Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28201) #33253120 válasza smiti (#28199) üzenetére


#33253120
törölt tag

Most nem, de Debrecen mellett kicsivel olyan az utca mint ahol kiöntött a Tiszassippi...
És még fog esni...

A pestes részen átsiklottam. :D

Boldogat az ünnepeltnek. :)

[ Szerkesztve ]

(#28202) Mercutio_ válasza smiti (#28199) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nekem ez jutott róla eszembe :DDD amúgy egyenletes eső az a 40 napig nem áll el típusú.

Vigi: Boldogot neked, bedobok egy jobbféle maltot este az egészségedre!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#28203) JanR válasza smiti (#28199) üzenetére


JanR
addikt

Esik, folyamatosan. Tényleg nem esik annyira mint tegnap, de folyamatosan jön a víz :(

Boldogot Vigi :C

[ Szerkesztve ]

(#28204) robogos10 válasza F e Z o (#28197) üzenetére


robogos10
aktív tag

Mar uton vagyok hazafele 1 colermaster 600 as tappal remelem ez mar nem adja be a derekat

boldog szulinapot Vigi :)

[ Szerkesztve ]

(#28205) Sdi


Sdi
addikt

Isten éltessen Főni :)

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#28206) Cheesy


Cheesy
őstag

Boldog születésnapot Vigi! :C

www.vakbelmutet.hu

(#28207) Cheesy válasza robogos10 (#28204) üzenetére


Cheesy
őstag

Látod látod, ennyi idő alatt már megérkezett volna hzzád a jóárasított FSP-m... dehát az a baj ez minőségi tápegység ;]

www.vakbelmutet.hu

(#28208) F e Z o válasza Cheesy (#28207) üzenetére


F e Z o
veterán

Most kapcsolok, végül csak nem vette meg az aurum-ot...

H2O über alles!

(#28209) robogos10 válasza Cheesy (#28207) üzenetére


robogos10
aktív tag

szerintem ha addig nem kel el megveszem tartalékba.... csak most nagyon ki vagyok számolva kövi fizuig :W

(#28210) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Elvitték a gtx960 Mini -t, mikor várható hasonló teljesítményű AMD/nvidia esetleg kisebb fogyival és hasonló méretben?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#28211) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

960 SLI teszt érdekel esetleg valakit? :) Válaszható játékok listája; Batman Arkham mind, Bioshock: Infinite, GTA V, Rainbow Six: Siege, Mad Max, esetleg Battlefield 4, bár beépített benchmark nélkül értelmetlennek látom. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28212) embe válasza Bjørgersson (#28211) üzenetére


embe
nagyúr

Remélem nincs Giga kártya a SLI-ben? ;]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#28213) Bjørgersson válasza embe (#28212) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Eredetileg úgy volt, hogy egy MSI Gaming és egy kis kínai Giga lesz majd a két szereplő, de most úgy néz ki, hogy holnap érkezik egy második MSI Gaming is, úgyhogy majd meglátjuk. :D A legjobb egyértelműen két Giga volna. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28214) embe válasza Bjørgersson (#28213) üzenetére


embe
nagyúr

Mint mondani szoktam mindenkinek megvan a maga perverziója. ;]

Egyébként ez a cél, vagyis hogy SLI rendszer legyen, vagy csak úgy alakult, hogy éppen 2 kártya van nálad?
Nekem a héten kiderül, hogy mi lesz a karimmal. Ha összejön a projekt, meg a pótlás, akkor lehet ez a KFA2 GTX970 lesz a befutó.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#28215) embe válasza Bjørgersson (#28213) üzenetére


embe
nagyúr

A fiam kapott egy alpha kulcsot a Battlefield1-hez, és már tesztelgeti. :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#28216) Bjørgersson válasza embe (#28214) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igazából mindkettő. :D S.Richard barátom nálunk nyaral négy napig, eredetileg az ő ötlete volt, hogy akár ki is próbálhatnánk a 960-akat SLI-ben, ha már úgyis mindkettőnknek az van. Aztán közben úgy alakult, hogy holnap valószínűleg már 960 is lesz nálunk. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28217) Mercutio_ válasza Mercutio_ (#28210) üzenetére


Mercutio_
félisten

Előzményre semmi tipp, vagy várjak szeptemberig, addigra mindenki kijön a cuccaival és a verseny miatt az árak is csökkennek? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#28218) embe válasza Mercutio_ (#28217) üzenetére


embe
nagyúr

Én most nézegetem a 4GB-os 960-as és a 970-es karikat. Már most azt tapasztalom, hogy többnyire lefelé mennek az árak.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#28219) radi8tor válasza embe (#28218) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

RAM-okra ez nem mondható el.
Beállítottam árfigyelőt iPonban, ha lemegy 1000-el csipogjon, de vagy 2000-el ment feljebb a 8GB modul.
Gondolom azért mert gyengült a Forint brexit miatt.

⭐ Stella

(#28220) embe válasza radi8tor (#28219) üzenetére


embe
nagyúr

Igen. Korábban az 1866-os 8GB-os Fury ram pár már volt ~11eFt. is, de most ismét valahol 14 körül van.
De az ár pl. az Iponnál folyamatosan változik, akár naponta többször is.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#28221) Mercutio_ válasza radi8tor (#28219) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hm, akkor most hirdetem meg a drágán vett ramjaimat, úgy kevesebbet bukok rajtuk :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#28222) robogos10


robogos10
aktív tag

Na a gép amit szerettem volna össze rakni az kicsit el lett csúsztatva...... :(
Helyette ez lett :
★DeepCool Dukase★Asus P5K★QuadCore Intel Xeon X5460, (Q9650 +1 pici )★4GB DDR2 800MHZ★120gb Kingston SSD +320gb Seagate hdd★AMD Sapphire Vapor-X R9 280x 3GB★ Cooler Master 600W Elite Power Black RS600-ACABM4-WB★

(#28223) Speed® válasza robogos10 (#28222) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ez nem kicsit csúszott el..az x5460 jó esetben megy 3.8Gt emberi fesszel a lap leolvadása nélkül (enyém 1.25V VID ellenére 1.025Von stabil alapon), viszont a 280X overkill mellé, köze sem lesz a kihajtáshoz..4GB RAM se hűha, illene mellé még 4 (~6k)..meddig kell így használni?

(#28224) robogos10 válasza Speed® (#28223) üzenetére


robogos10
aktív tag

Karácsonyig... akkor kb 60-at el tudok tenni gépre :))
Ramot le szeretném cserélni 4x2gb ra

Kis segítség kellene cod2-cod4 nem akar az istennek se felmenni win10 re mi lehet a gond?
cod2 nél állandóan failedet ad a telepítés közben vagy végénél több (verzsönt) is próbáltam már cod4 az eredeti

(#28225) Speed® válasza robogos10 (#28224) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Passz..alapból minek W10..? BIOS Xeonosítva, utasításkészletek rendben?
4x1 van most? 3k/2G modulok vannak aprón..4 modullal mondjuk az OC szívás, de 400as FSB azért szokott menni kis MCH fesszel..proci meg úgy 3.8Gn megy, az már tűrhető, Sandy i5 közelébe jut. Feszre figyelj, minél kisebb legyen..elég durván tud kajálni VID közelében már. Nálam most 3.8Gn 1.2Vot kér load, HR01+ hűtővel 70°Cig mászik fel IBTvel..igaz, csak 800rpm venti van rajta, a csend fontosabb :)

(#28226) robogos10 válasza Speed® (#28225) üzenetére


robogos10
aktív tag

igen mikrokódot nyomtam neki ;)
tuningon nem gondolkodtam bár a hűtés az elbírná ;]

hát ha valami nagyon olcsón találnék ramot beszámítással lehet beneveznék :))
Lehet este belekóstoltatom a procit a tuningba (picit)

(#28227) robogos10


robogos10
aktív tag

Nos kicsit bele is kóstoltam az OC-dologba jelenleg 4ghz stabilan ;]
Viszont így 47fokos a proci mindjárt ki is próbálom játék alatt :)

(#28228) Vigneau


Vigneau
félisten

Köszönöm a jókívánságokat! :R

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#28229) Mercutio_ válasza Vigneau (#28228) üzenetére


Mercutio_
félisten

Pénzt küldjél, ne hajbókolj! :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#28230) Speed® válasza robogos10 (#28227) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha idle 47, mennyi a fesz..? Mivel hűtöd? Mivel méred a hőmérsékletet? Coretempben offsetet kell állítani, rosszul látja a TjMaxot (100, miközben 85, -15 kell neki). LinX 2560MB/5 kör játék előtt nem árt..kőbaltás stabilitás belövéséhez elég.
Terhelt fesszel óvatosan, a sima P5K nem acélos VRMre, VID értékén felül nem nagyon engedném a helyedben..ott ~120W ugye.
4GHzen már egy i5-2400 tempó megvan..AVXmentes szitukban persze..egy 270Xet kiteker FHDban..280X tippre a lábát lógatja :)

(#28231) Bjørgersson válasza embe (#28214) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Közben - természetesen - közbejött valami az eladónak, úgyhogy marad az eredeti MSI + Giga felállás. Holnap kezdjük, írás majd nem tudom mikor lesz belőle.

Hogy tetszik eddig a Battlefield 1?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28232) embe válasza Bjørgersson (#28231) üzenetére


embe
nagyúr

Nekem sem jött összeg a vga projekt. :(((

Július 4.-én megjött a promó kód, csak azt az email címet amihez kötve van az Origin fiók, azóta nem néztem. Pár napja vettem észre. De tegnap már nem lehetett vele játszani, csak egy 2 hetes kampány volt. 1 pályán lehetett vele játszani. A fiamnak tetszett, én csak pár percet játszottam. Már 1 éve nem játszok. Azért tudom ilyen pontosan, mert 1 éve álltak le a Battlefield Play4free-vel, és én azt toltam. :B

Bár még nem tettem le róla, hogy a BF4-be belevágjak. :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#28233) robogos10 válasza Speed® (#28230) üzenetére


robogos10
aktív tag

Na ez most kb japán volt
FSB-t húztam ramot 830ra tettem azt annyi
aida 64-et használok erre
esetleg tudsz olyan progit ami játék közben is mutatja az értékeket cpu vga használat/hőfok?
árammal nem játszom

[ Szerkesztve ]

(#28234) F e Z o válasza robogos10 (#28233) üzenetére


F e Z o
veterán

(#28235) Speed® válasza robogos10 (#28233) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha ez japán volt, akkor ne OCzz..auto fesszel főleg ne, Xes procival. El fogod füstölni a lapot ha agyonfeszeli a procit.

[ Szerkesztve ]

(#28236) robogos10


robogos10
aktív tag

Köszönöm Shepi
Spidi gondolom csak a ramnak és a procinak kellene adni áramot kb mennyivel adjak többet?

(#28237) embe válasza robogos10 (#28236) üzenetére


embe
nagyúr

Egy javaslat: Ha ennyire nem vagy képben akkor inkább hanyagold ezt a tuningot! Nehogy hazavágd a cuccod! Annyit nem ér az a is plusz FPS.
A kollégák profi szinten művelik itt ezt a "szakmát" , már a cumisüvegből is a + MHz-eket szívtak magukba. :DDD

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#28238) robogos10 válasza embe (#28237) üzenetére


robogos10
aktív tag

:DDD
Meglesem mennyi áram kellene neki ilyenkor kb

(#28239) robogos10


robogos10
aktív tag

Itt spidi melyiket.mekkora ertekre tegyem?
a ramok sima kingmaxok
lap asus p5k
cpu hűtő zalman cnps x10

[ Szerkesztve ]

(#28240) Speed® válasza robogos10 (#28239) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Lépésekben kell haladni..OC nélkül a vCoret addig csökkenteni, amíg stabil marad pl. az említett LinX alatt, vagy IBT/P95 ízlés szerint, aztán apránként emelni..tippre 3.8GHzhez 1.2V körüli terhelt érték kell, de példánya válogatja..neked kell kitesztelned. Auton túltolja a vCoret a lap, ami a procinak combos hűtővel ~1.4Vig nem árt, de a VRN részleg kifekhet rövidtávon, lévén se nem combos, se hűtve nincs érdemben. 4 modullal tovább bonyolódik, az MCH/NB szokott kérni +kakaót. Yorkfield/Xeon topikokban találsz infót bőven, ne légy rest keresni/olvasni ha jól szeretnéd belőni, ill. ha fontos a stabil üzem.

(#28241) robogos10 válasza Speed® (#28240) üzenetére


robogos10
aktív tag

De én ebből semmit nem értek
PL: Vcore? az mi ?
Nekem úgy kellene hogy procinak mennyit adjak
ramnak mennyit adjak
ilyenek
esetleg csipszettel mit kezdjek mert az durván melegszik......

[ Szerkesztve ]

(#28242) philoxenia válasza robogos10 (#28238) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Áramot nem lehet állítani szvsz... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#28243) embe válasza robogos10 (#28241) üzenetére


embe
nagyúr

Erről beszélek..... Ereszd el a témát!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#28244) radi8tor válasza robogos10 (#28241) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Van egy ilyen topik, ha minden áron tuningolni szeretnél. Itt vannak a birkatürelmű segítők. (asszem) :DDD

⭐ Stella

(#28245) Mercutio_ válasza robogos10 (#28241) üzenetére


Mercutio_
félisten

Toljál maxra mindent, lesz ami lesz, aztán legfeljebb elfüstöl :D

Engedd el a témát, ha nem értel hozzá.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#28246) embe válasza radi8tor (#28244) üzenetére


embe
nagyúr

Gonosz vagy. ;]

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#28247) radi8tor válasza embe (#28246) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Miért lennék? Az a topik tényleg erre való, hogy segítsenek a lelkes indiánoknak (akik füstölni szeretnék a gépüket).

⭐ Stella

(#28248) embe válasza radi8tor (#28247) üzenetére


embe
nagyúr

Mondom én. :DDD
Mármint hogy gonosz vagy.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#28249) radi8tor válasza embe (#28248) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én ma már azt mondom addig érdemes tuningolni, ameddig nem kell a feszültségekhez nyúlni.
Alapfeszen úgyis többet kapnak a procik, mint amennyire szükségük van.

⭐ Stella

(#28250) embe válasza radi8tor (#28249) üzenetére


embe
nagyúr

Meg ugye ezek nem új cuccok, jó pár évesek. Sok mindent láttak már. Alkatrészek megfáradtak. Nem biztos hogy elviselik azokat a szélsőséges beállításokat, amit pár évvel ezelőtt még zokszó nélkül igen.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.