Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28751) F e Z o


F e Z o
veterán

Itt Szolnokon még biztos nincs ilyen szolgáltatás, de fővárosunkban már tuti lehet 3D-ben kinyomtatni egy-két apró dolgot. Én egy haswell-skylake delid tool-ra gondoltam. A neten már megtaláltam, s letöltöttem a file-t. Esetleg tudtok valahol helyet, ahol elvállalják, illetve milyen árban menne kb? Szlovéniából 3k plusz 3k a szállítási költsége ennek.

[link]

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#28752) Bjørgersson válasza F e Z o (#28751) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ennyire melegszik? :) Kérdezz rá náluk, ha olcsóbb, szívesen elviszem, elmegyek érte, feladom postán. :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28753) smiti


smiti
addikt

Nekem a tabletes kérdésemre esetleg embe tippjén kívül valami ? Vagy esetleg ki milyen tabot használ? :B

(#28754) F e Z o válasza Bjørgersson (#28752) üzenetére


F e Z o
veterán

Pikkpakk 80 fok fölött van a hőfok linx-ben, s még alul is van feszelve a proc, igaz egyenlőre 4,1GHz-en, játékoknál 60-65 fokosak a magok, az még elmegy. Nagyon gatya a mag és a kupak között a paszta minősége, így elgondolkoztam a deliden, de pengével, satuval nem állok neki, a srác, aki itt ph-n vállal meg 6-7k-t biztos meglenne postaköltséggel. Egyenlőre csak keresem a megoldásokat. Írok nekik, aztán hátha.. Egyébként köszönöm szépen, hogy számíthatok Rád (is).

(#28753) smiti : Chuwi Hi8? Bár személyes tapasztalatom nincs vele, de már gondolkoztam, hogy a Thinkpad x61 tabletem lecserélem a 12"-os változatára.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#28755) Speed® válasza F e Z o (#28754) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Pengével pillanatok alatt megvan..nem kell hozzá más. Aztán mehet alá a Condactonaut, fölé meg a Kryonaut.

ui.: a 3570Km delid után 1.5 hónappal kupakragasztáskor meghalt..azt csak óvatosan.

(#28756) F e Z o válasza Speed® (#28755) üzenetére


F e Z o
veterán

Ez a dolog tart vissza engem is, mert bár gari nincs rá, de ha még delid előtt be is döglene, egy srác ph-n 10k-ért tudja gariztatni, na de delid után már végleg kuka...

H2O über alles!

(#28757) embe válasza F e Z o (#28754) üzenetére


embe
nagyúr

Én valahogy ezektől a dual rendszeres taboktól idegenkedek. Ha romolni kellene nem tudom mennyire támogatott, mennyire vannak hozzá frissítések, stb.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#28758) smiti válasza embe (#28757) üzenetére


smiti
addikt

Pont ez zavar engem is, ha sima droid lenne talán nem gondolkodnék rajta, nem tűnik egyébként rossznak így sem.

Nem tudom, hogy egy Windowsos gépet mennyire bánnék meg.

(#28759) embe válasza smiti (#28758) üzenetére


embe
nagyúr

Vegyél ilyen windowsos gépet! 4-5 órát kibírnak az akksik wifis netezéssel. :DDD Ezt a rendszert már ismered. Vagy épp amiatt nem? ;]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#28760) smiti válasza embe (#28759) üzenetére


smiti
addikt

Agyaltam laptopon is, de ez messze felette van az ingerküszöbömnek. Azért is lett inkább a tablet. Meg azt könnyebb hurcibálni, pakolgatni.

A pesti srácoktól kérdezném, nem tudjátok véletlenül, hogy melyik Media Marktban van a legbőségesebb választék Pesten? Mert pénteken megyünk fel és akkor célirányosan ott kezdenék szétnézni.

[ Szerkesztve ]

(#28761) Speed® válasza F e Z o (#28756) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Valószínűleg én bactam el, túlzásba estem a leszorítőerővel (FBSt kapott, 12 órát töltött lesúlyozva. Gyárinak látszott, kutya nem mondta volna meg, hogy delidelve lett..
Pechemre facul lett értékesítve, buktam a gyártói garit (OEM vs. BOX), így elkönyveltem járulékos veszteségnek..kb. 25k ment a levesbe, ennyibe volt tisztán. De legalább van egy vagesz 3570K IHS kulcstartóm :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28762) radi8tor válasza smiti (#28760) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sajnos ez nem ilyen egyszerű. Gyakran előfordul, hogy pont abban az üzletben ahova mentél nincs ami neked kéne.
Nem is céljuk mindenhol mindent tartani, mert akkor sokkal nagyobb üzlethelyiség kellene.

Budapest Megapark elég nagy, aztán jöhettek Budapest Arena Plaza irányába végül ha maradt pénzetek, akkor Budapest Westend is útba ejthető. :D

⭐ Stella

(#28763) F e Z o válasza Speed® (#28761) üzenetére


F e Z o
veterán

Lehet elég lett volna, ha berakod a foglalatba, s csak ott szorítod le. Persze így utólag gondolkozik az ember csak, de nézd a dolgok jó oldalát, nem jön Veled szembe az utcán még egy ilyen kulcstartó. :D

(#28760) smiti : Online árak nem szoktak olcsóbbak lenni?

(#28762) radi8tor : Smiti a pesti srácokat kérdezte, Te nem III. kerben laksz? :DD Persze csak vicc...

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#28764) Speed® válasza F e Z o (#28763) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Fene tudja..nem hajlott a nyák, semmi ilyesmi, sértetlen a mag is..szimplán nem látja a lap. Foglalatban elég nehéz pozíciót beállítani..egyébként az rosszabb, mert hajlítja az IHSt megfelelő alátámasztás híjján és sérülhet a mag széle, szvsz.
Hozzátartozik a dologhoz, hogy akivel bizniszeltem, kifektetett egy Z77 Snipert és a 2700Kt, amibe beszámoltam, szóval ki tudja ez is mit kapott..de sose derül ki, hol volt a hiba :S

(#28765) radi8tor válasza F e Z o (#28763) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

:DDD

⭐ Stella

(#28766) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

:)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28767) smiti válasza Bjørgersson (#28766) üzenetére


smiti
addikt

Mi ez, találós kérdés? GTX 1060 ?

(#28768) embe válasza Bjørgersson (#28766) üzenetére


embe
nagyúr

Dzsáááá! GTX1060? :DDD
Használd megelégedéssel!

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#28769) F e Z o válasza Bjørgersson (#28766) üzenetére


F e Z o
veterán

1060?

Ez igen 16mp 3 hozzászólás.. :D

(#28764) Speed(R) : Mivel súlyoztad le, mert a proci alján, a középső részen itt is vannak kiemelkedő alkatrészek. Foglalatban szerintem megoldható a dolog, mert végülis a kupak ugyanazon a helyen fejt ki ugyanakkora hatást a nyákra, mintha már rá lenne ragasztva.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#28770) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Nabaszki, tényleg. Ez nem az 1060 topik, itt nem egyértelmű. :DDD Igen, 1060. :D

embe köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28771) smiti válasza F e Z o (#28769) üzenetére


smiti
addikt

Az hagyján, de az első kettő másodperc pontosan ugyanakkor. :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#28772) Vigneau válasza Bjørgersson (#28766) üzenetére


Vigneau
félisten

Rövidebb PCB-je is lehetne éppenséggel...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#28773) embe válasza smiti (#28771) üzenetére


embe
nagyúr

Tényleg!
De te mégis beelőztél....

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#28774) Bjørgersson válasza Vigneau (#28772) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lehetne, de szerencsére kényelmesen elfér a házamban. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28775) Cheesy


Cheesy
őstag

Közületek használ valamelyikőtök 2 SIM kártyás telefont?
Egyre bosszantóbb, hogy a magántelóm csak a válltatyómban van és kb. arra jó hogy lemerüljön és tuti akkor keresnek rajta :U , mert csak a cégest használom.
Ez a Xiaomi Redmi 3S elég jónak tűnik.

www.vakbelmutet.hu

(#28776) embe válasza Cheesy (#28775) üzenetére


embe
nagyúr

Ma jött meg a MM-ból egy sami J5 2016os teló. Red friday keretében ~ 54eFt. volt. Jónak tűnik. Az öcsém kért meg hogy nézzek már neki valami jó kis telót, ilyen árban.

Nekem korábban volt Motorola G 2014-es.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#28777) Speed® válasza F e Z o (#28769) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Olyan keretben ült, ami azt a részt óvta. A leszorítóerő kb. 5kg volt, ne satut vízionálj :) Külsőre sértetlen a proci, a mag szélei is..ennek ennyi volt előírva..hiába hajtottam én 4.5G@1.25Vn 60°C alatt ha előttem 1.3+Von üzemelt throttlingig engedve :o

(#28778) Mercutio_ válasza Cheesy (#28775) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ajánlják, de azért fusd át a topicját nincs-e valami nyűgje a gyakorlatban.

Hozzám most egy 1050 Ti esett be, de 1-2 hétig nincs időm a gépbe se betenni, az új telóra sebbírok 2 hete átköltözni :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#28779) smiti válasza Cheesy (#28775) üzenetére


smiti
addikt

Smitinének P8_lite nekem pedig P9-Lite van. Okos egy találmány a két kártyás az biztos. De így 2016 végén már érdemesebb Dual activ készüléket venni, mondjuk egy Honor 8-at. :B

(#28780) Vigneau válasza Mercutio_ (#28778) üzenetére


Vigneau
félisten

Még a végén majd nálam köt ki... :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#28781) Mercutio_ válasza Vigneau (#28780) üzenetére


Mercutio_
félisten

A régi/új teló vagy a vga? ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#28782) Vigneau válasza Mercutio_ (#28781) üzenetére


Vigneau
félisten

Tippeld meg... :DDD :P ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#28783) Cheesy válasza smiti (#28779) üzenetére


Cheesy
őstag

Na igen, a dual active telefonok...
Utóbbi pár hónapban azért olvastam utána elég sokat ezeknek, de a meglátásom szerint:
- legtöbb embernek felesleges a dual active
- akkor jó, ha mind a két számon sokszor hívnak (ha épp az egyiken beszélsz és közben a másikon hívnak, akkor úgy is kapsz SMS-t a nem fogadott hívásról)
- jobban meríti az akksit

Mivel a céges lesz a főkártya és van hozzá 6GB mobilnet, így rá merem magam bízni, a saját előfizetésemet meg lebutítom a minimumra.

www.vakbelmutet.hu

(#28784) F e Z o válasza smiti (#28779) üzenetére


F e Z o
veterán

Majdnem mindenkinek p8 lite-ja van bent a cégnél, ár/értékben kiváló volt a trékomnál. A 2 sim mondjuk korlátozottan működik, s akkor nincs microsd kari bővíteni. Visszatérve trékomra, tegnap néztem a számláimat - hozzáteszem nem nagyon szoktam, mert szinte majdnem mindig alapot fizetek, ami kb 10k 2 előfizu 7gb+200mb nettel -, 274Ft-ot fizettem a t-email szolgáltatásért, nem tudom mióta. Le is mondattam mind a kettőről, mert nem használunk t-online-os email címet.

H2O über alles!

(#28785) Mercutio_ válasza Vigneau (#28782) üzenetére


Mercutio_
félisten

A mostani vga-d erősebb, igaz picit többet eszik.

Régi mobil ZTE V5 2GB/16GB változat fólia+tok 24k az új Xiaomi Mi 4c 2GB/16GB változat eustockos szept 15-től 1 év gari ráadás üvegfólia+tok 39k

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#28786) Vigneau válasza Mercutio_ (#28785) üzenetére


Vigneau
félisten

Az erőviszonyokat illetően nem lennék annyira biztos ebben. Vagy tévedek?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#28787) smiti válasza Vigneau (#28786) üzenetére


smiti
addikt

Szerintem is inkább a 970-el van pariban a 1060. :B

(#28788) F e Z o válasza smiti (#28787) üzenetére


F e Z o
veterán

Szerintem inkább a 980-nal.

H2O über alles!

(#28789) embe


embe
nagyúr

Szerintem egy teszt.
Legyen a kettő között! :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#28790) Vigneau válasza smiti (#28787) üzenetére


Vigneau
félisten

Na jó, de kinek van GTX 970-e?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#28791) Bjørgersson válasza smiti (#28787) üzenetére


Bjørgersson
félisten

970-nél gyorsabb. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28792) Mercutio_ válasza smiti (#28787) üzenetére


Mercutio_
félisten

De nekem 1050 Ti van nem 1060 :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#28793) embe válasza Mercutio_ (#28792) üzenetére


embe
nagyúr

Most kovy kártyájának poziciójáról volt szó.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#28794) JanR válasza embe (#28793) üzenetére


JanR
addikt

Kijazakovy? ;]

(#28795) Bjørgersson válasza JanR (#28794) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ki?! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28796) Vigneau válasza embe (#28793) üzenetére


Vigneau
félisten

Én egy szóval sem beszéltem Kovi kártyájáról. GTX 960 kontra 1050 Ti volt a téma. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#28797) embe válasza Vigneau (#28796) üzenetére


embe
nagyúr

De valahol innen indult meg az összehasonlítgatás. Itt viszont végig a 1060-ró van szó, én is arra reagáltam.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#28798) smiti válasza embe (#28797) üzenetére


smiti
addikt

Igen , Én néztem be. :W Kovy postjára reagáltam, Vigneau pedig Mercivel incselkedett. :R

(#28799) embe válasza smiti (#28798) üzenetére


embe
nagyúr

De legalább ezt a témát is kitárgyaltuk... ;)

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#28800) smiti válasza embe (#28799) üzenetére


smiti
addikt

Ja, csak még mindig nem tudom, hogy milyen tabot kellene vennem. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.