Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138) Patrick76496 válasza donmackó (#136) üzenetére


Patrick76496
őstag

Állítgattam még néhány dolgot a beállításoknál, bekapcsoltam az old videocard supportot is. Így már a replay-ekben is volt föld, + még az FPS is javult egy cseppet.
- - - - - - - - - - - - - - - -
Nincs valami FAQ a Ground Forces-hoz? Kerestem a neten, de sehol sem találtam még angolul sem, pedig rengeteg megválaszolatlan kérdésem van a játékkal kapcsolatban.
Pl:
- Hogy működik a spot rendszer?
- Amikor rácélzok egy tankra és látom a sziluettjét, akkor néha miért nem színeződik be a célkereszt? Ugyan ez fordítva is elő szokott fordulni.
- Becélzok egy álló tankot, beszíneződik a célkereszt. Lövök, miért megy mellé a lövés?
- Megint csak célzok. Vinném feljebb a célkört a lövedék ballisztikája miatt, de a célkereszt folyamatosan esik le. Miért?
- Kezdőknek melyik ágat ajánlanátok? Olyan autistának érzem magam ebben a játékban, főleg az után, hogy WoT-ban mennyivel jobb vagyok. Bár itt belejöttem egy kicsit. Most az Orosz med, heavy és TD ágat húzom.

Amúgy érdekes ez a live szerver. Most szinte tökéletes időben van, de sokkal nehezebb rajta játszani. A T-26-omat berakja KV-1-ek meg T-34-ek közé, a teszten nem volt jellemző ilyen. A legénység alig fejlődik a kevesebb XP miatt. Plusz amíg a teszten végtelen respawn volt, itt csak 2-3 van.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.