Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Uplay

Hozzászólások

(#301) gabee jr válasza cikasz (#300) üzenetére


gabee jr
tag

Olvass vissza pár oldalt. Mostanában sokaknak volt gondja, volt aki facebookon, más support live chaten kapott segítséget. Az biztos, hogy a leírod a problémát és várod a választ nem a legjobb stratégia.

"Csukaharapást szőrivel"

(#302) dobobazsy


dobobazsy
őstag

sziasztok!
olyan prolémám van, hogy nem tudok bejelentkezni a fiókomba a kétlépcsős azonosítás miatt. a telefonon a hitelesítő által generált kódot nem fogadja el a kliens sem, illetve az uplay oldalán sem tudok bejelentkezni.
ja és hozzáteszem azóta nem fogadja el a hitelesítő kódját amióta másik telefonom van :W

előre is köszönöm, ha van bárkinek bármi tippje

(#303) dobobazsy válasza dobobazsy (#302) üzenetére


dobobazsy
őstag

már kb. 1 órája ezzel sz.pok. ha akárhogy is kapcsolatba szeretnék lépni a support-al, ahhoz be kellne jelentkeznem ami nem megy :W :W . miféle ördögi körbe futottam bele. emailt kell írni? amire lehet, hogy soha nem válaszolnak?

(#304) dobobazsy válasza dobobazsy (#303) üzenetére


dobobazsy
őstag

egy halom kínlódás után sikerült kapcsolatba lépnem a supportal az ubisoft club app-on keresztül. ott nem kérte a kétlépcsős azonosítást csak :W

elnézés a többszörös hozzászólásért

[ Szerkesztve ]

(#305) MK VII


MK VII
veterán

Üdv srácok...
Hogy tudok a kétlépcsős ellenőrzést kikapcsolni belépéshez?
Újraromoltam a telefonom ezért az app amit használni kell hozzá letörlődött.. Uplay-t is rég használtam, kb 2 hónapja. Elfelejtettem mit kell csinálni, de még azt is, hogy hol állítottam be ezt a fajta ellenőrzést. :(

Szerk.. Na látom, nem csak én szopok ezzel a szar kétlépcsős azonosítással.. :(

[ Szerkesztve ]

(#306) Delávégá válasza MK VII (#305) üzenetére


Delávégá
tag

"Helyreállító kódokat csak a kétlépcsős azonosítás aktiválása során kaphatsz. Kérjük, mentsd el és tárold őket megfelelően."

Ha meg ezt nem tetted meg akkor csak a support tud segíteni. Adatokat fognak kérni valószínűleg, esetleg egy játék aktiváló kódját.

Bejelentkezés után a Biztonsági beállítások menüpont alatt találod a kétlépcsős azonosítás ki és bekapcsolását.

[ Szerkesztve ]

(#307) MK VII válasza Delávégá (#306) üzenetére


MK VII
veterán

No.. Addig eljutottam, hogy tudom használni a google authenticatort, kapok kódot viszont nem fogadja el egyiket sem a kliens..
Próbáltam a kliens újratelepítést.. Nem jártam sikerrel.

"Bejelentkezés után a Biztonsági beállítások menüpont alatt találod a kétlépcsős azonosítás ki és bekapcsolását."
Mármint, hol jelentkezek be?
Oldalon nincs biztonsági beállítások menüpont.
És itt sem fogadja el a kódokat.

(#308) gabee jr


gabee jr
tag

Nagyon hasznos a kétlépcsős azonosítás, de nem való mindenkinek! Sajnos, ez az igazság.

Nehéz jelszó (kis és nagybetű, speciális karakter, szám 10-14 karakter hosszban) egy a fiókhoz használt modern emailszolgáltató (tehát nem Citromail) valamint annak megfelelő jelszavas védelme és a mobilszám hitelesítése (jelszó cseréhez/visszaállításhoz) én azt gondolom az estek 95%-ban elég a biztonsághoz.

Persze aki akar kínlódjon a kétlépcsőssel nyugodtan, de az esetek nagyobb százalékban azért fog szentségelni, mert kizárja magát a fiókból...

[ Szerkesztve ]

"Csukaharapást szőrivel"

(#309) MK VII válasza gabee jr (#308) üzenetére


MK VII
veterán

Ezt akkor most jól megállapítottad.
Nem, nem akartam szerintem sem én sem senki más kizárnia magát a kliensből és a profiljából sem.
Nem, nem tudtam, hogy ez ennyire szarul működik..
Nem, nem használom minden nap az accountomat és nem játszok minden nap Ubis játékokkal..
Most szerettem volna belépni és semmilyen ellenőrző kódot nem fogad el..
Nem, nem hiszem, hogy az én hibám a szar rendszer miatti kizárás..

Köszönöm a figyelmet...

(#310) gabee jr válasza MK VII (#309) üzenetére


gabee jr
tag

Nem!
A rendszer jól működik!
Az összes kétlépcsős azonosításnak az a lényege, hogy felírd és megőrizd a kétlépcsős azonosítás bekapcsolásakor kapott helyreállító kódokat. (arra az esetre ha az autentikátor már nem működne)

A legfontosabb dolog viszont, hogy ne semmisítsd meg az autentikációs kódot előállító appot, pl. rom felülírással vagy egy véletlen uninstall-al.

"Csukaharapást szőrivel"

(#311) bilko26


bilko26
újonc

Sziasztok!
Tegnap volt ugye vége a R6 Siege nyílt hétvégenek megtetszett a game és ma meg is vettem (G2a). A problémám az lenne hogy a nyílt hétvége alatt a röpke 30 gb-t steames könyvtárba töltöttem és a kód amit vettem Uplayos nem lehetne valahogy kedves ubiszaftot rávenni hogy felismerje hogy nekem már le van töltve?

Köszi előre is

(#312) gabee jr válasza bilko26 (#311) üzenetére


gabee jr
tag

De rá lehet! Csak az Uplay kliensnek meg kellene mutatni, hogy hol találja az állományokat!

1,
Kezd el leszedni a játékot az Upleyen keresztül, szedj le pár százalékot, szakítsd meg a letöltést. Zárd be a klienst.
2,
Fájlkezelővel keresd ki az Uplay mappából milyen néven és almappába kezdte el letölteni, jegyezd meg hol van!
3,
Fájlkezelővel keresd ki a Steam almappából az oda letöltött R6 állományokat, és másold be a kikeresett Uplay mappába az összeset és írasd felül.
4,
Indítsd el az Uplayt, keresd ki a játékot, és a bökj a letöltés gombra, mintha elkezdenéd letölteni. Ekkor a kliens egy kicsit vakarózik majd, mivel látni fogja, hogy le van már töltve a játék. Ha minden jól ment, most csinál magától egy file ellenőrzést és ha azóta kapott update-et a játék azt is pluszban letölti.
5,
szólj vissza ha sikerölt! :DDD

"Csukaharapást szőrivel"

(#313) bilko26 válasza gabee jr (#312) üzenetére


bilko26
újonc

Sikerült :R :R
Köszönöm.Egy Két órás letöltéstől mentettél meg.
Ahogy mondani szokták hálám üldözzön. :R :R

(#314) gabee jr válasza bilko26 (#313) üzenetére


gabee jr
tag

:C
Szuper, ügyes voltál!
"öröm bódottá" :P

"Csukaharapást szőrivel"

(#315) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Régebben beállítottam a Kétlépcsős azonosítást a Uplay-hez, amihez ugye kell az alkalmazás is. Elsőre szépen működött is, de azóta én frissítettem a rendszert a telefonomon, ami azzal járt, hogy eltűnt minden alkalmazás róla. Szóval újratettem a Hitelesítőt is, de egyszerűen nem enged be a Uplay-be. Tudnátok segíteni miképpen tudnám működésre bírni? Köszönöm előre is válaszotok! :R

Sic Parvis Magna

(#316) 30z.Samu válasza 30z.Samu (#315) üzenetére


30z.Samu
félisten

Közben látom, hogy van más is, aki így járt..fogalmam nem volt róla, hogy ez így működik. Mindegy, megpróbálom felvenni a kapcsolatot a supportal.

Sic Parvis Magna

(#317) gabee jr válasza 30z.Samu (#316) üzenetére


gabee jr
tag

Ha nincs helyreállító-kódod (amit a kétlépcsős cucc beállításakor kaptál) akkor itt kb. ennyit tudunk tenni, amit mondtál.Mi is javasolni tudjuk az Ubi supportot, mert itt más már nem segít. Nincsenek trükkök!

"Csukaharapást szőrivel"

(#318) 30z.Samu válasza gabee jr (#317) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem kicselezni szerettem volna, csak gondoltam hátha valahol meg lehet lesni azt a kódot. Írtam a Supportnak, gondolom a választ nem fogják elkapkodni, addig csináltam egy másik account-ot a For Honor Open Beta végett. Bár jelenleg a szerver halott. :DDD

Sic Parvis Magna

(#319) SP4C3 válasza 30z.Samu (#318) üzenetére


SP4C3
veterán

"Bár jelenleg a szerver halott." - Szokjad, ubinál ez normális.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#320) 30z.Samu válasza SP4C3 (#319) üzenetére


30z.Samu
félisten

Sűrűn nem használom, valószínűleg azért is sikerült kizárnom magam a régi account-ból. :) De ez a játék érdekelne...

Sic Parvis Magna

(#321) #81556480


#81556480
törölt tag

Ilyenkor mi van?

Elindul a játék rendesen, csak ezt dobja ki. Persze online vásárolt. nem is lemezes.
Lehet hogy pont "alszik" a vinyó amin a játék van, és az a baja? több winchester is van a gépben, és lehet hogy az le van állva, mikor indítanám.

(#322) SP4C3 válasza #81556480 (#321) üzenetére


SP4C3
veterán

Aktivációs gondja lehet, ha a merevlemez alszik, akkor felebreszti az os ha valamelyik program igenyt tart rá, tehet 100% h nem azzal van gond.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#323) #81556480 válasza SP4C3 (#322) üzenetére


#81556480
törölt tag

Akkor ok. De az aktivációs gonddal meg mit tudok csinálni?

Elindul a játék. csak néha ilyet dob...

(#324) gabee jr válasza SP4C3 (#322) üzenetére


gabee jr
tag

Aktivációs kód gondja egyszer lenne, és többet nem. Mivel nem lenne tovább a könyvtárában... Itt sincs pardon, vagy van, vagy nincs. (de ha nincs, megindokolják miért)

Nem vagy egyedül a problémával, küzdenek vele mások is:

1
2

SD kártyaolvasónak kiosztott meghajtó-betűjel probléma lesz.
Véletlenül nem G a meghajtója az SD kártyaolvasónak?
Frissítéseket szeded rendszeresen?

[ Szerkesztve ]

"Csukaharapást szőrivel"

(#325) #81556480 válasza gabee jr (#324) üzenetére


#81556480
törölt tag

sejtem mi lesz a gondom.

az ssd-met valami leválasztható meghajtóként ismeri fel a rendszer, mert alaplap csere óta még nem tettem újra a rendszert.

(#326) wanted5


wanted5
őstag

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy mi a teendő, ha email címet szeretnék váltani, de nem kapom meg az emailt amiben a link van?

Konkrétabban van / volt egy microsoft email fiókom, aminek nem @hotmail.com volt a vége, hanem egyedi, aminek valószínűleg nem fizették az árát ezért letiltották, a felhasználóknak meg b@sztak szólni.
Szóval belépni sikerül, de minden mail visszapattan.

Valakinek valamilyen ötlet?
A support mit mondana erre? Gyakorlatilag semmi extra nincs beállítva, vásárlás se történt, amivel igazolni tudnám, hogy az enyém az account. 2 játék van rajta, azok is dobozosan lettek vásárolva.

(#327) gabee jr válasza wanted5 (#326) üzenetére


gabee jr
tag

Kivágtad magad alatt a fát! Az gondolom nem meglepetés, hogy minden instrukció, link és egyebek emailen érkezne, ez a kommunikáció alapja.

A legfontosabb kapocs a fiók és közted tehát az emaill volt, de mivel nincs tovább kommunikációs csatorna, kizárólag a support fog segíteni. A dobozos játékok kódjait kell elküldeni majd fotóként csatolva, de valószínűleg szükség lesz arra is, hogy megközelítőleg mikor készült az account, mikor léptél be utoljára és honnan stb. Ha tiéd volt ac acc. nem kell aggódni, be fognak tudni azonosítani, bár az Ubi support nem a gyorsaságáról híres, főleg most nem hétvégén és 3 nappal a For Honor megjelenése előtt.
Szóval türelem, sok!

"Csukaharapást szőrivel"

(#328) wanted5 válasza gabee jr (#327) üzenetére


wanted5
őstag

Nem az én hibám egyáltalán, egy több éves email cím volt, abszolút semmi jele nem volt, hogy egyik napról a másikra megszüntetik.

Mindenesetre nyitottam egy ticket-et, remélem valahogy megoldják, bár az, hogy mikor csináltam az accot, hát jó kérdés...

(#329) gabee jr válasza wanted5 (#328) üzenetére


gabee jr
tag

Akkor kivágták alattad. ;)
A lényegen nem változtat, jól csináltad, hogy nyitottál ticket-et.
Nem mindenkitől azt kérdezik mikor nyitottad a fiókot, és nem is kell rá pontosan hónapra válaszolni, az is lehet ha elküldöd a kódokat nem is kérnek egyéb dolgot, agenttől függ, aki majd az ügyed intézi. Az biztos, hogy be kell tudnia azonosítani, hogy te vagy a fiók előző/jogos tulaja.

Javaslom, ha visszakapod az accot, nyiss neki egy Outlook v. Gmail fiókot. Jó hosszú és nehéz jelszóval mobilszám hitelesítéssel. Uplay acc-on két játék miatt ne kapcsold be a kétlépcsős azonosítást, mert több gondod okoz, mint biztonságot. :)

[ Szerkesztve ]

"Csukaharapást szőrivel"

(#330) Delávégá válasza gabee jr (#329) üzenetére


Delávégá
tag

Igazából a kétlépcsős azonosítás se okozna problémát ha az emberek gondolkodnának mielőtt cselekszenek. Nekem mindenhol be van állítva ahol csak lehet és lekopogom (kopp, kopp) még semmi gondom se volt vele. Pedig már telefont is cseréltem azóta és patentul ment minden. Helyreállító kódot nem írják fel mikor az alkalmazás vagy maga a weboldal ahol bekapcsolja felhívja rá a figyelmet. Letörli/akármit csinál az appal vagy a telefonnal és hoppá máris csak support. Csak kicsit kell odafigyelni és kész.

(#331) 30z.Samu válasza Delávégá (#330) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, csak ha nem napi rendszerességgel használod az adott klienst, akkor minden eszedbe jut egy telefon cserénél csak ez nem. :) Pláne ha ne adj Isten azért cserélsz telefont, mert tönkremegy.

Sic Parvis Magna

(#332) gabee jr válasza 30z.Samu (#331) üzenetére


gabee jr
tag

Nyugodtan törölheted az appot, el is hagyhatod a telefont, tönkre is mehet, nem kötelező a kétlépcsős azonosításhoz. De utolsó lehetőségként kellene lennie helyreállító kódnak, amire sokan csak legyintenek. Pedig rengeteg utánajárástól kíméli meg az account tulajdonost, sőt extrém esetben teljes fiókvesztéshez is vezethet, ha nem sikerül pontosan tisztázni a tulajdonviszonyokat.

Blizzard méretű és gazdagságú vállalatok meg tudják tenni, hogy saját -egyébként szerintem filléres- tokent adjanak ki a fiókok védelméhez. De ez is ritka, sőt már a Blizzard is a mobilos autentikációs appokat erőlteti mindenhol.

[ Szerkesztve ]

"Csukaharapást szőrivel"

(#333) SP4C3 válasza gabee jr (#332) üzenetére


SP4C3
veterán

LEOSEE? :C

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#334) 30z.Samu válasza gabee jr (#332) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mindegy, tanultam az esetből, szerencsére a régi fiókon nem volt olyan dolog, hogy fájjon érte a szívem. Az újnál megcsináltam szintén a kétlépcsős beléptetést és megőriztem a kódot.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#335) gabee jr válasza SP4C3 (#333) üzenetére


gabee jr
tag

Nem tudom dekódolni.
Küldj egy kulcsot amivel megfejtem. :Y

"Csukaharapást szőrivel"

(#336) SP4C3 válasza gabee jr (#335) üzenetére


SP4C3
veterán

:O ;]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#337) gabee jr válasza SP4C3 (#336) üzenetére


gabee jr
tag

Aha.
Látom, szerettél anno ezzel játszani.
Számológépen üzengetni a pad alatt! :D

"Csukaharapást szőrivel"

(#338) SP4C3 válasza gabee jr (#337) üzenetére


SP4C3
veterán

Neeem, én neeem.

A deriválásnál azért már elunja magát az ember, de nem csak matek órán, hanem gyártástechnológián, anyagismereten, sőt még informatikaórán is.

Első órákon a feladat az volt, hogy C++-ban kellett egy programot írni, ami a bevitt szöveget visszafelé kiírja. Drága osztálytársamat épp ellenőrizte a tanár és megkérte, hogy írja be a programba az ő (tanár) nevét, be is írta, erre a program kidobott egy kis szivecskét: ♥. :DDD

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#339) wanted5


wanted5
őstag

Azt tudja esetleg valaki, hogy firefoxból miért nem lehet bejelentkezni webes felületen? Bejelentkezési hibát dob, chrome alól működik, fura.

Egyébként még nem válaszoltak, remélem sikerül megoldani az email problémát.

(#340) gabee jr válasza wanted5 (#339) üzenetére


gabee jr
tag

Ne aggódj, nekem ugyanez, csak pepitában. Mindenhol megy, csak Chrome alól nem a login. :U
Szerintem az Ubi böngésző-sütijeivel lesz gond, de még nem értem oda, hogy meglessem. Most kivételesen nem az Ubinál lesz baj. :DDD

"Csukaharapást szőrivel"

(#341) #81556480


#81556480
törölt tag

Ez a durca nagy WD 2 update ez mindenkinek megjött ?

(#342) HunAtis81


HunAtis81
csendes tag

Üdv!

A problémám ugyan az, mint előttem pár embernek.
Nem enged be a kliens a 2 lépcsős azonosítás miatt.
Kaptam ellenőrző kódokat, szám szerint 6db-ot.
Már azokat sem fogadja el.
Ilyenkor van még valami lehetőség, vagy csak support?
Fene nem gondolta volna, hogy ilyen macerás ez az azonosítás.
Köszi a segítséget!

(#343) gabee jr válasza HunAtis81 (#342) üzenetére


gabee jr
tag

Ha a kétlépcsős azonosítás bekapcsolásakor kapott helyreállító kódokkal sem tudsz belépni a fiókba, akkor csak support. Mielőtt belefogsz a supportba, legyél biztos ezekben:

1, biztos jók a kódok, tuti azokkal próbálod, nem keverted össze semmi más helyreállító kóddal.
2. két óra eltelt a sikertelen próbálkozások között (sok kliens 2-4 órája lezárja az accountot több sikertelen belépést követően)
3. tudod az Uplay fiókadatokat, mikor melyik országból nyitottad, mik vannak a fiókon, van bizonyítékod, hogy tiéd volt az acc.

"Csukaharapást szőrivel"

(#344) HunAtis81 válasza gabee jr (#343) üzenetére


HunAtis81
csendes tag

Megvan a megerősítő email. A játékok kulcsai is itt vannak. (dobozosak) A gépen, és a telefonon be tudok lépni, csak oda nem ahol kéri a kódot.
A kódokat lefotóztam annó. (6db kód) Mindegyikkel beléptem már. Gondolom új kód kéne. A telefonon a generálót nem tudom ki hagyja meg a mai világban.... Életszerűtlen hogy ne cserélj telót, vagy ne frissítsd... stb. Ez így egy marhaságnak tűnik. Én nem találtam annó hogy hol lehet kikapcsolni ezt a védelmet. (kár) :(
Ha nem kapom vissza az accomat, azthiszem az életben nem veszek több ubis játékot. :(( Köszi a segítséget! Szép napot.

(#345) myckey


myckey
veterán

Üdv urak!

Érdemes a kétlépcsős azonosítást beállítani?

Csak mert nekem Microsoft telo van, és nem tudom rá az android és apple szoftvert tölteni. ;]

Vagy inkább változtassam az e-mailt , és adjak meg egy jó hosszú jelszavat ?

Bár nem hiszem, hogy pont az én 3-4 játékom kellene bárkinek is, de azért rákérdek.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#346) MK VII válasza myckey (#345) üzenetére


MK VII
veterán

Szia.
Szerintem jobbam jársz, ha nem állítod be.. Erről szól kb az utolsó 4-5 oldal 90%-a, hogy szopat a kétlépcsős és kizárják magukat az accukból az emberek... Többek közt én is.

Mindjárt jön a kolléga aki majd megmondja, hogy semmi gond vele.

De... Kurva nagy gondok vannak vele... Gyakorlatilag egy kalap szar.

(#347) myckey válasza MK VII (#346) üzenetére


myckey
veterán

Az alkalmazást úgy se tudnám telo-ra tölteni, szóval az már probléma lenne. :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#348) 30z.Samu válasza myckey (#347) üzenetére


30z.Samu
félisten

De ad 6 másik kódot, valamelyiket beírod és azzal is beenged. Csak azt meg kell őrizni! Mert úgy jársz mint én, annyi mákom volt, hogy az előző account-on nem volt semmi olyan, amiért fájna a szívem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#349) myckey válasza 30z.Samu (#348) üzenetére


myckey
veterán

Fene azt a nagy biztatást, amit kapok. :DDD

#350) 30z.Samu

Majd magamra tetováltatom. :DD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#350) 30z.Samu válasza myckey (#349) üzenetére


30z.Samu
félisten

Csak felkészítünk mi történik, ha beállítod és nem őrzöd meg a kódot. :DDD

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Uplay
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.