Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19001) emiki6 válasza Bjørgersson (#18997) üzenetére


emiki6
veterán

Jó érv.

Menj má, megint elvitted az ezrest... :(

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#19002) Bjørgersson válasza emiki6 (#19001) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ennél jobb érvem nincs, egyszerűen nem szeretem és kész.

HÁHÁ ;] Kevesebb, mint egy év alatt több, mint 10k hsz. :D

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#19003) Sdi


Sdi
addikt

Személyes szimpátia alapján válogatni a hardverek között, meglehetősen botor dolog :) . Ezek, nem együttes, kaja, sport csapat :N. Itt csak az árnak, kompatibilitásnak és a teljesítménynek van "értelmes" szerepe, e szerint érdemes beszerezni őket :)

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#19004) Bjørgersson válasza Sdi (#19003) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azért a régebbi használt videokártyák árai már pariban vannak egymással, úgyhogy ott nem kell emiatt aggódni. Újra meg úgysincs pénz. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#19005) smiti


smiti
addikt

Van még mit szoknom az új Winben, a paint kifejezetten hiányzik. :B

Egy kis mérés az Adata SSD-ről:

Dobnátok fel eredményeket Samuról, Kingston-ról és még esetleg ami van?

Egyébként ez milyennek számít?

(#19006) Mercutio_ válasza Sdi (#19003) üzenetére


Mercutio_
félisten

Meg akinek számít, annál a fogyi ;]

smiti: 120GB-s 840 EVO van 0 fill, vagy 1 fill-lel kell tesztelni?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19007) Bjørgersson válasza smiti (#19005) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hogyhogy hiányzik? Nem vették ki belőle..

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#19008) Sdi válasza Bjørgersson (#19004) üzenetére


Sdi
addikt

Ha azonos, vagy közel azonos teljesítményt kapsz, hasonló áron / ill. bő anyagi keretek mellett /, akkor persze szerepet játszhat a szimpátia, de én nem erre írtam, azt amit :) . Sok esetben látom, hogy emberek pusztán szimpátia alapján vesznek cuccokat, teljesen figyelmen kívül hagyva a realitást.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#19009) dfdfdf válasza Mercutio_ (#19006) üzenetére


dfdfdf
őstag

Rám jött a tornázási vágy de én más gyakorlatokra gondolok vele ;]

(#19010) robogos10


robogos10
aktív tag

Tudnátok nekem kicsit segíteni?
Vettem ma 1 Samsung 22" os Full HD monitort de valamiért plug and play nek kezeli a gépem a monitort a régit is annak kezelte a régit rátettem ma öregem gépére de az övé tökéletesen kezeli felismeri mi lehet a gond?

(#19011) smiti


smiti
addikt

Jövök a további zöldségeimmel, rendszerindítási beállításoknál nyillal jelölt értéket érdemes piszkálni ? Ha kisebb számot adok meg, mondjuk 1 sec akkor gyorsabban indul majd a rendszer ?

(#19006) Mercutio_ - Ha sandforce vezérlője van akkor 0 fill, legalábbis nekem úgy rémlik. De majd jön Qru és megmondja a tutit.

(#19007) kovy29 - Én nem találom, csak ezt a képmetszőt vagy mi a szöszt. Bár ez sem olyan rossz. :B

(#19010) robogos10 - Tessék a drivert rendesen feltelepíteni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#19012) dfdfdf válasza robogos10 (#19010) üzenetére


dfdfdf
őstag

megy rendesena max felbontással gond van a képpel? ha nincs ne aggódj nekem is PPnek ismeri a monitorom.

smiti : az elején kell entert ütni hogy milyen rencer induljon? ha nem akkor ne piszkáld.

[ Szerkesztve ]

(#19013) Bjørgersson válasza smiti (#19011) üzenetére


Bjørgersson
félisten

P betűnél nézted? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#19014) robogos10 válasza dfdfdf (#19012) üzenetére


robogos10
aktív tag

elsőnek azt se csak 1600X1200 volt a max de a vga nál ccc ben beállítottam a max felbontást :)

Samsung syncmaster s22b150n 22"

[ Szerkesztve ]

(#19015) dfdfdf válasza robogos10 (#19014) üzenetére


dfdfdf
őstag

Van DVI vagy HDMI a monitoron? Ha van használd azzal mert szebb lesz a kép és "jobban megismeri a monitort a rendszered".
A DSUB csatira VGA kábel megy ami analóg így 2szer kerül a jel átalakításra amitől romlik a minőség.

(#19016) smiti válasza Bjørgersson (#19013) üzenetére


smiti
addikt

Néztem természetesen , nincs a listában. Viszont a keresőbe begépelve meg megtalálja. :DDD

Egyre rosszabb a látásom lehet. :))

(#19012) dfdfdf - Semmi ilyesmi nincs. Akkor nem piszkálom.

Valahol viszont olvastam, hogy hogyan kell beállítani dolgokat a minél gyorsabb indításhoz de már nem emlékszem hogy hol. :B

[ Szerkesztve ]

(#19017) Mercutio_ válasza smiti (#19011) üzenetére


Mercutio_
félisten

Samu 840 EVO, 0 fill, usb III-on (egy többéves rendszer)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19018) robogos10 válasza dfdfdf (#19015) üzenetére


robogos10
aktív tag

csak d-sub van rajta :B

(#19019) radi8tor válasza smiti (#19011) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem kell ezekhez nyúlni.

⭐ Stella

(#19020) smiti válasza radi8tor (#19019) üzenetére


smiti
addikt

Nem piszkálok most semmit, örülés van, hogy minden rendben működik.
Egyetlen dolog zavar, hogy ha a HDMI kábellel bekötöm a TV-t akkor a Dell monitor csak másodlagos, és a Win képernyő választója pont fordítva működik. :W

De mindjárt megpróbálom, hogy nem a VGA-ba dugom be a HDMI-t hanem az alaplapiba.

(#19021) radi8tor válasza smiti (#19020) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Alaplapi nem működik, ha VGA kártya van a gépben.

⭐ Stella

(#19022) JanR válasza radi8tor (#19021) üzenetére


JanR
addikt

De működik az, szép kékhalált dob :D Egyszer meg akartam csinálni hibridre, hogy az CPU-ba integrált VGA tolja a képet a TV-re, a dedikált VGA meg a monitorra. Sansztalan volt :)

(#19020) smiti: Ezt win telepítés után tudod változtatni, állítani. Én is friss rendszer telepítés után állítottam be, azóta semmi gondom.

[ Szerkesztve ]

(#19023) smiti


smiti
addikt

Miért mindíg én?

Kell ezzel foglalkoznom ? raw read error rate sárga felkiáltójel. :W

[ Szerkesztve ]

(#19024) radi8tor válasza smiti (#19023) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Milyen SATA kábelt használsz SSD-hez? Újat vagy valami kikopott érintkezőset?

⭐ Stella

(#19025) smiti válasza radi8tor (#19024) üzenetére


smiti
addikt

Ami eddig is benne volt, mindkét végén fém kapcsos. De majd mindjárt keresek egy újat ha ez megszünteti a problémát.

(#19026) F e Z o válasza JanR (#19022) üzenetére


F e Z o
veterán

Érdekes, mert nálam így van összekötve a gép-tv-monitor - integrált hdmi tv, dedikált dvimonitor, s működik a dolog.

H2O über alles!

(#19027) JanR válasza F e Z o (#19026) üzenetére


JanR
addikt

Nekem valahogy nem akart összejönni :U

(#19028) smiti válasza F e Z o (#19026) üzenetére


smiti
addikt

Sephi-kém, úgy néz ki hogy készen vagyok, secure erase végrehajtva, már csak a bedobozolás van hátra és holnap viszem is be magammal.

Köszönöm a türelmedet! :R

(#19029) F e Z o válasza smiti (#19028) üzenetére


F e Z o
veterán

Okéka, leadás után, 1/2 9 - 3/4 9 között majd felvágtatok érte, úgyis megyek megint Somihoz.
Nehezen telik ez a 4. tikk-takk, főleg így, hogy megint hétvégi érzésem van, a magyar honvédelem napja miatt.

H2O über alles!

(#19030) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Annyira bírom, hogy mindig sikerül a sofőröknek megtalálni azokat a vakfoltokat, ahol egyáltalán nincs mobilnet. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#19031) smiti


smiti
addikt

Na leműszakizott a Rönó! 133k huss.... :O

(#19032) Mercutio_ válasza smiti (#19031) üzenetére


Mercutio_
félisten

333-ért adok a friss műszaki mellé egy swift szedant is :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19033) Vigneau válasza smiti (#19031) üzenetére


Vigneau
félisten

Mit kellett cserélni? 20k körül van csak maga a műszaki, ha jól emlékszem.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#19034) smiti válasza Vigneau (#19033) üzenetére


smiti
addikt

23k a vizsgadíj. Ezen felül : szélvédőcsere, 2 hátsó rugó, kipufogó, hátsó fék munkahengerek, fékpofák, fékdob felszabályzás, elöl a stabilizátorok cseréje + a munkadíjak.

(#19035) Mercutio_ válasza smiti (#19034) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szélvédőre ha már új én kipróbálnék egy nanobevonatot :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19036) smiti válasza Mercutio_ (#19035) üzenetére


smiti
addikt

Az meg mire jó ? :U

mod.: kigugliztam. :B

[ Szerkesztve ]

(#19037) Mercutio_ válasza smiti (#19036) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vízlepergető + könnyebb takarítani , bővebben.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19038) embe


embe
nagyúr

Láttátok? Feltörték az ebay-t. Akit érdekel módosítsa a jelszavát!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#19039) Vigneau válasza smiti (#19034) üzenetére


Vigneau
félisten

Tényleg, az első két tételre most már emlékszem. A többi viszont új...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#19040) robogos10


robogos10
aktív tag

Annó beszélgettétek a lumia telefonokat!
Ma vettem 1 Nokia Lumia 610-et a nejemnek eléggé jó szép a képe jó fotót készít gyors és könnyen kezelhető :)
Könnyebb rá tenni lumia-ra dolgokat is pc-ről mint Iphone-ra :K
De 1 biztos ez is full netezésre való

(#19041) JanR válasza robogos10 (#19040) üzenetére


JanR
addikt

Új kéró, új telefon, tuti bujkálsz ;]

(#19042) F e Z o válasza robogos10 (#19040) üzenetére


F e Z o
veterán

Véleményem szerint egyik tipitapi telefon vagy tablet sem netezésre való.

H2O über alles!

(#19043) Mercutio_ válasza F e Z o (#19042) üzenetére


Mercutio_
félisten

Asszony irtózik a tapis telóktól, viszont a karácsonyra kapott 8"-os tabletet imádja :K
Ő nem fórumok, nem kommentel, csak "fogyaszt" arra pedig tökéletes.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19044) embe válasza F e Z o (#19042) üzenetére


embe
nagyúr

Szerintem meg igen, arra is alkalmas. A 4.6"-os SP-n olyan szépen ellehet netezgetni. Egy 7"-os tableten meg pláne. Természetesen nem helyettesíti az ámítógépet, de mint egy póteszköz tökéletes.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#19045) Cheesy válasza robogos10 (#19040) üzenetére


Cheesy
őstag

Az összes tapi-nyali-fon a hatékonyabb médiafogyasztásról szól. Némelyikkel még telefonálni is lehet.

www.vakbelmutet.hu

(#19046) emiki6 válasza embe (#19044) üzenetére


emiki6
veterán

Hát igen. Egy telefon elfér a zsebedben és bármikor használhatod arra, amire egy gépet használnál.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#19047) Bjørgersson válasza emiki6 (#19046) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Csak előkapja az ember a zsebéből és letol pár kör Battlefield 4-et.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#19048) embe válasza Bjørgersson (#19047) üzenetére


embe
nagyúr

De milyen jól lehet pl. órákon fórumozgatni rajta! ;]

szerk: úgy meg pláne.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#19049) Bjørgersson válasza embe (#19048) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Főleg, hogy az még egy Sony Ericsson C510i-n volt. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#19050) F e Z o válasza embe (#19044) üzenetére


F e Z o
veterán

Nem vagyunk egyformák. Én pl. nem használok tipitapi telefont, így netet sem se telefonon, se tableten. Azt meg egyenesen utálom, ha utazok, várakozok vagy csak beülök meginni egy sört valahol városon, mindenki a szájbatekert kiskütyüét "simogatja". A legrosszabb, amikor jönnek veled szembe az utcán, majdnem neked mennek, mert akkor is ezt csinálják. Párszor már szóltam érte.

H2O über alles!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.