Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ubuntu Linux (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13701) zodo válasza Neil Watts (#13699) üzenetére


zodo
nagyúr

Ha már dupla lett,megkérdezném,hogy kell feltelepíteni pl.: deluge 1.1.4-et ?

Letöltöttem a deluge-1.1.4.tar.gz álományt ,kicsomagoltam.
Beírom terminálba: sudo apt-get install deluge-1.1.4

Ezt kapom cserébe:

E: Az alábbi csomag nem található: deluge-1.1.4

[ Szerkesztve ]

(#13702) #25954560 válasza zodo (#13701) üzenetére


#25954560
törölt tag

mert a tar.gz forras.

cd deluge--1.1.4
more README
more INSTALL
./configure
make
sudo make install

de inkabb

sudo apt-get update
sudo apt-cache search deluge

es ha az ad pontos csomagnevet, akkor

sudo apt-get install csomagnev

[ Szerkesztve ]

(#13703) Major Major válasza zodo (#13701) üzenetére


Major Major
őstag

(#13704) zodo válasza #25954560 (#13702) üzenetére


zodo
nagyúr

Akkor .deb csomagot kellene vadásznom,hogy könnyítsek a folyamaton?

Szerk: Köszönöm Major Major ,így asszem egyszerűbb lesz. :R

&rew neharagudj,de még nagyon kezdő vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#13705) VaniliásRönk válasza Major Major (#13692) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Igen, és külön jutalompont nekik, hogy keyfájlt nekem kellett kreálni. Nem szakadtam bele, ahogy nekik sem kellett volna...

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#13706) Major Major válasza VaniliásRönk (#13705) üzenetére


Major Major
őstag

most hogy mondod, igaz. és én még hálálkodtam magamban, hogy megcsinálták a PPA-t, és nem kellett forrásból felszenvednem. köcsögök ;)

(#13707) Siriusb


Siriusb
veterán

Na ma ismét tanultam valamit. Vettem egy PCI-os faxmodemet :( (hülye magyar bürokrácia) és beletettem a második slotba (miért szenvedjek az alaplap legszélén kevés helyen). Gép bekapcs (dual boot), egyből grub error 18, majd error 16. Kártya ki, minden megy.

Kiváncsiságból betettem az első slotba, semmi probléma...

Már csak életet kellene lehelnem a kártyába, meg valami faxprogramot találni.

(#13708) Vladi válasza zodo (#13701) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ha forrásból akarsz valamit telepíteni: link

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#13709) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hello!

Van egy ilyen hülye kérdésem.
Ubuntu 8.0, 2 hálókártya a gépben, és jó lenne ha a gép router lene. Azaz már az, de egyenlőre kézzel kell indítani a dhcpd-t, meg felhúzni az eth1-t.

Na gondoltam írok egy scriptet, ami beállítja az eth1 címét, beállítja az IP továbbítást, Iptables szabályokat, elindítja a dhcpd-t.

A bajom az, hogy a script nem indítja el a dhcpd-t, és nem ad IP-t az eth1-nek :( tehát benne van hogy ifconfg eth1 192.168.10.1/24, aztán mikor elindult a gép, nincs ip-je a dögnek...
(A script elindul, nem ilyen egyszerű a gond :) )

Amúgy a másik, ha kézzel, a gép indítása után indítom a dhcpd-t, akkor működik jól osztja az észt az eth1-en, de ha a sysv-rc-conf -fal indítom boot közben akkor még a dhcpcd-vel is összeveszik és ugyan kap az eth0 ip-t, de netem az már nincs...

Mutogatni való hater díszpinty

(#13710) Kephamos válasza Siriusb (#13707) üzenetére


Kephamos
addikt

Gfax?

(#13711) zodo válasza Vladi (#13708) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi , lesz ídőm elolvasom.

(#13712) rekid


rekid
addikt

Hi!
8.10 ben hol lehet megadni a default indulo progik listajat? Leszedtem rainlandert es szeretnem ha rendszer inditassal egyutt indulna.
Udv!

Gyáva népnek nincs hazája!

(#13713) rtom válasza rekid (#13712) üzenetére


rtom
senior tag

Rendszer -> Adminisztráció (vagy Beállítások? nincs előttem linux) -> Munkamenetek

hcl : terminálban nem jajong a scriptedre semmit?

[ Szerkesztve ]

(#13714) Siriusb válasza Kephamos (#13710) üzenetére


Siriusb
veterán

Ahogy látom, ahhoz 2006 decemberben nyúltak utoljára. Egyelőre az efax-gtk-val fogok kísérletezni.
Hogy a franc essen a magyar bürokraták fax, bélyegző, 28 példányban imádatába...

(#13715) VaniliásRönk válasza Major Major (#13706) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Imádom, hogy itt örülni kell ha nem magamnak kell megírni egy programot. :DDD
Nekem is így kéne, hozzávágom a forráskódot szerencsétlen userhez, aztán fordítsa le magának ahogy akarja... :D

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#13716) rekid válasza rtom (#13713) üzenetére


rekid
addikt

:R

Gyáva népnek nincs hazája!

(#13717) csibor


csibor
őstag

Valami nagyon egyszerű weblap szerkesztő van ubuntu alá?

(#13718) sh4d0w válasza csibor (#13717) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog (1)

gedit

Bocs :)

https://www.coreinfinity.tech

(#13719) csibor válasza sh4d0w (#13718) üzenetére


csibor
őstag

Miért? :B

(#13720) sh4d0w válasza csibor (#13719) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog (1)

Mert nem tudtam megállni a poénkodást :)

Egyébként pl. NVU.

https://www.coreinfinity.tech

(#13721) adalbert1


adalbert1
veterán

Üdv!

Szerintetek egy PIII 800 Mhz-es cerkán 256 MB rammal el fog futni az Ubuntu használható sebességgel? A system requirements szerint 384 kell neki a minimumhoz.
Vagy próbáljam ki a Xubuntu-t? Ott elég elméletileg a 256 MB a fenti írás szerint.

Esetleg van valami egyéb javaslatotok?
Amire lenne használva a gép:
-nyomtató megosztása hálózaton
-böngészés
-open office.

(#13722) harry válasza csibor (#13719) üzenetére


harry
veterán

Mert az "csak" egy kicsit fejlettebb notepad :) Mondjuk a html/php kódot felismeri, szóval szerintem teljesen jó, én régebben is inkább szövegszerkesztőkben szerettem dolgozni (mint pl. notepad++, csak akkor még vindózon). Amúgy a 'Quanta Plus' már egy összetettebb program, érdemes lehet ezt is megnézni.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#13723) Major Major válasza adalbert1 (#13721) üzenetére


Major Major
őstag

Oda Xubuntu kell, vagy leginkább CrunchBang Linux. De ubuntu cli install + ligthweight ablakkezelő is jó megoldás lehet. A lényeg, hogy ne futtasson túl sok mindent magátó. Mondjuk 256 rammal az OO és a Firefox is bajos lesz...

(#13724) hcl válasza rtom (#13713) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Terminálban lefut... :S
Sőt ha update-rd.c script defaults akkor lefut induláskor is, csak épp pl. a hálókari nem kap ip-t.

Mondjuk a net valszeg azért megy el ha beteszem az autostartba a dhcpd3-at mert felülírja a dhcpcd-t, gondolom ha kézzel indítom akkor a hálókártya már átvette egyszer az IP-t, és onnantól nem baj ha nem fut a DHCP kliens...

Izé. Az addig OK hogy a dhcpd3-at úgy indítom hogy dhcpd3 eth1 akkor csak azon az interfészen oszt ip-t, de konfig file-ból hogy lehet megmondani neki hogy az eth0-t hagyja békén?

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#13725) adalbert1 válasza Major Major (#13723) üzenetére


adalbert1
veterán

Kösz a tippet!
Már le is jött ez a CrunchBang Linux, ki is próbálom live cd-ként az itthoni gépen...
Igen a Ram az sajnos nagyon kevés, viszont ahol használni akarják bővítésre sajnos semmi lehetőség, szóval ez van ezt kell szeretni alapon fog menni a dolog.

(#13726) Vladi válasza sh4d0w (#13720) üzenetére


Vladi
nagyúr

nvu-t már jó régen nem fejlesztik, született egy bugfix utódja, kompozer néven, de az is befulladt. Kár, én nagyon szerettem ezt a progit. :(

(#13721) adalbert1

Az a ram még sok is. xubuntut már tettem 64 megás gépre. :D
Persze nem lesz villám, de használható.
Nyomtató: samba, már ha wines hálózat
Rókakoma. (Firefox)
OOo egy kicsit talán sok oda, de futni fog, csak lassan. Esetleg abiword és gnumeric kettős?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#13727) CPT.Pirk válasza adalbert1 (#13721) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Cel 650MHz + 384 ram társaságában használtam sima ubuntut egy ideig, gyors nem volt, de még tűrhető kategória. Pl. LXDE ablakkezelő felrakása nagyban javította a helyzetet, ram fogyasztás is jelentősen csökkent.

Most nagyszülők gépén P3 1000 + 384 ram mellet sima ubuntu van gyári ablakkezelővel, elég szépen megy ffox, openoffice meg nyomtatás. Persze nem egyszerre. Jah meg skype megy azon a gépen még...

Sajna kevesebb rammal nem próbáltam egyik gépet sem, arról nem tudok nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13728) adalbert1 válasza Vladi (#13726) üzenetére


adalbert1
veterán

Kösz.
Akkor most xubuntu vagy crunchbang legyen? :F
Mindenesetre a crunchbang-et már írom kifele, így legalább live cd-ként kipróbálom.

Esetleg abiword és gnumeric kettős?

És ezek mennyire ütnek el az open office-tól? Ugyanis csak wines office-t használtak eddig a felhasználók, szvsz az open office-szal is lesz egy kis idő amíg megbarátkoznak.

CPT.Pirk : köszi neked is.
Szerintem megpróbálom valamelyik lightos ubuntut első körben... Nos, mivel eléggé láma vagyok linuxhoz :B , így az a kérdésem lenne hogy ablakkezelőt telepítésnél választod ki, hogy melyik települjön?

[ Szerkesztve ]

(#13729) CPT.Pirk válasza adalbert1 (#13728) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem, utólag kell letölteni és telepíteni. (sima install esetében)

Pl. LXDE-t lehet a csomagkezelőből is telepíteni, vagy beírod a terminálba hogy:
sudo apt-get install LXDE

Ezek után már lxde fog betölteni a köv. bootkor. Ha nem tetszik, a leállítás résznél ki tudsz jelentkezni, és visszatérni a gyári gnome ablakkezelőre.

Itt írtam pár részletet lxde-ről egy másik kollégának: [link]

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13730) Vladi válasza adalbert1 (#13728) üzenetére


Vladi
nagyúr

crunchbangról nem tudom micsoda. Amiket mondtam progikat win alatt is megnézheted, megmutathatod. Kevesebb erőforrást használnak. Ha megfelelőek, akkor építhetsz rájuk.
Egyébként egy bizonyos szintig minden szövegszerkesztő gyakorlatilag egyforma. Dőlt betű, meg vonalzó, meg címsort mind tud. A kérdés az igény inkább. Meg a megszokás.

"így az a kérdésem lenne hogy ablakkezelőt telepítésnél választod ki, hogy melyik települjön?"

Gyakorlatilag mindegy, hogy mit telepítesz. Egy feltelepült rendszeren is lecserélheted az ablakkezelőt.* Vagy felraksz többet és próbálgathatod. *buntuk úgy oldják meg, hogy egy liveCD-t kapsz, ami egyik vagy másik ablakkezelőre épül. Kubuntu: kde, ubuntu: gnome, xubuntu: xfce stb.
Tényleg ezeknek miért nincs DVD telepítőjük?

*meg a kernelt, meg irodai programot meg mindent. :DD

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#13731) adalbert1


adalbert1
veterán

Kosz a fejtagitast sracok, most mar epp ey a crunchbang alol irok. Az mas kerdes hogy live cd mivolta miatt nem engedi atallitani a bill. kiosztast (ill. engedi, de csak restart utan).
Jelenleg egy FF 2 fullel, egy abiword es a terminal van nyitva, igy eszik 197 MiB RAMot...
Kivancsi vagyok hogy ez vajon installnal mennyivel fog csokkenni.

Lehet hogy meg megprobalkozom a xubuntuval is, csak most lepek lassan haveromhoz meccset nezni.

(#13732) CPT.Pirk válasza adalbert1 (#13731) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Kb. ennyi ramot evett nálam ubi lxde-vel.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13733) sh4d0w válasza Vladi (#13730) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog (1)

Ubuntu OpenBox-szal, csak már előre be van állítva.

https://www.coreinfinity.tech

(#13734) zodo


zodo
nagyúr

Ha fel szeretném tenni a Vlc player-t akkor előtte uninstalálnom kell a Rhythmbox-ot ill. Totem-et ? Vagy maradhatnak csak állítsam be alapértelmezettnek a vlc-t ?

(#13735) Vladi válasza zodo (#13734) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nem. Igen. [ :D ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#13736) zodo válasza Vladi (#13735) üzenetére


zodo
nagyúr

Lenti két csomagot már felraktam, mi kellhet még a videok lejátszásához ?

- w32codecs
- libdvdcss2

Esetleg ajánlott lejátszó alkalmazás ,ami akár Hd filmhez is használható ?

(#13737) Vladi válasza zodo (#13736) üzenetére


Vladi
nagyúr

vlc vagy mplayer valami felülettel. Minden mást leszed majd a csomagkezelő. Utána szerintem menni fog a hd film is.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#13738) dbius válasza zodo (#13736) üzenetére


dbius
veterán

Na, kíváncsi leszek a HD filmek lejátszására. Nekem épp emiatt kezd kicsit elegem lenni ubuntuból.

720p, 1080p filmek szaggatnak elég rendesen. Nem mindig, csak amikor rájön, de olyankor nézhetetlen. A gépem alkalmas a szaggatás nélküli lejátszásukra, win alatt is kipróbáltam, 30-50% leterheltség mellett folyamatos lejátszást produkált az összes hd filmnél, minden olyan probléma nélkül, ami Ubuntu alatt előjött (1080p-t néztem főleg).

Ubuntu alatt kipróbáltam:

VLC tárolóból telepített 0.9.4. (általánosságban ezt használom minden videó lejátszására)

Ez alatt akadt a legtöbb problémám a hd filmekkel:

- szaggatás
- képtelen normálisan beletekerni a filmbe, és rohadt sok ideig tart, mire pozícionál ugráskor (tekeri a vinyót, és kb. 10 másodperc múlva pozícionál, de előfordul, hogy 5 sec. is elég neki :W )
- ugrást követően a kép hibás, csak jelenetváltásnál vált vissza rendes képre (lásd itt)
- a filmek felénél (lejátszási időt tekintve) (minden 1080p-s filmnél, amit néztem) leáll a lejátszás az alábbi hibával:

mkv demux error: This file has no cues, and we were unable to seek to the requested position by parsing.

smplayer
- kevésbé, mint a vlc, de ez is szaggat (ennél pozitívum, hogy a feliratokat sokkal szebben jeleníti meg, mint a vlc)
- ugrásnál azonnal ugrik, nem úgy, mint a vlc, és nincs képhiba.
- nem áll le a film felénél úgy, mint a vlc, végig lejátssza a filmet

totem
- talán ez játszotta le aránylag a legkevesebb szaggatással a filmeket, viszont a feliratokat nagyon gyatrán kezeli.
- nem áll le a film felénél úgy, mint a vlc, végig lejátssza a filmet

most ott tartok, hogy bújtam a fórumokat megoldásokat keresve, az alábbi lehetőségeket találtam:

Nvidia 7900 gto kártyám van, korábban az ubuntu által telepített driver volt fent (177-es). Javaslat volt, hogy frissítsek 180-asra, mert jobb. A frissítés megtörtént, szaggatás maradt, további hibák maradtak. Ezzel kapcsolatban még azt is olvastam, hogy ha egy nv kártya képes hardveresen a hd filmeket dekódolni, Linux alatt ez nem megy a linuxos driver miatt, Linux alatt csak a proci vesz részt a dekódolásban, a vga nem. Hogy ez igaz-e vagy sem, nem tudom, minden esetre az biztos, hogy ubuntu alatt a proci leterheltsége magasabb, mint win alatt. (Linux alatt egyik mag 70%, másik kb. 10-20%, win alatt nem emlékszem, de kevesebb, ez alátámasztani látszik a fenti dolgot)

Hogy ez ati kártyák esetében így van-e azt nem tudom, engem nvidia érdekelt, ezekre kerestem rá.

- compiz fusion kikapcsolása: nem oldott meg semmit, ugyanazon hibajelenségek maradtak

- x264 (asszem) frissítése svn verzióra. Megtörtént, problémák maradtak.

A lejátszók beállításait áttúrtam, most nagyjából sikerült kompromisszumokkal nézhetővé tennem a filmeket, de nagyon b@ssza a csőrömet, hogy nem tudom rendesen megnézni az ilyen minőségű filmeket élvezhetően Ubuntu alatt, holott a gép képes lenne a folyamatos lejátszásukra.

Szóval jelenleg nagyon csalódott vagyok, gondolkodom mit tegyek, mert egyelőre jó megoldást nem találtam :(

Itt fel is tenném a kérdést a többiekhez: Ti hogy álltok az 1080p-s filmek ubuntu alatti lejátszásával? TApasztalatok, problémák, megoldások?

[ Szerkesztve ]

(#13739) Vladi válasza dbius (#13738) üzenetére


Vladi
nagyúr

Azon a gépen tényleg mennie kéne. Win alatt milyen lejátszót és codecet használsz? Az is sokat jelenthet!
Hardveres gyorsítást nézegesd.

Valamint esetleg próbáld ki terminálban indítani az mplayert.
mplayer film.valami

Eddig csak rövidebb 720-as filemeket próbáltam, de azzal viszonylag ment a gépemen.

Nincs se ilyen filemem, se ubuntum. :D

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#13740) Vladi válasza dbius (#13738) üzenetére


Vladi
nagyúr

Na ennyit tudtam megnézni:
Nevezett gépen, Fedora 10 x32
mplayer-1.0-0.104.20090204svn
ffmpeg-0.4.9-0.54.20080908

Film:

Complete name 1984.720p.HDTV.x264.HUN-P0NR.mkv
Format : Matroska
File size : 4.09 GiB
Duration : 1h 46mn
Overall bit rate : 5 529 Kbps
Encoded date : UTC 2008-01-05 07:56:31
Video
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : High@L5.1
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, ReFrames : 11 frames
Muxing mode : Container profile=Unknown@5.1
Codec ID : V_MPEG4/ISO/AVC
Duration : 1h 46mn
Bit rate : 5 198 Kbps
Nominal bit rate : 5 200 Kbps
Width : 1 280 pixels
Height : 720 pixels
Display aspect ratio : 16/9
Frame rate : 25.000 fps
Original frame rate : 23.976 fps
Resolution : 24 bits

Akadás nélkül ment. Lazán tekergetve oda-vissza. Cpu: 70-80%-on használva.

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#13741) rtom válasza dbius (#13738) üzenetére


rtom
senior tag

Itt valami patcheket emlegetnek, ami a VDPAU-hoz kell.

(#13742) adalbert1 válasza CPT.Pirk (#13732) üzenetére


adalbert1
veterán

Akkor lehet hogy maradok ennél a megoldásnál ha kb. ugyanígy jönnék ki a többivel is...
Mindenesetre holnap beszámolok hogy mi lett az eredménye a telepítésnek és beállításnak.

(#13743) vicces válasza dbius (#13738) üzenetére


vicces
addikt

szia!
én nagyon nem próbálkoztam még hd filmekkel ubi alatt, csak a youtubeos hd filmekkel.
windows alatt nagyon szépen mentek, de ubi alatt esélytelen megnézni őket.
ha van valakinek valami ötlete, akkor tegye közzé.
üdv!

:)

(#13744) vicces válasza dbius (#13738) üzenetére


vicces
addikt

2x ment:)

[ Szerkesztve ]

:)

(#13745) harry válasza vicces (#13743) üzenetére


harry
veterán

HD filmek:
Próbálgattam én is pár HD-t, de több lejátszóval is gondom volt - míg nem megnéztem terminálból 'mplayer'-rel, és gond nélkül ment az a videó is, ami eddig nem, vagy csak nagyon laggolva ment. Tudom van az mplayerhez GUI is, de azzal nálam gondok voltak. De terminálból jó, ugyanúgy van fullscreen, tekerés, hangerő állítás, minden, külön kezelőablak/panel nincs, de szerintem nem is kell.
Még az lehet érdekes, hogy ezt .mkv fileokkal néztem.

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#13746) harry válasza harry (#13745) üzenetére


harry
veterán

No még a hardverről is pár szót:
Az asztali gépem AMD X2 1gb rammal és egy 7800gt-vel, nvidia driverrel. 720p-s filmet akartam nézni, de nem ment jóformán egyik lejátszóval sem, de a terminálos mplayerrel gond nélkül.
Ismerősöm integrált VGA-s Celeronos notiján (!) természetesen szintén nem mentek a gui-s lejátszók, a terminálos mplayer, nagyjából megbirkózott velük, itt-ott voltak gondok, ha jól emlékszem, de talán lejátszható állapotig sikerült eljutni.
Az én notim egy c2d p8600, intel vga-val, egy 1080p-s filmet néztem totemmel, simán indult, de néhol beszaggatott - terminálból mplayerrel ismét semmi gond.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#13747) body007 válasza dbius (#13738) üzenetére


body007
addikt

Nálam is kb. úgy akadnak a HD dolgok mint nálad. Én is végigprószáltam kb. azokat a dolgokat mint Te. Eredmény hasonló :( A konzolos mplayert megnézem, lehet úgy jó lesz.

Én még azt vettem észre, h minden grafikusan megjelenített dolog (film, ablakok, böngésző, bármi...) lassabb Ubin. A legalapabb .avi filmet is észrevehetően "töri" a win-hez képest. Nemrég telepítettem 1 gyengusz gépre Xubit ott még nagyobb különbség volt köztük. A winxp teljesen nézhetően stream-elte a filmet, Xubin nézhetetlen volt, ez van... (de az okára nagyon kiváncsi lennék)

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#13748) Kephamos


Kephamos
addikt

Nektek nem szokott a pidgin csak úgy elszállni? Nekem naponta megteszi. Se szó, se beszéd, csakúgy kilövi magát...

(#13749) Kephamos válasza Kephamos (#13748) üzenetére


Kephamos
addikt

Szegmens hiba

Ez a kimenet. Nem árul el túl sokat.

(#13750) Kephamos


Kephamos
addikt

*** glibc detected *** pidgin: double free or corruption (fasttop): 0x0a287fb0 ***

Most csak simán megfagyott.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ubuntu Linux (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.