Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100251) Livius válasza cof (#100247) üzenetére


Livius
őstag

Szerintem is a koax átviteli spektruma bőven ad elegendő kapacitást, ahhoz hogy a hétköznapi felhasználásra elegendő TV csatornát és internet sebességet adjon még úgy kb 10 évig biztosan. Az optikához képest a fő lemaradása inkább a karbantarthatóságban van, és hibaelhárításban, koaxon szerintem ha valami gond van akkor 10x-esen fontos egy jó pár szakember bevetése az elhárításhoz. Az utóbbi időben a Voda vergődésén pont ez látszik, hogy nincsenek a helyzet magaslatán a hibaelhárításokban és karbantartásokban, mert itt jobban kellene érteni a szakmához is egy koax hálózatnál. Véleményem szerint komplexebb a rendszer, sokkal több meghibásodási lehetőség van, sőt ezekből olyan is lehet ami teljesen rejtélyes módon jön csak elő.

A Voda féle jelenlegi koax hálózat legfőbb nagy hibája, hogy az átviteli spektrum teljesen idióta módon van elosztva. Tehát már rég meg kellett volna szüntetniük az analóg adásokat, hogy felszabaduljon egy csomó freki csatorna másra, valamint már rég optimalizálni kellett volna a Digitális csatornáikat is, hogy ne MPEG2 sok sávszélt igénylő szar minőséget adó kódolással menjenek az SD adások. Mondhatni amiből SD csatorna van, azt már rég H264-re kellett volna átállítani, amiből pedig van HD és SD csatorna is, ott már rég meg kellett volna szünteti az SD változatot, és a felhasználóknak ehhez az átalakításhoz használható boxokat kellett volna már rég kiküldeni, már akinek kell, mert nincs HD képes TV-je CI+ kártyával. Ezzel is egy csomó freki hely szabadulna fel, a jobb vagy nagyobb sávszélességű internetes csatornáknak, és az ED3.1-hez szükséges extra csatornáknak is könnyebben lehetne helyet találni a spektrumban. Arról már nem is beszélek, hogy ha még egy 2-es szorzót akarnának spórolni a Digitális csatornák sávszélesség igényén, akkor igazán elkezdhetnék tesztelni a H265-ös kódolást a DVB-C-én. Ez elvileg 3-adára tudja levinni a sávszélesség igényét egy mostani H264-es streamnek.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#100252) HartgeH3-2.8 válasza kabelmania27 (#100223) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Nincs csillapító, lehet most majd kell. Már nem mondom le nézze meg, jelszintet, modemet mindent. A 2500-at meg majd megírom mire költsék. Fél pillanatig elgondolkoztam a gigabiten, de nem. Marad így ahogy van.

Telekomra mennék, de ezen a szakaszon nincs kiépítve
IV ker központ. (Vicc). :U

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#100253) sziszi-fuszi válasza Livius (#100251) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Persze. S mindezt úgy, hogy a tőlünk befolyó havi netto kb. 1000 Ft-ból (ami a nagy TV csomagra vonatkozik) meg is tudja finanszírozni, és még nyeresége is legyen. Tudom 5-6-7...12000 Ft-ot fizetnek sokan. De ebben nagyon sok szolgáltatás van, és még több adó, kezdve az áfá-val és folytatva a kábeladóval, a többit ami terheli fel sem sorolom, mert unalmas lenne. Egy kicsit kellene számolni, hogy mennyibe is kerül az egész hálózat fenntartása, és mennyi jut abból beruházásra. Mert igényeink volnának, de fizetni nem akarunk. Nem védeni akarom őket, és nem is sajnálni. De azért az tudomásul kell venni, hogy az nem megy, hogy majdnem ingyen szolgáltasson a legjobb hálózaton, a legjobb technikával és technológiával. Mert ilyenek az igényeink. Ott ahol 200 forint havi díjkülönbözet mellett képesek az emberek szolgáltatót váltani.

Mi alá kell írás?

(#100254) Dendry


Dendry
csendes tag

Sziasztok,

Váltottam 500-as netről 1000-esre, tegnap cserélték a modemet, viszont le/feltöltési sebességnél teljesen ugyanazt mérem mint előtte (~ 480 / 20 Mbit/s). Hívtam az ügyfélszolgálatot, azt mondják, hogy minden OK, mert a garantált sebességet tudja. Annyi még a sztorihoz, hogy korábban ők hivogattak, hogy váltsak 1000-re +1600 HUF-ért.

Ennek így mi értelme? Más is tapasztalt hasonló turpisságot a vodafone részéről?

(Egyébként a szerelőjüktől rákérdeztem tegnap és azt mondta, hogy kb. 900 Mbit/s letöltés körül lesz a gyakorlatban.)

(#100255) sziszi-fuszi válasza Dendry (#100254) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Ha telefonon kötötted, akkor fogod magad, telefonálsz az ügyfélszolgálatnak és élsz a 14 napos elállási jogoddal. Marad az új eszköz (valószínűleg, és a régi csomagod!

Mi alá kell írás?

(#100256) Dendry válasza sziszi-fuszi (#100255) üzenetére


Dendry
csendes tag

Lehet ez lesz. Az nem lehet, hogy náluk korlátoznak valamit a sebességen? Érdekes, hogy az 500 Mbit/s-et ugyanugy nem tudja soha átlépni a mérés, mint korábban.

(#100257) sziszi-fuszi válasza Dendry (#100256) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Kétlem, de egy próbát megér az, hogy újra felhívod az ügyfélszolgálatot. S ha azt mondja, hogy megvan a garantált, akkor vetess fel hibajegyet, mert az , hogy megvan a garantált nem jelent semmit. A szolgáltatónak törekednie kell a szerződéses sebességre! De mérj egyet késő éjjel, vagy kora hajnalban is. De valószínűleg én nem foglalkoznék vele, hanem felmondanám az újat a fenébe az elállási jogra hivatkozva. Lehet azonnal rá is néznének.

Mi alá kell írás?

(#100258) cof válasza Dendry (#100254) üzenetére


cof
veterán

Szia!

Nekem úgy tűnik, hogy még mindig a régi csomagban vagy náluk. Azért gondolom, mert az 50 mbps feltöltés ott is meg szokott lenni ahol terhelt a hálózat lefele irányban, és írod, hogy 500/20 fölé nem is akar menni.

MyUPC-n nézd meg a profilodban, hogy frissítették-e az eszközödet és a net előfizetést 1000 csomagra, ha nem akkor ügyfélszolgálaton ezt mondd.

A hétvége miatt előfordulhat, hogy a központban még nem frissítették az adatokat.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#100261) kabelmania27 válasza HartgeH3-2.8 (#100252) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Amennyiben 49-es a feltöltési érték nincs szükség csillapítóra, mert 50 felett akadni fog az internet.
Jelenleg is így van elosztva a koax?

[ Szerkesztve ]

(#100262) viktorhu válasza gregory91 (#100250) üzenetére


viktorhu
veterán

Az optikán sima passzív osztók vannak, nem kér áramot, nem kellenek hozzá aktív berendezések, gyakorlatilag van nálad egy ont, ami a szolgáltatónál lévő olt-tal kommunikál, nem elektromos kábel, nem vesz fel mindenféle zavarokat a szomszédoktól, nem kell erősítőket hangolni, szintezni stb - sokkal kevésbé zavarérzékeny az egész hálózat, és jóval nagyobb sávszélességre képes, miközben koaxon a sávszélesség bővítésével nagyon durván megnő a zavarérzékenység, mert kilépünk az ideális frekvenciatartományból.

[ Szerkesztve ]

(#100263) bzs73


bzs73
őstag

Üdv! Van netem, tavaly kötttetem be 150 Mbit/s, ami nekem elég is bőven. Most szeretnék tv csatornákat rendelni, az alap 66 csatornásat, látom lehet médiacard-al is, a felvétel és egyéb + dolgok nem érdekelnek, most csak az a 9 szabadonfogható van. Ha így veszem, tehát nem kérek boxot, mert okos tv van egyébként, a netet ez is használja majd? Tehát a 150-es elég lesz, vagy kell a 300 Mbit/s min.

If a second or you are the first to lose.

(#100264) sziszi-fuszi válasza bzs73 (#100263) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Nem, nem használja a netet. DVB-C rendszerű adásoknál (amilyet a UPC/VODAFONE használ) nincs semmi köze a tévéadásokhoz, egészen más frekvenciatartományban adják az internetet mint a tévét. A boxokhoz a többletszolgáltatások miatt lehet szükség internetre. Az alapján amit írtál számodra, a kártya tökéletes megoldás lehet és nem szükséges az internet bővítése!

Mi alá kell írás?

(#100265) bzs73 válasza sziszi-fuszi (#100264) üzenetére


bzs73
őstag

:R

If a second or you are the first to lose.

(#100266) ztsoft


ztsoft
őstag

Ismét jönnek a gondok (nem meglepő, sok idő eltelt az előzőtől). Meg, meg akadó Youtube (teljesen elveszti a fonalat, frissíteni kell az oldalt), még a net rádió is megáll időnként. :W

Már csak a net van (se TV, se vezetékes telefon), közvetlenül a HGW-be megy a koax.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#100267) kabelmania27 válasza ztsoft (#100266) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Értékek rendben vannak.
Nem segít ha a 1.1.1.1 és 1.0.0.1 dns szervereket beállítod a routerbe?

(#100268) ztsoft válasza kabelmania27 (#100267) üzenetére


ztsoft
őstag

Nem sok a le teljesítmény (10.7 - 11.8)?

Négy DNS szerver van beállítva (2 UPC, 2 Google), saját router, bridge mód.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#100269) kabelmania27 válasza ztsoft (#100268) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ez a modem elmegy 10 feletti értékkel is, topikban volt már 12-es értékkel stabilan működő ubee.
Modem/router újraindítás nem segít?
Frekvenciakényszerítéshez megpróbálhatnál 410Mhz feletti letöltési csatornát beírni pl 418 426 434 442 450 458 hátha valamelyiket elfogadja és stabilabb lesz a kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

(#100270) ztsoft válasza kabelmania27 (#100269) üzenetére


ztsoft
őstag

Van egy pár timeout a HGW logjában a kérdéses időpontban. Mindegy, majd kiderül, hogy változik-e a helyzet.

Az újraindítás nem jött be, maradt minden a régi. Majd talán holnap játszok a frekvenciákkal (ha lesz időm rá).

[ Szerkesztve ]

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#100271) kabelmania27 válasza ztsoft (#100270) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Újraindítás lehet segítene, mert ha sok nyolc csatornás modem van a környéken előfordulhat, hogy éppen több modem van az első nyolc letöltési csatornán mint többin. Okés.

[ Szerkesztve ]

(#100272) hypno skate válasza Dendry (#100254) üzenetére


hypno skate
senior tag

Nekem is egy szombati napon cserélték le a modemet.
A myVodafone (vagy myUPC ? )profilomban még két napig a régi szolgáltatás szerepelt. A sebesség a régi 500-as (mondjuk az centire és atomstabilan) volt. Aztán kedden elkezdett gyorsulni, de nagyon furán. Mintha a napszél gyorsítaná. Lassan de biztosan ment felfelé a sebesség és napról napra gyorsabb lett. Most mérve olyan 800 Mbps az utazó, de volt olyan állomány, ami 120 MB tempóval suhant lefelé, ami nagyon közel van a névleges értékhez.

A feltöltési irány 41-42 Mbps napszaktól függetlenül.

Mindez Káposztásmegyeren.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#100273) gregory91 válasza viktorhu (#100262) üzenetére


gregory91
senior tag

Igen ezek előfordulhatnak,ha nem jó minőségű koaxokkal dolgoznak,aminek rossz az árnyékolása, az meg nagyon csúnyán képes elektromos zajokat is összeszedni(annak idején sokat DX-eltem így van róla tapasztalatom).

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#100274) joghurt


joghurt
addikt

Sziasztok!
Keresgéltem már a témában, de nem jártam sikerrel.

Port forwardingot szeretnék beállítani a Ubee modemrouteren. (Szoftver verzió: EVW3226_2.10, Hardver verzió: 1.23)

Bármilyen helyi portot is állítok be, mentéskor azt mondja, hogy "Port:xxx failed;".

Régebben pedig mintha ment volna, ugyanezen a routeren.

A tej élet, erő, egészség.

(#100275) Livius válasza sziszi-fuszi (#100253) üzenetére


Livius
őstag

Most mi ez a szemrehányás? Én egyáltalán nem olyan hiányosságokat írtam a Voda részéről, hogy kukázza ki a koaxot és optikára váltson holnaptól kezdve (ez valóban nagy költség). Amit én írtam, az mind a napi üzletmenet része kéne hogy legyen 2020-ban, hogy a konkurencia FTTH technológiája mellett lépés tudjon tartani. A Voda technikusok és vezető mérnököknél az ilyen munkafolyamatoknak, és karbantartás szintű mukáknak alapnak kéne lenni, különben a lemaradás drasztikus lesz az FTTH-hoz képest, és nem véletlen lesz az egyre sűrűbben, hogy akinél ott a konkurencia FTTH-val az váltani fog, és a Voda veszíti csak az ügyfeleket a végén tömegével. Az ilyen optimalizálásoknak igen csak bele kéne férni a keretbe, különben kezdhetik hirdetni a megvásárolt hálózatukat, továbbértékesítésre, mert így bukó lesz gazdaságilag és jobb lesz csak szabadulni tőle.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#100276) sziszi-fuszi válasza Livius (#100275) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Nem szemrehányás volt. Csak egy eszmefuttatás, hogy mit miért. Egyébként általános tény, hogy mindig az előfizetői "utolsó" egy méter a legdrágább a hálózatokban. Amikor elkezdték csinálni a kábeltévét, internetről szó sem volt. A kétirányúsítás is azért történt meg, hogy biztonsági szolgáltatásokat is nyújtani tudjanak. A UPC annak idején ilyen kicsi, lakótelep, lakóközösség méretű hálózatokat vásárolt fel, és kötött össze optikával. Az elején csak városi szinten, majd országosan is, ahogy épült az országos optikai gerinc. Nagyon drága mulatság egy ilyen kialakítása. De üzletileg rentábilis. Az., hogy az előfizetőig optika legyen mindenütt, nem biztos, hogy a jelen helyzetben gazdaságos volna. A vodkafone, pedig nem hálózatot, hanem ügyfeleket és vezetékes szolgáltatási lehetőséget vásárolt, magyarán piacot.

[ Szerkesztve ]

Mi alá kell írás?

(#100277) Livius válasza sziszi-fuszi (#100276) üzenetére


Livius
őstag

A leírásomban egy szóval sem említettem, hogy kukázni kellene a koaxot optikára nekik. Én teljesen életképesnek látom a koax hálózatot még mindig az FTTH konkurenciájaként, csak ehhez a koax hálózatuk fenntartását és azon a csatornák optimalizálást igencsak el kéne kezdeni már. Különben instant veszítik majd az ügyfeleket ahol már nem egyedüli szolgáltatók, vagy épp a konkurencia már nem csak xDSL-re képes, hanem annál jóval jobbra.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#100278) ImpersonatoR

Tatabányán a vodafone os Koax kábelen érkező netemre 9-10 ms pinget ír.

Tatán a szinten Koax on érkező Vidanetre meg 19-22 ms

ping bix.hu /t parancsra

Mitől lehet ez az eltérés ?
Létezik olyan hogy mondjuk a társasházig optikán jön és csak onnan van szétosztva Koax al ?

(#100279) ates2 válasza ImpersonatoR (#100278) üzenetére


ates2
senior tag

terheltebb hálózat

(#100280) Drazic89


Drazic89
csendes tag

Sziasztok!

A napokban váltottam csomagot a UPC-nél vagyis immár Vodafone-nál és ezzel együtt lecseréltek minden eszközt is. Az új Vodafone Station nevezetű modemben azonban nem találom a DMZ beállítási lehetőségét. Ahhoz is telefonálnom kellett nekik hogy legyenek szívesek az IPv6-ot aktiválni. Végigmentem minden beállítási lehetőségen de nem találtam amit szerettem volna. Van megoldás hogy be tudjam állítani a DMZ-t saját kezűleg? Korábban volt linkelve egy videó de a német tudásom meglehetősen rossz így egy mukkot sem értettem belőle. Előre is köszönöm a válaszokat.

Üdv.:
Richárd

(#100281) unicumnext válasza Drazic89 (#100280) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Szia!

Gondolom, gigabites csomagra váltottál. Annál a routernél ha jól emlékszem nincs DMZ, megnézni nem tudom, mert én azóta Bridge módba kérdtem át magam.

(#100282) bzs73


bzs73
őstag

Üdv!
Megrendeltem a tv csomagot a netem mellé. Eddig 150Mbit/s volt, az marad is, mert itt mondtátok hogy a tv nem befolyásolja a net sebességet, de most kérdezném hogy mivel mediacard-al rendeltem az alapcsomagot, és nem kértem szerelést, csak hogy a futár kihozza, így vennem kell még majd valamit? Pl elosztót, kábel mondjuk van, az nem is kell csak 2-3m max, de elosztót küldenek? A fehér connect boxom van.

If a second or you are the first to lose.

(#100283) the.odzsy


the.odzsy
aktív tag

Üdvözlet a fórumozóknak!
Két kérdésem lenne: a szolgáltatás (internet+TV) megrendelése után, mennyi idő mire bekötik manapság, illetve ha nem csak egy tv-n akarják mi az olcsóbb másik STB vagy mediacard (semmi extra nem kell, csak a műsorok nézése)? :F

MAGYAR vagyok nem turista!!!

(#100284) golyós


golyós
őstag

Képtelenség belépni a Vodafone honlapján a profilomba. Rányomok a tovább az igényléshez gombra ( Online oktatás, igénylés a havidíj jóváírásához) de csak pörög , tölt majd kiírja, hogy az UPC.hu nem érhető el, proxy és tűzfal beállításokat és a hálozatot engedélyezzem. ???
Minden más oldal megy szépen csak ez a nyomorult nem.
Nem tudjátok mi lehet a gondja?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#100285) kabelmania27 válasza bzs73 (#100282) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Saját beüzemelés esetén küldenek elosztót és kábeleket is.

(#100286) bzs73 válasza kabelmania27 (#100285) üzenetére


bzs73
őstag

:R

If a second or you are the first to lose.

(#100287) pszichiater


pszichiater
senior tag

Sziasztok!

Régebbi upc kábeltévés boxról váltanék erre a " vodafone tv " -re [link]

Nincs gond velük? Kép minősége nem lesz rosszabb?

köszönöm :)

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#100288) gregory91 válasza ImpersonatoR (#100278) üzenetére


gregory91
senior tag

Eltérő fejállomás-beállítás.Ezzel nincs is baj.

"Létezik olyan hogy mondjuk a társasházig optikán jön és csak onnan van szétosztva Koax al ?"
Igen létezik,ugyanaz az előnye és a hátránya.

[ Szerkesztve ]

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#100289) inf3rno válasza #72445440 (#100259) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Én úgy tudom, hogy a szolgáltatóknak szerződésük van egymással, hogyha nem a saját hálózaton lévő ip címet akar valaki elérni, akkor kinek adják tovább a kérését. Szóval nem feltétlen ugyanarra fog menni az adat egy Telekomnál és egy Flip-nél (vagy mi volt a neve).

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#100290) inf3rno válasza #72445440 (#100260) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ez a wifree kikapcsolás modem függő, vagy ha cserélem később a modemet, akkor is ugyanúgy kikapcsolva marad?

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#100291) Dendry válasza cof (#100258) üzenetére


Dendry
csendes tag

Úgy látszik pont kerül a dolog végére. Lényeg, hogy gyakorlatban ugyanazért a sebességért, mint amit az 500-as nettel mértem, fizethetek 1000-es csomagot.

Ma 2x telefonaltam a vodafone-nak. Először azt mondtak, hogy beállításbeli probléma volt, inditsam ujra a modemet és 10 perc mulva átállítják. Semmi nem változott, eltelt 10 óra hossza. Most másodjára meg se kiséreltek foglalkozni velem, mert tudja a garantált sebességet. Azt a választ kaptam, hogy mondjam le ha nem tetszik.

Hibajegyet nem hajlandóak felvenni, mert nincs hiba. Ergo, nem hajlandóak foglalkozni a kérdéssel. Vicces, hogy szombaton a saját szerelőjük mikor kijött elmondta, hogy előző nap 905 Mbit/s-al jött a net a kerületben és gyakorlatban 700 fölött fog lenni. (Feltöltés is csak 20 Mbit/s.) Bármikor mérek, sose megy ~480/20 felé a sebesség. Teljesen ugyan az a szolgáltatás, mint az 500-as nettel volt.

(#100292) cof válasza Dendry (#100291) üzenetére


cof
veterán

Ott pedig valami szolgáltatói hiba lesz...

Profilodban már az új modem szerepel, megnézted?

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#100293) Dendry válasza cof (#100292) üzenetére


Dendry
csendes tag

EMTA 3.1 1GB NO FixIP WIFI és Internet 1000.

(#100294) Intruder2k5 válasza Dendry (#100291) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ne telefonon hívd őket, nyújts be írásbeli panaszt email-ben, írd le a teljes történetet, persze lehetőség szerint minél rövidebben, de kiemelve, hogy semelyik napszakban, soha nem tudod elérni, de még csak megközelíteni sem a kínált sebességet, és másodlagos címzettként küldd az NMHH-nak is a levelet.

[ Szerkesztve ]

(#100295) cof válasza Dendry (#100293) üzenetére


cof
veterán

Akkor az stimmel. Le és feltöltési csatornákról dobhatnál be képeket.

Amúgy igen, ahogy intruder is írja ne hagyd annyiban. Olyan nincs, hogy azzal elintézik hogy a garantált megvan. Mert ez átverés így jelen formában.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#100296) Dendry válasza Intruder2k5 (#100294) üzenetére


Dendry
csendes tag

e-mail címet nem látok erre külön. Egy webes felületen tudok írkálni max nekik.

(#100297) Dendry válasza cof (#100295) üzenetére


Dendry
csendes tag

Nekem is átvágás szagú a dolog, főleg, hogy ők hivogattak ezért, hogy váltsak 1000-esre :)
Itt a képek... Az a baj, hogy azt látom, hogy arra vannak "kiképezve" ezek az ügyfélszolgálatosok, hogyha lehetőleg hajtsanak el és ne menjen arra a kapacitás, hogy a problémáddal foglalkoznak ha nem ég a ház, főleg ha valaminek utána kéne járni.

(#100298) cof válasza Dendry (#100296) üzenetére


cof
veterán

Mobil topikban találtam, szerintem erre mehet: ugyfelszolgalat.hu@vodafone.com

A tárgyban mindenképpen tüntesd fel az ügyfélazonosítódat is.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#100299) Dendry válasza Dendry (#100297) üzenetére


Dendry
csendes tag



(#100300) inf3rno válasza Dendry (#100297) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ebből akár fogyasztóvédelmi ügyet is lehetne csinálni, ha van valami arra utaló jel, hogy ez nem egyedi eset. A fogyasztóvédelem szereti büntetni a Vodát valamiért, úgyhogy tuti ugranának rá, hogy ugyanazt adják el neked a drágább csomagban, mint az olcsóban, és nem törekednek arra, hogy teljesítsék az ígért értékeket. Viszont ők csak azzal foglalkoznak, ha valami ilyesmi a cég általános gyakorlatában benne van, az egyedi eseteknél általában azt írják, hogy fordulj a békéltető testülethez.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.