Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94351) szabogabor10 válasza Norex1 (#94350) üzenetére


szabogabor10
veterán

Behalok. Már ilyen is van? :D

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#94352) #75501312 válasza Norex1 (#94350) üzenetére


#75501312
törölt tag

Nálam amikor box csere volt, a 3. szaki megmért mindent magától. Pontosabban megkérdezte, hogy megmérheti-e és el is magyarázta mit mér és miért.
De külön ezért nem jöttek még ki.

(#94353) tomp


tomp
félisten

Na megvolt az újabb technikusi munka.
Ő még ilyen hibát nem látott de körbetelefonált. Kicserélte az osztót 1db 3-as osztóra így a TV-nél nincs újabb osztás.
Net jelszint kicsit javult. Feltöltési már nem 50 hanem 44-45dBmV. Letöltési pedig nem -3 hanem 0-3dBmV.
Most megszűnt a hiba de ugye minden csoda 3napig tart. Helyszíni munka után 2-3napig mindig jó volt aztán kezdte újra.
Beszélgettünk a VodaTV boxról. Elmondása szerint amíg IP-ről ment mindenkinél negyed ennyi hiba volt. Koax üzem óta tele vannak hibajelentéssel mert szétesnek a csatornák.
Azért váltottak vissza koaxra mert nem tetszett az "okosoknak" hogy aktív net előfizetés nélkül nem menne a TV és nem akartak kirakni csak a TV miatt modemet.
De a rengeteg hiba miatt már tervben van olyan szoftver verzió amiben majd választani lehet , hogy IP-t vagy DVB-C-t szeretne az ügyfél.

(#94354) Erdmis válasza kabelmania27 (#94347) üzenetére


Erdmis
tag

Köszi szépen!
Ilyen osztó van, ahogy bejön a lakásba és egy ugyan ilyen van a szobámba (erre van kötve a tv, CB).Csillapító nincs, lakáson belül legalább is.

[ Szerkesztve ]

(#94355) #75501312 válasza tomp (#94353) üzenetére


#75501312
törölt tag

"Azért váltottak vissza koaxra mert nem tetszett az "okosoknak" hogy aktív net előfizetés nélkül nem menne a TV és nem akartak kirakni csak a TV miatt modemet."

Bullshit. Legelőször az is ki volt írva, hogy csak 500-as nethez adják. Ennyi erővel visszarakhatják azt a szöveget csak sebesség megadása nélkül. Nem hiszem, hogy a jogászoknak ez szúrta volna a szemét, annyi minden más valótlan van még azon az oldalon. :DDD
Fél mondat kell ahhoz, hogy a kedves leendő ügyfél megértse, ehhez bizony kell net is.

(#94356) szabogabor10 válasza tomp (#94353) üzenetére


szabogabor10
veterán

“De a rengeteg hiba miatt már tervben van olyan szoftver verzió amiben majd választani lehet , hogy IP-t vagy DVB-C-t szeretne az ügyfél.”

Ámen a végtelenediken. Köszi az infókat. :)
Amúgy elég fura ez a csak tv-s sztori, mert ehhez a boxhoz mindenképp kell net, anélkül be se tudja magát állítani.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#94357) tomp válasza #75501312 (#94355) üzenetére


tomp
félisten

Vodának nem tetszett, hogy csak a TV miatt egy modemet kiadjon az ügyfél részére. Technikus sem érti mi ezzel a gond. Amúgy jelezték ezt a cég felé, hogy hülyeség de természetesen süket fülekre találtak.
Igen az elején csak net mellé adták de ugye a box csere program miatt már net nélkül is kapna az ember aztán akkor kellene modem.
Mondta, hogy a UPC idejében nem volt gond ha a Horizon boxhoz kiraktak modemet de a Vodánál már az.
Ma nem csak hozzám jött ki azzal, hogy a VodaTV box kockásodik mióta koaxról megy...

(#94358) #75501312 válasza tomp (#94357) üzenetére


#75501312
törölt tag

Hát, abból a szempontból megértem, hogy miért is rakna ki modemet, plusz költség, elég nagy ha nem fizet a netért a kedves ügyfél.
De ha megoldható modem nélkül is, akkor nem egészen értem a problémát.
Mindegy mit döntenek a belsősök, csak normális kommunikáció kell kifelé meg információ a weboldalra.
Mert a kedves ügyfélnek egyébként sincs fogalma mi milyen módon működik, amíg be tudja kapcsolni és tudja kezelni. De ha ehhez az infót nem is kapja meg, háááát...
A fél topik itt találgatja mi hogy működik így is és félinfókból próbálja összerakni a teljes képet.

[ Szerkesztve ]

(#94359) szabogabor10 válasza szabogabor10 (#94356) üzenetére


szabogabor10
veterán

De pontosítok, ha már esetleg be is lehet állítani a boxot net nélkül, a műsorvisszanézővel reklámozzák a weboldalukon a csak tv csomagokat is.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#94360) vargalex válasza tomp (#94357) üzenetére


vargalex
félisten

Hidd el, hogy a legtöbb idős ember nem értené, hogy miért kell neki még egy fogyasztő a háztartásba...

Alex

(#94361) cof válasza szabogabor10 (#94359) üzenetére


cof
veterán

Max. amik még nincsenek becsomagolva, azokra tudják rádobni majd ezt az új szoftvert amihez nem kell net. Mert első bekapcsolásnál már frissítést keres, vagy a technikus majd stílusosan ráköti addig Voda mobilnetre.

Lesz vele akkor munka, mert át kell alakítani a menüt úgy, hogy akinek nincs internete ne zavarja már a műsorajánló menü meg a stb... de nem megoldhatatlan.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#94362) szabogabor10 válasza cof (#94361) üzenetére


szabogabor10
veterán

Én szurkolok nekik. :)
Alap lenne nyilván még egy ideig a DVB-C, és ahogy mondtam korábban, a user-ek ~96%-a soha nem kapcsoltatná át IP-re a boxot, így hálózati túlterhelés kilőve.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#94363) balage06 válasza Norex1 (#94350) üzenetére


balage06
tag

Én már két időpontot is kaptam, egyszer se jött senki. Tegnap hívtak két hét után megint, hogy jaj bocsi, kérhetünk újat? Mondom a modemcserénél a srác már ránézett és megoldotta. Ja akkor ő le is zárná az ügyet, ha nem haragszom. :DD

(#94364) erahurka válasza Norex1 (#94350) üzenetére


erahurka
félisten

Nálunk még UPC időszakban volt egyszer. Miután megállapítottak kb. 200,000 forint kötbért, gondolom kicsit jobban figyeltek hogy minden okés legyen nálunk :D Persze szar volt a jel amit mért, úgyhogy kiadta szintezésre, és nem történt semmi. A szokásos eljárás :U

(#94365) Roland8622


Roland8622
aktív tag

Sziasztok. Nem találom a régi hozzászólásomat, de röviden: ugyan azért a csomagért többet akartak kérni, mindezt úgy beállítva, hogy mennyivel jobb. Elhajtottam őket és írtam egy panasz levél félét. Na tegnap egy kellemes hangú nő egy számomra (és a mobilomnak) új pesti számról hív, hogy mi a helyzet ezzel a történettel. Elmondom neki, hümmög hogy ez hogy lehet stb. A végére a meglévőből elengedtek 1210Ft-ot.
Na és ezután jön a csavar ! Rájöttem miért nem voltak lusták megkeresni: jön az új közös portfóliójuk. A telefonban elhangzottak és az email alapján is van 14 napom elállni.
Kérdésem: mennyi lehet a TV Premium + 500-as net + Red Free egyben? Mert ilyeneket valahogy nem írnak k, csak hogy keressem őket az üzletben :((( Szeptemberben lett volna a csomag lejárta, így elémentem ami lehet hiba volt.
Vajon ezzel az új opcióval járnék jól (már ha tudnám az árát) v. a jelenlegi 2 csomagommal ami így már 16290Ft / TV Premium/500-as net/vonalas telefon 8290Ft és a Red Live 8000Ft /

Meg attól is tartok, hogy az új csomagnál már lehet a VTV beltérit kellene használni.

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#94366) cof válasza Roland8622 (#94365) üzenetére


cof
veterán

A TVPremium/500 Net 8290 Ft-ért sok. Olyan 6000 Ft a teteje ami még elfogadható ár érte.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#94367) cof


cof
veterán

Megjelent FB csoportban az első fekete CB-s ügyfél.

"Elromlott a fehér és ilyet adnak"

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#94368) balage25 válasza tomp (#94357) üzenetére


balage25
senior tag

Nem is ertem, miert kabitott ezzel aki nalad volt. A nagra neten megy a boxhoz es meg par szolgalltatas is, igy modem mindenkeppen kell hozza.

(#94369) cof válasza balage25 (#94368) üzenetére


cof
veterán

Oké, de biztos, hogy nem megvalósítható csak koaxon a kulcsfeloldás? A MindigTV csúcsratyi BOX-a is már integrált chip-el rendelkezik, és ott meg nincs internet. Bár az tény, hogy fogalmam nincs milyen titkosítást használnak ott.

De az elég fail lenne, ha nem megvalósítható csak koax-al a TV-zés.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#94370) #67553024 válasza LouiS22 (#94336) üzenetére


#67553024
törölt tag

Hasonló választ kaptam mikor érdeklődtem, miért nincs benne a Videotárban az HBO OD szolgáltatás

(#94371) szabogabor10 válasza cof (#94369) üzenetére


szabogabor10
veterán

Teljesen megvalósítható. Csak akarniuk kell módosítani a firmware-t.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#94372) balage25 válasza cof (#94369) üzenetére


balage25
senior tag

Miert lenne fail, a jovo pont arra halad, hogy ne legyen koax.

(#94373) tomp válasza balage25 (#94368) üzenetére


tomp
félisten

Igen ezt tudom. Mondtam is neki, hogy a Nagra a neten megy. Igen! Még! De hasonlóan a kártyához, itt is lesz majd DVB-C mód. Ezt ő mondta. Azt nem tudom, hogy ezen kívül miként menne a többi szolgáltatás. De a műszaki csapat is ellenezte a Voda box koaxra való átkapcsolását globális szinten. Mivel nem ez lett volna hanem amit jósoltam. Akinek van net előfizetése ő IP-ről ment volna akinél nincs ő pedig koaxról.

(#94374) cof válasza balage25 (#94372) üzenetére


cof
veterán

Á, még a nagy nyugaton is dübörög a DVB-C. Hát pont itt ne menne? Ugyan.

Majd ha rámennének optikára, lenne sávszél bőven, de így nem nagyon jön ki a matek, még ED3.1-el sem. Pedig ők pont arra fejlesztenek.

De majd 5 év múlva megbánják.

Kb. akkora lesz majd a szolgáltatók között a szakadék mint annak idején az Invitel ADSL meg a UPC 30Mbit-es internete között.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#94375) GoodSpeed válasza cof (#94367) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Nekem tetszik, de egyébként ugyanaz hardverileg meg a fehér :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#94376) balage25 válasza cof (#94374) üzenetére


balage25
senior tag

Ugyanmar, nem gondolhatod, hogy minden teruletre mas boxot fejlesztenek. Telekomos teruleten, hogyan rakja koaxra?

Az atmenet nem par ev alatt megy vegbe, de addig is szolgaltatni kell a koaxos es optikas teruleteken is.

Nagyon sokaig alternativa lesz a docsis, minden megbanas nelkul es a matekkal sincs semmi gond.

(#94377) MiZo1990 válasza cof (#94374) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

A Telekom is rendszeresen nálunk tolja a pilot projektjeit.

(#94378) cof válasza balage25 (#94376) üzenetére


cof
veterán

Miért kellene más-más BOX-ot fejleszteni? Azért van ezen koax meg LAN is, hogy csak egy eszközük legyen. Azt nem értem én sem, hogy modem nélkül, hogy fog ez menni? Mert a frissítések LAN-on jönnek. Egyébként nekem mindegy, hogy lesz megoldva. Jó nekem a PaceHD vagy ha kivennék alólam akkor CI kártya.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#94379) GoodSpeed válasza cof (#94374) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Egyébként azt is simán megjátszhatnák, hogy ahol van optika konkurens, ott optikára állnának át, de ezt sem akarják. Ahol meg meg nincs konkurencia, ott maradna az ED 3.0, és az ED 3.1. Igazából a koaxszal addig nincs baj, ameddig a feltöltés valakinek nem releváns. Youtube-ra, ma is toltam fel 8 GB-ot 22-vel, háttérben elment.... de az ISP szempontjából érdekes mérlegelés, hogy tudják: rengeteg a tini, aki ki fogja a szülőknél (pedig a szülőket sem érdekelné), a váltást optikára, mert másképp nem lesz überkirály az osztálytársai előtt...

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#94380) kabelmania27 válasza tomp (#94353) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Hármas osztó egyik kimenete kisebb csillapítású vagy mindhárom kimenet egyforma?
Erdmis: Köszi az infót. Ez egy jófajta osztó, rendben van a bejövő jelerősség, jól van beállítva a hálózat. Modem üzemmódban használod a CB-t?

[ Szerkesztve ]

(#94381) pjen


pjen
félisten

Szevasztok.Vettem ma egy Samu UE 43 TU7102KXXH Tv-t.Cisco DVR boxal használnám.A Cisco távirányítójával szeretném kezeleni mindkét készüléket.Valahogy nem akar össze jönni.Ha megpróbálom össze hangolni a kettőt,indulásnál a Cisco beltérin meg kell nyomni a Tv gombot.A samu kilép.Minden ötletet szívesen fogadok,nemtudom hogy tudnám megoldani. :R

(#94382) rellif válasza cof (#94367) üzenetére


rellif
senior tag

A héten kaptam én is egyet.(1,5 óra alatt sikerült beüzemelniük) :D

(#94383) anglergab válasza rellif (#94382) üzenetére


anglergab
addikt

A menüjéről, technikai adatok lapokról (letöltés, feltöltés adatok, DOCSIS adatok, kábelmodem konfigurációs fájl, hardver és szoftververzió) tudsz feltenni képernyőmentéseket? Van benne Wi-Free és bridge mód opció?

(#94384) anglergab válasza cof (#94361) üzenetére


anglergab
addikt

Amúgy DVB-C-ről is frissülhet mediabox, lásd Horizon box. DVB-C csak lefelé irányú adatátvitelt tud, sok adatcsatorna van.
Viszont a felfelé is irányú, azaz teljes adatátvitelhez (rendes internetkapcsolat) vagy a mediaboxba kell DOCSIS modem (ami ugye drágítja), vagy a mediabox mellett kell DOCSIS modem is (azaz ami szintén drágítja, de ez nem gond, hiszen nagyon sok helyen van modem a net miatt).
Ugye az utóbbi lett a megoldás már a Horizon mediabox óta (Műsorvisszanéző külön TV Service Flow-n a "netes" modemben). De értelemszerűen ez nem olyan jó megoldás, ha eleve nincs net, azaz modem az előfizetőnél.
Annyi változott, hogy a Horizon box megy UTP kábel nélkül is, sőt frissül is úgy (DVB-C-ről), viszont a Vodafone box-nak kell UTP kábel, azon frissül jelenleg. Azaz nem csak a Műsorvisszanéző (opcionális) miatt kell.

[ Szerkesztve ]

(#94385) cof válasza anglergab (#94384) üzenetére


cof
veterán

Persze simán, de ahhoz át kell írni a szoftvert egy kicsit. Ezért is írtam, hogy nem lehetetlen feladat. A MindigTV-s szolgabox is első indításnál frissítést keres DVB-T-n.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#94386) anglergab válasza cof (#94385) üzenetére


anglergab
addikt

Igen, de mivel OTT-n indult, eleve kellett ugye mindenképpen UTP kábel, voltak akik a koaxot nem is csatlakoztatták. Ezért felesleges DVB-C-n frissíteni, UTP-ről egyszerűbb/már meg volt csinálva.
A DVB-T mediabox-on is van UTP, ahhoz is külön modem kell a netes funkciókhoz. Viszont DVB-T esetén ugye sok helyen nincs vezetékes net, vagy csak mobilnet van.

[ Szerkesztve ]

(#94387) cof válasza anglergab (#94386) üzenetére


cof
veterán

Csak ha igaz ez a modem skótos dolog a vezetők részéről, akkor kénytelenek lesznek megoldani. De tudjuk, hogy mindegyik szerelő, mindent és mindenkiről tud. Na jó, nem is. Csak szeretnek úgy csinálni.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#94388) anglergab válasza cof (#94387) üzenetére


anglergab
addikt

De az is ott van, hogy ahol csak TV van, azaz modem/net nincs, ott az analóg TV gyakoribb lehet. Viszont ezekhez nem csatlakoztatható a VTV mediabox. Azaz kellene ekkor modem és HDMI-SCART adapter is/vagy HDMI-s TV. Viszont ez együtt már elég sok minden extra eszköz csak a TV miatt.

[ Szerkesztve ]

(#94389) LouiS22 válasza cof (#94387) üzenetére


LouiS22
veterán

Most, hogy tömegek fogják megkapni, a problémák is exponenciálisan jönnek majd elő. Szóval a panaszok száma is meg fog ugrani. Nehogymá kockás legyen a Barátok Közt!

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#94391) cof válasza anglergab (#94388) üzenetére


cof
veterán

Készülhetnek az analóg lelövésére egyébként, nekem ebből az jön le. Nem tudom, hogy mennyire van még csak tiszta analóg előfizető, ugye ilyen csomagot már régóta nem lehet szerződni, nagyon kevés település kivételével.

Nem is emékszem már pontosan, de 2013 környékén még nekem sem volt HDMI képes TV-m amikor megkaptam a PaceHD-t, simán használtuk SCART-al.

Szívás, mert aki még analógot néz vagy régi TV-je van a CI kártya sem megoldás, mert valószínű, hogy nem kompatibilis a TV-je. Szóval marad a VTV átalakítóval, ha tényleg minden Liberty eszközt kukázni akarnak.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#94393) adika4444 válasza GoodSpeed (#94379) üzenetére


adika4444
addikt

Szerintem nagyon helyes, hogy aki teheti, és van optikás konkurens, otthagyja a Docsis-t, gyenge feltöltés, nagyobb késleltetés, és a hálózat érzékenysége (főleg ha hiányos a karbantartás) épp elég egy jó váltáshoz. Rokonnál mondtam amikor lett Telekom optika, hogy intézzük el, hogy behúzzák a társasba, aztán pápá (akkor még) UPC. Jónéhány szomszéd követte.

Ahol nincs FTTH, ott jó a Docsis, de ahol van, ott azért erősen bukó, legyen az üveg akár Telekom akár DIGI.

üdv, adika4444

(#94394) cof válasza #72445440 (#94392) üzenetére


cof
veterán

Igen, nekem úgy túnik, hogy Liberty brand a Horizon. Wikipédia: Horizon TV is Liberty Global's flagship platform [link]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#94395) anglergab válasza cof (#94394) üzenetére


anglergab
addikt

A Wi-Free is elvileg az, mégis megjelent a "Vodafone Wi-Free" elnevezés.

(#94396) anglergab válasza adika4444 (#94393) üzenetére


anglergab
addikt

Természetesen minél nagyobb a sávszélesség, annál jobb. Viszont ha nincs semmilyen kábel, akkor meg a mobilnet a legjobb :) Kicsi sávszélesség, zajos, de épp a mobil jellege miatt.

(#94397) GoodSpeed válasza adika4444 (#94393) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Ez így igaz. Nekem a berettyóújfalui lakásomban már 150/50-es Telekom optika van :Sagemcom F@ST 5655v2 DTAG digitális elosztó ONT(Optical NetworkTerminal) - Magyar Telekom

Feltöltésben már az is veri a hajdúszoboszlóit, de nekem a Vodafone-tól kb ajándék az 500-as Internet (ugyanis ha csak TV+Telefon lenne ugyanennyit fizetnék, mint így a hárommal együtt ügyfélmegtartós csomaggal), így amint lesz Telekom optika, alaptelefonnal behúzatom az 1000/1000-et, és a Vodafone CB is megmarad a Vodás vezetékes számmal, meg a DVB-C-vel, így nem kell IPTV a nappaliba a 43"-os TV-re. Megjegyzem azt a TV-t a nappaliban a Mamám nézi, és elég Neki egy távirányító is. Ez a terv, ha viszont véletlen kötelezővé teszi a Vodafone az IPTV-t, a Telekom meg az utcában jár, akkor meggondolom azt az opciót is, hogy akkor már mindegy, ha Telekom IPTV van... de az IPTV-t én nem szeretem, csak a DVB-C-t. Anno Invitelnél 2 havonta kellett kb hangolni, 2016-óta vagyok UPC-s, ilyen gondom szerencsére nincs, és ezen a Vodafone sem változtatott hála nekik érte.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#94398) cof válasza anglergab (#94395) üzenetére


cof
veterán

Van különbség a kettő között, látod. Ha már átvették az egész infrastruktúrát hülyék lennének nem meghagyni egy már kész szolgáltatást.

A Wi-Free szó meg nem hinném, hogy védjegyezve lenne, már ha lehetne is.

De az Arris-on úgy tudom, hogy nincs még Wi-free.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#94399) anglergab válasza GoodSpeed (#94397) üzenetére


anglergab
addikt

Láttad már a Vodafone TV OTT, azaz IPTV képminőségét? Többször volt róla szó, hogy jobb mint bármilyen DVB-C képminősége.

[ Szerkesztve ]

(#94400) kabelmania27 válasza adika4444 (#94393) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Szerintem nem érdemes még temetni a koax, ha rendben van a hálózat, van olyan előfizető akinél versenyképes marad mert vagyunk jó páran akik a továbbiakban is szeretnénk médiacardot használni + akinek a jelenlegi feltöltés is megfelel és nem akar fúrni a lakásban, ezek előfizetők jól járnak ügyfélmegtartó csomaggal.
Lehet mindkét konkurenciás társaság topikába sebesség és ping problémáról olvasni, szvsz új technológiánál jóval kevesebb probléma lehetne, ennek ellenére lehet olvasni sebesség és ping problémáról.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.