Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27651) föccer válasza radi8tor (#27649) üzenetére


föccer
nagyúr

Szemelyes atvetel es tesztelesi lehetoseggel nagy baj nem lehet.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27652) embe


embe
nagyúr

Egy kérés a nagybetűsökhöz:
Lehet tudni ezt a taknyi tagot miért zárták ki?
Egy másik hirdetési oldalon van egy ilyen néven regisztrált tag, lehet ugyanaz. Csak a megbízhatóság miatt....

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#27653) Mercutio_ válasza embe (#27652) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én mindig először itt keresek rá a nickre:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27654) embe válasza Mercutio_ (#27653) üzenetére


embe
nagyúr

Le is mentettem. Köszi!
Annyira ismerős nekem ez a név. Szerintem tuti volt valami kontakt vele. Rákérdeztem. Most várom a válaszát.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#27655) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Ingyenes HDS.

⭐ Stella

(#27656) Vigneau válasza radi8tor (#27655) üzenetére


Vigneau
félisten

Nekem is jött az értesítő FB-n, le is szedtem. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#27657) embe válasza radi8tor (#27655) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi!
Le is szedem.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#27658) Vigneau


Vigneau
félisten

Fractal Core 1000 USB 3.0 házikóról van valakinek véleménye?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#27659) embe


embe
nagyúr

Olvastátok?
Fertőzött qtorrent telepítő terjed a neten. Zsarolóvírust tartalmaz.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#27660) radi8tor válasza embe (#27659) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

µTorrent az a qTorrent. De ki használ manapság µTorrentet? Vannak nála sokkal jobbak a piacon. Kezdetektől fogva ezt használtam, de amióta tele pakolták reklámokkal a programban is egyre több bug lett.
qBittorrent-et ajánlom helyette.

⭐ Stella

(#27661) embe válasza radi8tor (#27660) üzenetére


embe
nagyúr

Lehet reklámmentesíteni az általam említettet.

Akkor lassan elszégyellem magam :B és ki fogom próbálni amit említettél. :K

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#27662) radi8tor válasza embe (#27661) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Értem, de attól még ugyanolyan memóriazabáló marad. :)

⭐ Stella

(#27663) F e Z o válasza radi8tor (#27660) üzenetére


F e Z o
veterán

Ém pl 2.2.1-es verziószámú utorrentet haszálok, ami egyszer bevált, azon nem szoktam változtatni. Egyébként nem vettem észre még nagy memóriahasználatot nála.

H2O über alles!

(#27664) radi8tor válasza F e Z o (#27663) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az még talán jó volt, de az újakat nagyon elrontották.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#27665) smiti válasza radi8tor (#27664) üzenetére


smiti
addikt

Nekem ezért is van letiltva frissítése a programnak :D

(#27666) Bjørgersson válasza radi8tor (#27660) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem tetszik, maradok a sima Bittorrentnél. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27667) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ó, ha nem kurva Budapest lenne... :) [link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27668) radi8tor válasza Bjørgersson (#27667) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Regisztrált: 2016-04-04 17:31, azaz 14 napja - újonc

Én azért az ilyeneket fenntartással kezelném. El lehet azt az 50k-t értelmesebb dologra is költeni. :)

⭐ Stella

(#27669) Bjørgersson válasza radi8tor (#27668) üzenetére


Bjørgersson
félisten

65-ről indult, ha jól emlékszem, 5 ezresével viszi le az árat, mert senki nem veszi meg. Egyébként meg innen Debrecenből tökmindegy, hogy kezelem, úgysem fogok utalni, Budapesten meg ott lenne a személyes találka lehetősége. Amennyiben ugye valóban eladó a cucc, s nem átverés. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27670) radi8tor válasza Bjørgersson (#27669) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

És mit érsz a személyes átvétellel ha nem tudod kipróbálni? Jó persze nem kell minden újoncot leírni, de sajnos a mai világban gyanús ha egy újonc ár alatt kínál valamit.

⭐ Stella

(#27671) Bjørgersson válasza radi8tor (#27670) üzenetére


Bjørgersson
félisten

*Személyes találka. Nála vagy nálam kipróbálom. Úgy csinálsz, mintha nem értenéd mire gondolok.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27672) radi8tor válasza Bjørgersson (#27671) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De értem, csak Bp-en ez nem így működik (szerintem). Persze tudom, akkor el sem mennél érte, ha nem próbálhatnád ki.
Eddig talán egy használt alaplapot próbálhattam ki vásárlás előtt. Igaz nem sok cuccot veszek használtan.

⭐ Stella

(#27673) philoxenia válasza Bjørgersson (#27671) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Értem én, csak nem merem leírni... Mit is próbálnál ki, nála vagy nálad? :Y

;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#27674) Bjørgersson válasza philoxenia (#27673) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Milyen kis kíváncsi valaki. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27675) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

960 helyett. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27676) F e Z o válasza Bjørgersson (#27675) üzenetére


F e Z o
veterán

S mi ez? GTX950?

H2O über alles!

(#27677) Bjørgersson válasza F e Z o (#27676) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pontosan. :K

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27678) smiti válasza Bjørgersson (#27677) üzenetére


smiti
addikt

És mi ebben az üzlet? :U

(#27679) Bjørgersson válasza smiti (#27678) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Háromhetes, alacsonyabb fogyasztás, 45 °C alatt nem mennek a ventik, ráfizetnem nem kellett, teljesítményben pedig ugyanott van, mint a 760. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27680) F e Z o válasza smiti (#27678) üzenetére


F e Z o
veterán

Maradt pénze is. :)

smiti : Neked hogy áll az Extreme dolog?

(#27681) smiti : A látvány miatt nem éri meg a csere. Egy hétig voltam lent, de vissza se akartam jönni, a repüléskiszolgálás felért egy szanatóriummal, a járőr viszont teljesen más tészta, bár oda is elmennék...

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#27681) smiti válasza F e Z o (#27680) üzenetére


smiti
addikt

Sehogy az égvilágon, nem is nagyon van időm vele foglalkozni, meg nem is biztos hogy érdemes. Másodikán megyek én is kifele ~ 1 hónapra. :DD

(#27682) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#27679) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Még játék közben sem hallom a hangját, a 760 meg netezés közben is zavart. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27683) F e Z o válasza Bjørgersson (#27682) üzenetére


F e Z o
veterán

Te kis whitefülű... :D

H2O über alles!

(#27684) Mercutio_ válasza Bjørgersson (#27682) üzenetére


Mercutio_
félisten

Van itthon egy 960 strix, de állítólag hamarosan jönnek a radeon R7 370-ek utódjai 50W körüli fogyival :Y így lehet jobb lenne eladni nyáron úgyse játszom, őszre meg esik egy csomót az ára és nagyobb lesz a választék :U

Persze pirosak esetében meg ott a driverek problémája.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27685) Bjørgersson válasza F e Z o (#27683) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szilveszterkor is megkaptam cimbitol, hogy milyen vulkani hallasom van. Eszre se vette, hogy be volt kapcsolva a gep, en meg mindig mondom neki, hogy lehetne halkabb. :D

Merci 950 nem fer bele a 90 wattjaval?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27686) F e Z o válasza Bjørgersson (#27685) üzenetére


F e Z o
veterán

Ez ilyen, aki hozzászokik egy jó konfighoz. Havernak is amikor lecseréltük a gyári hűtőt a 8350-es prociján egy Thermalright ultra 120 eXtreme rev c-re, majd leesett az álla. Persze még úgyis zavaró volt számomra. :)

H2O über alles!

(#27687) smiti


smiti
addikt

Jaj de finnyások vagytok. :)))

Mondom ezt én, akinek netezés közben még a lepa ventik is le vannak kapcsolva. :B

(#27688) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Ez már döfi! :)

⭐ Stella

(#27689) Mercutio_ válasza Bjørgersson (#27685) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem a plusz tápcsati a kérdés, honem, hogy 50W-tal már lehet low profile VGa, ami sokkal kevesebb helyet foglal. Ebből jelenleg a legjobb itthon elérhető a GTX 750 Ti, de az teljesítményben azért kb. fele a GTX950-nak, emmeg ugye saccra 90%-át hozná, ha igaz amit írnak.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27690) Bjørgersson válasza Mercutio_ (#27689) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ilyen kevés a hely a házban?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27691) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Coolink SWiF2-1200 venti megfelelő lenne korábban említett cimbi Corsair CX500 tápjába a gyári, csapágyas helyére?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27692) Speed® válasza Bjørgersson (#27691) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Gyári venti paraméterek figyelembevételével kapsz választ..kanócszám/vezérlés típusa és a teljesítménye (A/cfm) legyen hasonló, aztán ennyi.

(#27693) eszakas válasza Bjørgersson (#27691) üzenetére


eszakas
senior tag

Hali.

Szerintem nem.

Van ennek topikja ott sem javasolnak akármit bele. Szerintem a venti lapátok anyaga sem mindegy /keményebb és masszívabb a tápoké/ és ha teljes fordulaton megy folyamatosan a hangtól meg fog süketülni.

DE: belerakható.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#27694) Mercutio_ válasza Bjørgersson (#27690) üzenetére


Mercutio_
félisten

Pöttyet :DDD
Másrészt azt a kevés helyet ahol mozoghat(na) a levegő 2 részre osztja.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27695) embe


embe
nagyúr

Hali!
Azt hogy lehet beállítani, hogy amikor bebootol a rendszer - W10 -, akkor egy automatikusan induló program ne kérjen engedélyt a futtatásra? Csak induljon el és kész.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#27696) smiti válasza Qru (#27327) üzenetére


smiti
addikt

Qru : Mit is mondhatnék Neked:

(#27697) Bjørgersson válasza smiti (#27696) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egy perccel előztél meg. :P

Boldog születésnapot Qru! :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27698) Cheesy


Cheesy
őstag

Boldogat Qru!

(hanyadik? :) )

www.vakbelmutet.hu

(#27699) Vigneau válasza Cheesy (#27698) üzenetére


Vigneau
félisten

XXXII ;]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#27700) Mercutio_ válasza Vigneau (#27699) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor lassan kezdik neki ácsolni a keresztet :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.