Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#42) SztiviVander


SztiviVander
őstag

vettem egy ilyen cuccost és kapásból kinyírtam :) pedig csak felraktam a legújabb fw-t, bekonfigoltam, ekkor még ment, rádugtam a pent, beállítottam a megosztást aztán a következő reboot (átállítottam a 2.4-et 20mhz only-ra) után már nem villogott a sysled, nem volt internet és a router konfigoldalát sem lehetett elérni (pingelni lehetett a routert). reset gomb semmit semmit csinált, ilyet nem is láttam még. pedig mindeféleképp próbáltam (nyomtam fél percig bekapcsolt állapotban, 30.30:30, bekapcsoláskor nyomvatartva), de nem is regált a gombra. a wifi hátsó kapcsoló sem kapcsolta le a wifit. végül tftp szerveres recovery-vel sikerült visszahozni, de ha az új fw-t szedte le és rakta fel akkor eredmény ugyanaz volt, úgyhogy az egyel régebbit (ez volt rajta gyárilag is) tettem be a tftp alá, felpakolta magára, reboot-olt egyet és máris villogott a sysled és gyári alap állapotban volt. pedig már kezdtem azt hinni hogy vihetem vissza. szóval tanulság, 1. a legújabb gyári fw-el szerintem valami nem teljesen kerek 2. ha már halottnak tűnik a cucc akkor sem biztos hogy az :)
-
amugy itt van mellette egy RT-N66U és úgy tűnik hogy semmivel sem rosszabb kint a teraszon az archer térereje (se 2.4 se 5ghz-en) mint az asus-é. a wdr3600-nál persze mindkettő jobb, de azért az asus nagy csalódást okozott ilyen téren.
most egyelőre használom kicsit gyárival aztán majd ha elkészül Suste új, javított buildje akkor megnézem mennyi mindent lehet belzsúfolni a 16 megába :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.