Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Uplay

Hozzászólások

(#951) Golden9


Golden9
addikt

Assassin's Creed Origins - Június 16-20-ig ingyen játszható.

[ Szeretkezve ]

(#952) Golden9


Golden9
addikt

Június 27-ig ingyen játszható a Rainbow Six Siege.

[ Szeretkezve ]

(#953) Hunter2


Hunter2
addikt

arra van valami ötlet hogy miért dob ki az ubisoft connect állandóan? hiába adom hozzá a gépet a megbízható eszközökhöz.

(#954) Golden9


Golden9
addikt

Egy hétig ingyen játszható a The Crew 2.

[ Szeretkezve ]

(#955) Golden9


Golden9
addikt

Augusztus 3-ig kipróbálható a FOR HONOR.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#956) Golden9


Golden9
addikt

Far Cry 6 - Augusztus 8-ig ingyen játszható.

[ Szeretkezve ]

(#957) tibaimp válasza Golden9 (#956) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nagy mágus vagy Golden9 :R , nem tudom honnan szedet ezt a rengeteg infót, de köszi.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#958) Golden9


Golden9
addikt

Egy hétig ismét ingyen játszható a Tom Clancy's Rainbow Six Siege.
A végén még ez is F2P lesz.

[ Szeretkezve ]

(#959) Golden9


Golden9
addikt

Október 10-ig ingyenes az Ubisoft Plus.

[ Szeretkezve ]

(#960) elektrotank válasza Golden9 (#959) üzenetére


elektrotank
tag

És valaki ezt tudja is aktiválni? Mert én jelenleg nem. 26 nap van vissza, gondoltam kipróbálom a Valhallát.

A hibaüzenet:
AN ERROR OCCURRED
There was an error processing your request. Please try again later.

Se böngészőn, se kliensen keresztül nem megy. Lehalt uborkáéknál a rendszer vagy nálam lehet a hiba?

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#961) wjbhbdux válasza elektrotank (#960) üzenetére


wjbhbdux
veterán

pénz van a számlán a próbaterheléshez?

/s

(#962) elektrotank válasza wjbhbdux (#961) üzenetére


elektrotank
tag

Persze, volt/van. Időközben megoldott a problémám, kicsit utána nézhettem volna jobban is. A fizetési eszközökhöz hozzá volt rendelve a paypal-om, de mivel ősidők óta nem használtam (legalábbis ubi rendszerén keresztül), ezért frissíteni kellett. Bár, hogy minek, nem tudom, de így végül sikerült "előfizetnem". Már jön is az Valhalla 140 gigája.

Mindenesetre köszönöm szépen a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#963) Chris0321


Chris0321
addikt

Hello.
Mostanában nem akar bejelentkezni az Uplay windows appja. Win 11 van fenn, eddig nem volt gond. Először azt hittem a jelszó rossz, de a böngészőből simán be tudok lépni. Autómatikusan bejelentkezik, de csak offlnie módban. Tehát elvileg jó lenne a jelszó ami be van írva. Nem tudja valaki mi lehet a gond?

(#964) Golden9


Golden9
addikt

Nyolcadikáig ingyen játszható a Tom Clancy's Rainbow Six Siege.

[ Szeretkezve ]

(#965) Golden9


Golden9
addikt

Január 26-ig ingyen játszható az UNO.

[ Szeretkezve ]

(#966) dioheja


dioheja
újonc

Üdvözlet!
Tegnap megvettem Ubisoft Connect-en a Ghost Recon Breakpoint nevű játékot.
A probléma ott kezdődik, hogy bár a játék már a könyvtáramban van, de én még nem fizettem ki.
Olvastam más fórumokon, hogy lehetséges várni kell egy kis időt, de már eltelt több mint egy nap.
Érdekesség képpen vásárláskor még a szokásos telefonos egyeztetéssel sem kellet kínlódni.
A fiókban a rendeléseknél és számláknál még mindig a "shipping" felirat szerepel.
Esetleg valaki járt már így? (gondoltam szétnézek a fórumokon is mielőtt még a szerény angol tudásommal felvenném velük a kapcsolatot).
Köszönöm!

(#967) Golden9


Golden9
addikt

For Honor - Február 9-ig ingyen játszható.

[ Szeretkezve ]

(#968) Golden9


Golden9
addikt

Far Cry 5 - Március 27-ig ingyen játszható.

[ Szeretkezve ]

(#969) SchumiBácsi

Hello!

Az Ubisoft Connect amíg nem lép be minden fölé helyezi magát.
Ez valami új feature? Van rá gyógymód?

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#970) tibaimp válasza SchumiBácsi (#969) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez szerintem eddig is így volt! Én ezt úgy oldottam meg, hogy nem indul a Win-el, amikor kell én indítom kézzel.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#971) SchumiBácsi válasza tibaimp (#970) üzenetére

Nem volt így. Nálam is az a megoldás hogy nem indul automatán, mert nincs kedvem elfelejteni a jelszót ;]

Pár hete vagy egy hónapja volt egy update és azóta ilyen, bár lehet hogy ez volt a fejlesztés tárgya... :DDD

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#972) l.skywalker válasza SchumiBácsi (#971) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem is már nagyon régóta ilyen. Ahogy feljebb is írták én is emiatt kapcsoltam ki az automata indulást.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#973) SchumiBácsi válasza l.skywalker (#972) üzenetére

Akkor sokáig húztam, mert nekem "csak" pár hete ilyen... és ez a fejlesztőbrigádnak nem tűnik fel - great! :D

Még egyszer mondom én is kézivel indítom, csak ha éppen gyetva a net, de még valamennyire működik, akkor fél percig is ott van középen... Jó, akkor leteszem tálcára, csak az plusz művelet...

Sztem a legközelebbi feature az lesz, hogy mint a Steam amikor hozza befele az ablakait, mindegy hol vagyok és mit csinálok, előtérbe teszi, pl. egy ilyen komment írása közben sem rest bejönni a képbe, egy aktív ablak elé...

1ébként addig fogják csinálni ezeket a balfaszoskodásokat, hogy ami van, leszedem törtbe és csüsz - pá kliens.

Na mind1, köszönöm a tanácsokat. Szép estét mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#974) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Másnál se működnek a Uplay syncronizálás?

(#975) tibaimp válasza bobalazs (#974) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Most nézem

szerk: nem tudom pontosan mire gondolsz, de nálam frissített egyet maga a kliens, most ráindítottam az FC6 update-ra, eddig megy, úgy néz ki.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#976) bobalazs válasza tibaimp (#975) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Hát, most átment.
De egész éjjel nem volt jó.

(#977) tibaimp válasza bobalazs (#976) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az lehet, hogy éjjel nem ment, azt nem tudom, mer aludtam :B :K

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#978) bobalazs válasza tibaimp (#977) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Igazából az is zavar hogy kilép az Assa C Origins, random időközönként. Úgy is hogy asztalra van téve és alt-tabolva van, úgy is hogy játszok és úgy közben.
Egyet gondol és kész. Van hogy 10p vagy hogy 20.

(#979) Anulu79 válasza bobalazs (#978) üzenetére


Anulu79
addikt

File ellenőrzést csináltattál vele?

(#980) bobalazs válasza Anulu79 (#979) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Természetesen. A windowszon is, meg a meghajtón is pluszba. Semmit sem talált.

(#981) tibaimp válasza bobalazs (#978) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nekem akkor csinált ilyet más játék, ha az nv VGA driverem nem volt megfelelő. Illetve még egy dolog, ide is írj, hátha más esetleg tud megoldást: [link]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#982) bobalazs válasza tibaimp (#981) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Gondoltam a gpu meghajtóra és egy stabil tavalyira cseréltem, változás nem lett tőle.

(#983) Delávégá válasza bobalazs (#978) üzenetére


Delávégá
tag

Szerintem valami memória probléma lesz. Valami kevés neki. Nekem annó a COD MW2 volt ilyen.

(#984) bobalazs válasza Delávégá (#983) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Bios régebbi stabil mentett profilt is visszatöltöttem , az se változtatott semmin.

(#985) tibaimp válasza bobalazs (#982) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Még ilyenek "szoktak", vagy lehetnek befolyásoló tényezők, mint a Win pagefile.sys c:\ meghajtóra fixre belőve mondjuk 8GB-ra (valaki kikapcsolja).

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#986) bobalazs válasza tibaimp (#985) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Legjobb ha az automatán van. A probléma csak most jelentkezett, jelentős változás nem történt, csak vga driver frissités. Meg hát ahogy írtam, az vissza lett rakva régebbi verzióra, DDU után.

(#987) Delávégá válasza bobalazs (#986) üzenetére


Delávégá
tag

Hiába van automatán. Nekem kézzel kellett növelni, hogy a COD működjön. De hátha jön valaki aki jobban ért hozzá.

(#988) bobalazs válasza Delávégá (#987) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

hwinfo64ben lehet monitorozni a pagefile kihasználtságot, ha nem töltődik meg akkor az nem akadály.

(#989) Delávégá válasza bobalazs (#988) üzenetére


Delávégá
tag

Akkor passz. Játékhoz nem jött vlami update esetleg? Érdemes utánanézni hátha valakinek még specifikusan ez a játék csinál ilyet.

(#990) tibaimp válasza bobalazs (#988) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nálam, amióta fix pagefile méretem van, kb. nem volt fagyás és kilépkedés (kopp, kopp, kopp). De amúgy lehet nem jelent semmit.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#991) bobalazs válasza tibaimp (#990) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Ma nincs összeomlás. Talán megcsinálták a ubi szolgáltatást ami problemat okozott.

(#992) tibaimp válasza bobalazs (#991) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Remélem így van :K

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#993) Anulu79


Anulu79
addikt

Más játékkal nem volt semmi probléma?

(#994) bobalazs válasza Anulu79 (#993) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Rdr2 meg breakpoint jól ment. De most már ez is úgy látszik. Lekopogom.

(#995) bobalazs válasza bobalazs (#994) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Most megint kilépett. Viszont úgy két órán át stabil volt a játék.
Ránéztem a discordjukra ( ubisoft forum megszüntették!)
és látom ezt az üzenetet ott!
magyarul kb igy hangzik:
"AC Unityvel játszom, nem tudja a szinkronizálni a mentést a felhővel, és hibaüzenetnélkül az asztalra kilép."

Nálam ugye ez a hiba van detto, Origins-el. Hát helyben vagyunk.

[ Szerkesztve ]

(#996) tibaimp válasza bobalazs (#995) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Most játszottam/próbáltuk a unokaöcsémmel ~2 órát a FC Primal-t, semmi gond nem volt! Szinkronizálta a mentést is.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#997) bobalazs válasza tibaimp (#996) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Többször szinkronizált nekem is. De volt hogy nem, és hibát írt.
Primal nekem nincs meg nem tudom hogy viselkedik. Pl a Ghost Recon Breakpoint is Ubisoftos azzal nálam nincs gond.

(#998) Delávégá válasza bobalazs (#997) üzenetére


Delávégá
tag

Nálam a Heroesoknál szokta csinálni de eddig 2. vagy 3. alkalomra mindig ment, amúgy nincs vele gond.

(#999) Werkly


Werkly
őstag

DLC-re kértem refundot a kliensen belül. Mennyi idő mire visszaküldik a casht? Az UBI pontok miatt volt kedvezmény így a pontok elvesznek vagy azt is "visszaírják"? Van valami kritérium a visszatérítésekhez amúgy? Kösz!

(#1000) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

2024 január 1-től nem lehet a pontokból vett kedvezmény kupont se előrendelésre se megjelenés után 90 napig használni játékokra. [link]

/s

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Uplay
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.