Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Transistor

Hozzászólások

(#1) tescodr


tescodr
tag


Sziasztok a minap akadtam rá erre a gyöngyszemre,egyszerűen számomra az év játéka,kb 3 éve nem szórakoztam ennyire tartalmasan.Na dehogy ne csak nyáladzás legyen,néhány szó a játékról.

A játékban egy Red nevű énekesnőt alakítunk akit a játék elején rögtön támadás ér(le akarják szúrni).
Szerencsére ez nem sikerül,helyettünk egy férfi esik áldozatul,de hogy kik és miért akarnak likvidálni minket ez a játék során kiderül.
Igazából nehéz bármit is szavakba önteni ezzel a remekművel kapcsolatban hisz mint látható "picit" elfogult vagyok,stílusát tekintve valahol a hack and slash,rpg,és egy regény között van.Aki játszott már a Bastion nevű játékkal az tudja mire számítson,illetve mégsem hiszen a harcrendszer érdekes egyvelege a valós idejű és a körökre osztott harcnak.Igazából ha még többet mondanék az spoiler lenne,talán annyit érdemes még megemlíteni hogy a zenéje már most hatalmas siker nem véletlenül.Mindenkinek ajánlom kipróbálásra még ha a műfaj idegen is mint nekem,hiszen cserébe garantáltan a székben ragadunk annyira lebilincselő mind a story mind a látványvilág.Végezetül szúrok ide pár képet figyelemfelkeltésül :)

<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/pJmtn6JP7Ug" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Transistor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.