Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27301) Vigneau válasza smiti (#27286) üzenetére


Vigneau
félisten

Nálam mindig újraindulási folyamat volt szabálytalan időközönként és utána a Windows Minidump mappájában hibabejegyzés fogadott.

Nagyon szépen köszönöm, hogy tegnap ott voltál Te is! :R

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#27302) F e Z o


F e Z o
veterán

4GB memóriával és 64GB Kingston V100 ssd-vel rendelkező X61 tabletnak szüksége van erre a kártyára? Lényegében ez egy kisméretű ssd, nem?

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#27303) Speed® válasza F e Z o (#27302) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Lényegében igen, SSD, sok értelme nem lenne a meglévő mellett. Precache funkciót tölt be a háttértár előtt, viszont ugye ebben az esetben indokolatlan.

(#27304) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#27133) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Visszahozták, mert csak nem jó. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27305) F e Z o válasza Bjørgersson (#27304) üzenetére


F e Z o
veterán

A kondik jók a lapon, a vinyó nem szar?

H2O über alles!

(#27306) Bjørgersson válasza F e Z o (#27305) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem tudom, majd hétvégén szarakodok vele, most nincs kedvem hozzá. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27307) smiti


smiti
addikt

NATO STANAG 6001, Level 1. Félsiker : " Államilag elismert szóbeli (A) nyelvvizsga bizonyítványt kap. " :O

[ Szerkesztve ]

(#27308) F e Z o


F e Z o
veterán

Smitike egy új számítógépház esetleg? :Y

H2O über alles!

(#27309) philoxenia válasza F e Z o (#27308) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez a ház olcsóbb...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#27310) embe válasza philoxenia (#27309) üzenetére


embe
nagyúr

És mindkettőben elfér a konfigja. :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#27311) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Megérkezett. :) A képek Lumia 535-tel készültek, azért ilyenek. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27312) Cheesy válasza Bjørgersson (#27311) üzenetére


Cheesy
őstag

Király a monitorod ;)

www.vakbelmutet.hu

(#27313) embe válasza Bjørgersson (#27311) üzenetére


embe
nagyúr

A feleségemnek ilyen telója van. Egy rózsaszín tok felesleges. Nem érdekel? ;]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#27314) Bjørgersson válasza embe (#27313) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem, nem szeretem a tokokat. :P

Cheesy :R

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27315) smiti válasza Bjørgersson (#27314) üzenetére


smiti
addikt

Nekem is ilyen van. Te milyen beállításon használod ?

Brightness / Contrast :F

(#27316) Bjørgersson válasza smiti (#27315) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Fényerő automatikus, képernyőmód pedig adaptív. Remélem ezekre gondolsz. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27317) Cheesy válasza smiti (#27315) üzenetére


Cheesy
őstag

U2312HM nekem is. Monitorgurutól egyedi színkalibrációs fájllal ;)

www.vakbelmutet.hu

(#27318) Bjørgersson válasza Cheesy (#27317) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Aha, szóval a monitorról van szó. :DDD Fényerő 0, kontraszt pedig 75. Anno nekem is kalibrálva lett egy GTX460-hoz, azóta viszont gyári színekkel használom. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27319) embe


embe
nagyúr

Erre van tippetek?
A következő problémám adódott egy Gigabyte GA-G31M-ES2L lappal: Nem látja a pendrivokat, illetve az usb aljzatba dugott külső merevlemezt. Sem biosban, sem op. rendszer alatt.
Az érdekesség, hogy a billentyűzetet, az egeret illetve az usb wifit látja, ezek tökéletesen működnek.
Az alaplap pci aljzatába dugott usb bővítőkártyába dugott pent látja.

Az eszközkezelőbe azt írja: "Ismeretlen usb eszköz (sikertelen eszközleíró-kérés)

Holnap felteszek egy w10-et, meglesem azzal.
Legutolsó biost feltettem, resetelés megvolt.

Szerintetek mi lehet a gond?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#27320) Bjørgersson válasza F e Z o (#27305) üzenetére


Bjørgersson
félisten

HDD "ok," kondikat még nem néztem. MemTestet meddig ajánlott futtatni?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27321) Vigneau


Vigneau
félisten

Scythe Kotetsu-ról van valakinek véleménye?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#27322) Speed® válasza Bjørgersson (#27320) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ez kevésbbé okés..adatkábel csere, kontaktspray minden csatlakozáshoz, stb. Utolsó esetben vinyócsere..mert simán lehet ez a bajok forrása.

embe
Nincs véletlenül a lapra kötve USB kivezetés, rosszul? Esetleg valamelyik csati fizikailag inzultálva, stb.

Vigneau
Eléggé semmilyen..unod a Mattert? :)
Nálam a HR02 vált csereéretté sajnos..nem bír az új procival :S Az a baj, hogy ~20k kategóriában kell gondolkodjak, ha nem akarok kompaktozni..kellett nekem megint nem bírni magammal :D

[ Szerkesztve ]

(#27323) Vigneau válasza Speed® (#27322) üzenetére


Vigneau
félisten

Tudod, a szívességbehajtás... :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#27324) embe válasza Speed® (#27322) üzenetére


embe
nagyúr

Előlapi lesz a ludas. Ha "lekötöm" a lapról minden ok.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#27325) Speed® válasza embe (#27324) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

No, akkor jó volt a tipp :)

Vigneau
Nekem egy tápkábellel lóg, amit odaígért a leendő vevőnek egy ProdigyM kecóhoz. Lehet rá kéne írnom, hogy eszébe jusson..?

(#27326) Vigneau válasza Speed® (#27325) üzenetére


Vigneau
félisten

Szvsz nem ártana valóban... :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#27327) Qru válasza Bjørgersson (#27320) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

6-8 órát nem árt. Legegyszerűbb ha este lefekvés előtt benyomod aztán reggel megnézed mizu.

#nincsbennetarcsi

(#27328) F e Z o


F e Z o
veterán

Adott egy zsír új kb 100k-s asus noti. Telepítve lett rá win10 x64, kb egy hónapja, most hozza a tulaj, hogy indításkor, csak a hd sentinel jön be, azt becsukva semmi más. CTRL+ALT+DEL esetén előjön a menü, de a feladatkezelőt nem nyitja meg, viszont kikapcsolni, újraindítani a gépet, vagy wifire csatlakozni lehet, de az asztal nem jelenik meg... Valakinek valami ötlet?

H2O über alles!

(#27329) eszakas válasza F e Z o (#27328) üzenetére


eszakas
senior tag

Visszaállítás a windows 10 előző buildra ha az ment rajta.
Frissítés okozhat ilyen problémát.
Ha sikerül a driver frissítéseket le kell tiltani, az nem jó ha automatikus.

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#27330) F e Z o válasza eszakas (#27329) üzenetére


F e Z o
veterán

Hát ezaz, hogy az asztalig nem jutok el, csak ha becsuktam a sentinelt, fekete képernyő, s egérikon, onnan sehova tovább, csak kikapcsolás, újraindítás, kijelentkezés, wifi. Egyébként nem hinném, hogy driver okozza, lévén egy 2 hónapos lapiról van szó.

Rendszerhelyreállító meghajtóm nem volt, de csináltam egyet, de se régebbi buildre nem tudom visszaállítani, se alaphelyzetbe hozni a windows-t, mert a meghajtó zárolva van.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#27331) eszakas válasza F e Z o (#27330) üzenetére


eszakas
senior tag

Minek oda az asztal? Nekem az F8-at nyomkodva eddig előjött a rendszerindító menü. De ha nem egy w10 lemezzel lehet javíttatni.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#27332) Bjørgersson válasza eszakas (#27331) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem már a 8.1-gyel sem jön elő semmi F8-ra. :o

Qru hagytam is volna éjszakára, ha nem ilyen ezeréves porszívó gép lenne. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27333) F e Z o válasza eszakas (#27331) üzenetére


F e Z o
veterán

Win10 pendrive-ról is ugyanaz a menü, mintha ha rendszerhelyreállító usb kulccsal indítanám a rendszert. Alaphelyzetbe nem tudom hozni, visszaállítani nem tudom korábbi build-re vagy egy elmentett "pontra".

H2O über alles!

(#27334) eszakas válasza F e Z o (#27333) üzenetére


eszakas
senior tag

kovy: elnézést igazad van, nincs F8.

Ilyen volt nekem is a Fujitsu-Simens laptopon de ott előjött a fent említett menü. Én abba a tudatba voltam, hogy azért hogy az F8-at nyomkodtam.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#27335) F e Z o


F e Z o
veterán

Csak én érzem úgy, hogy ez a léghűtő már tényleg túl van árazva?

H2O über alles!

(#27336) Speed® válasza F e Z o (#27335) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem. 15 felettiek mind szvsz. 30ert már ott vannak a jobb 240es kompaktok csereventikkel..vagy a kezdő lego szettek.

Én most a HR02 cseréjét fontolgatom a 2700K miatt..lenne egy SA-SBE 16ért..de nem tudom hozna-e annyit, amennyi kell. A másik jelölt TC14PE, de +5k..akkor ott vagyok, hogy minek adtam el az LF240 kompaktot :U

ui.: ha valakinek kéne innen a HR02, sikítson..origi nikkel verzió, nem holmi macsó..Kaze Maru 2 ventivel (14cm\1200, de felezett fordulaton bőven elég, van hozzá adapter is). Árban megegyezünk :)

[ Szerkesztve ]

(#27337) smiti válasza F e Z o (#27335) üzenetére


smiti
addikt

A Noctuanak is kb. ennyi a D-15.

(#27338) eszakas válasza F e Z o (#27335) üzenetére


eszakas
senior tag

Nem kicsit. Egyet értek veled nagyon is drágának tűnik. Halandók használatára ez is megállja a helyét szerintem.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#27339) F e Z o


F e Z o
veterán

Alpenföhn Matterhorn-om van i7 3770 4,1GHz@1V-hoz nekem ez is elég bőven.

Kipróbáltuk haverral most a Tom Clancy's The Division 1.1 betát, fekteti rendesen a húzott 780-at FHD@high részletesség mellett. Bekapcsolt v-sync mellett is csak nagyritkán ugrik le a kihasználtság 99%-ról.

(#27336) Speed(R) : Kompakt vizet nem vennék, számomra biztos csalódás lenne, annak tudatában, hogy volt épített vizem d5 szivattyúval, 16/10-es csövezéssel.

(#27340) smiti : Tavaly ilyentájt kiárultam a vizem, mikor bedöglött a 7970-em, mert nem volt kedvem már 15-20k-kat kiadni vga blokkra. Egy vagyon el lehet költeni épített vízre, csak néztem a vizes topikban, amikor írta a csákó, hogy 48k-t :Y költött csak 24db csatlakozóra...

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#27340) smiti válasza F e Z o (#27339) üzenetére


smiti
addikt

Matti? Hol a vizecskéd? :U

(#27341) smiti


smiti
addikt

Végre nem valami szedett - vedett sablon szöveg:

(#27342) JanR válasza smiti (#27341) üzenetére


JanR
addikt

Dejó :C Nem láttam még ilyet előtte :)

(#27343) philoxenia válasza JanR (#27342) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azért nem akkora öröm látni.... Volt már hozzá szerencsém... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#27344) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

:)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27345) embe válasza Bjørgersson (#27344) üzenetére


embe
nagyúr

Mennyi most egy ilyen kari?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#27346) Bjørgersson válasza embe (#27345) üzenetére


Bjørgersson
félisten

45000 Ft, annyiért ment el az MSI is. Bár így utólag már kicsit bánom. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27347) smiti válasza Bjørgersson (#27346) üzenetére


smiti
addikt

Akkor még elég jól tartja az árát. :K

(#27348) Bjørgersson válasza smiti (#27347) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Már-már irreálisan, mondjuk nincs is ami lenyomja. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27349) embe válasza Bjørgersson (#27346) üzenetére


embe
nagyúr

Ez majdnem az 1 évvel ezelőtti ár.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#27350) Bjørgersson válasza embe (#27349) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, szomorú.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.