Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27601) smiti


smiti
addikt

Valami jó moduláris tápot nem tudtok kicsi pízért? :B

(#27602) Bjørgersson válasza smiti (#27601) üzenetére


Bjørgersson
félisten

420W codegen tápegység, modulárisnak éppen nem moduláris, de olcsó. :DDD

Esetleg ez? Vagy ez?

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27603) smiti válasza Bjørgersson (#27602) üzenetére


smiti
addikt

Sokat segítettél! :R

(#27604) F e Z o válasza Speed® (#27600) üzenetére


F e Z o
veterán

Jó üzlet volt mind a kettő. Szépen letörte az ipon a GTX970-es árakat a Division és Far Cry kuponokkal.

(#27599) embe : Ha azt nézzük az utánvét se biztonságos, mert mi van ha nem videókártyát csomagolok be, hanem egy kisméretű téglát? :D Nekem is szoktak jönni, hogy nem utalnak előre, csak utánvét, csak ott meg az a szívás, ha nem veszi át a csomagot a pasi, bár szerencsére velem még ilyen nem fordult elő.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#27605) Vigneau válasza F e Z o (#27604) üzenetére


Vigneau
félisten

Akkor várhatom Tőled a másik molex SATA átalakítót? Smiti az Övét már odaadta... :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#27606) F e Z o válasza Vigneau (#27605) üzenetére


F e Z o
veterán

Persze, de nem írtál, hogy kell is. Egyébként itt árvátlankodik az asztalomon azóta is. Hétfőn odaadom Smitinek, ha úgy jó, úgyis viszek neki vga-t meg hangkarit.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#27607) Vigneau válasza F e Z o (#27606) üzenetére


Vigneau
félisten

Dehogynem. Írtam, hogy 2 kellene, abból egyet Smiti hozott és még Ő is írta, hogy akkor Te meg hozhatod a másikat... :DDD

Tudok a talitokról, köszi előre is! ;) :R

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#27608) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Mennyire alkudjam le, hogy ne legyek pofátlan? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27609) Speed® válasza Bjørgersson (#27608) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Bőven ár alatt van így is, ha elfér, instant get. Mondjuk nem a halksagarol híres..van alá ~150W proci, hogy kelljen a teljesítménye..?

A 3570Kmat delid előtt 90 fokig engedte a HR02, utána 60on megállt..4.5G/1.25V..szóval nem brutál hűtő kell elsősorban sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#27610) Bjørgersson válasza Speed® (#27609) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Csabai cimbora akarta megvenni 4690K-ra, személyes átvétellel meg nekem egyszerűbb lett volna, úgyis megyek hónap végén hozzájuk, viszont már értékelésre vár a hirdetés. Csak tudnám, miért nincs jegelve. :) Én elvagyok továbbra is a Freezer 13-mal, majd talán i32-re cserélem, ha sok pénzem lesz. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27611) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#27610) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerkeszteni már nem tudok.

Én 3570K-m 1,175 V-tal atomstabil 4,5 GHz-en, úgyhogy szerencsére nem is fűt, a Freezer 13 is megbirkózik vele tök némán. :) Már csak az offsetekkel kellene játszanom, hogy üresben visszavegye az órajeleket. :D Írtam is neked nemrég a Sandy topikban, de nem láttad szerintem. Tudsz segíteni?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27612) Speed® válasza Bjørgersson (#27611) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Az enyém magas VIDes + kakiul skáláz, de legalább hűvös (már). Ha megkapja a végleges LM kencét és fixálom a sapit, megnézem feljebb, de 1.3V a teteje, amit 24/7 ráengedek..tippre nem sokat hoz már. A 4.8Gs 2500K után elég tré :S

Idle spóroláshoz C1E/EIST On, más nem kell, ill. offsetes feszbeállítás, mert jópár lap fix fesszel nem csökkenti idle. Illetve akkoris spórol, de akkor másképp, C3/C6 kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#27613) Bjørgersson válasza Speed® (#27612) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[IMG] [IMG] [IMG] [IMG]

Itt vannak a beállításaim, már csak az offsetes dolog hiányzik. Ott mit, hogy?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27614) Speed® válasza Bjørgersson (#27613) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Már csak az a kérdés, hol van az állítási lehetőség..? Amúgy annyi offset kell, hogy hasonló terhelt értéket kapj, mint most, ennyi. Persze van, hogy többet kell neki adni, mert az idle értéket is offseteli a beállítás és hanyattesik..

(#27615) Bjørgersson válasza Speed® (#27614) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Második képe, fentről a harmadik.

CPU Core Vdroop Offset Control

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27616) Speed® válasza Bjørgersson (#27615) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Oké. Tedd alapra a procit, adj neki egy próbaértéket (-5mV pl) és nézd meg mennyi terhelve..ebből megtudod, mekkorára kell beállítani, hogy az eddig stabil feszt kapja load..idle meg majd kiderül, elég-e, ami marad emiatt.

(#27617) Bjørgersson válasza Speed® (#27616) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hogymi? :D Alapra rakok mindent, majd a feszből még leveszek 5 mV-ot. Így megnézem, terhelés közben mennyit feszt kap. Eddig tiszta, innentől nem értem. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27618) Speed® válasza Bjørgersson (#27617) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Mitmi? Az eltolás mértékét a szükséges fesz határozza meg..ha teszemazt -5mV offset 1.25Vot eredményez, akkor 1.175Vhoz -75mV kell. Nem muszáj amúgy alapra rakott proci mellett belőni, csak mivel a legtöbb esetben elsőre nem sikerül jól belőni, a BSODk esélyét csökkenteni lehet ezzel..ha megvan a fesz, mehet az OC vissza.

(#27619) smiti


smiti
addikt

Tegnap este aktiváltam a tápegységes hirdetésemet és már el is vitték! :C

Most már csak meg kell találnom a méltó utódot. :K

(#27620) smiti


smiti
addikt

Bálba készülős, igénytelen , gyors összedobálós:

(#27621) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Ingyen postával Samsung 850 EVO 250GB csak 25640 Ft

Bár ahogy nézem mindenhol ennyi. :P

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#27622) Mercutio_ válasza radi8tor (#27621) üzenetére


Mercutio_
félisten

Csak "mindenhol" 3 év van rá.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27623) radi8tor válasza Mercutio_ (#27622) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jah, meg itt free shipping is van.

⭐ Stella

(#27624) philoxenia válasza smiti (#27620) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ilyen gány munkát ne vigyél a bálba! Hamupécécskéhez nem jön a királyfi.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#27625) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!
Valaki tudna segíteni?

Az adásvétel értékelésnél ha csak szövegesen értékel a vevő, akkor a pozitívaknak integethetek? Vagy lehet valahogyan orvosolni a problémát? Mert szöveges értékelésem 36 db. Van, a pozitívok száma csak 35.

(#27626) Bjørgersson válasza smiti (#27625) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Osszpontszam sem sett tobb?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27627) smiti válasza Bjørgersson (#27626) üzenetére


smiti
addikt

Nem, pont ez tűnt fel.

(#27628) Speed® válasza smiti (#27625) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

:)

(#27629) smiti válasza smiti (#27627) üzenetére


smiti
addikt

Lehet valamit benéztem?:)

Vagy csak annyit írjak, hogy köszönöm kedves HARDVERAPRÓD?

Szívesen :)

[ Módosította: Speed® ]

(#27630) Vigneau válasza F e Z o (#27606) üzenetére


Vigneau
félisten

Köszi szépen a kábelt! Mivel tartozom érte? :R

Köszi - Neked is - Smiti a közvetítést! ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#27631) F e Z o válasza Vigneau (#27630) üzenetére


F e Z o
veterán

Használd egészséggel! :)

H2O über alles!

(#27632) Vigneau válasza F e Z o (#27631) üzenetére


Vigneau
félisten

Ebben az esetben köszönet érte! :R

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#27633) F e Z o válasza Vigneau (#27632) üzenetére


F e Z o
veterán

Ez a legkevesebb...Filléres dolog valami 200Ft volt, mondjuk a szolnoki kiskerekben biztos elérnek 500-600 Forintot darabjáért.

Smitike : Kíváncsi leszek a tesztjeidre.

H2O über alles!

(#27634) smiti válasza F e Z o (#27633) üzenetére


smiti
addikt

Teljes kudarc. A 3-ból két ventit sikerült összetörnöm a beszerelésnél. :O

Na jó, csak vicceltem.
Meghiúsult az SLI teszt. Sajnos az Asus kártya lényegesen szélesebb és így az SLI kapocs nem használható: :W

Még egy lehetőséget látok, szereznem kell egy másik Giga kártyát is és azzal még összejöhet. Bár nem nagyon ismerek még egy ilyen jótét lelket mint sephi :R aki szintén ideadná, pedig van az ismerettségi körünkben olyan személy akinek pont ugyanilyen van és nem is lakik messze. :B

Azért bízom benne hogy olvasgatja itt a totyikot és felajánlja a segítségét. :B

(#27635) smiti


smiti
addikt

Egyelőre csak különálló tesztre futotta:

Giga G1 Gaming :

Asus Strix:

Ha tudok szerezni villámba egy flexibilis sli hidat akkor tud menni az SLI teszt is. Bár nem tudom, hogy enged-e majd annyit.

(#27636) F e Z o válasza smiti (#27635) üzenetére


F e Z o
veterán

Flexibilis CF hidam van, meg a Z68E3G3 laphoz kapott SLI híd. :( Nekem csak hétfőn kell vissza a kari, hátha a héten találsz flexibilis 3 slotos SLI hidat, az biztosan elérhető egymáshoz.

H2O über alles!

(#27637) F e Z o válasza smiti (#27635) üzenetére


F e Z o
veterán

Flexibilis CF hidam van, meg a Z68E3G3 laphoz kapott SLI híd. :( Nekem csak hétfőn kell vissza a kari, hátha a héten találsz flexibilis 3 slotos SLI hidat, az biztosan elérhető egymáshoz.

Laptop felfogatás level 99

[link]

H2O über alles!

(#27638) Vigneau válasza smiti (#27634) üzenetére


Vigneau
félisten

Csak nem volt HA az illető? ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#27639) F e Z o válasza Vigneau (#27638) üzenetére


F e Z o
veterán

A feláras mx-2-es? :)

Csak most nézem, kétszer posztoltam majdnem ugyanazt. Nem megy nekem még ez a telefonról netezés, nem is szeretem. :D

H2O über alles!

(#27640) Vigneau válasza F e Z o (#27639) üzenetére


Vigneau
félisten

Szerintem Ő lesz az... :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#27641) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Valakinek egy Dell moncsi occón? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27643) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Megjött az új tápom. Ilyenkor mindig rájövök, hogy a kábel elrendezést és a fényképezést is gyakorolnom kell még:

mod.: egyelőre az SLI teszt elmarad, ugyanis nem sikerült flexibilis SLI összekötőt találnom, és az igéret ellenére mégsem hozta egy másik kollega a másik Giga G1 kártyát.

[ Szerkesztve ]

(#27644) Vigneau válasza smiti (#27643) üzenetére


Vigneau
félisten

Na f@sz@, akkor erről is ennyit... :(((

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#27645) smiti válasza Vigneau (#27644) üzenetére


smiti
addikt

Azt majdnem elfelejtettem, hogy a pendrive-od az elkészült, holnap viszem is be.

Már vissza is csomagoltam a kölcsön tápot és a Giga G1-et is. Bár még bizakodok a péntekben, lehet meglesz még a hétvégén a teszt. Bár így nem lesz olyan nagy volumenű és lehet cikket sem lesz időm írni, mivel most hétvégén is melózom.

(#27646) Vigneau válasza smiti (#27645) üzenetére


Vigneau
félisten

Köszönöm szépen! :R

Kár érte, de ez van. Nem is értem, miért csodálkoztam...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#27647) F e Z o válasza smiti (#27645) üzenetére


F e Z o
veterán

Bizonyára lesz még olyan, hogy oda tudom adni a kártyát, addig meg be tudunk szerezni egy flexibilis SLI hidat. Bizonyára van valamelyik ismerősömnek. Azért kár, hogy egy ilyen apró dolgon csúszott el a dolog. :(

H2O über alles!

(#27648) Vigneau


Vigneau
félisten

Van valamelyikőtöknek elfekvőben 4GB 1333MHz-es DDR3 RAM-ja? Egy ilyen Patriot-hoz keresnék partnert Apósom gépébe olcsón.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#27649) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

(#27650) embe válasza radi8tor (#27649) üzenetére


embe
nagyúr

Valahol olvastam egy cikket hamis ssd-ről. Mondjuk nem friss reges, illetve van egy pár pozitív visszajelzése.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.