen egy jarmu fel fejlesztese. De akkor alapbol kevesebbet kapsz mindenbol. Jelentosen kevsebbet. A legenyseghez mindig kolteni kell.
Innen lehet kuzdeni, vagy fizetve haladni.
Br 5alatt, meg inspiralo es szorakoztato dinamikusnak mondhato a fejlodes.A jatek minden bugyutasagaval egyutt.

Minel magasabb br-be jatszottam, annal kevesebb magas LVL jatekossal es magas jatekidovel rendelkezot tapasztaltam.

Ezt kell elfogadni es szem elott tartani egy kezdonek.
Es akkor sztem kissebb az eselye beleragadni, vagy olni bele a penzt. De ez mar egyeni dontes lesz.

(#14980) laskr99 válasza csongi (#14979) üzenetére


laskr99
addikt

Vagy csak ésszerűen kell játszani.

Minden 11.0 tankra amit eddig vettem volt pénzem, most jelenleg 30-100k közt stagnálok, mert fejlesztek. De amúgy ha nagyon pénzt akarok farmolni, akkor 5.3-6.7 német ág és nap végére 1m megvan.

2014 óta össze vissza játszom, US ág 11.0 event cuccokkal. Német 7.7, angol 6.7, RU 7.0(10.0 event cuccok). Repcsi US-GER 4.7 angol 7.3 körül van.

De nem mindennap és nem 0/24 játszom.

(#14981) aradebil2 válasza csongi (#14979) üzenetére


aradebil2
senior tag

Magyarázd már el nekünk kérlek, hogy az 50-100k évente neked hogy jön ki és mire költenéd? :U

(#14982) csongi válasza laskr99 (#14980) üzenetére


csongi
veterán

Most komolyan.
Mit nem lehet erteni azon amit irok?
Tolem lehet 1 ev 10 ev a regisztracios ido ota.
A netto jatekban eltoltott ido a mervado.
Amit leirtal nemzeti fejlesztseg fele sem annak amit Malibutomi elert, az allitolagos free modba.Ami nem igaz, vissza kell nezni a hsz-it a posztolt kepeket. :).

Hiaba lesz 1 miliod egy jarmure. Keves.
Annak a parametereit csak azzal tudod fejleszteni.Amit azzal a stockos cuccal kell elkezdened, es ujabb 1 milla mire meglesz. A javitasi koltsegekrol nem is beszelek.
A legenyseghez rendeles 9.0 kornyeketol mar megint szazezres tetel.
A javitas meg brutal draga.
Azert kell vissza menni copni kis br-be, hogy legyen piiiz. Csak azert, hogy magas br-re legyen penz. Mikozben a jatekido jelentos resze alacsony br-be tortenik, de legalabb van 10 tankja. :)
Mert a magasabb br deficites, a br-ben levo eszkozzel nem lehet finanszirozni. A hangarba javitas talan a legolcsobb, de a legenysegre elotte kolteni kell, es napok mennek el, a javitassal, es mire ujra jatszana az adott eszkozzel kiesik az pici rutin is.

Vannak kivetelek, de nem ez a mervado.
A vilagon vannak akik 10mp korul futjak a 100metert, de ez nem lesz altalanos.
Kevesek kivaltsaga.
Ugyan ez van a jatekba. Free modba 60% plusz kell tolni az atlag felett, hogy ne kelljen visszamenni alacsony br-be farmolni. Ez is kevesek kivaltsaga, jol mutat, statsztika javito.
Ennyivel tobb jut premiummal. . A premium jarmu meg duplajat farmol, nekem is volt. Megsem adok csoda megvalto tanacsokat, hogy tud fejlodni, meg mit nezzen milyen videot :).
De a premium csilingelo fiat valutaba kerul. Az adott tartomanyba lehet vele erenyesulni es kasztolni a techfat, es meg azon kivul is tobbet er, mint ami az agba van az esetek tobbsegeben.

A SP nyert gepek, jelentos resze megvasarolt, a megjelenes elejen sok van, aztan elkopnak. Nerfelik oket szepen lassan.

Techfat premiummal huznak a leghatasosabban. Ez a leg gazdasagosabb az idot is figyelembe veve.

(#14983) csongi válasza aradebil2 (#14981) üzenetére


csongi
veterán

Menynibe kerul egy eves preium?
Mit kell magyarazni 250 euron? :).
Nem a csorok penztarcajahoz merik ezt.
Leirjam megint?
2021 evbe 73 miliard arbevetel.
Nem a free meg a 15 ezres koltesbol jon ossze :D

Egy valamire valo gep 30-40 euro. Nagy fantazia nem kell, hogy 3-4 darabbal mar 50 ezer felett vagy. Nem nagy druvaj. Nezegesd a jatekosok jarmuveit, es majd kerekedik a szem. :)

[ Szerkesztve ]

(#14984) aradebil2 válasza csongi (#14983) üzenetére


aradebil2
senior tag

Nem mondtam hogy nem LEHET elkölteni rá ennyi pénzt, hanem hogy KELL-e? Persze, minden premiumot meg lehet venni, lehet folyamatosan előfizetni premiumra, természetes teljes áron amit szerintem normális ember nem tesz meg, amikor 3 havonta vannak 50%-os leárazások. Éves prémium leakciózva 40 EUR, ha ez az éves előfizetés ára lenne akkor is sokallnád?
Premium idő egyébként majdhogynem fölösleges, ha van minden fához 1-1 prémium géped, amivel meg tudod tolni az elapadt forrásaidat néhány game alatt (F-5C, JU288, Wyvern, stb.). Ha eleget játszol egyébként ez egy részét ki is tudod szedni Warbond shopból.
Persze lehet mondani, hogy agyatlan farmolás visszamenni rank5 alá pénzt gyűjteni, de általában ez kell ahhoz, hogy megtanulj játszani és toptierben ne csak a pénzedet égesd, hanem tudj folyamatosan játszani.

(#14985) csongi válasza aradebil2 (#14984) üzenetére


csongi
veterán

En nem igy latom.
Kell e? Azt eldonti aki eppen ezelott a dontes elott all.
Biztos volt ilyen, csak en nem lattam 40 euroert eveset.
Nem az a kerdes mit sokallanek. Attol a jetek tovabbra is megkulonboztet.
Penzert mindig elonyhoz juttat. Minel tobb a befizetes, annal tobb elonyt elvezel.
Ezzel van bajom, de ettol nem valtozik meg a jatek. Ez ilyen, ez van.
Nem felesleges a premium. Premium geppel csak az agat tudod huzni. A jarmuvek specifikacioit csak a jarmuvel tudod fejleszteni es minel magasabb br-be vagy annal jobban kell a prem, mert szenvedes a fejlesztese.
Ki mondta, hogy agyatlansag, a kisebb br-be visszamenni?
Cumi, azt mondtam. Es az. Teljesen mas modon kell magas br- be tolni. Joval magasabb fordulaton porog.
Eltolt egy csomo idot lent, farmol es aztan pikk pakk elegeti fent. Es lehet kezdeni elolrol.
Szamtalan SL farmoltam kis br-be, csak, hogy legyen top tier.
Az ido lett elbaxva, es unalmassa valik. Ezt a gajin is tudja, ezert a techfaba bekerulo jarmuvek sokasagara van kihegyeze a " jatek fejlesztes", es nem a jatekmodok fejelsztese a fo irany!
Ha nincsenek uj jarmuvek, akkor reges regen kipurcant volna az egesz.
Lasd IL2.
De mivel erre van kereslet, igeny, erre nyilnak a bankkartyak, igy ezt az utat kovette a gazdasagi resze, ami ertheto is.

(#14986) BerserkGuts válasza aradebil2 (#14984) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Hát top tierben könnyebb célozni meg egyszerűbb is még menet közben is lelövöd őket tiszta vicc :DDD

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#14987) Urna válasza Malibutomi (#14976) üzenetére


Urna
tag

Szerintem nyugodtan engedd el ezt a topikot. A kezdők segítségére inkább egy yt/ twitch / dc (de talán még a hivatalos wt fórum is jobb) linket lehet adni mint mentőöv, a többi felesleges.
Itt ilyen conteos gyikember-elmélet a meta szerintem, de őszintén értékelem hogy segíteni próbáltál valakinek.

S10 + Galaxy Watch 3

(#14988) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

Megéri két külön accot húzni?

Arra gondoltam a németet egy új regisztrációval kezdenem megint el amire 7nap ingyen prémium kód volna meg némi ezüst és prém jármű

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#14989) csongi válasza BerserkGuts (#14988) üzenetére


csongi
veterán

Azt vidd, ami kedvezobb. Nem lesz kifizetodo ket acc.
Az elso par lepesben jol elkoltott GL fontos. Ezt ha meg tudod tamogatni legalabb 60 napos premiummal, sokat lendit.
Errol korrekt Magyar youtube videok is vannak.
Nehez jol valasztani tapasztalat nelkul. Konnyen benne van, hogy idokozben valt nemzetet a jatekos. Ilyenkor megint jol jon a GL, plusz premium.
Illetve a kivalasztott nemzetbe jol valasztott premium vas. Azzal szeles tartomanyba lehet kasztolni. Persze a megvett eszkoznek illeszkedni kell a jatek stilusodhoz.
Pl Egy wyvern 4.0 szepen lehet vele teljesiteni, premium mellett meg foleg. Ha free marad akkor is jobban termelnek a premium eszkozok, de sokkal tobb ido mire erdemi eredmenyei lesznek. WT wikiben bennne vannak a pontos ertekek. Es igy tovabb. De csak akkor mukodik, ha megszereti es megerti ezeket a jarmuveket. a jatekos.

Eredmenyesebben lehet jatszani csucs idoszakokon kivul. A tetopont hazai ido szerint este 9-10 orakkor eri el, utana eleg dinamikusan csokken.

2-3 kezelo szemelyzet kezdetben elegendo tank csataba, ha realt jatszol. Az legyen jol kepzett. Csak repuleshez elegendo 2 is. Egy csataba csak egy gepet lehet bevinnni.
A kezelok kepzettsege sztem fontosabb a mennyisegnel.
Inkabb tartalek jarmuvekkel potold a kevesebb pilotat. Tartalek repuloket real repuleskor nem tudod ervenyesiteni.
A legenyseg azon kepessegere kolts, ami fontos.Pl Vadaszgep pilotanak nem fontos a lovesz kepesseg.Ha szelesebb gepparkot hasznalsz, akkor jol jon a javitasi kepesseg. A hangarba lassan de ingyensen javulnak a kipurcant cuccok.

Minden nemzetnek vannak gyengebb es erosebb savjai.
Javitasi koltsegekben is jelentos elteresek vannak. A Britek az egyik, vagy talan a legdragabb javitasi koltsegekkel rendelkezo nemzet.

A jatekmodok kozotti ugralas nem kifizetodo. Arkad-real-szimo.
De ha nagy a kesztetes, akkor ra kell probalni. :)

A jatek alapbol egy arkad, ez lett tovabb nehezitve.
Ez tank csata kezdesnel eszre veheto. Par masodpercig arkadosan mozognak a teknikak. Kb ennyi ido, mire a motor teljesen felall es betolti az oda valo modulokat.
Ez ilyen.

Repulo gepeket fejlezd repulos modba, ha keszvan akkor mehet kevert csataba.
A tankrealba a repules nehezebb fejleszteni nehezebb repulot, erdemes kis olcso vadaszgepekkel megerezni. A legvedelem nem AI lesz. :). Magaslati bombazokkal nagy a hibazas lehetosege. Ha csak nem a spawnt tamadod.

Van aki sokat repult, de nem erezte magnak azt.

Valahogy igy.
Sztem kezd ugy, hogy csak ket kezelot hasznalasz.
Youtube tippes videokat kell nezni ezeken alkalmazd. Sokkal jobbak barmelyik hozzaszolasnal. Sokkal atlathatobb es tanulhatobb.

Beallitasoknal rengeteg apro kis trukk van. A grafikatol kezdve a fegyverzetig.
Ez a jatekon belul is egy masik vilag. Ami kb minden uj csomagnal bovul, vagy modosulhat.

(#14990) BerserkGuts válasza csongi (#14989) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Hát okés inkább 1 acc lesz akkor.

Viszont vettem egy T-80UM2-t a marketről de hogy lehet használni vagy mi ez? :F

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#14991) BerserkGuts válasza BerserkGuts (#14990) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:DDD közbe rájöttm berakták külön készletekhez aha

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#14992) Phobion válasza BerserkGuts (#14991) üzenetére


Phobion
őstag

melyik marketen vetted?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#14993) BerserkGuts válasza Phobion (#14992) üzenetére


BerserkGuts
őstag

wt-n
https://trade.gaijin.net/ [link]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#14994) SP4C3 válasza BerserkGuts (#14993) üzenetére


SP4C3
veterán

Aktiválod és megkapod a tankot, vagy eladhatod, én 18 Gaijin Dollárért vettem, most eladhatom ~30-ért, vagy aktiválhatom, T80 sokkal jobb vétel lett volna, ha lett volna rá gaijin dollárom, de ami volt azt is különböző hulladékok eladásával szereztem... A tankot nem próbáltam, természetesen sz@r, mivel a soviet tankok a top-best-über-mega gépek, a többi híg phos hozzájuk képest!

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#14995) laskr99 válasza SP4C3 (#14994) üzenetére


laskr99
addikt

Azt vettem észre,hogy ha weakspot nincs, jó kis tank. Meg a Kancer50 ellen is jó, 8db rakétát fel tudok fogni :DDD

(#14996) KROK640 válasza csongi (#14958) üzenetére


KROK640
veterán

Sajnos ez igaz, de ABben az RP sem nagyon jön magasan (BR 7.7-10.0) REPÜLŐ.
3+ éve van egy 8.7-es német repülő presetem, igaz csak akkor játszom velük többnyire ha maguktól megjavulnak, de 3 éve tolom és még messze a kifullozódás. 2+ éves a francia 7.7-em, neveséges, hogy mai napig milyen elképesztően gyenge meccseket megyek a két (B)aorugannal, meg az F84-el (még az a legjobb a presetből), lassan kifejlődik már ez a preset, de már előre félek, hogy mi lesz ha kifejlődnek és váltani kell (feltolódás 9.0-ba full stock gépekkel, nem lesz se vicces, se szórakoztató).
Továbbra is tartom, hogy ez a játék kb 6.0ig játszható, messze a legnagyobb fun és haladás (ha van még minek) 2.3 alatt van, nem véletlen időzök ma is ott leginkább. Ha a BP lehetne csinálni ott, akkor ki sem mozdulnék onnan. ígyis azt nézem, hogy mi a legalacsonyabb Tier III-as preset amivel számít a BP.
Teszem hozzá 2017 második fele óta folyamatosan prémem van (tehát már 5 éve), bele sem merek gondolni, hogy anélkül hol (nem) tartanék. Mostanság így 30 Milla SL körül mozgok (+- 1-2 Milla), de pl a 9.0-ás USA presetem (ami lassan 3 éves) 5 gépe közel 10 milla volt mire bevetésre készen (legénység, slotok, gépek ára) lett. A 30 Milla SL-t egyetlen délután alatt eltudnám verni, ha minden ágon létrehoznék egy új magasszintű presetet (még lehet elég sem lenne) amit 5 éve gyűjtök kikapcsolt javítással, prémmel, tudatos spórolással.
Aztán talán így nem is csoda, hogy némettel is 6.0 körül szeretek inkább játszani, orosszal, angollal megálltam 6.0 környékén, digoval is 5.7-nél, svédnél 5.0-nál, már csak japán (5.0 a is) és kína (meg izrael) maradt ezalatt a határ alatt de biztos vagyok benne, hogy ezekkel is megállj lesz. USA és német is bőven nagy falat e felett a határ felett*.

Az izraeli ág meg kész abuse ABben : S199-et háromszor ki lehet hozni, plusz amennyi backup van, egyetlen géppel akár 6-7 alkalommal is ki lehet jönni, miközben meccs végén az RP egyetlen gépbe megy (amit 3-6 kijövetellel szerzek meg meccsenként) és a javítási költség is egyetlen gépre vonatkozik. Nincs is kedvem feltölteni a presetet, hiszen így könnyebb az élet.

* van időről időre próbálkozás a szerzők részéről, hogy e fölé menj (pl mikor tier 4-ben és 5-ben mindennek sokkal lejjebb vették a LB költségét) (már csak azért is mert az új prém gépek is főleg ide jönnek és ki venné meg őket, ha nem játszik ezen a magasságon?) de olyan reménytelen itt már az élet a folyamatos irányított rakétáktól azt sem láttad hol van one-hit és a 100 meccs / modifikáció miatt, hogy nekem ez felejtős.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#14997) KROK640 válasza Malibutomi (#14966) üzenetére


KROK640
veterán

Tyűűha... mióta játszol???
Nekem gyengébb néhol, és mindez tank nélkül, 2015 január 2 óta játszok, majdnem mindennap. (egyszer volt félév szünet + 2×2 hónap)
Ász személyzetem egy van (a német repülő), ászközeli több (repülő szintén).

Most azt mondom ami presetben is van : (csak repcsit, tank nem nagyon van, német 4.3 a teteje, de a tank nem is nagyon érdekel)
USA repcsi : 9.0
Német repcsi : 8.7 (itt már 10+ os van csak nincs presetben)
Orosz repcsi : 6.0
Angol repcsi : 6.0
Japán repcsi : 5.3
Kína repcsi : 4.0
Olasz repcsi : 5.7
Francia repcsi : 7.7
Svéd repcsi : 5.0
Israel repcsi : 3.3 (van már 5,7 is, csak leírtam előző postba miért nem kerül presetbe semmi)

És emellé van 30M SL-em.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#14998) KROK640 válasza csongi (#14979) üzenetére


KROK640
veterán

AB repülőn így érdemes játszani :
kikapcsolt javítás és prém. Ez az alap. Ha ebből valamelyik nincs meg akkor 4.0 fölé semmiképp sem érdemes menni.
Ezután valami jó elfoglaltsággal összekötve (valamilyen előadás hallgatása, a családdal kötelező telefonok lerendezése stb.) alapvetően 4.0ig max, ahol még szórakoztató is a játék, akkor jól gyűlik az SL is. 2.3 alatt még élvezetesebb és a crew is fejlődik, nyilván RP és sok SL nem lesz, de lehet ígyis haladni jó lassan (amennyiben a BP nem szempont). Másik oldalról alacsony BRben jellemzően jól megyek, 10-18 kilőtt ellenséges repülőgép, 10-50 földi kilőve, 5-6-7000 pont a meccs végén, míg full stock 9.0ban 60 ponttal kilőnek a francba minden élmény nélkül.
Amikor a magasabb BRes járművek megjavultak, beleállni a szar meccsbe és kitolni. (amíg stock egy jármű addig kb -3-4BRt ér, emellett engem szeret 1.0-1.3al feljebb dobni (így simán tudok gyakorlatilag 5.0-ás hátrányt összehozni), ilyenkor az egy kilőtt könnyű földi járműnek is örülni kell babér úgysem lesz, LB és SL pláne nem, ezek SL szempontból tuti veszteséges és sikertelen meccsek). Régen azt gondoltam ide érdemes elhasználni a nagy boostereket, ma már nem vagyok benne biztos, lásd lejjebb.
Ha átlag meccsben (nem a magas BRben amit húzol, ott végig kell tolni) az első gép gyatrán teljesít, akkor simán ki kell lépni. De legkésőbb a második után. Nem baj, hogy van még 2-4 géped. Jönni fog 4-5-6-10 meccs amikor szarul megy, ezellen semmit nem tudsz tenni, csak hogy hamar (első egy-két gép után) kilépsz. Ha jól megy az első gép általában a többi is. Akkor érdemes a meccsben maradni.

Azt vettem észre, hogy a játék egy átlagra tol, ami a meccsek eredményeit illeti. Vagyis egy fix pontkereteben kell lenned, ettől eltérni csak néha lehet, akkor is jellemzően lefelé.
Gondolok itt arra, hogy pl ha nyerünk, akkor szinte biztos, hogy a közepétől hátrafelé vagyok a tabellának (még akár olyan presettel is, ami tipikus elsőhelyes amúgy) ha pedig első vagyok akkor gyakran veszítünk.
ha booster van akkor minél nagyobb booster annál szarabb a meccs számomra. Ha veszítünk akkor 3 repülőt is kilövök egy géppel, amiből az egyik "nem számít a rang". Szerintem ez is erre vezethető vissza, van egy intervallum vagy ajánlott SL/LB mennyiség amit a játékos egy meccsel megszerezhet és a rendszer ettől nem engedi eltérni a játék, maximum nagyon-nagyon ritkán.
Mostanság azt is megfigyeltem, hogy a sokáig keresett meccsek is tragikusan tudnak alakulni.
A legfontosabb, hogy mindezt elfogadd, és ne érjen meglepetésként. (ha ezt nem tudod elfogadni, akkor két út van, az egyik, hogy "bálna" leszel, vagyis évi fél millió ftnál többet költesz a játékra, a másik, hogy otthagyod).

A Legfontosabb, hogy legyen prém, mert anélkül 1-2 hét alatt is hihetetlen lemaradást lehet összehozni, nem csak a fele annyi RP de az 50%-al kevesebb SL (később tudod megvenni a modokat, új gépeket, személyzetet) miatt is. Prém a legtöbb eventen kifarmolható 3-6 hónap, ha az ember tényleg odateszi magát. Ha nem, akkor emelni kell a bankkártyát :( Személy szerint azért örülök ha sokan fizetnek, ugyanis, ha egyszer a Gajin úgy dönt, hogy nem éri meg neki ez már, és lelövi a szervereket, akkor mindannyiunk összes farmolása (és elköltött pénze) megy a levesbe a játékkal együtt. Úgyhogy csak legyen bevételük.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#14999) SpazzMaticus válasza KROK640 (#14998) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Pedig ez így lesz, 5-6-8, lehet hogy csak mondjuk 10-15 év múlva, de egyszer lekapcsolják a szervereket, azt gudbáj...
Mintha játékgépbe dobáltad volna a lóvét.
Minden "eredményed" eltűnik a semmibe, minthogy ez nem is az. Nem szereztél, nem alkottál semmit, nem számít hogy mennyire voltál jó, vagy rossz benne, semmivé válik.
Azután meg még eltelik még pár év es max. néhány szentimentális kockával beszélgethetsz róla hogy mire égettél el a semmibe többszázezreket/milliókat... :D

Persze elmondhatod magadnak azután hogy : "De közben legalább nagyon jól szórakoztam" , azután ez vagy igaz, vagy nem... :DD

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#15000) BerserkGuts válasza SpazzMaticus (#14999) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:DDD

Mondjuk a wotra kíváncsi leszek még mindig 13év után is nyúzzák az emberek bőrét :DD

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.