Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Uplay

Hozzászólások

(#901) Arolotifar válasza beyruth82 (#899) üzenetére


Arolotifar
őstag

Nálam is majdnem 1 hónap volt, mire megkaptam a visszatérítést :( Érdemes hetente zaklatni őket.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#902) H3XHUN


H3XHUN
csendes tag

Üdv. Uplayen nem tudok vásárolni az OTP-s bankkártyámmal pedig biztos, hogy, működött. Steamen, Originen és Epic Games-en is pár hónapja. Beléptem van rajta elég pénz 20 euróra.
"Oops, your payment could not be processed" Ezt a hiba üzenetet kapom....

(#903) Golden9 válasza H3XHUN (#902) üzenetére


Golden9
addikt

Inkább az OTP Bank topikban kérdezz rá. Többen írták a Steam topikban is, hogy gondjuk van az OTP-s bankkártyával, ott azóta valakinek már helyrejött a dolog,.

[ Szeretkezve ]

(#904) H3XHUN válasza Golden9 (#903) üzenetére


H3XHUN
csendes tag

Oh, oké. Köszi. Eszembe nem jutott volna, hogy van OTP-s topik is .

(#905) Zebu


Zebu
addikt

ti be tudtok lépni most a connectbe? nekem megakad az inicializáslánál

(#906) l.skywalker válasza Zebu (#905) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen, belépett. Kicsit lassabb mint szokott, de megy.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#907) Zebu válasza l.skywalker (#906) üzenetére


Zebu
addikt

nálam nem akar összejönni :( inicializálás és nem lép tovább vagy 10 perce...

[ Szerkesztve ]

(#908) Zebu válasza Zebu (#907) üzenetére


Zebu
addikt

na reinstall és megy. ki érti ezt? :F

(#909) beyruth82


beyruth82
veterán

Megvettem a watch dogs 2-őt fizikai lemezes formában.Beraktam az első dvd-t, hogy telepítsem de elsőnek rám akarja erőszakolni az uplay alkalmazást.Nem értem miért kötelező a a dvd-n megvett játékukhoz az uplay letöltése de mindegy, letöltöttem és fel akartam telepíteni(mivel a multkori után töröltem az egész uplay-t) de most még csak azt sem engedi nemhogy a játékot telepíteni tudnám.Tudnátok segiteni, mit csináljak ahhoz, hogy elinduljon a játék, ha lehet uplay nélkül de ha nem akkor avval együtt?
Persze lefordítottam a szöveget de nekem ez akkor is kínai azt se tudom mi az a libcef.dll...

(#910) FollowTheORI válasza beyruth82 (#909) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem valamit nagyon elrontottál az előző uplay takarítás során.

Első lépés a uplay feltelepítése, ezt nem tudod megkerülni, mert ez az összes ubi játék esetén maga a DRM/lincenc kezelő is egyben.

Ha fent van az uplay, el tudod indítani és megy rendesen, utána mehet a játék telepítése, szerintem, ha a játék kulcsát beregisztrálod a fiókodra, akkor le is tudod tölteni az uplay kliensen belül. Ez a jobb megoldás... ha mégsem valami okból, akkor próbálkozhatsz esetleg a lemezről is, bár ott is majdnem biztos, hogy közben/utána patch-elni fog az uplay, tehát le kell töltened azokat minimum.

Másrészt célszerő ugyanazt az uplay fiókot használni mindig, tehát remélhetőleg megjegyezted/tudod hogy az előzőt milyen adatokkal hoztad létre, mert be is kell majd lépni és aktiválni a játékot a kulcsával a fiókra. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#911) Zebu válasza beyruth82 (#909) üzenetére


Zebu
addikt

Tudtommal a lemezesnél is regisztrálod a fiókodhoz a játékot, tehát kvázi onnantól a lemezre már később nincs isz szükséged. Nem így van? Az csak egy plusz opció, hogy lemezről is tudod telepíteni.

(#912) beyruth82 válasza Zebu (#911) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen lehet, de mindig azt a hibaüzenetet kapom ha telepíteni akarom az uplayt....
Akármit csinalok.Amíg az uplayt nem telepítem addig nem tudom a lemezeket sem(mert 4 lemezből all a játék).

(#913) FollowTheORI válasza beyruth82 (#912) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

[link] Ezt töltsd le és telepítsd.

Utána lépj be a fiókodba, és aktiváld a játék kulcsát. Majd töltsd le/telepítsd a játékot.
A lemezeket meg felejtsd el, rakd be a tokba és fel a polcra. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#914) Zebu válasza beyruth82 (#912) üzenetére


Zebu
addikt

nem lehet, hogy az ubi connectet kellene felrakni? uplay már megszűnt. és ha belépsz szerintem ott lesz a játék a fiókodban

[ Szerkesztve ]

(#915) beyruth82 válasza FollowTheORI (#913) üzenetére


beyruth82
veterán

Megvan köszönöm szépen! :R

(#916) beyruth82 válasza Zebu (#914) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen megvan és csak a kódot kellett feltöltenem nem is kérte a lemezt hanem le tudom tölteni tőlük a jatékot.Remelem a telepítésével nem lesz gond ezek utan.

(#917) Golden9


Golden9
addikt

Január 21-25- ig ingyen játszható a Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint.

[ Szeretkezve ]

(#918) gyagyagyerek


gyagyagyerek
újonc

Sziasztok!
(Remélem jó helyre írok!)
Segítséget szeretnék kérni, a következőhöz:
Szeretném végigjátszani az Assassin's Creed játékokat.
Az 1, 2, illetve a 3. részt be is fejeztem.
A 4. rész vége felé a Windows megadta magát, (5 és fél év ''hibátlan'' működés után) úgyhogy néhány napja újraraktam.
Persze a mentéseknek is annyi lett (gondolom!?).
A kérdésem pedig az lenne, hogy a Uplay ment felhőbe is elvileg, és ezt a mentést vissza tudom-e varázsolni, és hogy helyileg hova!?
Köszi a segítő válaszokat!

(#919) MasTer válasza gyagyagyerek (#918) üzenetére


MasTer
tag

Szerintem a negyedik résznél ment a felhőbe. Telepíted a játékot, és letölti a régi játékállásokat is.

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

(#920) Golden9


Golden9
addikt

Holnap délutánig kipróbálható a Watch Dogs: Legion.

[ Szeretkezve ]

(#921) Golden9


Golden9
addikt

Ingyenes csecsebecsék.

Assassin's Creed Valhalla Free Content

Basim Outfit
Assassin's Creed Valhalla Ubisoft Forward fan kit
Sigrdrifumal Tattoo Set
Vinland Crow

Immortals Fenyx Rising Free Content

Frozen Phosphor
Iconic Armor
Immortals Fenyx Rising Ubisoft Forward fan kit
Potion Resources Pack
Potions from the Eastern Realm

[ Szeretkezve ]

(#922) Golden9


Golden9
addikt

Még két napig ingyen játszható a For Honor.

[ Szeretkezve ]

(#923) Kylesa


Kylesa
aktív tag

Hali!
"Sajnos" tesztek és gameplay videók miatt nagyon megtetszett a FC6, és szeretném kipróbálni, hogy milyen élesben. Soha nem volt még Ubisoft+-om, sőt semmilyen előfizetéses szolgáltatást nem vettem még igénybe egy platformon sem. Az lenne a kérdésem, hogy ha előfizetek egy hónapra, akkor a FC6-tal időbeli és tartalombeli megkötések nélkül játszhatok, mintha csak megvettem volna a játékot teljes áron? Vagy hogyan is működik pontosan ez? Van valamiféle korlát az így kipróbált játékokon?

it's a danger pretty here in Night City

(#924) Capricornus válasza Kylesa (#923) üzenetére


Capricornus
aktív tag

Szia!

Én is így jártam, úgyhogy elő is fizettem egy hónapra. Gyakorlatilag miután kifizeted az összeget letöltheted a játékot és játszhatsz vele addig, amíg tart az előfizetésed. Ha jól emlékszem, még választhattam is, hogy melyik verzióval szeretnék játszani (alap, gold, vagy ultimate).
Egy gond van, hogy ha valamiért megszakad a net, vagy elérhetetlenek a uplay szerverek, akkor nem tudsz vele játszani, még akkor sem, ha aktív az előfizetésed, szóval ez szívás.

Per aspera ad astra!

(#925) Kylesa válasza Capricornus (#924) üzenetére


Kylesa
aktív tag

Köszi! :R Nemsokára akkor be is ruházok majd egy hónapra.

it's a danger pretty here in Night City

(#926) Tyttaa


Tyttaa
friss újonc

Sziasztok!

Uplayen szeretném megvenni az anno1800 predestrian zone packot. Fizetéskor hibát ír ki. OTP Bank kártyával fizetnék. (Párom kártyáját is próbáltuk.. nem jo)(Az alap játékot nem a store-ban vettem)Elvileg minden rendben van a kártyával, máshol működik a netes fizetés. Esetleg találkozott valaki ezzel a hibával, és született rá megoldás? Írtunk az Ubisoftnak is.. nem sok haszna volt :F
A válaszokat előre is köszönöm :) :)

(#927) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

A telefonos (jelen esetben androidra gondolok) aplikáció jo valamire? Én meg nem tudtam rájönni, hogy konkrétan mit lehet vele kezdeni. :D

(#928) Nagus


Nagus
senior tag

Kicsit off de nincsen rá topik és nem akarok nyitni. Akinek van UNOja attól kérdezném. A hang kommunikáció miként működik a játékban? Állandóan megy ha bekapcsolom vagy van valahol eldugva rá push to talk opció?

(#929) Golden9


Golden9
addikt

Március 24-ig ingyen játszható a Rainbow Six Siege.

[ Szeretkezve ]

(#930) Golden9


Golden9
addikt

Március 24-ig ingyen játszható a Far Cry 6.

[ Szeretkezve ]

(#931) Golden9


Golden9
addikt

Egy hétig ingyen játszható az Anno 1800.

[ Szeretkezve ]

(#932) Golden9


Golden9
addikt

Hét napig ingyen kipróbálható az Ubisoft Plus.

[ Szeretkezve ]

(#933) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Üdvözlet!

Most vettem észre, hogy szivárognak el az U pontjaim az Uplay-en! Pedig nem vettem, nem csináltam semmit! Erről lehet tudni valamit?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#934) Nagus válasza tibaimp (#933) üzenetére


Nagus
senior tag

Pár éve időlimitesek a pontok. Ha nem költöd el akkor eltűnik.

(#935) tibaimp válasza Nagus (#934) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igen, köszi! A Steam fórumban is ezt írták :(((
Illetve arra lettem figyelmes, hogy a rendszer automatikusan "megvette" az összes Uplay-es játékomhoz az összes Rewards-ot, azt is, ami U pontba kerül, nem én vettem meg az tuti!!

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#936) l.skywalker


l.skywalker
félisten

És megvan!
Roller Champions megjelenés: május 25.

Én ott leszek az arénában, vegyetek fel bátran Ubisoft Connect-en: dreynreh

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#937) Golden9


Golden9
addikt

Négy napig ingyen játszható a Tom Clancy's The Division 2.

[ Szeretkezve ]

(#938) tibaimp válasza l.skywalker (#936) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez ilyen "gördeszkás - ügyességi" játék lesz? Te hasonlóan rajongója, vagy űzője vagy a sportnak?
Nem kötekedés képen :R , csak kérdezem, mert én elég béna vagyok/voltam mindig is az ilyen ügyességi sportokhoz, így maradt a gyúrás/úszás :B .

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#939) l.skywalker válasza tibaimp (#938) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem, nem. Én sosem görkorcsolyáztam. Volt egy béta időszak akkor sokat játszottam vele és nagyon tetszett, így már sok gameplay videó van fent

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#940) tibaimp válasza l.skywalker (#939) üzenetére


tibaimp
nagyúr

OK :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#941) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Az Uplay-en eléggé komoly akció van, ha jól értem, minimum 15EUR-ért kell vásárolni máj. 31-ig és kapsz egy 10EUR-os kupont, amit szintén le kell vásárolni eddig. Jól értem?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#942) wjbhbdux válasza tibaimp (#941) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nem kell hozzá külön vásárolni csak beirod a LEGEND22 promo kódot fizetésnél és levonja. Lehet több olcsó játék is csak érje el a 15 eurot a végösszeg.

/s

(#943) l.skywalker válasza wjbhbdux (#942) üzenetére


l.skywalker
félisten

De ha több 15€ tétel felettit vásárolsz, akkor külön kell megvenni őket, mert a kódot a végösszegből vonja le.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#944) tibaimp válasza wjbhbdux (#942) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Akkor tisztázzuk:
Például megveszem a FC6-ot Standar Edition 30EUR, akkor beírva a LEGEND22 kódot, eleve levonja, vagyis 20EUR-ért megkapom a játékot?
Próbálta is ezt valaki?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#945) l.skywalker válasza tibaimp (#944) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen így működik. Én megvettem a Valhalla Standard verziót, ami 24€, beírtam a kódot és 14€ lett a vége.
Majd kosárba raktam a Season Pass-t ami 19,99€ volt, beírtam a kódot és végül 9,99€-t kellett fizetnem.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#946) tibaimp válasza l.skywalker (#945) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Szóval, külön-külön vásárolva a termékeket, többször is érvényesíthető a -10EUR kedvezmény?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#947) l.skywalker válasza tibaimp (#946) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen, nekem 2x sikerült 2 külön vásárlásban

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#948) tibaimp válasza l.skywalker (#947) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Fasza! Köszi az infót :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#949) l.skywalker válasza tibaimp (#948) üzenetére


l.skywalker
félisten

Vagy lehet így is:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#950) tibaimp válasza l.skywalker (#949) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Értem. A lényeg, hogy az össz vásárlás elérje a 15EUR-t, akkor levonja a 10EUR-t, ha beírod a kódot. OK, köszi :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Uplay
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.