Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Uplay

Hozzászólások

(#51) gabee jr válasza nonsen5e (#50) üzenetére


gabee jr
tag

A (letöltés) szüneteltetés biztos, hogy működik Uplay-en, de ilyen áramszünetes szívással én személy szerint nem találkoztam még.
Egyébként használt szünetmentes cégektől, felszámolásokból, innen-onnan 6-8-10e forint körül megcsíphető, plusz új akksi 5-6K.
Ahol nagyon labilis az elektromos hálózat, (vidéken: kisvárosokban falun nagyon sok helyen) megéri, mert a se a vinyó se az SSD nem szereti ha kifogy alóla a kakaó.
Egyébként elég hihetetlen a G2A-n az a Watch Dods ennyiért.. ;) :K

[ Szerkesztve ]

"Csukaharapást szőrivel"

(#52) Marci79 válasza gabee jr (#49) üzenetére


Marci79
aktív tag

A CDGalaxis visszaírt, hogy keressem meg a playon-t ezzel. Na, ha a playon-on múlik, akkor megszívtam és buktam 5ezret. Ők aztán nagyívben sz@rnak a hibákra, őket ismerve.

Közben már a második ilyen jött a levélre o.O :

(#53) nonsen5e válasza gabee jr (#51) üzenetére


nonsen5e
addikt

Egy órával utána a net ment el, és kezdhettem harmadszorra is újra, de utána sikerült leszedni végül.
Bp.-n vagyok, két évente van, hogy szerelnek valamit a házban valahol, aztán szó nélkül levágják, de mindig a legrosszabbkor.
Ott minden hihetetlen áron van, mittudomén, találnak egy országot ahol még pont nem régiózáras valami aztán ott vásárolnak be kulcsokat vagy nem tudom. Most legrosszabb esetben vesztettem egy ezrest, de egyelőre még műküdik. :)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#54) gabee jr válasza Marci79 (#52) üzenetére


gabee jr
tag

Kicsit változtak a dolgok mióta én ügyet intéztem velük.
Látom, már be kell lépni az Uplay-be a neten és ott kell küldeni a problémádat.
Ezen az oldalon, please click HERE-t keresd.

De előtte olvasd át alaposan az oldalt, mert pl. az űrlapon majd a SUBJECT mezőben csak a problémás kód és a "Key Already in Use" szerepelhet!
A "QUESTION"-ben pedig a pontos probléma, valamint mikor és hol vetted a játékot.
A "Attach Documents to Question" menüben csatold a kódról és a számláról a képet.
Na, sok sikert!

"Csukaharapást szőrivel"

(#55) Marci79 válasza gabee jr (#54) üzenetére


Marci79
aktív tag

Az az oldal nem volt elérhető. De már okés is és használtam. Kíváncsi leszek, hogy alakul. Köszi szépen a javaslatokat! :R

(#56) SkiDev


SkiDev
senior tag

Sziasztok! Hogyan lehet Uplayen kitörölni a lakcímet? Illetve se az emailt se a jelszót nem engedi változtatni, mindig valami invalid cuccot ír...

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#57) Marci79 válasza gabee jr (#54) üzenetére


Marci79
aktív tag

Válasz jött is ott. De azóta semmi. o.O

"Bruno4/9/2015 7:26:07 PM
Hi my name is Bruno and I will be here to help you further, I am sorry to hear that you having issues with your game, I know how frustrating this can be, so I do apologise for the inconvenience caused.

However to be able to investigate this issue I will need the following information.

Digital image of the cd key.

Proof of purchase for the game.

(If you already send this please send us the rest of the information below)

Email:

User Name:

First Name:

Last Name:

Country:

Date Of Birth:

Once we receive these images we will be able to help you further.

Thank you."

Erre válaszban megadtam minden infót és azóta síri csend. Rájuk írtam még kétszer is, de semmi. Indítsam újra a question-t?

[ Szerkesztve ]

(#58) gabee jr válasza SkiDev (#56) üzenetére


gabee jr
tag

Hol próbálod?
Ugye a weboldalon? Itt?
Belépve az Uplay-es nevedre kattintva, "Account informationt"-t kiválasztva?
Csak mert mindent ott tudsz állítani! A zöld fülekkel az email/jelszó cserélhető. (kapsz egy emailt a fiókodba, azt megerősíted, majd csak aztán tudsz változtatni)
A ceruzás ikon (edit) menüpontján pedig minden mást, kivéve a Country-t, azt nálam sem lehet változtatni.

"Csukaharapást szőrivel"

(#59) gabee jr válasza Marci79 (#57) üzenetére


gabee jr
tag

Hát nemtom' Marci, nagyon ne aggódj, mert míg nincs az ügyed lezárva, (Solved vagy Closed címkét fog kapni az ügyszám) addig bármikor jelentkezhetnek. Biztos van valami idő adva nekik, hogy mikorra kell megoldani az ügyed, ezek szerint még az nem telt le... Én a helyedben várnék, legkésőbb jövő hét szerdáig, csütörtökig...

"Csukaharapást szőrivel"

(#60) Balazsking


Balazsking
csendes tag

Helló!
Pár napja megvettem G2A-n a Watch Dogs-ot. Minden simán ment, aktiváltam Uplay-en. Ma viszont, mikor próbálnám letölteni, nem hoz ki ilyen lehetőséget. Két féle dolgot hoz fel. Ha a Play gombra kattintok, akkor behozza a steam-et (gondolom ott kéne letölteni) de mivel nem ott van aktiválva, ott meg kéne vennem. A másik, ha rányomok az uninstall gombra (furcsa, hisz fel sincs telepítve), akkor meg behozza a vezérlőpultot, abban is a programok eltávolítása vagy módosítása részt, de abban a listában nem is szerepel a játék...
Kérlek segítsetek! Válaszotok előre is köszönöm.

(#61) SkiDev válasza gabee jr (#58) üzenetére


SkiDev
senior tag

Igen, ezeket próbáltam én is. De nem hajlandó változtatni rajta.
Most az e-mailt szerettem volna lecserélni, mire a válasza: "The email address has not been changed because one or more parameters are invalid."

Tehát akkor a lakcímemhez már nem férek hozzá?

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#62) nonsen5e válasza Balazsking (#60) üzenetére


nonsen5e
addikt

Rákattintasz my games alatt a Watch_dogs-ra, mit ír ki? Mit látsz? [link]
Pár napja vettem meg én is a uplayen, gond nélkül megy. UPLAY-CD-KEY GLOBAL-t vettél te is, ugye?

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#63) Balazsking válasza nonsen5e (#62) üzenetére


Balazsking
csendes tag

Ugyan azt vettem én is. Linkeltem a képet. De ahogy mondtam, csak uninstallálni tudom, meg "elindítani", de akkor behozza a steam-et.

[ Szerkesztve ]

(#64) gabee jr válasza Balazsking (#63) üzenetére


gabee jr
tag

Akkor te nem Uplay kulcsot vettél!
Elfogadja a Steam kulcsot az Uplay, visszafelé viszont nem(tudok róla). És nem is minden esetben, de előfordul! (lásd lent a Steam kulcs szerkezetét)
Olyannyira, hogy nekem a Batman Arkham Origins Blackgate kulcsom Steam, de elfogadja az Uplay is! Ha Uplay-ből indítom a fel nem installált játékot, az kidobja a játék szériaszámát, hogy aktiváljam be a Steamen. Hogy néz ki a kulcs amit vettél? Nyilván ne másod be...! De ha ilyen szerkezetű...

akkor Steames, de elfogadja az Uplay.! Nem egyszerű...

[ Szerkesztve ]

"Csukaharapást szőrivel"

(#65) gabee jr válasza SkiDev (#61) üzenetére


gabee jr
tag

Lakcím
Nálam csak az ország van megadva! Nekem is szürke, tehát inaktív, azon változtatni nem tudok én sem. Azt valószínű csak a supportnak írva tudod változtatni. (de kell majd valami nyomós ok a miértre..) :)

Email csere
Tegnap az emailcserét nekem megcsinálta az Uplay, át is költöztettem mindent -kapva az alkalmon- egy orosz levelezőszerverre. Nem sok ötletem van.
A mostani email címed konfirmálva van? (meg van erősítve?)

Gyanítom ott lesz a probléma.

"Csukaharapást szőrivel"

(#66) Balazsking válasza gabee jr (#64) üzenetére


Balazsking
csendes tag

Ilyen a szerkezete: 1AA-AA1A-AAAA-AAA1-AA11
Szóval nem steam kulcs.
Ez van, ha beírom steam-be. Szóval nem steam kulcs.

(#67) gabee jr válasza Balazsking (#66) üzenetére


gabee jr
tag

A 1AA-AA1A-AAAA-AAA1-AA11 szerkezetű kulcs, minden esetben Uplay-es. Ahogy mondtam is, azt a Steam nem fogja "megenni".. :N

Akkor viszont nem értem, hogy miért dobálja fel a Steam klienst az Uplay.
Tehát, miért hivatkozik rá, ha a kulcs alapján elvileg semmi közük egymásoz. :U

Én mielőtt írnék a GA2-nek, kipróbálnám, hogy egy haver gépéről belépve az Uplay-embe mit mutat...
Vajon ott is Play lesz, vagy ott már Download.(?) Mert értelem szerűen, neked a Download-ot kellene látni.

[ Szerkesztve ]

"Csukaharapást szőrivel"

(#68) Marci79 válasza gabee jr (#59) üzenetére


Marci79
aktív tag

Köszi! Akkor várok tovább.
Meglepő volt ez a hosszú "csend" tőlük.

(#69) Marci79 válasza Balazsking (#60) üzenetére


Marci79
aktív tag

Én a Digital Deluxe Edition-t vettem meg belőle ugyan ott, plusz pár dlc-t még. Global szintén. Semmi gond nem volt vele. Majd egy hét után telepítettem az aktiválást követően.

(#70) Balazsking


Balazsking
csendes tag

Én még sajnos mindig nem tudom, hogy mit kéne tennem.
Neked nem hozza be a steam-et? Mert nekem igen és az a baja, hogy steam-en nincs aktiválva, így nem tudom letölteni.
Szóval nem értem. Valaki azt mondja, hogy neki nem kellett steam, hanem egyből uplay-ről töltötte le, nekem meg behozza a steam-et, hogy onnan szedjem le.
-.- Gratulálok Uplay...

[ Szerkesztve ]

(#71) gabee jr válasza Balazsking (#70) üzenetére


gabee jr
tag

Balázs, mondtam, hogy mit csinálj.
Lépj be a saját Uplay accountodba egy másik (haver, barát, családtag) gépén, és nézd meg, ott mit mutat a Watch Dogs!
Neked nem a PLAY gombot kellene a játék mellett látni, hanem a DOWNLOAD-ot.

"Csukaharapást szőrivel"

(#72) orc88 válasza gabee jr (#71) üzenetére


orc88
őstag

Üdv. Balázs ismerőse vagyok, kipróbáltuk, én gépemen sem volt jó. Uplay support elhajtott minket, mert g2a rol van a kulcs. Ekkor eszembe jutott, hogy mi a gubanc: uplay játékot lehet venni steamen is, ha steamen vesszük, akkor kapunk egy steam és uplay kulcsot is. Na neki eladták ezt a "fél" uplay kulcsot, és folyamatosan steamre irányítja vissza, mivel eredetileg ott lett megvéve. Valószínüleg ez történt.

Üdv

[ Szerkesztve ]

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#73) gabee jr válasza orc88 (#72) üzenetére


gabee jr
tag

Na, akkor meg van a megoldás, mostantól tessék szépen nyaggatni a GA2-őt, hogy mi a problémátok!
A gond akkor van, ha Balázs spórolt azon a 300Ft-on és nem kért GA2 SHIELD-et a kulcsra. (garancia, védelem de gondolom ez világos, ismeritek a rendszert) De hallottunk már olyat, hogy e nélkül is kártalanítottak embereket... Good luck! ;)

[ Szerkesztve ]

"Csukaharapást szőrivel"

(#74) Balazsking válasza gabee jr (#73) üzenetére


Balazsking
csendes tag

Vettem G2A shield-et és már írtunk is az eladónak (3 napja van asszem visszaírni).
Lehet, hogy hülye kérdés, de mire is jó pontosan a G2A shield? Mert én eredetileg azt, hittem, hogy megkapom a kulcsot, nem jó, akkor 5 perc és ott a másik. :D Jó ez így kicsit hülye elgondolás, de hát na...

(#75) nonsen5e válasza Balazsking (#74) üzenetére


nonsen5e
addikt

Anélkül effektíve fel van jogosítva, hogy olyan kulcsot adjon ami nem működik és eltegye a pénzt. Nem tudom te kitől vetted pontosan, én általában Shield mellett is ha csak 100-200 forint különbség van, attól veszem akinek van 10.000 pozitív értékelése.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#76) Marci79 válasza nonsen5e (#75) üzenetére


Marci79
aktív tag

A G2A Shield-re elő is lehet fizetni. 1,66€/hó Ez annak nyerő, aki sokat vásárol onnan.

(#77) Balazsking válasza Marci79 (#76) üzenetére


Balazsking
csendes tag

Én előfizettem, hisz az első hónap ingyenes, amúgy meg ha ezt megoldják (a watch dogs-os problémámat), akkor szívesen vásárolnék ott, akár heti többször is. :)

(#78) #hpq


#hpq
aktív tag

Sziasztok!
Ilyennel még életemben nem találkoztam, nem is találtam még rá választ. Napokban G2A-n megvettem a Watch Dogs játékot, el is fogadta a kódot, ment minden mint az álom. Következő lenne a probléma, úgy érzékeli mint ha már fel lenne telepítve nem lehet letölteni se. Rámegyek, hogy játék és bedobja a Steam áruházat ha meg elakarom távolítani feldobja a programok telepítés törlését, de mivel nincs mit letörölni így esélytelen. (Steamen nem lehet aktiválni azt írja, hogy nincs ilyen.) Próbáltam újra telepíteni az Uplay-t, de semmi. Személy szerint akár mennyire is nem kulcs problémának tűnik arra tippalak, hogy kaphattam valami visszavontat vagy tiltottat. Ami persze nem biztos mert simán elfogadta a kulcsot, elvileg teljesen rendben van a dolog, csak feltelepíteni nem tudom a játékot.
Van esetleg valami ötletetek, hogy mit tudok még megpróbálni? Gondolkoztam, hogy írok az Ubisoftnak csak tartok attól, hogy meg kérdezik honnan van a kulcs én elküldenek.
Előre is köszönöm!

// -

(#79) orc88 válasza #hpq (#78) üzenetére


orc88
őstag

Olvass már vissza picit...

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#80) Balazsking válasza #hpq (#78) üzenetére


Balazsking
csendes tag

Szia!
Velem is pont ugyan ez történt (olvass vissza egy picit :D). Írj G2A-n az eladónak és pár napon belül visszaír és ad egy másik kulcsot (feltéve, ha vettél G2A Shield-et). Nekem ma írt vissza, küldött egy másik kulcsot és azzal már tökéletesen működik. :)

(#81) zaki1


zaki1
tag

Hello az uplay fel van telepítve a gépemre eddig gond nélkül működött , de ma el akarom indítani letölt valami frissitést és nem indul el , ha rákattintok a parancsikonra kiírja hogy az uplay nem win 32 az alkalmazás ( win xp használok) Assassin's Creed: Revelations játék kb 2/3 járok :W , 2 játékkál még nem is játcottam far cry 3 Splinter Cell: Blacklist :W , bánom hogy megvettem őket . ha felrakok eggy korrábbi uplayt offlineban elindul de játcani nem tudok vele. valami megoldást nem tudtok?? :F

(#82) gabee jr válasza zaki1 (#81) üzenetére


gabee jr
tag

Első kérdésem, miért használsz még mindig Windows XP-t? :O
2008-ban jött ki (7éve!) hozzá az utolsó nagyobb ráncfelvarrás, az volt a Serive Pack 3. Azóta kizárólag biztonsági frissítéseket és foltokat kapott.
Több, mint egy éve már azokat sem kapja, mert lejárt a terméktámogatása! Nem biztonságos, elavult, régi oprendszer. Játékra teljesen alkalmatlan 2015-ben!
Válts már legalább Windows 7-re, ha az újabbakra nem is akarsz.

"Csukaharapást szőrivel"

(#83) orc88 válasza gabee jr (#82) üzenetére


orc88
őstag

Én a Win 7 mellé, egy kéziszótárat, vagy nyelvtankönyvet ajánlok még neki :W

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#84) zaki1 válasza gabee jr (#82) üzenetére


zaki1
tag

közben megoldódott az uplay adott ki hozzá frissítést, működik xp alól. xp-t azért használok mert a gépem 7 éves ,2gb ramal win 7 -nek nem sok értelmét látom ,ahhoz új gépet kellene vennem .

(#85) Marci79 válasza gabee jr (#59) üzenetére


Marci79
aktív tag

Nos. Sikerült elintézni.
Egy Bruno nevű volt az ügyintéző. Megkért, hogy a jelszavamat változtassam meg az általa megadottra. Ez megvolt és rá is tették a a teljes Washington Edition-t. És ráadásul a cd kulcsot fel is szabadították és így most már tényleg az "enyém". :C

Köszi szépen a segítséget neked is! :R

(#86) gabee jr válasza Marci79 (#85) üzenetére


gabee jr
tag

Szuper, Marci.
Akkor hajrá, már nem hiába jött létre ez a topic. :C

"Csukaharapást szőrivel"

(#87) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

2 kérdésem van.

Mit jelent az hogy kód visszahívása?

Van- e kedve valakinek Assassins Creed Unityzni?

A többit privátban.

A

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#88) Balazsking válasza Adam_Shepard (#87) üzenetére


Balazsking
csendes tag

Szia.
A kód visszahívása, csak egy félrefordítás. Igazából ott is ugyan úgy kódokat tudsz beváltani. Tudtommal csak a DLC-ket, de szerintem sima játék kódokkal is működik.

(#89) gabee jr válasza Adam_Shepard (#87) üzenetére


gabee jr
tag

Az angol nyelvű eredeti Uplay-ben a fordítás "REDEEM CODE" ami kód kiváltás, megváltást takar.
Épületes baromság, kódot sosem lehet visszahívni, az végérvényesen kötődni fog a mindenkori regisztrált Uplay emailcímhez.

"Csukaharapást szőrivel"

(#90) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

És ha ujra fel akarom rakni az adott jatekot akkor kelleni fognak a cdk megint vagy lehuzza a uplayen keresztul mint digitalis tartalom?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#91) gabee jr válasza Adam_Shepard (#90) üzenetére


gabee jr
tag

Fel lehet rakni a DVD/CD-ről a játékot, de azóta 101% hogy kapott frissítést, patch-et, javítást, amit viszont az Uplay fog lehúzni az UBI szerverekről.
Lehetőleg oda installáld a játékot, ahová az Uplay is le fogja szedni, mert hiába vannak az adott játékfájlok a gépeden már, ha az Uplay nem találja meg, újra elkezdni letölteni!
Így jártam a Far Cry 4-el, megvettem lemezen, de rossz helyre telepítettem, az idióta Uplay meg nem találta meg, és újból elkezdte letölteni a 31 gigát. Itt írtam róla.
Ha nem sikerülne, szólj! :K

[ Szerkesztve ]

"Csukaharapást szőrivel"

(#92) Adam_Shepard válasza gabee jr (#91) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Éppen ez lenne a buli, hogy ha, már úgyis a libraryhoz lett adva akkor egy HDD cserénél ne kelljen már a lemezekkel babrálni, hanem szedje le neten keresztül.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#93) gabee jr válasza Adam_Shepard (#92) üzenetére


gabee jr
tag

Ja, hát ezt nem mondtad! :N
Akkor nincs miről beszélni, ha a játékok között van a program, -de nincs felinstallálva-, akkor letöltöd Uplay-en keresztül. Letölt majd mindent automatikusan. Az alapjátékot, az addig megjelent összes javítást, és ha ingyen DLC jár (pl. Assassin's Creed Unity) hozzá, azt is!

[ Szerkesztve ]

"Csukaharapást szőrivel"

(#94) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Nos, a helyzetem a következő.

Elkezdtem gyűjteni az Assassin's C. sorozat darabjait és most sikerült a harmadik részhez jutnom.
Aktiváltam a kódot a Uplayen keresztül.
Elsőre a síma verzió borítóját adta hozzá a könyvtáramhoz (special editiont vettem) majd miután felrakta a 6 darab patchet duplázta a covert és nem akart elindulni.

A playon supporton annyit mondtak, hogy szedjem le a játékot és a uplay telepítőt. és tegyek vissza mindent.
Megcsináltam, majd ezután eltűnt a Unity játék mappa.

Azóta nem tudom felrakni sem a Unityt sem pedig az AC3- mat.

Mit tudok tenni?

Felvetettem hibajegyet a dologról plusz írtam a playonosoknak ( senki nem válaszolt semmit még).

Érdekesség még hogy letöröltem a WD-t is és azt sem tudom visszarakni.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#95) Adam_Shepard válasza Adam_Shepard (#94) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Formáztam a meghajtót és oda installáltam a uplayt.

Megy minden ahogy kell mennie

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#96) stoon


stoon
őstag

sziasztok remélem valaki tud segiteni! vettem egy kodot msi laptophoz adták egy srácnak, én kapartam le a és csak én láttam a kodot de az uplay nem fogadja el ? nálam a kod igy néz ki szerkezetileg : aaaa1a1a

valakinek valami ötlet????

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#97) stoon válasza stoon (#96) üzenetére


stoon
őstag

közben megoldódott!thx :R

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#98) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Sziasztok!
Kell valakinek egy Assassins creed 3 uplay kód? Csere akàr?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#99) neil_mullen


neil_mullen
aktív tag

sziasztok! bocs ha hülye kérdés, de a uplay tárolja online a mentéseket? tehát ha mondjuk félig elviszek egy játékot, majd újrarakom a gépet, akkor kezdhetem elölről vagy a felétől megint?

:R

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#100) cikasz válasza neil_mullen (#99) üzenetére


cikasz
őstag

Elvileg menti a felhőbe , de sajna vannak néha gondok vele :(

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Uplay
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.