Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Uplay

Hozzászólások

(#151) gabee jr


gabee jr
tag

3. napja gondok vannak az Uplay szolgáltatással. Németország, Hollandia, Belgium egyenlőre, de az Egyesült Királyság is érintett.
Bejelentkezési problémák, szerver-kapcsolati anomáliák. :(((
downdetector

"Csukaharapást szőrivel"

(#152) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Bátyámmal azt tervezzük, hogy megvesszük közösen a Far Cry Primal-t, így egyikünknek sem fáj annyira az összeg. Viszont felmerült bennünk a kérdés, hogy megoldható-e, hogy két gépre is fel legyen telepítve a játék. Ha igen, mikre kell odafigyelni? Köszönöm előre is válaszotok! :R

Sic Parvis Magna

(#153) orc88 válasza 30z.Samu (#152) üzenetére


orc88
őstag

Simán feltudjátok telepíteni akármennyi gépre, viszont egy időben csak egy gépről lehet uplay-be bejelentkezni és játszani. Viszont úgy lehet, hogy működne egy időben is a dolog, hogy valamelyik gépről offline-mentek uplay-be. Nem tudom pontosan hogy működik de próbáljátok meg, hátha... :)

Ja, és a mentésekre figyeljetek, tudtok külön-külön is mentést csinálni a Primal-ban, én is most vettem meg nemrég :D

[ Szerkesztve ]

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#154) 30z.Samu válasza orc88 (#153) üzenetére


30z.Samu
félisten

Köszi a választ! És ha offline játszik az egyikünk, akkor nincs gond a mentéssel? Nem a felhőbe menti a dolgokat?

Sic Parvis Magna

(#155) orc88 válasza 30z.Samu (#154) üzenetére


orc88
őstag

Ment felhőbe is, de te is tudsz manuálisan menteni, és ahogy láttam, tudsz több mentést is kezelni, de majd még megnézem ma, és pontosítok.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#156) 30z.Samu válasza orc88 (#155) üzenetére


30z.Samu
félisten

Köszönöm szépen! :R

Sic Parvis Magna

(#157) orc88 válasza 30z.Samu (#156) üzenetére


orc88
őstag

Igen, a saját gépemen levő mentéseket offline uplay-el is elértem, akár több mentést is létre lehet hozni (3at biztosan). :)
Viszont 2 gépről nem tudom kipróbálni de szerintem mennie kéne úgyis a dolognak

[ Szerkesztve ]

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#158) 30z.Samu válasza orc88 (#157) üzenetére


30z.Samu
félisten

Köszönöm szépen! :) :R

Sic Parvis Magna

(#159) Tékozló


Tékozló
tag

Sziasztok!

Tudtok esetleg megoldást? A Far Cry 3 nem kapcsolódik a szerverhez. Már kezdetek óta ez van (kb. 1 hete lesz, hogy megvettem), írtam az Uplayre is, de 48 óra után sem válaszoltak. A Far Cry 4 működik, de a 3 egyáltalán nem. Letiltottam a tűzfalat, a virusirtót, engedélyeztem is a tűzfalat, változtattam Uplay jelszót is, telepítettem újra a játékot és leszedtem a magyarosítást is…
Ja és szűz op. rendszerrel is ez van. Ezért megírtam az Uplaynek, hogy kérem vissza a pénzemet, mert nem válaszoltak és nem tudom megoldani sem.
Egyébként ezt írja ki: "Far cry 3 service is not available please try again later" Illetve magyarul, amikor magyarosítva van.

(#160) orc88 válasza Tékozló (#159) üzenetére


orc88
őstag

Felesleges support ticket-el vacakolni. Hétköznapokon talán 9órától 6-7 óráig simán tudsz velük live chaten beszélni, ahol általában megoldják a problémát, viszont a tiednél szerintem csak a szokásos rutin köröket írnák (tűzfal, vírusírtó, stb...)
Esetleg próbáld meg a játéknál a file-ellenőrzést, az sokszor megold kisebb dolgokat.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#161) Tékozló válasza orc88 (#160) üzenetére


Tékozló
tag

Még mindig nem válaszoltak, pedig már a 96 óra telik le.
A fájlellenőrzést még kipróbálom, meg talán a live chatet is. Köszönöm!

(#162) orc88 válasza Tékozló (#161) üzenetére


orc88
őstag

Igen, így szokták... Több napig nem válaszolnak, de néha még az is előfordul, hogy sose... :(((

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#163) Tékozló válasza orc88 (#162) üzenetére


Tékozló
tag

Azóta sincs semmi válasz, pedig 3 nap után még írtam hozzá a kérdésemhez nekik. Most már több, mint egy hete semmi reakció. Az online chatet nem találtam. Fájlellenőrzés nem segített.

(#164) orc88 válasza Tékozló (#163) üzenetére


orc88
őstag

Látom megújult a support weboldal, de legalul az e-mail mellett ott a Chat is, viszont valamiért most szürke. Szerintem délután nézd meg 4-5-6 óra körül, majd én is rápillantok, hogy működik-e.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#165) tomi20100


tomi20100
tag

Valaki nem tudna segíteni, abban hová tűnt a blood dragon-om?
http://www.kephost.com/images/2016/06/19/Nevtelen.png

(#166) #18538752


#18538752
törölt tag

Sziasztok! A Uplay-t, eddig PS4-ről használtam csak. Hogy tudom a profilomat PC-ről és Xbox-ról is elérni? Vagy minden platformról külön profilt kell csinálni?

(#167) Tékozló


Tékozló
tag

2 hónap kellett, hogy megoldódjon a problémám. Az Uplay szerviz 2 hónap után javasolta, hogy az Uplay Shoppal vegyem fel a kapcsolatot, ahol rájöttek, hogy a fiókomhoz nem rendelték a számlát.
2 hónapig nem tudtam csatlakozni az Uplay szerveréhez Far Cry 3 alatt. Ehhez 3 gépen és 3 routeren és 3 op. rendszeren kellett kipróbálnom, hogy elfogadják nem nálam van a hiba.

(#168) orc88 válasza Tékozló (#167) üzenetére


orc88
őstag

Nevetségesek tudnak lenni :N

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#169) zolka95


zolka95
őstag

Sziasztok!
g2a.com-on megvettem az AC LIberationt, az AC Black Flage-et és a season pass-t is. Az első kettőt sikerült aktiválnom, de a season passt nem. Azt írja, hogy a Ubisoft szerver nem elérhető ezért nem lehetett regisztrálni, próbáljam meg később. Hát már délután óta nem sikerül. Próbáltam pingelni a ubisoft.com-ot és csak "Request Timed Out"-ot ír.
Ilyenkor mi a teendő? A windows tűzfalat kikapcsoltam, de hiába.

Furcsa hogy az első két kódot még sikerült, aztán ezt nem. Kb 5 perc telhetett el a kettő között.

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#170) Bandi821


Bandi821
tag

Sziasztok!

Szeretném kicserélni a SSD-met, amire a rendszer és a játékok lettek telepítve. Ha jól tudom, akkor az Uplay mindent felhőbe ment, tehát elvileg ssd csere és a játékok újra telepítése után az első indításnál minden játékot az utolsó mentéstől indít, vagy nem?

üdv.: B.

(#171) Delávégá válasza Bandi821 (#170) üzenetére


Delávégá
tag

Elvileg de. Bár szerintem nem árt az óvatosság. :) Én anno Hearoes 6 mentéseket buktam mert a felhőben tárolt mentések valamiért sérültek voltak és nem tudta betölteni a játék. Lehet egyedi eset de az ubi felhőszolgáltatásában nem bízok annyira.

(#172) gabee jr válasza Bandi821 (#170) üzenetére


gabee jr
tag

Én az AC szériáról tudok neked nyilatkozni.
A Black Flag mentéseket (ha van) nem menti felhőbe, hiába írja ki.
A többi AC játékkal elvileg nincs gond, de erre figyelj.

[ Szerkesztve ]

"Csukaharapást szőrivel"

(#173) Bandi821 válasza Delávégá (#171) üzenetére


Bandi821
tag

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat. Szóval akkor érdemes a gépen lévő mentéseket lementeni? Elvileg az összes egy helyen van nem?

(#174) Delávégá válasza Bandi821 (#173) üzenetére


Delávégá
tag

Egy helyen kell lennie. Nekem C:\Users\(fiók neve, ugye kinek mi)\Documents itt tárolja a uplays játékaim mentéseit.

(#175) kapalaci1972


kapalaci1972
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a problémám,hogy az egyik UPLAY fiókomba az istennek sem tudok belépni, a GOOGLE hitelesitő
által generált számot nem fogadja el!?
Tévedés nincs,sokszor ellenőriztem de nem jó!
Előre is köszönöm!

(#176) PETEE78 válasza kapalaci1972 (#175) üzenetére


PETEE78
senior tag

esetleg:

[link]

You are being revived

(#177) Bandi821 válasza Delávégá (#174) üzenetére


Bandi821
tag

köszönöm, akkor onnan is kimentem - biztos, ami biztos

(#178) gabee jr válasza kapalaci1972 (#175) üzenetére


gabee jr
tag

Pontosan hol nem tudsz belépni?
A webes felülten itt és az Uplay kliensben sem?
A regisztrált email fiók valós, vagy eldobható, figyeled? Lényeges! Ugyanis ott kapsz mindent értesítést. (email, jelszó változtatás, gyanús idegen addig nem használt országból történő belépés stb..
Majd szólj mire jutottál...

"Csukaharapást szőrivel"

(#179) oneak7


oneak7
tag

Sziasztok!!

Előrendeltem egy játékot upaly-on de elfelejtettem kiválasztani hogy paypal vagy kártyával fizetek! Most akkor kihozzák házhoz majd?

(#180) orc88 válasza oneak7 (#179) üzenetére


orc88
őstag

Melyik játékról van szó? Nem digitális kiadás?

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#181) oneak7 válasza orc88 (#180) üzenetére


oneak7
tag

For Honor

(#182) szkabrasz


szkabrasz
csendes tag

Sziasztok

Feltörték a uplay fiókomat de sikerült átállítanom a jelszót. Viszont a kétlépcsős azonosítást a kedves rabló bekapcsolta és nem tudok semmit megváltoztatni. Valami trükk vagy ötlet?

(#183) gabee jr válasza szkabrasz (#182) üzenetére


gabee jr
tag

Trükk vagy ötlet itt nagyon kevés. A kétlépcsős azonosítás nem viccel.
Kizárólag az Uplay support fog tudni segíteni neked, igazolnod kell, hogy a tied volt az account, ehhez kelleni fog paypal számla ha digitális volt a vásárlás vagy ha lemezes vásárlás akkor fotó az aktivációs kódról. De az is lehet azóta újabb trükkök is vannak, a lényeg, hogy legyenek bizonyítékaid, hogy te voltál az előző tulaj.

"Csukaharapást szőrivel"

(#184) #81556480


#81556480
törölt tag

Hová menti a uplay a képernyőképeket ?

(#185) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok.Azt szeretném kérdezni hogy SSD-d van az Uplayem,s ha egy másik winchesterre telepítem a játékot akkor működni fog a játék?Mert Steam-el az a gond hogy oda kell telepíteni a Steam-et ahová a játékokat is telepíted.Előre is köszönöm a segítséget!

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#186) orc88 válasza Potyka03 (#185) üzenetére


orc88
őstag

Nem lesz gond, nekem is máshol van. Egyebkent nekem steammel sincs gondom, azokat a jatekokat is mas particiora telepitettem.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#187) myckey válasza Potyka03 (#185) üzenetére


myckey
veterán

Ez elég furcsa, mert nekem is máshol van a Steam, mint a telepített játék, mégis gond nélkül fut.
:F

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#188) gabee jr válasza Potyka03 (#185) üzenetére


gabee jr
tag

Minden platformon a beállítások menüben, legyen az Steam, vagy Uplay, (ez ugye Uplay topic) megadható, hogy hová szeretnéd, hogy telepítése a keretprogram a játékállományokat.
Ezzel nincs is baj, ahogy az előttem szóló két kolléga is kifejtette.

A gond akkor kezdődhet, ha újra akarod telepíteni az Uplay-t (vagy a Windowst) az Uplay ilyenkor az alapesetben beállított útvonalon fogja keresni a játék állományait, de mivel azokat ugye máshová tetted előtte, nem fogja megtalálni! Itt kell észnél lenni.

"Csukaharapást szőrivel"

(#189) Mart10000


Mart10000
aktív tag

Sziasztok! Másnak is van problémája a Uplay fiók megnyitással? A kliens annyit ír, hogy a szolgáltatás jelenleg nem elérhető. :(((

(#190) gabee jr válasza Mart10000 (#189) üzenetére


gabee jr
tag

Állnak a szereverek szerte az eu-ban. (Live Outage Map)
Reméljük nem hacker támadás...
Itt mindig tudod ellenőrizni, könyvjelzőzd meg ha sokat játszol..

"Csukaharapást szőrivel"

(#191) kkrisztopher


kkrisztopher
újonc

hali mindenkinek!
tudom ez nem ide tartozik de egy kicsit talán mégis lenne egy nagy problémám amire nem tudunk rájönni.
mult héten hétfőn megvettem a sieget 2 napot ment a játék majd 3.napon a uplay program kidobott egy olyan üzenetet bejelentkezésnél h the ubisoft server is not available at this time please try again later. egész héten ezt csinálta mig vasárnap felentem haveromhoz hátha tud vele mit kezdeni érdekes modon elinditottam a játékot és simán csatlakozott uplayre és indult a game. na mondom biztos megcsinálták a szervert....
hát tévedtem hazaértem inditanám a játékot ugyanazt dobta ki azóta sem megy a játék minden nap megnézem mindent de télleg mindent megpróbáltunk. ujratettem a game et a uplayt mindent. full 0 ról és igysem ment egyszerűen nem tudom mi lehet a baja tűzfal nem blokkolja semmi virusirtom nincs azsem blokkolhatja.... még annyi esetleg h haveromnak digi je van nekem upc-m nemtudom mennyire lehet ez fontos de lementem másik haverhoz akinek szintén upc je van ott se ment. akinek volt már ehhez hasonló problémája kérem jelezzen nagyon fontos lenne ugyanis nem azért vettem meg steam ről a játékot h 2 napig használjam majd bekrepáljon.... próbáltam viszatéritést kérni de elitasitották mivel 11 óra van a game be és ugye a maximum ami a szabályzatba levan irva 2 óra....
a segitséget előre is köszönöm

(#192) Bandicoot válasza kkrisztopher (#191) üzenetére


Bandicoot
újonc

Hello! Nekem is hasonló problémám van, mióta múlt héten feltelepült a Uplay legújabb verziója, azóta csak "A Uplay szolgáltatás jelenleg nem elérhető." felirat jelenik meg. Én is már többször újratelepítettem, kitöröltem a régi könyvtárat, de minden változatlan. A böngészőből be tudok lépni a Uplay fiókomba. Én is UPC-s vagyok, Windows 7 Sevice Pack 1-et használok. A Steam és az Origin működik. Valakinek nincs esetleg megoldási javaslata?

(#193) Mart10000


Mart10000
aktív tag

Akkor nem csak itt van hasonló probléma. Böngészőből be tudtam lépni a fiókba és onnan leszedtem a kliens telepítőjét, de a telepítés se oldotta meg. Remélhetőleg orvosolják akár egy újabb frissítéssel is.

(#194) SP4C3


SP4C3
veterán

Egy hónapja ilyen:

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#195) Mart10000 válasza SP4C3 (#194) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Nálam kapott egy új frissítést és megoldódott. :)

(#196) SP4C3 válasza Mart10000 (#195) üzenetére


SP4C3
veterán

Nekem ma kiírta, hogy gondja adódott a frissítéssel, nyomtam, hogy try again, de semmi...

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#197) Mormota9


Mormota9
csendes tag

Sziasztok

Tudna valaki nekem segíteni?
4 hónap kihagyás után újra felraktam az Uplay-t, be akarok jelentkezni a fiókomba de nem enged.
Akkor kérek új jelszót, el is küldi az e-mail re. Rákattintok a link-re.
Erre kiírja az új ablakba, hogy : "A jelszót nem módosítottuk, mert legalább egy paraméter hibás" :F

Semmit nem írtam be, nem is lehet mert egyből ez az ablak fogad. Lent kimentettem a képet.

Valaki tud nekem segíteni?

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#198) Viper26


Viper26
nagyúr

Uplay-ben van még cloud save?

Pixel 7 | FR955

(#199) orc88 válasza Viper26 (#198) üzenetére


orc88
őstag

Van

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#200) gabee jr válasza Viper26 (#198) üzenetére


gabee jr
tag

Mér ne lenne?
Vagy, ez most honnan jött?

"Csukaharapást szőrivel"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Uplay
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.