Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) andriscs válasza Jester01 (#349) üzenetére


andriscs
aktív tag

Hi!

Köszi, így valóban kifogástalan.

Andris - http://andriscs.blogspot.com

(#352) Pazo válasza Pazo (#322) üzenetére


Pazo
tag

sziasztok,
úgy látom újra beindult a tanácsadás :) tudnátok nekem is segíteni? a 322-re szeretnék valami tanácsot kapni.
köszi

I'll tell you just how stupid Life Insurance is. You're sitting across from a guy. He's betting you you're gonna live, you're betting him you're gonna die! And you're hoping he wins!

(#353) Jester01 válasza Pazo (#352) üzenetére


Jester01
veterán

Passz, gui dolgokkal nem foglalkozom. Ha meg mégis, akkor gtk#.
Remélem valaki más tud segíteni.

Jester

(#354) manrick


manrick
tag

Sziasztok.

Adott a következő forrás:

private void button1_Click(object sender, EventArgs e)
{


// kapcsolódás
Chilkat.Imap imap = new Chilkat.Imap();
imap.UnlockComponent(''UnlockCode'');
imap.Connect(''név.domain.hu'');
imap.Login(''user'', ''pass'');
imap.SelectMailbox(''Inbox'');

if (imap.IsConnected())
{
textBox1.Text = (''Csatlakozva...'');
}

// levelek listázása
Chilkat.MessageSet msgSet;
msgSet = imap.Search(''ALL'', true);

Chilkat.EmailBundle bundle = new Chilkat.EmailBundle();
bundle = imap.FetchBundle(msgSet);

Chilkat.Email email;
listBox1.Items.Clear();
int i;
for (i=0; i<bundle.MessageCount; i++)
{
email = bundle.GetEmail(i);
listBox1.Items.Add(email.From + '': '' + email.Subject);
richTextBox1.Text = email.Body;
}

// XML-be mentés
bundle.SaveXml(''bundle.xml'');

imap.Disconnect();
}


Szépen működik is, a listBox1-be bekerülnek a levelek (feladó: tárgy)
A richTextBoxba pedig az utolsó levél szövege.
Azt szeretném elérni, hogy ha kattintok a listBoxban az egyik levélre, akkor azt mutassa a richTextBoxba.

Tudna nekem valaki segíteni?

Előre is köszi!

Manrick

Az éremnek két oldala van. Nézz a háta mögé is!

(#355) andriscs


andriscs
aktív tag

Hi!

Csináltam egy alkalmazást, ami, mielőtta Form létrejön, ellenőrzi, hogy a szükséges file-ok megvannak-e (resource stb.), és csak utána megy. Ezt a FileInfo.Exists cuccal csinálom, hibát dob, ha nincs meg minden file. Amikor indítom az alkalmazást, akkor ellenőrzi is, minden megy korrekten. Megcsináltam, hogy a beraktam egy reigstry kulcsot a Run-ba, hogy induljon el a program rendszerindításnál. Amikor aztán indul a Windows, hibát jelez, hogy a file-okat nem találja. Megnéztem a kulcsot, a program teljes útvonalát tartalmazza. Igazából nem értem, hogy mi lehet a gondja. A registry-ben az összes mellékelt file-ról is kell kulcs?

Andris - http://andriscs.blogspot.com

(#356) Jester01 válasza andriscs (#355) üzenetére


Jester01
veterán

Attól, hogy teljes elérési úttal indítod még nem az lesz a munkakönyvtár. Tehát ha csak simán relatív útvonalat használsz az ellenőrzésnél akkor nem fogja megtalálni a cuccait. Használd az AppDomain.CurrentDomain.BaseDirectory értékét.

Jester

(#357) Pazo


Pazo
tag

sziasztok.
szükségem lenne egy olyan messageboxra, ami 'igen', 'nem' gombokat tartalamaz, aztán majd a dialog result alapján dönöm el, hogy melyik műveletet hasztom végre. már néztem a show változatait, de egyenlőre nem találtam benne ilyet. készítettem egy saját formot, amit messageboxként használok ilyen esetekben, de ma rámszólt egy haverom, hogy ez hülyeség, mert van nekem veló verzió. de miért nem találom???
valaki használt már ilyet?
köszi
bye

I'll tell you just how stupid Life Insurance is. You're sitting across from a guy. He's betting you you're gonna live, you're betting him you're gonna die! And you're hoping he wins!

(#358) Jester01 válasza Pazo (#357) üzenetére


Jester01
veterán

DialogResult r = MessageBox.Show(message, caption, MessageBoxButtons.YesNo);
[link]

Jester

(#359) Pazo válasza Pazo (#357) üzenetére


Pazo
tag

úúúú de vak vagyok, megtaláltam. :) :W :W :W :W :W


[Szerkesztve]

I'll tell you just how stupid Life Insurance is. You're sitting across from a guy. He's betting you you're gonna live, you're betting him you're gonna die! And you're hoping he wins!

(#360) manrick


manrick
tag

Szaisztok!

A feljebb leírt dolgot sikerült megoldanom, de most egy újabb problémába ütköztem. Adott egy richTextBox, aminek a tartalmát le kellene mentetem egy .msg fájlbba. Text fájlbba még megy is a dolog, de msg-be...
Tudna nekem valaki segíteni?

Előre is köszönöm.

Manrick

Az éremnek két oldala van. Nézz a háta mögé is!

(#361) andriscs válasza Jester01 (#356) üzenetére


andriscs
aktív tag

Hi!

Köszi, a megoldás működött. :)

Andris - http://andriscs.blogspot.com

(#362) manrick


manrick
tag

Sziasztok!

Sikerült elérnem hogy fa struktúra szerűen megjelenítek adatokat, viszont az sehogy sem jön össze, hogy amire kattintok, annak a nevét beletegye egy változóba.

Így próbáltam:
private void treeView1_Click(object sender, EventArgs e)
{
textBox2.Clear();

foldernev = treeView1.SelectedNode.ToString();

textBox2.Text = foldernev;
}

De ez így nem jó...

Tudna valaki segíteni?

Előre is köszi.

Manrick

Az éremnek két oldala van. Nézz a háta mögé is!

(#363) Gregorius válasza manrick (#362) üzenetére


Gregorius
őstag

Talán TreeView.SelectedNode.Text?
Persze ettől még semmi nem garantálja azt, hogy a click idejében volt kiválasztott node.

(#364) manrick válasza Gregorius (#363) üzenetére


manrick
tag

Hmm ez sem jó.

És mi garantálja hogy legyen kiválasztott node?
Tudnál segíteni kicsit?

Még eléggé kezdő vagyok a témában :F

Az éremnek két oldala van. Nézz a háta mögé is!

(#365) Gregorius válasza manrick (#364) üzenetére


Gregorius
őstag

Semmi. Click után ellenőrzöd, hogy van-e, és ha nincs, akkor kiválasztasz egyet.
Nem vagyok túl ismerős a TreeView környékén (elég bugos kontrol, nem használtam túl sokat), de kell lennie valamilyen Selected property-nek vagy hasonló metódusnak rajta, vagy valamelyik TreeNode-on.

[Szerkesztve]

(#366) shev7 válasza manrick (#364) üzenetére


shev7
veterán

Ezzel en is szivtam. A Click esemenynel meg az elozo az aktiv node (ha jol emlekszem) Elvileg van olyan esemeny, hogy afterclick, vagy hasonlo. Azt probald sztem.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#367) manrick válasza shev7 (#366) üzenetére


manrick
tag

Valóban ez volt a gond.
Most már műxik.
AfterSelect-nek hivják az eseményt.

Köszi szépen.

Az éremnek két oldala van. Nézz a háta mögé is!

(#368) slyking


slyking
csendes tag

hello

nekem lenne egy olyan kérdésem hogy c# to java fordítót tud-e vki?
köszi

Gigabyte P35-DQ6 | Core2Quad Q6600 | 4*1Gb Kingmax ddr2 800Mhz | Gainward 8800GT | 500GB WD + 200Gb Samsung | AeroEngine II | Samsung Syncmaster 225bw | Logitech G5

(#369) shev7 válasza slyking (#368) üzenetére


shev7
veterán

szerintem nem nagyon letezik, es ennek tobb oka is van. De egyebkent mire kene? nem lenne egyszerubb atirni? ha nem bonyolult a program, akkor nincs olyan sok kuonbseg a ket nyelv kozott...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#370) Pazo


Pazo
tag

hogyan lehet c#-ban egy fájlól szavanként olvasni?

I'll tell you just how stupid Life Insurance is. You're sitting across from a guy. He's betting you you're gonna live, you're betting him you're gonna die! And you're hoping he wins!

(#371) Ákoska


Ákoska
csendes tag

Sziasztok!

Most kezdtem el a C nyelvet, Ms Visual Studio.net 2003-at használok. Az lenne a kérdésem, hogy hol lehet EXE fájlt létrehozni?
Illetve még arra is kíváncsi lennék, hogy mikor lefuttatom a programot, mit írjak a végére, hogy a képernyő ne csak egy pillanatra lássam (Pascalban ez a READLN-el volt elintézhető).

Segítségeteket előre is köszi!

Üdv: Ákos

Üdv: Ákos

(#372) shev7 válasza Pazo (#370) üzenetére


shev7
veterán

nemtudom, hogy mas megoldas letezik-e ra, de pl beolvasol egy ''adagot'' es a space menten ''tokenizalod'' (de szep magyar szo). Szoval StringTokenizer a baratod :):)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#373) shev7 válasza Ákoska (#371) üzenetére


shev7
veterán

akar hasznalhatod a readln C-s ''megfelelojet'' a scanf-et :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#374) Gregorius válasza Pazo (#370) üzenetére


Gregorius
őstag

StreamReader-rel beolvasod soronként, majd String.Split()-tel szét tudod nyesni whitespace-ek mentén, vagy tetszés szerint. Akkor van ciki, ha túl hosszúak a sorok, ez esetben az az üdvözítő megoldás, ha egy MemoryStream-szerűségben buffereled a beolvasott adatokat, majd ahogy kipotyognak a szavak, trimmeled az elejét.

(#375) Pazo válasza Gregorius (#374) üzenetére


Pazo
tag

köszi. én is ezt a megolvást találtam tegnap, és megnyugtató, hogy nem én bénáztam el valamit, hanem tényleg ez a megoldás a legkézenfekvőbb. egy darabig javaztam - amikor a suliban kellett - és onnan rémlett, hogy az a nyelv tud eleve ilyet, emiatt kerestm gőzerővel annak c#-os megfelelőjét. köszi.

I'll tell you just how stupid Life Insurance is. You're sitting across from a guy. He's betting you you're gonna live, you're betting him you're gonna die! And you're hoping he wins!

(#376) Pazo válasza Ákoska (#371) üzenetére


Pazo
tag

szeva,

nem értem pontosan, hogy c-zni vagy c#-ozni kezdtél el, mert szerintem a studió nem a c megtanulásának legmegfelelőbb eszköze. tekintve hogy ansi c-t szerintem nem is tud - bár lehet nagyon nem jól vagyok informálva és igenis tud.

ha én értettem félre, és c# a téma, akkor exe-t létrehozni az 'debug/start debugging' menüpont alatt lehet (F5 - nálam 2005-ben). ha nem akarod, hogy a konzol azonnal be záródjon, akkor én 4 megoldást tudok, válaszd ki a neked megfelelőt:
1. a main utolsó sora legyen: System.Console.ReadLine(); ekkor enter leütéséig élvezheted a konzol társaságát.
2. a main utolsó sora legyen: System.Threading.Thread.Sleep(1000); ekkor a sleep paramétere milliszekundumban értendő, és addig marad fenn a konzol.
3. minden marad ahogy eddig volt, de nem F5-tel, hanem Ctrl+F5-tel futtatod. ezesetben viszont a kivételek a konzolba írva jelennek meg, ha dobódnak. ez bármilyen bill leütásére záródik
+1. megkeresed az exe-t, aztán manuál nyitsz egy konzolt (start/futtatás/cmd) és úgy indítod el az exe nevének beírásával.

ha én értettem jól és c-t akarsz tanulni, akkor én a helyedben a bloodshell dev-c++ vagy a borland c programok valamelyikét használnám. sokkal kisebb memót esznek és kifejezetten erre találták ki őket - vagy másra, de erre nagyon jók. dev-c++ben a konzol fentartására tudom ajánlani:
1. a main-ben a return 0; elé egy system(''pause''); sor beírását. ez is bármilyen bill lenyomása után tér vissza a kódnézetbe.

bye

I'll tell you just how stupid Life Insurance is. You're sitting across from a guy. He's betting you you're gonna live, you're betting him you're gonna die! And you're hoping he wins!

(#377) Ákoska


Ákoska
csendes tag

Kedves PAZO és SHEV7!!

Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek a segítségét!

További kellemes hétvégét!

Üdv: Ákos

Üdv: Ákos

(#378) manrick


manrick
tag

Sziasztok!

Meg tudná nekem mondani valaki, hogy hogyan tudok egy listboxba egy sor szöveg betűtípusát félkövérre állítani?

Köszönöm

Manrick

Az éremnek két oldala van. Nézz a háta mögé is!

(#379) Gregorius válasza manrick (#378) üzenetére


Gregorius
őstag

A ListView-ben meg tudod ezt csinálni, a ListBox-ban nem. A ListViewItem Font-ját kell változtatni.

[Szerkesztve]

(#380) manrick válasza Gregorius (#379) üzenetére


manrick
tag

Leírom kicsit pontosabban.
A listview-ben megpróbáltam, ahogy mondtad, de a szöveg fontjának az állítása nem jön össze.

Van a következő kódrészlet:
ListViewItem it = new ListViewItem(a);
it.SubItems.Add(b);
it.SubItems.Add(c);
it.SubItems.Add(item.Size.ToString() + '' byte'');
it.Tag = item.UID;

m_pMessagesList.Items.Add(it);


Ugye itt at ''it'' változó tartalmazza amit ki akarok írni.
Van egy feltétel, ami ha teljesül, akkor legyen az ''it'' tartalma félkövér.
Ha nem teljesül, akkor legyen normál.

Ezt kellene valahogy összehoznom, de nem akar sikerülni :F

Az éremnek két oldala van. Nézz a háta mögé is!

(#381) Lortech válasza manrick (#380) üzenetére


Lortech
addikt

Listboxszal:
!A listbox DrawMode property-jét OwnerDrawFixed-re kell állítani!

private void listBox1_DrawItem(object sender, System.Windows.Forms.DrawItemEventArgs e)
{
e.DrawBackground();
e.Graphics.DrawString(listBox1.Items[e.Index].ToString(), new Font(''Arial'', 8, FontStyle.Italic), Brushes.Black, e.Bounds, StringFormat.GenericDefault);
e.DrawFocusRectangle();
}


[Szerkesztve]

Thank you to god for making me an atheist

(#382) Gregorius válasza manrick (#380) üzenetére


Gregorius
őstag

it.Font = new Font(''Arial'', ...)

Lortech:
Én kérek elnézést. Akkor ListBox-szal is lehet. Csak ha az elemek magassága nem azonos, akkor kicsit többet kell vele szívni (DrawMode=OwnerDrawVariable).

(#383) manrick válasza Gregorius (#382) üzenetére


manrick
tag

Köszi srácok, összejött!

Tudtam hogy tök egyszerű a dolog, de valahogy mindenre gondoltam, csak erre nem :)

Az éremnek két oldala van. Nézz a háta mögé is!

(#384) manrick


manrick
tag

Sziasztok.
Az lenne a gondom, hogy listview-ből szeretnék treeview-be másolni drag and drop módszerrel.
Tudna nekem írni valaki példát?

leírom a kódrészletet amivel a másolást el tudom végezni.

using (IMAP_Client c = new IMAP_Client())
{
c.Connect(m_pServer.Text, 143);
c.Authenticate(m_pUserName.Text, m_pPassword.Text);
c.SelectFolder(m_pFolders.SelectedNode.Tag.ToString());

IMAP_SequenceSet sequence_set = new IMAP_SequenceSet();
sequence_set.Parse(m_pMessagesList.SelectedItems[0].Tag.ToString());

c.CopyMessages(sequence_set, ''Folder_nev'', true);
}

Viszont a drag&drop módszer elegánsabb lenne.

Köszönöm.

Az éremnek két oldala van. Nézz a háta mögé is!

(#385) manrick válasza manrick (#384) üzenetére


manrick
tag

Közben sikerült megoldani a problémát. :D

Az éremnek két oldala van. Nézz a háta mögé is!

(#386) andriscs


andriscs
aktív tag

Hi!

Egy alkalmazást fejlesztek, ami állandó jeleggel fut, de szeretném azt elérni, hogy amennyiben egy alkalmazás full screen-ban indul, akkor minimalizálja a tálcára. Ehhez azonban szükségem lenne, hogy el tudjam kapni azt az üzenetet, amit a másik alkalmazás küld a Windows-nak, hogy ő most kéri az egész képernyőt. Van erre valami jó kis példa?

Andris - http://andriscs.blogspot.com

(#387) Pazo válasza andriscs (#386) üzenetére


Pazo
tag

miért akarod mindenképp minimalizálni a többi alkalmazást?
nem elég, ha a tiéd van mindig felül, mert erre ott a topmost propertyje a te alkalmazásod formjának. és ekkor nem kell rendszer szinten kapkodni a csomagokat.

I'll tell you just how stupid Life Insurance is. You're sitting across from a guy. He's betting you you're gonna live, you're betting him you're gonna die! And you're hoping he wins!

(#388) andriscs válasza Pazo (#387) üzenetére


andriscs
aktív tag

Hi!

Éppen fordítva gondoltam. Be van állítva a TopMost true-ra és ezért gáz, mert ha játszom vagy filmet nézek, akkor nem szeretném látni az alkalmazást a játéktér vagy a filmtér felett. Szóval ha vvalaki full screent szeretne az én alkalamzásomnak el kell tűnnie. Ennyi lenne a kérdésem.

Andris - http://andriscs.blogspot.com

(#389) andriscs válasza andriscs (#388) üzenetére


andriscs
aktív tag

Hi!

Senkinek nincs ötlete?

Andris - http://andriscs.blogspot.com

(#390) Gregorius válasza andriscs (#388) üzenetére


Gregorius
őstag

És a kedvenc alkalmazásodnak állandóan ott kell figyelnie a desktopon? És ha igen, akkor miért kell topmost-nak lennie?
Annak elkapása, hogy valaki épp teljes képernyőre vált az minimum ronda és csúnyán néz rád a fordító, egyébként nagyjából annyiból áll, hogy hook-kal elkapod az új ablak létrejöttének eventjét, majd ellenőrzöd, hogy az új ablak full screen-e (általában akkor az, ha borderless és topmost). Szóval WinAPI-ra fel.

[Szerkesztve]

(#391) andriscs válasza Gregorius (#390) üzenetére


andriscs
aktív tag

Hi!

Igen, ez egy ilyen jópofa alkalmazás, hogy állandóan megy és látszik :)
Amúgy arra gondoltam, ha el lehet kapni midnenféle Windwos üziket, például hogy a Windows épp leállítás alatt van, akkor a private const int WM_QUERYENDSESSION = 0x0011; más értékre állításával páldául elkapom azt, hogy WM_NEEDFULLSCREENFROMGDI+=........ értékkel és a

protected override void WndProc(ref Message m)
{
if (m.Msg == WM_NEEDFULLSCREENFROMGDI+)
{
....

futtatásával simán mennie kellene a dolognak. De ha nem megoldható, akkor...akkor valahogy máshogy kell megkeresenm a dolgot (pl. DirectX inicializálás van, vagy nemtom.) Csak ötleteket kértem :)

Andris - http://andriscs.blogspot.com

(#392) manrick


manrick
tag

Sziasztok

A problémám az, hogy nem tudom kiíratni egy adatbázis adott táblájának egy oszlopát.

SqlConnection mySqlConnection = new SqlConnection(''server=localhost;database=Northwind;uid=sa;pwd=xyz'');
SqlCommand mySqlCommand = new SqlCommand(''SELECT CustomerID FROM Customers'', mySqlConnection);
mySqlConnection.Open();
SqlDataReader mySqlDataReader = mySqlCommand.ExecuteReader();
mySqlDataReader.Read();
//Kiírja az elsőt.
textBox1.Text = mySqlDataReader[''CustomerID'' ].ToString();

mySqlDataReader.Close();
mySqlConnection.Close();


Ebben az esetben a texboxba bekerül a Customers táblából az első CustomerID, tehát a lekérdezés működik. Csak nem tudom mivel lehetne az összeset kiíratni.
Tudna valaki segíteni?

Manrick

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Az éremnek két oldala van. Nézz a háta mögé is!

(#393) manrick válasza manrick (#392) üzenetére


manrick
tag

Közben sikerült megoldani.

Viszont felmerült egy újabb probléma.


SqlCommand mySqlCommand = new SqlCommand(''INSERT INTO felhnev (tszam, nev, jelszo) VALUES ('ertek1', ertek2', 'ertek3')'', mySqlConnection);


Azt szeretném, ha egy textBoxban levő szöveg legyen egyenlő pl az ertek1-el, és így tovább egy másik textBox értéke az ertek2-vel...

Tudna valaki segíteni?

Az éremnek két oldala van. Nézz a háta mögé is!

(#394) return.value válasza manrick (#392) üzenetére


return.value
tag

Az SqlDataReader-en kell végigiterálni:
[link]

(#395) return.value válasza manrick (#393) üzenetére


return.value
tag

A mySqlCommand objektumod Parameters nevű gyűjteményét kell feltöltened először is:


SqlCommand mySqlCommand = new SqlCommand(''INSERT INTO felhnev (tszam, nev, jelszo) VALUES (@ertek1, @ertek2, @ertek3)'', mySqlConnection);

mySqlCommand.Parameters.Add(
(''@ertek1'', SqlDbType.VarChar, 80).Value = textBox1.Text;

mySqlCommand.Parameters.Add(
(''@ertek2'', SqlDbType.VarChar, 80).Value = textBox2.Text;

mySqlCommand.Parameters.Add(
(''@ertek3'', SqlDbType.VarChar, 80).Value = textBox2.Text;



Természetesen a paraméter tömböt csak egyszer kell inicializálni, ha a commandot többször szeretnéd futtatni, akkor csak az értékek kell módosítani.


mySqlCommand.Parameters[''@ertek1'';].Value = ''új érték'';


SqlParameterCollection Class : [link]

SqlParameter Class : [link]

(#396) manrick válasza return.value (#395) üzenetére


manrick
tag

köszi, sikerült.

Az éremnek két oldala van. Nézz a háta mögé is!

(#397) manrick


manrick
tag

Sziasztok.
Lenne egy kis problémám.
Megpróbálom érthetően megfogalmazni.

Autentikációt próbálok létrehozni.
Addig megy is a dolog, hogy beírom a felhasználónevet és a jelszót és ki is olvassa az adatbázisból. De ezután nem tudom hogyan kéne megnyitni az applicationt, hogy ne legyen kétszer megnyitva.

A következőképpen csináltam
Amikor elindul a
static void Main()
{
Application.Run(new alap());
}

alatt levő form, leellenőrni, hogy egy meghatározott változó üres e. Ha igen, akkor bejön az autentikációs ablak. Beírom a felhnevet és a jelszót, majd ok. Ekkor tökéletesen lefut és megnyitja újra az induló formot.
De a gondom az, hogy a háttérben ott marad az elsőként megnyitott alap form is.
Nem lehet azt valahogy megoldani, hogy a megnyitott formot frissítse?
Vagy valami más megoldás?

Remélem tudtok segíteni

Az éremnek két oldala van. Nézz a háta mögé is!

(#398) Jester01 válasza manrick (#397) üzenetére


Jester01
veterán

Azt nem értem miért jelenik meg kétszer az alap form.
Eleve legyen minden funkció letiltva kivéve a bejelentkezés, kilépés és súgó menüpontokat. A bejelentkezés pedig simán dobjon fel egy modális ablakot (ezt ha gondolod induláskor rögtön meg is teheted).

Jester

(#399) manrick válasza Jester01 (#398) üzenetére


manrick
tag

Köszi, ezt majd hétfőn kipróbálom. Mondjuk találtam rá egy megoldást, de elég bonyolultra sikerült. Ha sikerül megcsinálni amit mondasz, az sokkal jobb lenne.

Az éremnek két oldala van. Nézz a háta mögé is!

(#400) return.value válasza manrick (#397) üzenetére


return.value
tag

Az nem jó, ha az alkalmazás indulásakor egyszerűen modálisan megjeleníted a bejelentkező ablakot? :F

Form.ShowDialog Method () [link]

MOD: Látom más is ezt javasolta. :B



[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.