Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) tvalki


tvalki
csendes tag

Na ott hagytam abba, hogy bezárták a Kancellárt.
Ezután kihallgatták a foglyokat (ezzel kapcsolatban nem mondok el mindent…):
Roar nagyon aggódott, alig bírt beszélni, azzal védekezett, hogy gyávaságból szolgálta a Kancellárt. Schultz hazudott össze-vissza. A Kancelláron lehet látni, hogy menthetetlenül meg fog őrülni… Polla volt az egyetlen, aki helyesen ítélte meg a Kancellárt, valami olyasmit mondott zárszóként, hogy van olyan, hogy a szív megáll, akkor is, ha látszólag tovább dobog…
Sorsukról Xénia döntött, miután ő lett az új uralkodó az urnáknak köszönhetően (itt a felségjelvényeket újonnan megválasztott udvarhölgyei Orsi, Juci és Csilla adták rá…):
A tudósok visszakapták arcukat, és elküldte őket, hogy állítsák helyre a tudományos központot…
Schultz-ot száműzte a Káosz-csillagrendszerbe, ahol nem sok az esélye az életben maradásra…
A Kancellár neve most derül ki, amit gyerekkora óta nem hallott senki: Aliz. Rangjától természetesen megfosztják, de ennél nagyobb büntetés az, hogy megemlítik a nevét…
Az új kancellár a tudósok által korábban készített kiborg lesz(, ami ugye ugyanúgy néz ki, mint Aliz…)
Aliznak felvetik, esetleg megpróbálhatna megjavulni, azt válaszolja erre, hogy soha nem javul meg, inkább meghal, döntése végleges…
A zolgok másolatai Dexter2 vezetésével (természetesen Sziniszter2 is velük tart…) elindulnak a Haldor-02-vel, hogy a háború végeztével rendet tegyenek…

És akkor következzen a hazatérés:
Dexter átadja Patriknak a Haldor-01 feletti parancsnokságot, vagyis megválik a hajótól, ami számára a legfontosabb volt. A zolgok készítenek neki egy kis Haldor-01-et emlékbe.
Már indulnának, de ekkor megjelenik Polla és Xénia, hogy elbúcsúzzanak, de később kiderül, hogy ennél többet is tesznek (szerintem megmondhatták volna, de így lesz izgalmas az utolsó rész…)

(#152) tvalki válasza tvalki (#151) üzenetére


tvalki
csendes tag

Szóval elindultak, de rájöttek, hogy valami nincs rendben.
Pl. hiányzik a hipertérugrást vezérlő program...
Patrik nem esett kétségbe, mint a többiek, így megtudta, hogy van egy új program...
Ekkor fényesség veszi körül az űrhajót és eltűnik...
Az űrhajóban minden elsötétedett, de aztán visszajön a világítás és Dexter jelentkezik és megnyugtatja őket, talán azt is megmondja, hogy miért nem mondhatták ezt el nekik korábban (szóval lehet, hogy vissza kell vonjam, amit korábban mondtam...)
Amikor még sötét volt, látták, hogy valami előttük van, de nem tudták mi az, most már látják: a Föld...
Dexter megmondja nekik, hogy 30 percük maradt, ezután a vezérsugár leküldi a garázst a Földre, és minden program törlődik...
A befejezés szerintem zseniális: ott vannak a garázsban, nagyon izgatottak(, azt hiszem arról beszélnek, hogy nem tudják mi vár rájuk...), nyílik a garázsajtó, felsikoltanak, mi nem látjuk, hogy ők mit látnak, csak azt, hogy fény vetül rájuk, és itt "Vége a 160. résznek" ...

(#153) tvalki


tvalki
csendes tag

Bocs, hogy néha múlt, néha jelen időt használtam...
És mégegyszer mondom, ki lelet javítani és/vagy egészíteni...

(#154) Jégkokó válasza F-Gábor (#150) üzenetére


Jégkokó
veterán

A youtubon szinte csak egy két jelenet van fenn.Szinte smemi videó anyag nincs belőle, pedig szivesen visszanéznék belőle pár részt.Kár, hogy a tv be nem adják le soha többet. :(

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#155) tvalki válasza Jégkokó (#154) üzenetére


tvalki
csendes tag

Én 12-t számoltam össze, melyek közül a leghosszabb 5 és fél perces...

Egyébként, [ez a jelenet] eléggé hasonlít ahhoz, amikor a legvégén tényleg hazaértek...

(#156) Jégkokó válasza tvalki (#155) üzenetére


Jégkokó
veterán

Igen de egy epizód hoszabb volt mint 5 perc, ugy rémlik, hogy fél óra körüli volt.Minden régi sorozat elérhető, szomszédok, angyalbőrben, csak ez nem, pedig nem hiszem, hogy nem vette fel annó senki videóra, mert akkor simán be lehetne rippelni és feltenni vmelyik videómegosztó oldalra, mert igy az életbe nem lesz egy rész se.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#157) tvalki válasza Jégkokó (#156) üzenetére


tvalki
csendes tag

Igen fél óra körüli volt egy rész...
A Szomszédok, meg azért elérhető, mert megismételték (a 317. rész éppen most megy az m1-en...), úgy látom, mind az ismétlést rakták föl...

(#158) F-Gábor válasza tvalki (#157) üzenetére


F-Gábor
csendes tag

Na, akkor jó szórakozást a Szomszédokhoz! :D :D Most megyek. Este elolvaslak Benneteket. ;)

Üdv!

(#159) Jégkokó válasza tvalki (#157) üzenetére


Jégkokó
veterán

Viszont az angyalbőrben már akkor is elérhető volt a neten amikor még nem kezdték el pár éve először ismételni, annó megszereztem fekete fehérben a részeket.Pedig az nem mai sorozat volt.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#160) tvalki válasza F-Gábor (#158) üzenetére


tvalki
csendes tag

Nagyon gonosz vagy! :D
Igaz, én voltam a hülye, hogy utánanéztem...
Az Angyalbőrben-nek most már tuti nem nézek utána...

[ Szerkesztve ]

(#161) F-Gábor válasza tvalki (#160) üzenetére


F-Gábor
csendes tag

Bocs... :B Nem akartam azért gonosz lenni (annyira :D ). Nem voltál hülye, tényleg jó tudni, hogy csak az Űrgammákból van ilyen szűk választék a Jutyúbon, mert legalább már tudjuk, hogy abból kell több. Azt hiszem, már írtam: nekem DVD-n megvan egy egykori hivatalos VHS-kiadvány az Űrgammákból ("...avagy a 0. verzió" címmel). Abból majd fel tudok rakni kisebb részleteket, amiket érdemes. ;)

Egyébként nagyon jó Téged olvasni - hihetetlen, milyen sok mindenre emlékszel a sorozat végéből. Én sajnos nem láttam végig, de amiket láttam, azokból is csak töredékek ugranak be.

Arra emlékeztek, amikor a Patrik, meg a Jocó kapott valamilyen űrfertőzést, aminek következtében minden hozzájuk ragadt, amit megfogtak? Sziniszter meg megdermesztette őket, hogy ne terjesszék szét a betegséget az űrhajón.

Arra lennék kíváncsi, hogy mikor Jocó a Roai landolás előtt váratlanul eltűnt, mi volt az oka. Felvári Gyuri, a színész, eltörte a lábát, ezért pár rész erejéig ki kellett írni őt, ennyit tudok; de a történetben kiderül valami, hogy hol bújkált ezalatt?

(#162) Nimrod válasza F-Gábor (#161) üzenetére


Nimrod
addikt

Én arra emlékszem, hogy az az űrfertőzés még nagyon az elején volt és sakkozás közben vették észre.

(#163) tvalki válasza F-Gábor (#161) üzenetére


tvalki
csendes tag

Az űrfertőzés nekem is rémlik, de csak nagyon halványan...

Jocóval kapcsolatban csak egyre tudok gondolni: Titiék már velük voltak, amikor Jocó fel akart vágni előttük, és szkafanderben akart átjutni a Haldor-02-ről a 01-re, amikor baleset érte, mely során eltörte a gerincét, így nagyon hosszú ideig a Rekreátorban kellett feküdnie...
A Roai landolás előtt nem emlékszem semmi ilyesmire, hogy Jocó eltűnt volna...

Jó lenne, ha fel tudnál rakni részleteket, főleg az eleje kéne...

[ Szerkesztve ]

(#164) F-Gábor válasza tvalki (#163) üzenetére


F-Gábor
csendes tag

Az a helyzet, hogy ez a másfél órás változat erősen meg van vágva, így nem tudom, hogy például egy 5 perces részlet hány epizódot ugrik át. Tudomásom szerint az első 39 részből készült, vagyis kb. 19,5 órányi TV-filmet kellett belesűríteni másfél órába. Szóval ez a "Tesco-gazdaságos" változat. :D A legelejét még tudom, hogy az első két részből vágták össze, de onnantól már ne kérdezzétek tőlem. :F

De az érdemleges momentumokat felteszem majd. Nem tudom, hogy már írtam-e, de régebben egy Freeweb-es Űrgammák rajongói oldalon lehetett találni rövid részleteket, ugyancsak a 0. verziós kiadásból. A legtöbb videó, ami a Youtube-on található, onnan van. Aztán megszűnt az oldal.

Mondjuk azt a "Ráb***tak a zolgok" című részt illene felrakni mégegyszer - már csak azért is, hogy egy szalonképes címe legyen. Lehet, hogy ezt is megcsinálom egyszer.

(#165) tvalki válasza F-Gábor (#164) üzenetére


tvalki
csendes tag

Nem baj, hogy annyira meg van vágva, rakjál föl minél többet, ha lehetne kérnem az egészet. Nem az a lényeg, hogy egy részlet hány epizódot ugrik át, hanem, hogy egybefüggő legyen, hiszen voltak olyan történések amik több részen keresztül zajlottak (pl. a "vadgesztenyék"-kel szembeni harc is kb. 3 részen keresztül zajlott) ...

(#166) Jégkokó válasza F-Gábor (#164) üzenetére


Jégkokó
veterán

Szerintem is jöhet ez a változat is, mivel nincs fenn a neten sehol se.Legegyszerübb az lenne ha feltennéd vmelyik népszerű torrent oldalra

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#167) F-Gábor


F-Gábor
csendes tag

Sziasztok!
Először is így utólag Mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok.
Egyelőre ennyit tudtam feltölteni: Űrgammák - Az expedíció

Szerintem ez a legfontosabb részletek közé tartozik. ;)
Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#168) F-Gábor válasza F-Gábor (#167) üzenetére


F-Gábor
csendes tag

Utóirat: bocs, elég zavaros lett a kép, mert más kodeket használtam, mint eddig.

(#169) tvalki válasza F-Gábor (#167) üzenetére


tvalki
csendes tag

Ez tök jó!!
Köszi!!
(Ebből mindenre emlékszem, kivéve azt, hogy eredetileg Jocó ment volna Ákos helyett...)

Pont erről beszéltem korábban: nem baj, ha több részből van csak legyen összefüggő, ez a részlet tökéletesen megfelel ennek!

És mégegyszer: főleg az eleje érdekelne, szóval ha azt föltennéd, azt még jobban megköszönném...

(#170) fo_di


fo_di
őstag

megkérdeztem az mtvt, hogy esetleg le fogják/tudják/akarják/stb adni az űrgammákat és a közönségszolgálat még aznap vissza is írta a következőt:

Köszönjük, hogy figyelmével megtiszteli a Magyar Televízió műsorait.
Az Űrgammák c. sorozatot egyelőre nem tervezzük sugározni, de levelét továbbítjuk programszerkesztő kollégáink részére.
Boldog, békés Új Évet kívánunk!

szóval talán egyszer még leadhatják (ha az archívumnak nem lenne meg minden része vagy valami előnytelen szerződés miatt nem adhatnák le, szerintem azt írták volna)

[ Szerkesztve ]

(#171) tvalki


tvalki
csendes tag

Űrgammák részek a Youtube-on!!!!!

(#172) doc válasza tvalki (#171) üzenetére


doc
nagyúr

link? :)
teljes reszek vagy csak az eddigihez hasonlo reszletek?

(#173) F-Gábor válasza doc (#172) üzenetére


F-Gábor
csendes tag

Csak részletek. Az utóbbi időszakban két részletet raktam fel: az Urnák tiszteletére tartott rituálét, és a Roa bolyógn való landolást.

Egyébként bővítettem a Wikipédiás cikket is az Űrgammákról. Még nem bírálta el a szerkesztő és egyelőre csak "Nem ellenőrzött változat"-ként jelenik meg. Hadd kérdezzem meg, hogy Ti látjátok ezt a változatot, vagy ez csak nekem látszik?

[ Szerkesztve ]

(#174) doc válasza F-Gábor (#173) üzenetére


doc
nagyúr

mit irtal hozza?

(#175) F-Gábor válasza doc (#174) üzenetére


F-Gábor
csendes tag

Eddig a cselekményben csak ennyi állt: "Orsit, Jucit, Csillát, Patrikot, Ákost és Jocót elrabolja egy idegen űrhajó Budapestről. Az űrhajó legénysége csak két főből áll, Dexterből és Sziniszterből. Az elrabolt gyerekekkel szeretnék a hajó legénységét pótolni."

Én kibővítettem ezt:
- egyrészt a gyerekek átsugárzását részletesebben leírtam (Hogy Patrikot, meg Jocót a játékteremből, a többieket meg egy garázzsal együtt vitték át az űrhajóra)

- másodsorban pedig a dexek és a színek szent küldetését fogalmaztam meg.

Nem tudom, hogy ez csak én látom azért, mert én írtam, vagy mások is. Azért vagyok bizonytalan, mert a Wikipédia kompetens szerkesztője ezt a változatot még nem véglegesítette. (pedig nem értem, mit kell ezen felülbírálnia, így volt és kész!!! :D )

[ Szerkesztve ]

(#176) F-Gábor


F-Gábor
csendes tag

Srácok, én most csinálok be!!! Tényleg teljes epizódok vannak a Youtube-on. :C Hadd rúgom szét a hátsó fertáját annak, akinek ott lapultak a szekrényében és mégis csak most tette föl!!! :D Na gyerünk, srácok, nézzük! :)

(#177) doc válasza F-Gábor (#175) üzenetére


doc
nagyúr

akkor meg nincs benne, csak az altalanos szoveg amit ideztel

(#178) tvalki


tvalki
csendes tag

A Wikipediával kapcsolatban:
alapból nem látszik a kiegészítés, rá kell kattintani fölül jobb oldalt arra, hogy "[nem ellenőrzött változat megjelenítése]" a "Megtekintett lap" mellett.
És ezt módosítani lehetne az felkerült részek felhasználásával...

A fölkerült részekkel kapcsolatban:
Linkelni azért nem linkeltem, mert 30-nál is több videóról van szó...
Remélem mindenki meg tudja találni, akit érdekel (ilyen címük van, mint pl. "Űrgammák e07 (3. rész)")

(#179) tvalki válasza F-Gábor (#173) üzenetére


tvalki
csendes tag

Könyörgöm rakd fel a legelejét!
Főleg most már nagyon szeretném látni a legelső részeket (ugye a most föl rakott részek csak a 4. résztől indulnak (és annak sincs meg az eleje), szóval itt az első 3 részre gondoltam...) még ha csak részletek formájában is!

(#180) F-Gábor válasza tvalki (#179) üzenetére


F-Gábor
csendes tag

Rendben-rendeben-rendben, a következő, amit felrakok, a Fényrobbanás lesz, ígérem - igazából az a legelső jelenet. ;)

(#181) tvalki válasza F-Gábor (#180) üzenetére


tvalki
csendes tag

És ez kb. mikorra várható? Nem vagyok türelmetlen, csak...

(#182) F-Gábor válasza tvalki (#181) üzenetére


F-Gábor
csendes tag

Sajnos mostanában mindkét gépem önhatalmúlag szokott kikapcsolni. Azt a két részletet is, amit néhány hete fölraktam, berippelni, mert nemegyszer közben dobta el magát. Szóval dolgozom rajta. ;)

(#183) F-Gábor válasza F-Gábor (#182) üzenetére


F-Gábor
csendes tag

Bocsánat, most látom csak, hogy néhány szó kimaradt - szóval "berippelni" helyett azt akartam írni, hogy "alig tudtam berippelni"...

(#184) F-Gábor


F-Gábor
csendes tag

Sziasztok!

Két új videó a Youtube-on:
A fényrobbanás
A Szent Tűz és a Dex-Szin hadieskü

[ Szerkesztve ]

(#185) tvalki válasza F-Gábor (#184) üzenetére


tvalki
csendes tag

Köszi! Köszi! Köszi! :C
(A nevemet most már nyugodtan leveheted...)

Kérlek folytasd! Pl. az utolsó (antennás) eseményt se láttam (szerintem, mert egyáltalán nem emlékszem rá), kár hogy ott vége (Itt a felvételeden sincs tovább, vagy te vágtad le a végét (ennek az antennás eseménynek)? Ha te vágtad le akkor kéne újra...)

Szóval kéne még a folytatás, hogy össze lehessen kapcsolni a feltett részekkel (szóval jó lenne egészen addig, amíg Dexter kimegy az űrbe az antennáért...)

Ez "A fényrobbanás" kb. 60-70%-ban elégített ki...

[ Szerkesztve ]

(#186) F-Gábor válasza tvalki (#185) üzenetére


F-Gábor
csendes tag

Hali!
Az antennánál azért vágtam le, mert utána már jön a többiek felszippantása, amire valami különös okból úgy emlékeztem, hogy más már felrakta. (ki tudja, talán összezavart az agymanipulátor :DDD ) De látom, hogy nem, úgyhogy ha a gépem is úgy akarja, még az éjjel felrakom azt is. ;)

Sajnos viszont nem értem, miért csúszott el rajta a hang. A másikat, a hadiesküs részt is ugyanazokkal a beállításokkal csináltam, az pedig tök jó lett...

[ Szerkesztve ]

(#187) F-Gábor válasza tvalki (#185) üzenetére


F-Gábor
csendes tag

Na, felraktam: Az átemelő szonda

(#188) tvalki válasza F-Gábor (#187) üzenetére


tvalki
csendes tag

Köszi! Köszi! Köszi! :C
Pont így gondoltam az antennás eseményt!
Ezt most már simán össze tudom kapcsolni a következővel (ugye jól látom?):
A dexek és szinek fennmaradása a tét!
És ugye ez után jön a felvételeden a Dexter az űrben? Vagy van még valami közte?
Egyébként azt látom, hogy nem csak megvágták, hanem néha a sorrendet is megváltoztatták...

És akkor a Dexter az űrben helyett már jöhet is az Űrgammák e04 (1. rész), ezután megvannak a részek a 10. epizódig, a következő 2-t láttam, illetve a 11. epizód ezen a vágott verzión A prímszám-talány...
És ezután még van fent 3 epizód...

((Persze az lenne az igazi, hogy amit most fölraktál azok teljes epizódok legyenek, de hát te ezen nem tudsz segíteni...))

(#189) F-Gábor válasza tvalki (#188) üzenetére


F-Gábor
csendes tag

Hát mivel sajnos nekem csak ez van meg, ebből tudok gazdálkodni. ;) De örülök, hogy jók lettek.

(#190) tvalki válasza F-Gábor (#187) üzenetére


tvalki
csendes tag

Estleg le tudnád írni, hogy mi hangzik el "Az átemelő szonda" és "A dexek és szinek fennmaradása a tét!" között...?

És szívesen fogadok bármit, amit még fontosnak tartasz, és nem szerepel azokon a videókon amit felsoroltam...
Pl. a drakvuf torpedótól való megszabadulás(, és minden ami előtte van és a sorrend csere vagy bármi más miatt kimaradt és fontosnak tartasz...), a Föld elhagyása stb. stb. stb.

(Ezek természetesen egyáltalán nem olyan sürgősek...)

[ Szerkesztve ]

(#191) Menthirist


Menthirist
veterán

Szerintem ez a sorozat teljesen vállalható volt a 90-es évek közepén... a 3d olyan, amit akkoriban a hazai technika elbírt (és persze a hazai grafikus szakállomány), a díszlet szerintem nem volt rossz, a dialógusok nem voltak az erősségeik, de szerettem benne, hogy próbálták azt sugallni, hogy tanulj, és meg lesz a haszna... meg azért pár ismeretet is szereztem anno belőle (emlékszem arra a mondatra, hogy a műanyag rossz hővezető, mert az egyik oldaán olvaszthatod, míg a másikon fogod...) Szóval nem gondolom, hogy a mai hazai sorozatoknál rosszabb szintet hozna (sőt még mai szemmel nézve sem bosszant a minősége), de hát sokat változott azóta a világ... nem voltam rajongó, de kellemes élményeket nyújtott anno...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#192) Déta


Déta
tag

Oh-lláááá! :DD
Nem hittem volna, hogy így "felpörög" a topik...
F-Gábor, nagyon szép munkát végeztél a Wikipédián. :K
Az MTV-nek Én is írnék szívesen, de valószínű, hogy leráznának, mint a kollégát. :(
Áááááh, valaki tegye már fel torrent-re az összes részt!!! :C :C :C
Addig meg YouTube-ozom ma egész nap. ;]

Írtam egy alkalmazást magyar nyelven: http://logout.hu/bejegyzes/deta/egy_hasznos_alkalmazas_tolem_nektek_sok_szeretette/hsz_1-50.html

(#193) F-Gábor


F-Gábor
csendes tag

Sziasztok!
Az emTV.Blog.hu az Űrgammák két szereplőjével készített interjút, többek között magával a sorozattal kapcsolatban is kérdezte őket:
- nosztalgikus interjú Hetényi Zoltánnal, az Űrgammák "Patrik zolg"-jával:
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1343783313445
- Szombathy Gyulával, az egykori "Sziniszter efterniusz"-szal is: http://www.facebook.com/video/video.php?v=1343973438198
___________________________________________
___________________________________________
Az emTV Blog honlapja: http://emtv.blog.hu/
Ezenkívül megtaláljátok őket
- a Facebook-on ( http://www.facebook.com/pages/emTV-Blog/115363651662?ref=ts )
- az IWIW-en ( http://iwiw.hu/pages/community/comdata.jsp?cID=2367259 )
- a Youtube-on ( http://www.youtube.com/user/emTVblogHU )
- és a Twitteren ( http://twitter.com/emtvbloghu )

Üdv: F. Gábor

[ Szerkesztve ]

(#194) F-Gábor


F-Gábor
csendes tag

Na, akkor mégegyszer a linkeket, s ezúttal a hivatkozásokat sem felejtem el:

Interjú Hetényi Zoltánnal:
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1343783313445

Interjú Szombathy Gyulával:
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1343973438198

(#195) tvalki válasza F-Gábor (#193) üzenetére


tvalki
csendes tag

Köszi!

Nagyon érdekesek interjúk, viszont az egyik mondat után most már biztos, hogy nem fogják soha megismételni a TV-ben... :(

Nem tudnád folytatni a vágott verzió felrakását a Youtube-ra, mert ahogy azt hiszem te mondtad, a régieknek nem olyan jó a minősége: és valóban amiket legutoljára raktál fel jobb minőségű... És ahogy az eddig felrakott vidókból látom nem csak megvágták, hanem a sorrenden is variáltak: legalábbis nem egyszerű összekapcsolni a felrakott teljes epizódokkal...

Szóval ugye a vágott verzió a A fényrobbanás-sal kezdődik, aztán jön Az átemelő szonda. Ezeket az átfedés miatt nagyon jól össze lehet kapcsolni.
És ugye ezután jön A dexek és szinek fennmaradása a tét! viszont itt nemhogy átfedés nincs a kettő között, hanem hiány is van a kettő között ráadásul ez már rosszabb minőségű... És itt már vannak olyan jelenetek, amik a felrakott teljes epizódokban is vannak, de nagy számomra itt a kavarodás... Remélem érted mit akarok mondani...

Szóval jó lenne ezt a vágott verziót felrakni részletekben egymás után abban a sorrenben ahogy ott van kis átfedésekkel, amiből az első két részlet már megvan... Természetesen nem sürgős, de jó lenne minél hamarabb... (Bocsi, de úgy látszik nem sikerült meggyőznöm magamat, hogy nekem elég az is ami most fent van a Youtube-on...)

(#196) remington2 válasza tvalki (#195) üzenetére


remington2
senior tag

Melyik az a mondat?

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#197) tvalki válasza remington2 (#196) üzenetére


tvalki
csendes tag

Ha jól emlékszem az volt a lényege, hogy képi anyagot csak a Youtube-ról tudtak szerezni, az MTV-től nem, mert már olyan régen volt...

Szóval ebből arra következtetek, hogy vagy nincs már meg nekik vagy nem tudják hol van vagy (részben) mindkettő...

(#198) DJSummer válasza F-Gábor (#118) üzenetére


DJSummer
csendes tag

köszi az oldalt :) ezt kerestem már mindenhol :)

(#199) tvalki


tvalki
csendes tag

(#200) Mark1988


Mark1988
újonc

sziasztok!
én imádtam ezt a sorozatot,de nemtudja valaki véletlenül hogy Eördög Alexa miért szállt ki olyan hamar a sorozatból??volt-e valami konfliktus,vagy csak egyszerűen énekelni akart??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.