Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8101) Old fox válasza krystman (#8096) üzenetére


Old fox
tag

Gondolom nem mai gyerek, s standby-ban ment állandóan.
Szerintem kondicserék, s utána jó lesz.

Csörögj rám, mielőtt személyesen keresnél, vagy ha valami gondod van.

(#8102) krystman válasza Old fox (#8101) üzenetére


krystman
őstag

Hát kb.2006-ban vettem! Már mondjuk elég sokat ment! :-) Hát én igazából ilyenhez nem nagyon értek! :) Meg nem nagyon tudok olyat aki ilyet javítana!

(#8103) csimpok válasza krystman (#8102) üzenetére


csimpok
aktív tag

Sziasztok,

Hibás Zalman 360B tápom eladnám. Ha érdekel valakit, részletek az apróhirdetések között.

[ Szerkesztve ]

(#8104) beluschi


beluschi
tag

Üdv!

Van egy FSP Bluestorm II 500 W tápom, ami valószínű megadta magát. Ha bekapcsolom a gépet, akkor a tápból sercegés/cicergés hallatszik, a ventillátorok forognak, de lassan, a lap is sípolgat valamit,de bootolni nem kezd a gép. Lehet esetleg javítani, vagy nem éri meg a kínlódást és nézzek másikat?

Homeworld forever

(#8105) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

Üdv mindenkinek! Van egy Chieftec GPS450 A ( 450W ) tápom. Egy Athlon II X4 640-es procit 3.0Ghz ről 3,40Ghz re húzva és egy GTX280 OC, WD Raptor 300GB 1db 8cm venti 1db 14cm venti és egy dvd író/olvasót lát el. 12V-os ágon tudja a 20A viszont amikor játszok vagy prime95 tesztelem a gépem a táp ventilátora nagyon begyorsul olyan mint ha fel akarna szállni :DD hűti magát rendesen erre rá jöttem. Ez a jelenség azt jelenti hogy a határon használom és szinte kevés " headroom " marad benne? Megnéztem egy fogasztás kalkulátort és a 450W elégnek kell hogy legyen ezt írták. Gondoltam írók remélem nem száll el a táp. Ja még annyit hogy új a táp garis. Válaszotokat előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#8106) Morris válasza beluschi (#8104) üzenetére


Morris
veterán

FSP nagyon jó tápokat csinál. Ha olcsóbb a javítás, akkor érdemes, mert az újkori áruk is tükrözi, hogy nem egy vicc kategóriásról van szó.

(#8107) Dezike válasza Butcher-HUN (#8105) üzenetére


Dezike
tag

Sajnos a Chieftec GPS tápok igen hangosak. Az adatlapomban szereplő konfig a konnektorból 320Wattot vesz ki. A táp hangja pedig a "tornádóéval" vetekszik. A tápot
szerk:
(2003-ban) 2005 volt az vettem sok konfigot szolgált és ma is megy, nem aggódnék miatta. A hangját meg majd megszokja a füled :DD

[ Szerkesztve ]

"előző életemben sem hittem a lélekvándorlásban"

(#8108) ates84


ates84
tag

Sziasztok!

Elkezdett zörögni a táp ventim.
Táp: Gigabyte Suberb 460w

Ebben a tápban elvileg egy 2 pines 12 cm-es cooler van.
Ezt a ventit néztem ki: [link]

Mivel csak 2 pines a csatlakozási lehetőség a Gigabyte tápban, így ha összeforrasztom, akkor max. RPM-en fog pörögni az új venti?

Esetleg van jobb javaslatotok ventit illetően?

Köszi

AMD Phenom II 720 BE | AC Freezer 64 Pro | ASUS M4A78 PRO | GEIL Ultra 4096mb | SAPPHIRE HD4850 Vapor-X 512mb | SAMSUNG SATA2 500gb | SAMSUNG SH-S223 | GIGABYTE SuberB 460w | GIGABYTE GZ-X1

(#8109) qdak


qdak
addikt

hell0
adott 1db s478 as ... ... ... számitogép, mercury kob ap4300x ce :W táppal sajna nincs probára másik, de 99% h ő lesz a ludas, semmi égést nem látok benne.
A hiba: elöször egynap 1-2x leállt, ma meg már szinte bekapcsolom a gépet és kilövi. ( utána kb 5 percig be se le7 kapcsolni ) mit nézzek meg rajta ? mi szokott kimenni ?

Bejelöltem 1 csatlakozot ami nincs az ujjab fajtákon, ha azt nem teszem rá baszik elindulni a gép, esetleg tudná vki h mi megy oda ? mert akkor átforrasztanám az ujjab tápra a csatit.

a gép nem az enyém, szoval ne hulyézz le a táp miatt és persze nem szeretne rákolteni a tulaj, ugy hogy nekem kell .... vele

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#8110) Longhandd


Longhandd
tag

Sziasztok!

Az alábbi géphez mekkora tápot vegyek? Az sem gond, ha márkát is javasoltok.

Alaplap: Asus P5KC
Proci: Intel® Core™2 Quad Processor Q6600 (4 magos)
(8M Cache, 2.40 GHz, 1066 MHz FSB)
Videokártya: Asus ENGTS 450 Direct CU 1GB GDDR5
Memoria: 4 GB DD2 RAM

" Az élet az, ami velünk történik, miközben nekünk teljesen más elképzeléseink vannak." John Lennon

(#8111) MMIX válasza qdak (#8109) üzenetére


MMIX
addikt

Helló!
Ezeket találtam:
6 pin ATX AUX power connector diagram and applications
6 Pin AUX Connector Adapter Converter - Video Demo

(#8112) qdak válasza MMIX (#8111) üzenetére


qdak
addikt

hello
már csak annyi h akkro ez a bekötése ugye: [link]
1 COM Black Ground
2 COM Black Ground
3 COM Black Ground
4 3.3V Orange +3.3 VDC
5 3.3V Orange +3.3 VDC
6 5V Red +5 VDC

a 2DB +3.3 az 1 hejröl jön vajon ? mert vszinu a föld az 1

Longhandd
min márkás ( FSP, CHIEF ) 400W

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#8113) qdak válasza qdak (#8112) üzenetére


qdak
addikt

na megnéztem a tápon 1 hejröl indulnak

GEPESZ66 szedd ki a ventit, fujasd le amenyire tudod, a hátulján vagy matrica, v kis gumi tömités lesz azt szedd le/ki oda csöppents müszer olajat, meg 1 picit oldalra ahol bele tudsz ( inekcios tuvel szoktam ) igy még jó darabig el fog menni sztem :K

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#8114) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Az FSP SAGA 400P tápegységemben időközönként nagyon hangossá válik a ventilátor.Légszállítása:88 CFM,mérete:120*120*25mm.Olyat találok csak minőségiben cserének, melynek légszállítása csak 72 CFM,ZALMAN ZM-F3.
Gond lehet-e ez a kis különbség ?

(#8115) qdak válasza qdak (#8112) üzenetére


qdak
addikt

na megvolt a forrasztás :D :DD megy a gép vele éjjelre hagyom rem csak a táp volt a baj :D

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#8116) RufuszX


RufuszX
senior tag

Hali!
A következő kérdésem lenne: Van egy ezeréves konfigom egy ilyen alaplappal. A tápom beadta a kulcsot és gondoltam működésre bírom egy haver tápjával adatmentésre. (csifi ctg 500-as)
A gondom a következő: alaplapon 20 tűs csati van tápnak 24 tűse van. Átalakítóval próbáltam de semmi. Lehetséges hogy olyan régi a lap hogy esélytelen még átalakítóval is vagy az átalakító volt a szar (ami szintén sanszos mert eléggé trén áltak a vezetékek benne)?
Előre is köszi a választ!

(#8117) qdak válasza RufuszX (#8116) üzenetére


qdak
addikt

a 24 tüs csatit 2é le7 venni 20+4 re ;)

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#8118) RufuszX válasza qdak (#8117) üzenetére


RufuszX
senior tag

Bocsi, de igencsak analfabéta vagyok a témában. (mire rájöttem erre a számos írásra :D)
magát a csatit kéne szétszedni? nem szívesen tenném, haveré + még garis :S

(#8119) RufuszX


RufuszX
senior tag

Akkor marad az átalakítózás?
(biztosan fog vele menni?)

(#8120) qdak válasza RufuszX (#8118) üzenetére


qdak
addikt

ez eredetileg szétt pattint6ó, nézd meg jobban, ugy ahoyg bepattanik a hejére ugy össze is fog majd
igy:

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#8121) MMIX válasza qdak (#8120) üzenetére


MMIX
addikt

A Chieftec CTG csatlakozója egy darabból van. Én úgy tudom, hogy a 24pin rámegy a 20pin-es alaplapra, feltéve, hogy nincs semmi útban a lelógó 4pin-nek.

[ Szerkesztve ]

(#8122) qdak válasza MMIX (#8121) üzenetére


qdak
addikt

végulis le7 mert a sorrend u az, majd fedezékböl kapcsol rá feszt :D, nekem idáig mindet szét le7ett szedni csak onand gondoltam :B
meg mikor bejöttek ezek haverom kokizott nagyot: hazavitte a 24 csatis tápot és neki is 20 as volt, másnap viszi visza h nem jo mert .. . a gyerek meg megmutatta h szét le7 szedni :D :D

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#8123) RufuszX válasza MMIX (#8121) üzenetére


RufuszX
senior tag

Köszi!
Nem lehet szétpattintani, de ráment a lapra. Nem is gondoltam hogy lehet így.

(#8124) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Sziasztok.
Van a gépemben egy Fsp 400W táp./több éves/
Mostanában olyat csinál a gépem,hogy amikor áram alá kerül reggelenként/billenőkapcsoloval áramtalanitom éjszakára/ csak percek mulva lehet bekapcsolni a gépet.
Az usb portok sem kapnak áramot,nem világit semmi
Kb 2 perc múlva tudom csak elinditani a gépet.Ha elindul semmi baja sincs ,megy minden ugy mint eddig.
A táp csinálja ezt a hibát ?
Ha nem akkor az alaplap.és nem foglalkozok vele.
Ha táp baj lehet akkor kicserélem.
Szerintetek?

(#8125) moha21 válasza Silentfrog (#8124) üzenetére


moha21
addikt

Lehet táphiba, de biztosra nem lehet megmondani így. Gondolom nincs lehetőséged kipróbálni másik táppal?

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#8126) Silentfrog válasza moha21 (#8125) üzenetére


Silentfrog
veterán

Sajnos nincs másiik tápom.
Kérdés az,ha a táp a hibás el tud e rontani más alkatrészt a gépben?
Fsp táp.

(#8127) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Sziasztok!
Egy régi Asus TUSI-M alaplaphoz vetteme gy új fajta be quiet sfx 300W-os tápot, de már rebesgették itt fórumon, h az új táp is okozhat random hibákat (stabilitási gondjaim vannak, illetve boot-kor lefagy a gép, hol felismer ezt-azt, hol nem ismer fel egy-két dolgot, BIOS-ból is kifagyott párszor már)

Na megnéztem én a régi tápot és ott a 20-as lábon be van kötve egy fehér vezeték, ahol az új tápon nincs semmi (reserved). Másban nem különböznek.
Vmi -12V-ot emlegettek nekem még. De az a kék vezeték lesz, ilyen szín van az új tápon is - de adat táblázatán már nem szerepel -12V ellenben a rági táppal.

Okozhat ez kompatibilitási gondokat?

Az alaplap kézikönyvében erre a lábra "NC" jelölés van, ez nem tudom minek a rövidítése.
Not connected? Ha ez az, akkor elvileg teljesen jó az új táp is, nem? ...és akkor hardveres hibával állnék szemben. :W

[ Szerkesztve ]

(#8128) moha21 válasza Teasüti (#8127) üzenetére


moha21
addikt

Igen az NC az Not use vagy valami hasonló, a lényeg nincs használva.

[link]

A képen van -12V, 0,5A -es terhelhetőséggel.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#8129) Forza_JUVE


Forza_JUVE
aktív tag

Sziasztok!

Van 1 kis gondom a géppel, és én a tápra gyanakszom ... de azért elkelne egy kis segítség/megerősítés! :)

Szóval ez egy Codegen 300W-os ... sokéves, sokat használt de eddig hibátlan táp. Néhány napja a köv. jelenséget produkálja: olyat csinál, hogy mikor hátul bedugom a 220-as kábelt, akkor rögtön elindul a ventillátora, vagyis megy a táp, de elöl senki sem nyomta be a kapcsolót! 10-ből 10x ez volt.
Az alaplap tutira kapott áramot a 12 tűs csatin keresztül, mert a proci ventillátora is felpörgött. A monitor azonban sötét maradt ... nem kapott jelet. Talán a VGA már nem kapott áramot ??
Érintésre úgy tűnt, hogy a vinyó sem pörgött fel, talán az sem kaphatott ?? Ez csak találgatás.
Azt is megnéztem, nem a főkapcsoló ragadt-e be ... és ezért indul rögtön a táp, amikor bedugom a 220-at. De mikor az alaplapról lehúztam mind a Reset, mind a Power tüskéket ... majd ismét bedugtam a 220-at, megint csak indult a táp ... de a monitoron "se kép se hang".

Hát nagyjából ennyi amit tapasztaltam. Szerintetek mi lehet ???

Ja még annyi, hogy a gép hátoldalán az egyik USB bemenet kicsit szét lett barmolva, kitörött belőle a műanyag rész ... emiatt persze nincs is használatban.
De ezt követően (igaz csak 1x) de sikerült elindítani a gépet normálisan. Utána viszont non-stop a fenti jelenség volt. (nem hiszem h a szétbarmolt USB zárlatot okozna)

Köszi előre is!! :R

(#8130) moha21 válasza Forza_JUVE (#8129) üzenetére


moha21
addikt

Codegent nem veszünk.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#8131) Forza_JUVE válasza moha21 (#8130) üzenetére


Forza_JUVE
aktív tag

Kösz a kimerítő választ, azonban ez a problémámat aligha oldja meg!!
Mellesleg ez Muteromék gépében van, akiknek 1 kis Skype-ozásra bőven elég a Codegen is!
Az enyémet egy FSP BlueStormII 500W Active PFC látja el árammal ... ilyet nem tudom h veszünk-e ... de én ilyet vettem!

Tehát a kérdés továbbra is az, hogy bedöglött-e a táp és cserélni kell (természetesen nem Codegenre), vagy egyéb gond okozza a fent leírt jelenséget?!

[ Szerkesztve ]

(#8132) rumkola


rumkola
veterán

6 éves thermaltake tr2-es 470w-s táp venticseréjekor láttam, hogy 2 kondi (a legmagasabb) púposodik, ill. nagyon kicsit rozsdás szivárgás van a kondik tetején
a táp stabil, tápteszterrel nézve egyedül az 5V ingadozik 4.9-5.1
mire számítsak?
:D
am gond nélkül visz egy phenom2 X4-et gtx460-al

(#8133) moha21 válasza Forza_JUVE (#8129) üzenetére


moha21
addikt

Szívesen! :>

1.Alapból nem tudom milyen alaplap ami 12 csatis :F

2. 230V 50Hz

3. Innen kb. lehetetlen megmondani a hibát egy normális táppal ki kellene próbálni.

4. Az, hogy a codegen neked jó nem jelenti azt más biztonságban van-e tőle..

(#8132) rumkola: Amíg csak ennyi baja van érdemes lenni új kondenzátorokat forrasztani bele. A kimeneti feszültség azért stabil, mivel azok a primerköri pufferek.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#8134) rumkola válasza moha21 (#8133) üzenetére


rumkola
veterán

köszi a választ!
van valami jóslat?

pár héten belül elpukkan terhelésre vagy valami ilyesmi?
nem melegszik, nem cicereg

(#8135) Forza_JUVE válasza moha21 (#8133) üzenetére


Forza_JUVE
aktív tag

akkor azt én írtam rosszul, nem 12, hanem 20 ... de most nem látom magam előtt az alaplapot.
Azt hittem ez, hogy bedugom a 220-at és rögtön indul anélkül h bekapcsolnám a gépet utal vmi táp-hibára. :B
Magyarul, ha veszek egy új tápot, akkor az ablakon kidobott pénz lenne, vagy érdemes lenne?

[ Szerkesztve ]

(#8136) moha21 válasza rumkola (#8134) üzenetére


moha21
addikt

Jóslat nincs csak javaslat:) Az meg már megvolt. Ha ezt nem tudod megoldani keress meg valakit aki szokott forrasztani.

Puffer hiányában "nő a tápod terhelése" nem biztos a túlélés.

(#8135) Forza_JUVE: ATX-nél nem kellene elinduljon.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#8137) rumkola válasza moha21 (#8136) üzenetére


rumkola
veterán

köszi!
megoldom a kondicserét

:R

(#8138) moha21 válasza rumkola (#8137) üzenetére


moha21
addikt

Próbálj márkásabb kondit vásárolni.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#8139) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Sziasztok! A kérdésem, hogy az alábbi lehet-e táphiba:

Gép bekapcsol, nem prittyen, nem csinál semmit, ledek felvilágítanak, ventik elindúlnak, majd egyből leáll, és újraindul kb. 2 mp után. Ameddig le nem lövöm ezt csinálja egyfolytában. Kivettem a ramot és a VGA-t, nem jelez hibát, minden változatlan, ugyan ezt csinálja.

Úgy gondolom, hogyha proci lenne, akkor elindúlna, és nem állandóan újraindulna. Tehát maradt a lap és a táp. Várnám a véleményeket, előre is köszönöm.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#8140) moha21 válasza TazLeacher (#8139) üzenetére


moha21
addikt

Szia!

Ha van lehetőséged kipróbálni másik tápegységgel akkor én azzal kezdeném.

DE nagyobb valószínűséggel alaplapi hiba. Biztosat csak méréssel lehet kideríteni. Processzorral ritkán szokott gond lenni.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#8141) Pityu62


Pityu62
tag

Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni Táp ügyben!
vettem egy LPK 12-30 as 450w.tápot pár hónaposan , a gép persze szétborítva kitakarítva minden hiper szuper csak bekapcsolásnál egy csatt és semmi!!!!!!!Szép!!!!! Vissza raktam a régi tápot 300w codegen és minden tökéletes. A nagyobb tápra a videókarim miatt lenne szükség ( asus radeon HD 3600) mert hogy akkor megy tutin így meg van hogy bevillog meg néha csíkos a kép picit.
A nagy kérdés!! Szétkaptam a tápot biztit megnéztem,jó, semmit nem látni hogy elfüstőlt volna vagy sérült lenne de mégsem jó. Mi az ami így elszálhat benne???? esetleg javítható-e?? Kérlek benneteket adjatok tanácsot,üdv Pityu

(#8142) mr_ricsi válasza Pityu62 (#8141) üzenetére


mr_ricsi
veterán

"Mi az ami így elszálhat benne????"
Egy félvezető a sok közül.

"esetleg javítható-e??"
Természetesen igen, de nem éri meg, mert ez a táp már több hónappal túl van a tervezett élettartamán, és ha ezt a hibát kijavítod, rövidesen jön a következő, aztán még egy , stb.

"Kérlek benneteket adjatok tanácsot"
Először is adj hálát Istennek, hogy a géped túlélte, majd vegyél egy TÁPOT végre. (Ugyanis ez a kettő, amit a hozzászólásodban írsz, csak külsőleg hasonlít.)

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#8143) mr_ricsi válasza rumkola (#8134) üzenetére


mr_ricsi
veterán

"van valami jóslat?"
Szerintem a vinyók halnak meg először.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#8144) TazLeacher válasza moha21 (#8140) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Úgy néz ki megvan a kölcsöntáp, a legtöbben laphibára gyanakodnak. Ma éjszaka tesztelek... :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#8145) mr_ricsi válasza Forza_JUVE (#8135) üzenetére


mr_ricsi
veterán

"Azt hittem ez, hogy bedugom a 220-at és rögtön indul anélkül h bekapcsolnám a gépet utal vmi táp-hibára."

Vedd ki a tápot a gépből, és minden csatlakozója maradjon szabadon. Ha így is elindul a 230-ra dugáskor, akkor hibás a táp, szerezz másikat, amivel a gépet ki tudod próbálni, hogy túlélte-e a táp meghibásodását.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#8146) mr_ricsi válasza TazLeacher (#8139) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Beragadt power gomb is okozhat ilyet.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#8147) Forza_JUVE válasza mr_ricsi (#8145) üzenetére


Forza_JUVE
aktív tag

Nagyon köszönöm, kipróbálom! :)

(#8148) rumkola


rumkola
veterán

gyorsban tudtam egy ilyet szerezni, újonnan:
Spire 650WTN
[link]

Phenom2 X4 1.4V + GTX460 768MB
be merjem rakni a púposkondis 470-es thermaltake helyett? :D

[ Szerkesztve ]

(#8149) Forza_JUVE válasza mr_ricsi (#8145) üzenetére


Forza_JUVE
aktív tag

Na minden OK! :) A táp is működik és a lap se ment tönkre, zárlatos volt az egyik alaplapi USB port. Az most "kiiktatva" és minden zsír! :)
Köszi a választ! :R

(#8150) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Hali.
Corsair vx450 táp az aláirásban levő konfiggal, terhelésnél vagy magas fps számnál cicergő,magas frekvenciás hangot ad ki a táp, ez normális?? :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.