Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Uplay

Hozzászólások

(#851) l.skywalker válasza FollowTheORI (#850) üzenetére


l.skywalker
félisten

Közben végignéztem előre hátra. Se kódkártya se semmi nincs náluk. Pedig alapvetően tetszik, de ahogy látom ezt a Stadia fogja tolni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#852) Nagus


Nagus
senior tag

Ez az új ma települő kliens másnál sem írja ki az fps számot a játékok bal fölső sarkába?

(#853) FollowTheORI válasza Nagus (#852) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

De kiírja, nincs semmi változás ezen a téren.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#854) Nagus válasza FollowTheORI (#853) üzenetére


Nagus
senior tag

Furcsa. AC Black Flag alatt van, Div2-ben nincs kint az új kliensben. Most telepítem az AC Unityt meg a Div1 is visszakerül majd. Kíváncsi leszek. :F

[ Szerkesztve ]

(#855) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Sziasztok!

Előfizettem az Uplay+-ra, rögtön tudtam is játszani, a pénz levette.(Péntek) Majd ma próbálnék játszani és írja, hogy nincs jogom hozz. Ránéztem a revolutomra, ott pedig már majdnem 10x próbálták megint levenni a 15 eurót. Valaki futott már bele ilyenbe? Mi a teendő?

Bankkártyával? Hát persze!

(#856) l.skywalker válasza sirszevenap (#855) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ubisoft ügyfélszolgálat. Ez valami Ubi vs. Revolut dolog lesz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#857) sirszevenap válasza l.skywalker (#856) üzenetére


sirszevenap
őstag

Ubisoft forumig jutottam, tömeges probléma ahogy látom. Support emailt nem találtam.

Bankkártyával? Hát persze!

(#858) l.skywalker válasza sirszevenap (#857) üzenetére


l.skywalker
félisten

Válts át angol nyelvűre és akkor lesz chat support.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#859) Kylesa


Kylesa
aktív tag

Amikor az EGS-on ingyenes volt az AC Syndicate, behúztam. Akkor játszottam vele kicsit, aztán abbahagytam, majd most hirtelen kedvvel ismét elővettem, persze nem EGS-ból, hanem Uplayről, vagyis most már Ubisoft Connectről indítom. Ám észrevettem, hogy hiába játszom és csinálok a játékban bármit, a Ubisoft Connectben semmilyen statisztikám (játékidő, teljes szinkronizálás) nem változik, minden úgy áll, ahogy még Uplayes korában játszottam. Ez ismert bug? Létezik módszer az elhárításra?

it's a danger pretty here in Night City

(#860) sirszevenap válasza l.skywalker (#858) üzenetére


sirszevenap
őstag

Köszönöm! :R

Sokra nem jutottam, azt mondta keressem a saját supportom. Covid miatt az pedig nincs. Mondta, hogy akkor váltsak fizetési módot, a másikat úgyis visszakapom! Így történt, most jelenleg 2x fizettem 1 hónapra. :D Nyilván az egyik visszajön.

Bankkártyával? Hát persze!

(#861) l.skywalker válasza sirszevenap (#860) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez is valami. Rém modern mondhatom... :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#862) sirszevenap válasza l.skywalker (#861) üzenetére


sirszevenap
őstag

Annyi ilyen pitiáner hülyeség történt az elmúlt hónapban, hogy már meg sem lepődöm! :D

Bankkártyával? Hát persze!

(#863) sirszevenap válasza l.skywalker (#861) üzenetére


sirszevenap
őstag

Pénz a Revoluton visszaérkezett. :K Nem túl modern megoldás, ahogy mondtad is, de legalább most már minden a helyén!

Bankkártyával? Hát persze!

(#864) etejedu


etejedu
őstag

Hali! 100 unit pontért most 20% kedvezmény a vásárlás összegéből!
Nekem van 90. :((( Játékon illetve vásárláson kívül lehet valahogyan szerezni?

(#865) UkrànGàzolaj


UkrànGàzolaj
újonc

Sziasztok! Tudna valaki segíteni? Nem indul semmi játék ami ubi-s minden más megy szépen. Ez miért van? Farcry semmi nem megy. Van köze ahoz hogy direktx 12 van fent?
Előre is köszi

(#866) Krogoth válasza UkrànGàzolaj (#865) üzenetére


Krogoth
senior tag

Nálam a játék újratelepítése megoldotta a gondot.

(#867) Arolotifar válasza UkrànGàzolaj (#865) üzenetére


Arolotifar
őstag

Ubisoft Connect-re frissítetted a klienst?

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#868) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Aki 2015 szeptembere óta 10 óránál többet játszott, itt tud egy kis összefoglaló videót generálni a uplayes tevékenységéről

/s

(#869) Arolotifar válasza wjbhbdux (#868) üzenetére


Arolotifar
őstag

Ez tök jó, köszi :D

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#870) UkrànGàzolaj válasza Arolotifar (#867) üzenetére


UkrànGàzolaj
újonc

Sikerült megoldni köszönöm!
Úgy ahogy van töröltem az ubisoft connect-et . És utánna újra letöltöttem meg a játékokat is. Így már működik rendesen mindent indít.

(#871) Shaza


Shaza
senior tag

Hello!

Így 2020 végén gondoltam elkezdem az Assassin's Creed szériát és mindenképpen uplayen akartam megvenni őket a lehető legteljesebb kiadásban.
Az első rész csak standard edition-ban van fent, steamen pedig elérthető a Direcrs Cut is.
Csak én nem találom vagy lehetséges hogy a kiadó boltjában nem lehet kapni a steamen meg igen?
köszi!

(#872) FollowTheORI válasza Shaza (#871) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azis directors cut csak nincs a nevében benne. Vedd oda ahova akarod/szimpi.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#873) Shaza válasza FollowTheORI (#872) üzenetére


Shaza
senior tag

Köszi!

(#874) etejedu


etejedu
őstag

Hali! Amit nem a store-ban vásárolunk azért nem jár unit pont?

(#875) Arolotifar válasza etejedu (#874) üzenetére


Arolotifar
őstag

Nem jár.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#876) Golden9


Golden9
addikt

Egy napig ingyen behúzható a Trials® Rising Standard Edition.

[ Szeretkezve ]

(#877) Golden9


Golden9
addikt

Hyper Scape Rewards Pack ingyen.

[ Szeretkezve ]

(#878) Shaza


Shaza
senior tag

Hello!

Nem lehet valahogy törölni játékot a könyvtáramból?

Köszi!

(#879) dawez


dawez
tag

sziasztok elofizettem erre az uplay plusra levonta a pénzt aztán rá 10 percre levonta még egyszer most ez mi a fene? már irtam a supportnak de mire vissza irnak..

(#880) gabo91


gabo91
aktív tag

Division 2-t még uplayen vettem meg, most epicen az ultime edition 6000 -3000kupon... (küldön az alap meg a kiegészítő is 3-3 lenne)
ha megveszem betudom aktiválni az ultimate editiont vajon? Ilyenkor lefrissíti?

(#881) FollowTheORI válasza dawez (#879) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem az első csak próba foglalás volt. Csak akkor foglalkozz ezzel, ha a hóvégi elszámolásodban is kétszer látod, de kétlem hogy ez lesz.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#882) Golden9 válasza gabo91 (#880) üzenetére


Golden9
addikt

Úgy adja hozzá az Uplay fiókodhoz az ultimate-t, hogy a másik is ottmarad külön játékként.
Majd írd meg, hogy mi lett. :R

[ Szeretkezve ]

(#883) Golden9 válasza Golden9 (#882) üzenetére


Golden9
addikt

Steamen vásárolva biztos ott marad a másik is, csak feltételeztem, hogy akkor az Epicnél is.

[ Szeretkezve ]

(#884) beyruth82


beyruth82
veterán

Sziaszto!Kezdő pc játékos vagyok kevés angol tudással ezért lehet brutális nagy hülyeséget kérdezek és kiveri a szemem de ha egy játékot megveszek az Ubisoft connectban (The division 2) akkor azt hogy tudom letölteni és telepíteni a gépemre?Az ubisoft felületen nem látok saját játékok vagy my library pontot.Sehol se találom a játékot. Tudnátok segíteni hol lehet, hogyan tölthetem le?

(#885) Golden9 válasza beyruth82 (#884) üzenetére


Golden9
addikt

Szia!

A "Games"-re kattintva megnyílik a játékkönyvtárad, ott kiválasztod a játékot, majd annak a oldalán a "Download" gombbal telepíted.

[ Szeretkezve ]

(#886) beyruth82 válasza Golden9 (#885) üzenetére


beyruth82
veterán

Elvileg ez az ugye?

Ott egész egyszerűen nem szerepel a játék...
Mi lehet a baj?

(#887) gabo91 válasza Golden9 (#882) üzenetére


gabo91
aktív tag

Uplayen is akciós, közben megnéztemt, ott vettem meg. 9Eur -21% a warlords expansion

(#888) FollowTheORI válasza beyruth82 (#886) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Lehet kell csinálnod egy kliens újraindítást.
Vagy pedig még nem ment végbe teljesen a tranzakció.
Kis türelem.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#889) beyruth82 válasza FollowTheORI (#888) üzenetére


beyruth82
veterán

Köszönöm szépen! Várok holnapig aztán ha nem jelenik meg a játék akkor kérek egy visszatérítést.

(#890) Golden9 válasza beyruth82 (#886) üzenetére


Golden9
addikt

Ha máshogy nem tudod megoldani, akkor a supportnak lehet jelenteni, csak hogy legyen írásos nyoma, majd próbáld meg chaten lerendezni velük egy jó angolos ismerős segítségével.

'Ubisoft Ügyfélszolgálat - változások az ügyfél támogatásban a COVID-19 kapcsolódóan.

A jelenlegi szituáció fényében ideiglenesen lecsökkentettük a támogatást angol nyelvű Chatre.

A csapatunk egészségét és jólétét biztosítani mindig is az egyik legfőbb célunk. A Ubisoft figyelemmel kíséri a koronavírus (COVID-19) evolúcióját, és ahogy a szituáció fejlődik, annak megfelelően reagálunk. Ennek eredményeképpen felfüggesztjük a magyar nyelvű támogatást, ám még mindig tudunk angol nyelven segíteni. Emellett szintén lecsökkentjük a támogatást élő Chatre.'

A visszatérítéssel én várnék az utolsó napig, hátha addig rendeződik a dolog magától is.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#891) Brisa válasza beyruth82 (#889) üzenetére


Brisa
friss újonc

Én szintén így jártam egy másik játékkal. 12.-én vásároltam, 18.-án írtam hibajegyzéket, 24.-én kaptam vissza az összeget, de úgy, hogy nem kaptam a banktól értesítést. 29.-én kaptam visszajelzést a Supporttól, amiben egy másik játékos neve szerepelt és nem arról a játékról volt szó, amit én rendeltem :Y

(#892) beyruth82 válasza Brisa (#891) üzenetére


beyruth82
veterán

Nálam azóta se történt semmi....
Se visszatérítés, se válaszüzenet.
Többet nem fogok az ubisoftt-ol közvetelnül vásarolni aztan ennyi.Az Epic gamesnál eddig sosem volt probléma, mindig vannak akciok is.A The divison 2-őt is majdnem ugyan annyiért áruljak megveszem tőlük.Náluk ha megvettem valamit egyből le tudtam tölteni.Igényesebb,áttekinthetőbb is a felületük.Megfizettem a tanulópénzt :DDD
Még jó hogy nem 20 ezerért vettem játekot tőlük....

[ Szerkesztve ]

(#893) Brisa válasza beyruth82 (#892) üzenetére


Brisa
friss újonc

Ha megnézed akkor láthatod, hogy nem kapkodják el. Sem a visszafizetést, sem a reagálást. Kicsit káosznak tűnik a support. Én maradok a steam-nél. Ubi-tól max. a free játékokat fogom behúzni.

(#894) beyruth82 válasza Brisa (#893) üzenetére


beyruth82
veterán

Teljesen igazad van.Én a steamot meg az epicet favorizálom.Tudsz megbízható oldalt ahonnan ha fizetsz egyből le lehet tölteni a cuccot?

(#895) FollowTheORI válasza beyruth82 (#892) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Úgy néz ki van ami sosem vátozik, az ubi boltja régen is egy katasztrófa volt. Meg a support is, úgy látom akkor itt semmi nem javult. :D

Ettől független nekem még ilyen problémám konkrétan nem volt, hogy megvettem valamit és nem látszott azonnal.

Hacsak nem valami gond volt a tranzakcióval most nálad.

De azzal egyetértek, főleg ezek után. Ha valamit megvehetsz máshol is, akkor vedd meg máshol. :K

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#896) Brisa


Brisa
friss újonc

Egyértelműen a Steamet favorizálom. Többször vásároltam ott magamnak és ajándékba is küldtem játékokat. Sosem volt velük problémám. Egy pillanat alatt meg volt a tranzakció, sőt még beállítható az is, hogy mikor kézbesítsék a megvásárolt terméket.

(#897) ogi88


ogi88
tag

Sziasztok!Uplay en lehet pézt visszatériteni(refund) mint Steamen?

(#899) beyruth82 válasza ogi88 (#897) üzenetére


beyruth82
veterán

Lehet, elvileg.Én is azt tettem mert nem jelent meg a játék a könyvtáramban.23.-án kértem visszatérítést de még nem érkezett vssza a pénz ...
Már írtak hogy nyugtázták a visszakérési igenyemet de azóta sem történt semmi....

[ Szerkesztve ]

(#900) beyruth82 válasza Brisa (#891) üzenetére


beyruth82
veterán

Én is hasonlóan jártam.A visszatéritési igényemre reagaltak de egy totál hülyeséget.Össze- vissza kevertek mindent

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Uplay
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.