Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Uplay

Hozzászólások

(#551) l.skywalker válasza gabee jr (#550) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem sincs onnan, de hátha valaki nem húzta be ingyé.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#552) orc88 válasza gabee jr (#550) üzenetére


orc88
őstag

Azért az nagyon ritka, hogy banolnak az innen-onnan beszerzett kulcs miatt. FC4 óta nem is nagyon fordult elő ha jól tudom. :F

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#553) dawezz


dawezz
csendes tag

sziasztok, lenne egy problémám az uplay-el,szóval letöltöttem beléptem beaktiváltam egy játékot és hiába nyomok a letöltés gombra nem csinál semmit... van erre valami megoldás esetleg ?

(#554) gabee jr válasza dawezz (#553) üzenetére


gabee jr
tag

Biztos, hogy nem tölti mégis a háttérben?
Nem túl látványos ahogy letölt az Uplay... :P
Egyébként pár kérdése lesz a kliensnek mielőtt neki kezd letölteni, ezeket sem tesz fel?
Indítsd újra gépet, lépj ki és be az Uplay-be, egyszer el kell kezdeni letölteni. (ha nem tölt a háttérben)

"Csukaharapást szőrivel"

(#555) dawezz válasza gabee jr (#554) üzenetére


dawezz
csendes tag

Megnéztem nem tölt semmitsem a hattérben sem, semmitse csinál hiába kattintok a letöltésre

(#556) gabee jr válasza dawezz (#555) üzenetére


gabee jr
tag

kijelentkezés, majd vissza, pc újraindítás? semmi, ezeket is próbáltad?
egyébként túl szigorúra állított tűzfal és vírusirtó program is okozhatja, ezeket is kapcsold ki és próbáld újra

"Csukaharapást szőrivel"

(#557) dawezz válasza gabee jr (#556) üzenetére


dawezz
csendes tag

Mostmár működik, köszönöm szépen. :)

(#558) Werkly


Werkly
őstag

Senkinek nem megy az Uplay? Vagy nálam rossz valami? Kösz!

(#559) Nagy.Úr válasza Werkly (#558) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Engem sem enged be még most sem, elvileg ma volt egy karbantartás, de sok Ubis oldal még mindig nem jó, legalábbis nálam.

(#560) gabee jr válasza Werkly (#558) üzenetére


gabee jr
tag

Skacok, volt már róla szó, akinek nem megy az Uplay és nem triviális felhasználónév/jelszó, internet(szolgáltató) problémája van, az nézzen downlocatort. Valószínű nem csak ő nem tud belépni, hanem fél Európa Uplay felhasználója, akik a lekapcsolt/leállt szerverekhez próbálnának meg kapcsolódni.

[ Szerkesztve ]

"Csukaharapást szőrivel"

(#561) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali!

Van egy Tom Clancy's játékom az "e" meghajtón (itt van a steam is), viszont az uplay kliens a "d" meghajtóra van telepítve. Ha újra telepítem az uplay-t akkor a mentett játékállás nem fog eltűnni? Vagy ha a "savegames" mappát átmásolom az új helyre (E meghajtó)?

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#562) HoReSz1975 válasza user26 (#503) üzenetére


HoReSz1975
őstag

Sziasztok,

Emailben reagáltak, príviben elküldenéd az email címet :F

Nekem is hasonló a helyzet, vettem itt egy Assassin's Creed Origins -t, csak a gyerek, hiába íram neki, hogy küldje a kódot (aktiválom az Nvidia Experiencebe), aktiválta egy régi fiókján, majd kreállt nekem emailt és átírta az uplay fiókot nekem.

Viszont nekem van uplay fiókom és át akarom rakatni a játékot arra.

Írtam már nekik, angolul és magyarul, de nem válaszolnak, képeket is küldtem a fiókokról.

Az úriembertől meg kikértem magamnak, azt még neki állt feljebb.

(#563) gabee jr válasza HoReSz1975 (#562) üzenetére


gabee jr
tag

Hahó,

nincs játék átrakás másik fiókra, felejtse el mindenki, volt már róla szó különben. Nagy betűvel ki van emelve, mikor reggeled a aktiválókódot a fiókra. Örökre ahhoz a fiókhoz fog tartozni.

A másik szépséghiba, hogy a kulcs amit vettél valószínűleg "ingyenes" játék volt, amit valamilyen hardver mellé kapott az eladód ajándékba. Az olyan kulcsokat nem lehet átadni, eladni azokkal kereskedni, de ezt senki nem ellenőrzi. Viszont a már beaktivált és egyébként is grátisz játékot (amire jogosult sem vagy) átrakatni másik fiókra... elég meleg. Szerintem inkább örülj, hogy ne buktok le vele és nem bannolja a Ubi az összes szóban forgó fiókot, ugyanis elég csúnyán megsértetted a végfelhasználói licencszerződést...

Sok sikert, írj ha megoldódott mégis a dolog. (valamilyen csoda folytán)

"Csukaharapást szőrivel"

(#564) HoReSz1975 válasza gabee jr (#563) üzenetére


HoReSz1975
őstag

szia,

egyenlőre nem reagáltak rá :O :B :U

(#565) HoReSz1975 válasza HoReSz1975 (#564) üzenetére


HoReSz1975
őstag

megjött a válasz, nem csinálják meg, jó kib....tt velem ez a gyerek, roh..t mérges vagyok....

(#566) Winnie The P


Winnie The P
őstag

[Erre] valaki?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#567) gabee jr válasza HoReSz1975 (#565) üzenetére


gabee jr
tag

Sajnos, várható volt.
Ilyenkor nincs nagyon mit tenni, csak reklamálni az eladónál. Ha te Uplay kulcsot vettél, akkor miért nem azt küldte el? Én biztos mondtam volna neki, hogy kenje a hajára az új Uplay fiókot rajta a játékkal, azt' küldjön egy aktiválókódot amiért fizettem, vagy vissza az egész üzlet és nyilván vissza a pénzem... :(((

"Csukaharapást szőrivel"

(#568) gabee jr válasza Winnie The P (#566) üzenetére


gabee jr
tag

Winnie,

én olvastalak már de kéne még egy kis infó, miféle Tom Clancy's? Biztos tudod, hogy az Ubinál az egy franchise, mint a Far Cry és az Assassin's Creed, vagy Heroes
...
Tehát melyik rész, azon kívül, hogy Tom Clancy's: Division, Rainbow Six, Ghost Recon?

"Csukaharapást szőrivel"

(#569) Winnie The P válasza gabee jr (#568) üzenetére


Winnie The P
őstag

Rainbow Six Siege. A játékot a Steam-ből szoktam indítani, az Uplay-be csak beszoktam jelentkezni. A frissítéseket is a Steam szedi le.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#570) Fred23


Fred23
nagyúr

Az Ubival mindig van valami probléma. :(

(#571) Vadasz1


Vadasz1
tag

Sziasztok nálatok müködik az uplay?

(#572) Fred23 válasza Vadasz1 (#571) üzenetére


Fred23
nagyúr

Általában igen, csak éppen ez az általában egy ilyen szolgáltatásnál meglehetősen kevés és elégtelen.

(#573) gabee jr válasza Winnie The P (#569) üzenetére


gabee jr
tag

Ha az egész játék Steames, akkor szerintem minden további gond nélkül újra telepítheted az Uplayt.
Biztonság kedvéért az Uplay által létrehozott Savegames mappából másolj ki mindent, de én azt gondolom, hogy ilyen esetben az Steam kezeli a játékállás-mentéseket.

"Csukaharapást szőrivel"

(#574) Winnie The P válasza gabee jr (#573) üzenetére


Winnie The P
őstag

Köszi a segítséget.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#575) Rexcor


Rexcor
őstag

Sziasztok!

Upaly-en hogyan tudnék egy új e-mail címet hozzákapcsolni a fiókomhoz úgy hogy annak az email címnek nem tudom a jelszavát amire anno létrehoztam az uplay-t ha ez lehetséges? Anno nem a saját email címemre hoztam létre a fiókot hanem az egyik haveroméval és így nem tudom megerősíteni az emailcímemet. Előre is köszönöm a segítséget.

(#576) gabee jr válasza Rexcor (#575) üzenetére


gabee jr
tag

Nem lehetséges hozzákapcsolni egy újabbat, ez sajnos nem így működik... :P

Amit tehetsz, hogy a haverod email fiókját felhasználva megpróbálsz oda megerősítő emilt küldetni, majd utána gyorsan kérsz egy email cím cserét a saját fiókodra, egy olyanra ami a tiéd és tudod is a jelszavát.

Minden a fiókkal kapcsolatos kommunikáció email-en keresztül zajlik, ha nem tudsz hozzáférni ezekhez az infókhoz, akkor meg vagy lőve, csak az Ubi supoort fog tudni segíteni.

"Csukaharapást szőrivel"

(#577) Rexcor válasza gabee jr (#576) üzenetére


Rexcor
őstag

AZ a probléma hogy annak az email címnek már ő sem tudja a jelszavát mert már régóta nem használja. Ez az email cím megerősítés kötelező amúgy? Történik valami ha nem erősítem meg ezt az email címet?

(#578) gabee jr válasza Rexcor (#577) üzenetére


gabee jr
tag

Nem emlékszem már pontosan. De úgy rémlik, ha nem erősíted meg, akkor be sem tudsz lépni. Vagy be tudsz? Próbáld ki..

Az mindenesetre sokáig nem megoldás, mert bármi miatt menedzselni kell a fiókod, nem tudsz intézni semmit.
Sőt, ez így, hogy nem is a te neveden volt a fiók (email) még csavar is egyet a dolgon, mert hivatalosan nem is a te tulajdonod. Tehát azt ne mondd az ügyintézés során.

"Csukaharapást szőrivel"

(#579) Rexcor válasza gabee jr (#578) üzenetére


Rexcor
őstag

Be tudok lépni, már vagy 8 éve vagy amióta van uplay be tudok lépni ezzel az email címmel és használom is, csak tegnap feldobott ilyet hogy erősítsem meg ezt az email címet, és arra rámentem, de láttam hogy nem jött nekem email. Akkor kerestem vissza és láttam hogy nem az én címem van megadva. Azóta mondjuk játszottam az AC Originsel is, meg minden működik, nem hozta fel hogy erősítsem meg. Csak hát azért jobb lenne ha olyan fiókhoz kapcsolódna amibe be tudok lépni.

(#580) Delávégá válasza Rexcor (#579) üzenetére


Delávégá
tag

Akkor mindenképpen support. Megírod nekik hogy béna voltál, nincs meg a jelszó. XY új e-mail címre szeretnéd kérni, csatolsz mellé hiteles dokumentumokat pl: játék vásárlás, termékkulcs, személyi vagy amit kérnek. Csak azt ne írd bele hogy nem a tied volt az e-mail cím.

(#581) Rexcor


Rexcor
őstag

Rendben, köszönöm a segítségeteket.

(#582) kardos1993


kardos1993
csendes tag

Sziasztok
A kérdésem a következő lenne.
Nem is olyan rég ingyenesen lelehetett tölteni a Watch Dogs nevezetű játékot itt uplayen keresztül.újra raktam a gépet de a játék egy másik meghajtón volt direkt ne kelljen újra letölteni stb. De most az uplay kéri a aktiváló kódot.Játékaim közt nincs ott mintha sose vettem volna meg még ha 0 forint is volt. Lehet ezzel kezdeni valamit hogy újra tudjak játszani vele?

(#583) gabee jr válasza kardos1993 (#582) üzenetére


gabee jr
tag

Oka van, ha nincs ott... :F
A nélkül nem vesznek le semmit a fiókodról még ha ingyen volt is, eltűnni meg nem szokott semmi, ez nem a négyeshatos villamos. :D
Próbálj meg belépni online felületen, jobb felső sarok SIGN IN. Ott elvileg az utolsónak játszott Ubi játékot kellene látnod, illetve az azokkal elért eredményeket. Ha nincs meg, se az Uplayen se webes felületen, akkor ott frissiben van egy olyan menüpont, hogy Customer Support, ők biztos tudják a választ.
Sok szerencsét, szólj ha sikerült intézni valamit. :K

[ Szerkesztve ]

"Csukaharapást szőrivel"

(#584) kardos1993 válasza gabee jr (#583) üzenetére


kardos1993
csendes tag

Szia Írtam a supportnak . Ahol mondtad ott látom az eredményt a játékról .
Kiváncsi leszek mikor kapok választ!

(#585) gabee jr válasza kardos1993 (#584) üzenetére


gabee jr
tag

Jól van, ha sokáig várakoztatnak (egy hétnél is tovább) írj nekik Facebookon (ha még lehet ott írni...) de egyébként pár (munka)nap alatt meg szokták oldani.

Gondolom nincs fenn semmilyen warez Ubis játék, mert azok törései bekavarhatnak, hiszen éppen a másolásvédelmet (Uplay-t) hivatottak megkerülni. :B

"Csukaharapást szőrivel"

(#586) kardos1993 válasza gabee jr (#585) üzenetére


kardos1993
csendes tag

Szia
Írtam nekik de mire választ kaptam mit ad isten rendben ott volt a játék és újra tudtam játszani letölteni stb. Korrektek voltak az ubisoftosok!
Köszönöm még egyszer a segítséget!

(#587) gabee jr válasza kardos1993 (#586) üzenetére


gabee jr
tag

Szuper, köszi a visszajelzést. A lényeg, hogy megvan.

Jó játékot,Mr Aidennel. :K

"Csukaharapást szőrivel"

(#588) Doblós


Doblós
aktív tag

Üdv!
Karbantartás van vagy micsoda?Nem érhető el

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#589) gabee jr válasza Doblós (#588) üzenetére


gabee jr
tag

Az volt srácok, ma voltak gondok az Uplay-el délután, nem is kevés:

Elvileg már helyreállt a rend, de az Uplay-nél ez sosem vehető biztosra. ;]

"Csukaharapást szőrivel"

(#590) Doblós válasza gabee jr (#589) üzenetére


Doblós
aktív tag

Már működik,köszi

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#591) doooo


doooo
veterán

Isteni dolog történt velem ma... A PC-s Uplay app-ban kosárba raktam két PoP részt... végigmentem a 3 lépéses vásárláson, és amikor rákattintottam, hogy befejezés, error 404-et dobott ki, ugyanabban a pillanatban jött az SMS, hogy a cég megkapta a pénzét. Ugyanakkor a library-ben nincs benne egyik se, e-mail nuku... Na már most azonnal rákerestem a dologra, mások is jártak/járnak így... de sehol megoldás. Kitöltöttem egy case-t a support menüben, majd írtam nekik facebook-on is.
Azonban az előbb, gondoltam egye fene azt az 1000 forintot, végigcsináltam a vásárlást egy játékkal, ám ezúttal a weboldalukon... és meglepi, működött, benne van a könyvtáramban, jött e-mail. Ezt is utánaírtam még a facebook-on. És most várok. Esetleg itt valami tapasztalat? A "probléma" az (az előző tranzakciós lopáson kívül) hogy ez a Spring sale nagyon csábító ajánlatokkal rukkolt elő... de annál ami nem 1k-be kerül, nem szívesen járnék így... Kész orosz rulett...

(#592) gabee jr válasza doooo (#591) üzenetére


gabee jr
tag

Skacok, mindenki aki Uplay (app) alól vásárol és nem megy végig a folyamat, nyugodjon meg. Egy regisztrált, bejelentkezett fiókról indította a vásárlást, az Ubinak pontosan tudni kell, hogy a vételár levonása került, de a termék (még) nem jelent meg a fiókon.
Nem mértem sosem, de szerintem pár munkanap mire maguktól is rájönnének, hogy gebasz van, pontosan annyi idő alatt, mire ír az ember nekik egy ticket-et és felveszi velük a kapcsolatot a kifizetett de meg nem kapott termék ügyében.

"Csukaharapást szőrivel"

(#593) 1kt


1kt
újonc

Helló!
Még új vagyok ezért nem tudom,hogyan lehet egy játékot feltelepíteni ,3 gépre?Elöre is köszönöm a választ. :)

(#594) gabee jr válasza 1kt (#593) üzenetére


gabee jr
tag

3 gépre úgy kell feltenni, mint egyre.. :Y
Viszont egyszerre egy időben csak egy gépen lehetsz aktív, azaz bejelentkezett státuszban.
Vagy ha arra akarsz kilyukadni, hogy egyszerre 3 gépen játszol egy ugyanazon fiókról, akkor az felejtős.

"Csukaharapást szőrivel"

(#595) steele80


steele80
senior tag

Sziasztok! Tegnap megvettem Steamen a FarCry4-et. Fel is települt minden oké. Viszont ha elindítom először elindul a steam utána az uplay, majd a játék. Ezen nem lehetne változtatni valahogy? Miért kell mindkét kliens hozzá? Tudom hiba volt a steamen megvenni egy ubis játékot, de nem lehet valami alternatívát találni, hogy csak a stemből, vagy csak az uplayből legyen játszható. Már agyamra mennek ezek a kliensek az állandó frissítgetésükkel.

(#596) Winnie The P válasza steele80 (#595) üzenetére


Winnie The P
őstag

De lehet, megveszed az uplay-en is. Én a R6 Siege-t vettem a steamen, ugyanígy megy a dolog.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#597) steele80 válasza Winnie The P (#596) üzenetére


steele80
senior tag

Tartottam tőle, hogy nem lehet. Na mindegy, akkor autó indulást kap az uplay is. Mondjuk most frissülni akar az uplay, de valamiért nem tud. Amúgy köszi a választ.

(#598) Something_


Something_
őstag

Sziasztok!

Valamiert szar a netem, igy online jatek mara kilove.
Ok, tolok AC:O-t, megjeleneskor megvettem, 10 percet jatszottam vele.
Uplayt atallitottam offline modra, erre inditasnal azt irja, hogy nem tud indulni a jatek, mert lehet nem a legujabb verzio van fent, lepjek online be a uplaybe.

WTF?

Azt hittem inditom az exe filet es vigan jatszom, erre ez van..

(#599) gabee jr válasza steele80 (#597) üzenetére


gabee jr
tag

Az Uplay magának adja az auto indulást, mivel a Steamben engedélyezted neki! :K
Más választásod mondjuk nincs is, az Uplay adja az achievementeket a multiplayert a másolás védelmet a felhőmentést és sorolhatnám. Megkerülhetetlen, sajnos.

"Csukaharapást szőrivel"

(#600) steele80 válasza gabee jr (#599) üzenetére


steele80
senior tag

Köszi!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Uplay
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.