Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Uplay

Hozzászólások

(#451) gabee jr válasza Preacher1980 (#450) üzenetére


gabee jr
tag

Sztem a legegyszerűbb módja, ha kipróbálod. :DDD
Mivel a Steamen is a fizetés előtt kell megadni. hogy kinek az accjára vásárolsz itt is eljátszhatod ugyan ezt. Majd szólj mire jutottál.

"Csukaharapást szőrivel"

(#452) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Miután hallottam a baráti körömben hogy sokak accját feltörték, szeretnék kétlépcsős azonosítást rakni a fiókomra, de valamiért nem lehet, nem érkezik meg a mail.
Ilyenkor supportot kell keresni?

Press "F" to pay respects.

(#453) gabee jr válasza Imilenni (#452) üzenetére


gabee jr
tag

Ide mindenki azért jön, mert ki akarja kapcsoltatni, mert értelme gyakorlatilag semmi.. Ha nem vagy elég óvatos saját magad zárod ki az accountból, aztán bizonyítgathatod, hogy a tiéd volt.

Mielőtt bekapcsolod: nézz itt szét, csak csak az utolsó két-három oldalon, mennyien szívtak vele, minden második ember, kb.
Válassz egy erős jelszót, 12 vagy több karakter, számok, betűk, szimbólumok. Tedd valami megbízható, lehetőleg orosz, ukrán levelezési szerverre (Yandex, mail.ru) az accountot, sose add kölcsön az accot, ne lépj be nem biztonságos helyről és soha senki nem fog feltörni. Ha nem sikerült meggyőznöm, kapcsold be, support segít, de találkozunk pár hónap múlva, mikor ki akarod kapcsolni és nem fog menni. :D

[ Szerkesztve ]

"Csukaharapást szőrivel"

(#454) Imilenni válasza gabee jr (#453) üzenetére


Imilenni
addikt

:D
Igen, azért félek hogy kizáratom magam belőle.
A kulcsokat amivel lehet deaktiválni biztos ami biztos még ki is nyomtattam, nehogy baj legyen belőle.

Amúgy kilehet kapcsolni valahogy hogy ne lépjen ki folyamatosan a fiókom?
Este elindítottam a Wildlands-t, falusi nettel gondoltam lejön legalább a fele, reggel felkelek és látom hogy tétlenség miatt kilépett. 1 GB-ot töltött :W Amint itt hagytam a gépet, rá 20 perccel már le is kapcsolt a fiók..

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#455) Preacher1980 válasza gabee jr (#451) üzenetére


Preacher1980
tag

Pont ezért kérdeztem, mert akartam vásárolni, s nem kínált fel semmilyen lehetőséget, hogy a saját account helyett más accountot adjak meg.

Úgy tűnt, hogy ha végig vittem volna a vásárlást, akkor a saját accounthoz adja hozzá a játékot.

A vásárlás folyamatát addig vittem, amíg megadtam a vásárláshoz szükséges adatokat!

Lehet tovább kellene vinni? :Y :)

Na majd este!

ASUS ROG based on AMD!!!

(#456) guftabi96 válasza Imilenni (#454) üzenetére


guftabi96
addikt

Saját tapasztalatból mondom, hogy azokkal a deaktiváló kódokkal tapétázd ki a szobát :D
Én lementettem őket valahova, de azóta se sikerült megtalálni.
Szerencsére a Facebookos support segítőkész volt, egyből deaktiválták a 2 lépcsős azonosítást.
(Egyébként a napokban megérkezett a support oldalán is a válasz a kérdésemre, de ott már nem voltak ilyen segítőkészek. Lényegében az összes játékomnak elkérték a számláját (nem volt elég a Siege kódja, számlája). Hát ott szarban lettem volna, mert pl a Division-ről nincs semmim, még itt ph-n vettem hozzá kulcsot régebben.

Azért ezzel a 2 lépcsős azonosítással tanulhatnának a Steam-től.

#KeepFightingMichael

(#457) gabee jr válasza Preacher1980 (#455) üzenetére


gabee jr
tag

Próbáld meg, vidd végig a folyamatot, de nyilván kártyaadatot már ne írjál be, úgy is az lesz az utolsó lépés. Egyébként ha megvan már a fiókodon a játék úgysem fogja engedélyezni a vásárlást, kétszer nem lehet meg ugyan az a cím.
Lényeg a lényeg, szerintem nincs ilyen opció az Uplayben, 95% bizonyossággal mondom és több, mint 40 játékkal a fiókon. ;]

"Csukaharapást szőrivel"

(#458) Colos18


Colos18
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Megvettem a Tom Clancy's The Division lemezes változatát pc-re és aktiváltam Uplay-en.
Mivel a Steam-en is elérhető, és szeretném megkapni a steam játékkártyákat, aktiválhatom-e Steam-en is, vagy összeakadnak?
Lehet, hogy eleve Steam-en kellett volna aktiválnom, és akkor most nem állna fenn a probléma.
Előre is köszönöm mindenkinek, aki foglalkozik a kérdésemmel.
Üdv, Zsolt

(#459) gabee jr válasza Colos18 (#458) üzenetére


gabee jr
tag

Zsolt,
a Division az Ubisoft terméke, ők adják ki lemezes verzióban, ehhez a Steamnek semmi köze! Hogy tudnád beaktiválni, csak azért, mert a Steam is árulja? :N
Nézd meg a játék dobozát, látsz rajta Steam logót? Persze, hogy nem látsz, hiszen ez Ubi játék, aminek a platformja a Uplay. Ha Steames Divisiont akarsz, akkor ott kell megvenni.

[ Szerkesztve ]

"Csukaharapást szőrivel"

(#460) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Minap félre váltottam az e-mail címemet..egy tök vadidegen ember e-mailjén van most.
Írtam a supportnak, kértek adatokat én odaadtam. A lényeg, azt írták kaptam egy levelet az e-maliomra (nem írták melyikre) ahol igazolnom kell azt hogy az enyém.
Na, feléptem arra az e-mailra amint volt, és ott kaptam egy Survey-t (ubi), most ez lenne az??
+Kipróbáltam új jelszót kérni az e-mailra, a rendszer állítása szerint ki küldi :Y
Most akkor mivan? Belépve az accountba még a félregépelt e-malcímen van az account, és nincs megerősítve sem..

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#461) gabee jr válasza Imilenni (#460) üzenetére


gabee jr
tag

A legfontosabb, hogy miért kérsz új jelszót, ha idegen címére váltottad véletlenül a fiókot? :F
Hiba volt, hiszen az nem a te emailcímed, ergo nem tudod végigvinni a jelszó módosítást, hiszen az érkező link az idegen email címére ment ki. Jelszót ezért nem tudsz váltani.

Megerősíteni meg nyilván azt tudja, akinek a fenti példára mutatva ismét, kiment az email benne a linkkel ami az email megerősítését kéri. Tehát megerősítve meg azért nincs.

Amit tudsz tenni, hogy a supporton igazolod, hogy előtte te voltál az account tulajdonosa. Kell majd, számla (paypal v bankos) a játékokról, a fiókon lévő játékok neve, az account regisztrált lokalitása és a többi agymenés amit majd a supportos kér. Nem egyszerű menet, ha nem tudod hitelt érdemlően igazolni, hogy te voltál az előző tulaj, akkor búcsúzz el a fiókodtól...

"Csukaharapást szőrivel"

(#462) Imilenni válasza gabee jr (#461) üzenetére


Imilenni
addikt

Már megadtam az adatokat.
S a régi e-mail címre kértem jelszó módosítást, amin jelenleg NINCS! Uplay account.
Mégis a rendszer azt írja hogy kiküldték.
+Kaptam mellé egy Survey-t (arra az e-mail címre amiről átírtam a fiókot).
Az e-mail 1:03-kor érkezett, benne megnevezve engem (a fiók felhasználó nevét).
A supportos figura 0:02-kor írta nekem hogy majd kapok egy e-mailt amire rá kell kattintanom. (Ugyebár +1 óra az időzóna miatt).
A survey-ben pedig mindössze a véleményemet kérték ki a support-ról..
Felkerestem a freemail admin-t is. Ő azt mondta hogy már régóta inaktív az az e-mail cím..
Bezzeg az Ubi még most sem válaszolt :F
.

Press "F" to pay respects.

(#463) Colos18 válasza gabee jr (#459) üzenetére


Colos18
csendes tag

Szia!
Köszönöm a segítséget!
Időközben rájöttem, hogy még ha akartam volna, akkor sem tudtam volna Steam-en aktiválni, mivel a kód formátuma sem egyezik meg, az csakis Uplay-en alkalmazható.

(#464) gabee jr válasza Colos18 (#463) üzenetére


gabee jr
tag

Azzal már nem is akartalak összekavarni, hogy az Uplay és Steam kódjai különböznek, azaz már ott is kiderül a turpisság.
Hamarosan indul a Steam Summer Sale, ha nagy akció nem is lesz Divisionra, sztem 15-20 eró környékén meg lehet majd csípni, főleg, hogy a Ghost Recon Wildlands-ot akar már inkább mindenki

[ Szerkesztve ]

"Csukaharapást szőrivel"

(#465) Imilenni válasza gabee jr (#464) üzenetére


Imilenni
addikt

Esélyes a Six Siege akcióra szerinted?

Press "F" to pay respects.

(#466) gabee jr válasza Imilenni (#465) üzenetére


gabee jr
tag

Mindenképp!
Nagyon ritka az cím, ami elkerüli Steam Sale-t, ilyenkor a legfrissebb játékokra is van 10-15% akció minimum, de a 90% se ritkaság. De ne offoljuk szét az Ubis fórumot a Steam dolgaival.. :P

[ Szerkesztve ]

"Csukaharapást szőrivel"

(#467) gtasystem


gtasystem
őstag

sziasztok, uplay játékot el tudom adni használtan?
van egy halom far cry játékom de nem tudom, hogy ezeket el lehet-e adni ha már egyszer be lett regisztrálva a uplay-hez vagy hogy működik ez?..

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#468) Delávégá válasza gtasystem (#467) üzenetére


Delávégá
tag

Ha már beregisztráltad akkor csak az accounttal együtt tudod eladni amit a Ubisoft eulája pedig tiltja. Szóval csak e-mail címmel és accounttal együtt tudod eladni de azzal megsérted az eulát amit regisztrációkor elfogadtál.

(#469) gtasystem válasza Delávégá (#468) üzenetére


gtasystem
őstag

köszi, akkor ezek szerint jól megszüntették a használtjáték piacot mert úgy tudom a steam-en is ez van..
de jó..:U

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#470) gabee jr válasza gtasystem (#469) üzenetére


gabee jr
tag

Nem! A használt játék piac él és virul köszöni szépen. Magyarországon pl. az 576 Kbyte foglalkozik használt játék adás-vételével, de temérdek más üzlet is van, (főleg megyeszékhelyeken) ahol beadhatod a használt játékaid. A konzol játékaid, lemezen!

Viszont, Steam-el, Uplay-el stb., kapcsolatban a használt játék ismeretlen, nem létező fogalom! A digitális játékpiacon (értsd,: letölthető) NINCS olyan, hogy használt játék. Van egy account (fiók) ami egy email címre épül, oda vannak a játékaid "beolvasztva", onnan ki már nem vehető, nem adható el külön/egyesével a megunt cím. Előtte sem lehetett sosem, a jövőben sem lehet.

Egyébként pár régebbi Far Cry játékot már ingyen adott (Far Cry 3 Blood Dragon) tavaly a Ubisoft, de a többi is egy nyári leárazás alkalmával 3-5 euróért már megvehető.

"Csukaharapást szőrivel"

(#471) gtasystem válasza gabee jr (#470) üzenetére


gtasystem
őstag

na de milyen használt játék piacról beszélünk, ha szinte minden játékot be kell regisztrálni vagy a steamhez vagy a uplayhez?.. :U
és akkor gondolom az originnél is ez van..
van egyáltalán ezeken kívül még játék ami nem tartozik egyikhez sem?..

[ Szerkesztve ]

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#472) gabee jr válasza gtasystem (#471) üzenetére


gabee jr
tag

A Steam, az Upay és társai másolásvédelmi megoldások mellett kiadók is. Tehát a játékfejlesztők nekik (is) dolgoznak, hogy az elkészült termékeiket kiadják, terjesszék, reklámozzák stb. Ezen kívül a kiadók/fejlesztők rettenetes méretű szerverparkokat bérlenek, ezeken keresztül folyik a megannyi játék multiplayer része, de ezekről lehet a megvásárolt játékokat letölteni illetve a javításokat és a DLC-ket is ezeken keresztül terjesztik.

Manapság már minden fejlesztőnek szüksége van erre a hátérre amit pl.a Steam nyújt. Ezért nagyon ritka már az olyan, hogy egy játék "nem tartozik senkihez". Főleg Media Markt-ban és számtech üzletek polcain DVD lemezen találni ilyen "senkihez nem tartozó" játékot, de ezek kizárólag kis fejlesztők olcsó, régi és gagyi programjai.

[ Szerkesztve ]

"Csukaharapást szőrivel"

(#473) #41133696 válasza guftabi96 (#456) üzenetére


#41133696
törölt tag

No most én is megszívtam. Csináltam egy FR-t, és minden megy Steam, Origin, csak az Uplay két lépcsős nem, most írtam nekik. Persze magyar support nincs, Facebookon írtam PM-et, várom a választ :)

(#474) #41133696 válasza #41133696 (#473) üzenetére


#41133696
törölt tag

Megoldva :K

(#475) gtasystem válasza gabee jr (#472) üzenetére


gtasystem
őstag

na de pont ezt mondom, hogy ezzel gyakorlatilag megszűnt a használtjáték piac..
legalábbis a komoly játékok esetén biztosan..
olcsó gagyi játékokat pedig amúgy sem lehet jól eladni..
régen megvettél egy A kategóriás játékot mondjuk 6-ért és aztán eladtad 3-ért most pedig megveszed 10-ért és buktad az egészet.. :U

[ Szerkesztve ]

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#476) Delávégá válasza gtasystem (#475) üzenetére


Delávégá
tag

Jól odavágna most a piacnak az biztos ha még lenne. Egyik nagysikerű játékból se ment volna el annyi amennyi. Eredeti terméket kap fele annyiért. Szerintem minőség terén még rosszabb lenne most a helyzet.

(#477) gabee jr válasza gtasystem (#475) üzenetére


gabee jr
tag

Skacok,
aki figyelemmel követi a játékpiacot, a tanúja lehetett, hogy mielőtt az új generációs konzolok bejöttek, (PS4, XONE) globális méretű vita pattant ki, hogy a már egyszer megvásárolt (használt) konzolos játékok ne legyenek többé újra eladhatók (Steam, Upaly, Origin mintájára).

Olyan méretű volt a tiltakozás, hogy minden kiadó, fejlesztő és ebből élő milliárdos pénzember visszavonulót fújt. Nem tudták keresztülvinni a tervet, pedig az lett volna a cél, amit az előttem szóló leírt, hogy az nem biznisz a kiadónak, hogy pl. egy új Battlefield, Call of Duty (vagy bármi) 5-6-8 emberen megy keresztül, és használja mindenki (végigjátsza) potom pénzért, majd adja tovább.
Csak egyetlen kópiát értékesített a játék kiadója, mégis 6-8-12 (ki tudja) hány ember szórakozott vele. Ellenben gazdagodott rajta a használt játékot 8-szor eladó konzol üzlet, és nem a játék kiadója! Tehát miről szól az egész? Így van, a pénzről!!

OFF vége. :K

"Csukaharapást szőrivel"

(#478) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Van a beállításokban olyan, hogy automatikuson induljon a rendszerrel együtt a program?

(#479) gabee jr válasza #54715584 (#478) üzenetére


gabee jr
tag

Röviden: nincs.
Hosszabban: a legutolsó frissítésig nincs a kliensben ilyen opció.

"Csukaharapást szőrivel"

(#480) orc88


orc88
őstag

Ez érdekes, én 3 éve használom és csak az első telepítésnél indult el magától, utána valahogy ki lehetett kapcsolni. Esetleg start menü, indítópult?

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#481) flexomaci


flexomaci
tag

Sziasztok!
3 napja ez van nálam. Nem történ új frissítés, telepítés vagy hasonló a gépen. Péntek este kiléptem, és szombat reggel óta csak ez van.

Valami ötlet?

Üdv: István

(#482) gabee jr válasza flexomaci (#481) üzenetére


gabee jr
tag

Weben be tudsz lépni?
Routert és/vagy modemet indítsd újra.
Laptopról vagy szomszédból másik felhasználóval is meg kellene próbálni elérni az Upaly-t.
Valahogy mennie kellene...

"Csukaharapást szőrivel"

(#483) ron233


ron233
tag

Sziasztok!

Az érdekelne hogy az AC3, Ac Unity, Far Cry 4 mentései megmaradnak e felhőbe gép újrarakás után, vagy azok is törlődnek mint a Black Flagnél?

(#484) gabee jr válasza ron233 (#483) üzenetére


gabee jr
tag

Elvileg menti a felhőbe, ezekkel nem volt eddig gond, amiket felsoroltál.
De ha biztosra karsz menni, mentsd ki magadnak is.
Itt lesz.
A Savegame alatt ne ijedj meg, de csak számokat fogsz találni, elvileg mindegyik szám, valamelyik játékot jelöli, hát pontosabban a mentéseit, ugye. De szerintem nem lesz szükség rá, a felhőből tudod folytatni, ahol abbahagytad.

"Csukaharapást szőrivel"

(#485) Delávégá válasza ron233 (#483) üzenetére


Delávégá
tag

Nekem a Heroes6 mentéseim 1 év után is megvoltak pedig annál a játéknál ez nagy szó.

(#486) Gh00st


Gh00st
tag

Sziasztok,

Szeretnék egy kis segítséget kérni(hátha más is találkozott már vele) :R

Pár hete elkezdtem játszani az Assassin's Creed 3-mal és a minap azt vettem észre, hogy valamiért nem kapok Uplay pontot és xp-t sem.
Már jóval előrébb vagyok, de teljesítettem az 1-2-es szakaszt, a 6-ot és a 12-őt is(ezekre kellene adnia).
Azt gondoltam, hogy van ami nem full sync, talán azért, de kimaxoltam odáig mindent.

Ma elővettem a Liberation HD-t, első sequencet megcsináltam, de ugyan ez a helyzet.(bár itt legalább megjelent, hogy teljesítettem, csak pontokat nem kaptam)

Uplay friss, ki és bejelentkeztem, de változatlan.
Nálam lehet a hiba vagy esetleg karbantartás/egyéb van a háttérben.

(5-6 AC-t végig vittem, nem volt ilyen) :W

Előre is köszi, üdv
:R

[ Szerkesztve ]

<<< Richard B. Riddick >>> ...és Johns, Neked megvan a gerinced!!!

(#487) Delávégá válasza Gh00st (#486) üzenetére


Delávégá
tag

Ez ubisoftos hiba lesz. Valamiért nem szinkronizál és azért nem unlockolja. Valaki volt már ebben a hibában, talán pont itt olvastam régebben. Írt az ubinak de emlékeim szerint nem tudták neki 100%-osan megoldani a problémát. Ha itt volt akkor 1-2 oldalnál nem lehet régebbi a sztori. :)

(#488) Gh00st válasza Delávégá (#487) üzenetére


Gh00st
tag

Köszönöm szépen, visszaolvastam.
Nekem megjelenik játék közben is és az eredményekben is benne van, csak pontot nem ad.
Írok majd a supportnak, hátha valamelyest kompenzálják...

<<< Richard B. Riddick >>> ...és Johns, Neked megvan a gerinced!!!

(#489) Delávégá válasza Gh00st (#488) üzenetére


Delávégá
tag

Biztos megoldják neked így vagy úgy. Én a Heroes 6-al vagyok így. Konkrétan be se tölt a jutalmak meg az akciók fül. Bármely más játéknál meg betölt. Szóval ahány felhasználó annyi probléma kb. :D

(#490) gabee jr válasza Delávégá (#489) üzenetére


gabee jr
tag

Sajnos az Uplay elég instabil, bugos, megbízhatatlan és sorolhatnánk rá napesitg a negatív jelzőket. A Stem nyomában sem ér, ami azért is dühítő, mert ha a keretprogram maga szar (Uplay), akkor a játék is élvezhetetlenen lesz, vagy rosszabb esetben el sem indul.

Sajnos az Ubisoftnak már van annyi pénze és a hatalma, hogy egy ilyen fos programot, mint az Uplay lenyomjon az emberek torkán, akik ezt kénytelen-kelletlen elviselik. (vagy játszanak a virágbolti verzióval, de abba most nem menjünk bele)

Egyébként érdekes, mert szerintem helyszín függő is a dolog. Én az Egyesült Királyságból játszom, igaz nem sokszor, de nagyon-nagyon ritkán botlok bármilyen problémába. Viszont sok kelet-európai (lengyel, szlovák, magyar) felhasználó panaszkodik. Sokszor van szerver probléma, tehát már nem férnek fel a saját régiójukban a nekik szánt szerverre, e helyett dobja őket a keretprogram tovább a legközelebbi nyugati régiós szerverre, ami meg már szintén csúcsra van járatva. Ekkor törethet olyan, hogy ugyan beenged a játék és játszani is lehet, de nem szinkronizál a program nincs multiplayer, nem tudsz visszalépni stb stb.

[ Szerkesztve ]

"Csukaharapást szőrivel"

(#491) Gh00st válasza Gh00st (#488) üzenetére


Gh00st
tag

Nos, pénteken írtam a supportnak(pontosabban chat beszélgetésünk volt), leírtam a gondjaimat, bekérték a a screenshotokat, rögzítették egy hibajeggyel és elindult a folyamat.
Még aznap megkaptam az ACLHD-hoz a hiányzó 10 pontot és xp-t.
A mai a napon jóváírták a fennmaradó 3 játékban elért és meg nem kapott pontokat, 100%-ban(nem egy részét, a teljes igényemet elfogadták).

A chat partner(Jai), végtelenül kedves és segítőkész volt, egy rossz szavam nem lehet.
Lehet csak szerencsém volt, de nincs okom panaszra :C

<<< Richard B. Riddick >>> ...és Johns, Neked megvan a gerinced!!!

(#492) orc88 válasza Gh00st (#491) üzenetére


orc88
őstag

Én anno a The Crew-hoz hajtottam be pár béta matricát rajtuk :U :DDD (amikre igazából nem is voltam jogosult)
Nem tehetek róla, nagyon tetszettek... :))

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#493) Gh00st válasza orc88 (#492) üzenetére


Gh00st
tag

:DD

Na, korai volt az öröm...
Gondoltam egy nagyot este és indítottam volna az LHD-t, de ac3lhd_32.exe hibával leáll.
Már minden létező megoldáson túl vagyok, sőt a fiam gépére is felvarázsoltam, de ugyanaz a hiba.
Nem tudom mi zavart be neki, nem telepítettem és nem töltöttem le semmit, vírus nincs.
Pénteken este még játszottam vele, tegnapra meg már használhatatlan.
Offline/online is halott. :W

[ Szerkesztve ]

<<< Richard B. Riddick >>> ...és Johns, Neked megvan a gerinced!!!

(#494) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

sziasztok! miért nem tudok belépni Uplay-be? beírom a telón generált hitelesítőt és nem fogadja el egyiket sem :((( :W

(#495) gabee jr válasza HELLAFLUSH (#494) üzenetére


gabee jr
tag

Az kellemetlen.
Vannak biztonsági kódjaid? Amiket a kétlépcsős azonosítás aktiválásakor kaptál?
Ha van, azokkal próbálj valamit mókulni, ha nincs, csakis support.

"Csukaharapást szőrivel"

(#496) HELLAFLUSH válasza gabee jr (#495) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

próbáltam már azokkal is és úgy sem enged be sajnos :( írta. az Ubinak facebookon de még nem kaptam választ.

(#497) gabee jr válasza HELLAFLUSH (#496) üzenetére


gabee jr
tag

Elvileg az a leggyorsabb, de nem hivatalos út.
Ha napokig nincs válasz, kérdezz ra újból, ha úgy sem megy, nyitnod kell egy ticketet, vagy munkaidőben megpróbálni a support chat-et.
Majd szólj, hogy állsz.

"Csukaharapást szőrivel"

(#498) user26


user26
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni olyantól aki angolul, nem google fordító szinten írna az Ubinak a problémámmal.
Az történt, hogy tesómnak tegnap megvettem az R6-t, az Ő Steam-n, h együtt tudjunk majd játszani.
Letöltötte, telepítette a Steam, majd indulás után egy ablakot feldobott, olyasmi szöveggel, hogy Uplay fiók kellene, ha van létező, akkor társítani kell, ha nincs akkor csinálni. Testvérem a társítást választotta. Így az Ő Steam-s R6 játéka, az Én Uplay fiókomba van, ami probléma, mert nekem is meg van az R6-t, igaz én tavaly vettem meg, de Én Uplay-n, az enyém nem Steam-s.
És most két R6 van az Uplay fiókomba.

Letöröltem az R6-t, Upaly-t, Steam-be a játékot, és újra telepítettem, de ahogy belépek Upaly-ra/ba, ott van mindkét R6. :(
Az egyiket, a Steam-at/et törölni szeretném, és akkor testvérem a saját Upaly-ba társíthatná.
A most vásároltról tudok képet csinálni, mert az email meg van, de amit én vettem novemberben azt az emailt nem találom, csak az van meg amkor a fiókot csináltam :(
Tudna valaki segíteni ? Tegnap éjjel a netet bújtam megoldás ügyében, de több helyen azt írták, hogy csak 1 megoldás létezik erre, mégpedig, hogy írni kell a supportnak Ubinak. :(
Nem akarok kézzel lábbal magyarázkodni nekik, mert abból kb semmi sem lesz, ezért szeretnék segítséget kérni.

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#499) Gh00st válasza user26 (#498) üzenetére


Gh00st
tag

Szia,

A Ubisoftnak elérhető magyar nyelven is a Supportja - van magyar nyelvi támogatás, legalábbis az utolsó hibajegyemet már magyar nyelven intéztem..

Also, I just would like to inform you that we can provide support in Hungarian language if that is more convenient for you.

Szeretném Veled tudatni, hogy szintén nyújtunk támogatást magyar nyelven.

Best regards,
Greg
Ubisoft Customer Support

Lépj be az oldalra, majd nyiss egy hibajegyet, ott leírod magyarul a problémát.
Üdv,

[ Szerkesztve ]

<<< Richard B. Riddick >>> ...és Johns, Neked megvan a gerinced!!!

(#500) gabee jr válasza Gh00st (#499) üzenetére


gabee jr
tag

Tudtommal nincs magyar nyelvi supportja az Ubinak, ami van magyar nyelvű probléma, azt gondolom az egyre profibb és egyre jobban működő fordító programok valamelyikével fordítják vissza angolra, németre, vagy franciara.

"Csukaharapást szőrivel"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Uplay
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.