Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#301) opti06


opti06
aktív tag

Olyan hibával találkozott már valaki, hogy USB 1-en nem ismer fel egy külső HDD-t (viszont pendrivet igen)
Ugyan azt a HDD-t viszont USB 2 esen viszi gond nélkül..?
Legújabb gyári fw van fent jelenleg

(#302) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Sziasztok!

Ha rendelek ilyet az iponból mondjuk, melyik verziót kapom, mert nincs feltüntetve külön?!

(#303) h1mpi válasza h1mpi (#302) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Illetve valaki használja usb-s Archer T4U stickel? Kiváncsi vagyok 5 Ghz-en tudja-e stabilan a 100-as netet átvinni?

(#304) FrosTi


FrosTi
csendes tag

Sziasztok!

Kíváncsi lennék mit gondoltok C8 vs. C5 viszonylatban. Vettem egy C8at, összedurrantottam digivel és gyönyörűen muzsikál. De elképzelhető, hogy ez túl sok nekem (100/50es net). Megéri megtartani (+10e a C5-höz képest és nem lehet rá tenni openwrt-t) vagy vigyem vissza és hozzak helyette egy kicsit nyitottabb (de lehet butább) C5-öt?

Előre is köszi,
Levi

Ui.: Mennyit számít a dupla procimag jelen router (C8) esetében? A beamforming?
Ui2.: A jelenlegi config, az egy 2.4Ghz-s hálózat kisebb igényekre és egy 5Ghz-s streamelni, stb.

[ Szerkesztve ]

(#305) h0ri


h0ri
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap vettem egy ilyen routert, az 5GHz-es wifit csak 14.07-es Barrier Breaker alatt sikerült beállítani, hogy normális letöltési sebességem legyen, felfele sajnos most is csak 6mbit/s.

Ezek segítettek:
https://forum.openwrt.org/viewtopic.php?id=54359
what worked for me. First apply the reghack

ssh root@openwrt

On ar71xx:

cd /tmp/
wget http://luci.subsignal.org/~jow/reghack/reghack.mips.elf
chmod +x reghack.mips.elf
./reghack.mips.elf /lib/modules/*/ath.ko
./reghack.mips.elf /lib/modules/*/cfg80211.ko
reboot

Kudo to: http://martin-p.blogspot.de/2014/09/tp-link-archer-c5-with-openwrt.html trying that out

then from the installation page apply:
uci set wireless.radio0.htmode=VHT80
uci commit
wifi

Ezt a három sort minden alkalommal meg kell ismételni ha luciban változtatom az 5GHz-es beállításokat, mert a sebesség visszaesik.

(#306) suste válasza h0ri (#305) üzenetére


suste
veterán

az alap BB luciban még nincsen benne az "AC" wifi kezelés, ezért rontja el minden mentésnél
vagy meg kell patch-elned kézzel, vagy fordítasz friss BB-ből, vagy kipróbálhatod a miénket: [link]

(#307) h1mpi válasza h0ri (#305) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez azt jelenti, hogy sima gyári FW verzióval nem működik az 5ghz-es Wifi?
Vagy ez már valami módosított cucc?
Én ma este állítom be csak azért kérdezem.

[ Szerkesztve ]

(#308) Headless válasza h1mpi (#307) üzenetére


Headless
őstag

Azért az vicces lenne, ha úgy jönne ki a gyárból hogy nem működik rajta egy ilyen alap dolog...Itt nem gyári FW-ről beszéltünk hanem openWRT-ről.

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#309) h1mpi válasza Headless (#308) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Oké megnyugodtam :D

(#310) chros válasza h0ri (#305) üzenetére


chros
őstag

Ahogy suste mondja. :) Probald ki az o kivalo 0.6-os build-jet (a blogjaban megtalalod a linkeket).
Utana mar csak a reghack-et kell 1x raereztened a cfg80211.ko fajlra (a masik mar 'hackelve' van a firmware-ben), de csak akkor, ha a tiltott csatornakat is akarod hasznalni vagy nagyobb jelerosseget is ki szeretnel probalni. (ha ezekre nincs szukseged, akkor nem kell a reghack.)

(#311) h0ri válasza chros (#310) üzenetére


h0ri
csendes tag

felraktam bb 14.07-et, a cc-r1-et és a suste 0.6-os buildjét, de egyikkel sem sikerült az 5GHz-et beállítani, hogy a sebesség a gyári körül legyen.

ezután visszaraktam a bb 14.07-et majd a regheck és a 3 sor az uciban megoldotta a problémám.

a gyári firmware alatt az 5GHz-es wifi jól működött :-)

(#312) suste válasza h0ri (#311) üzenetére


suste
veterán

Ha meg van kedved tesztelni, akkor a 0.3ast is probald ki legyszi

(#313) chros válasza h0ri (#311) üzenetére


chros
őstag

Bocs, de ez igy egy kicsit rovid lett, nem nagyon ertem:
- "gyari sebesseg legyen": ezt mit jelent? milyen eszkozzel teszteled es hogyan?
- akkor most jol mukodik hivatalos BB-n?
- "3 sor az uciban" ez az, ami a firmware oldalon lathato? (ez "csak" az 5GHz inditasahoz kell, mert akkor meg (kb oktober eleje) nem volt beepitve a luciba az 5GHz kezelese (ahogyan Suste is emlitette))
- (csak megjegyzes: a reghack semmi mast nem csinal, csak engedelyezi a tiltott csatornakat es transmit power-eket -> azaz ettol nem lesz jobb a wifi kommunikacio (legalabbis adott csatornan es adott jelerossegen))

(#314) FrosTi


FrosTi
csendes tag

Köszi a segítséget mindenkinek! :) (Nyílván senki nem válaszolt)

(#315) suste válasza FrosTi (#314) üzenetére


suste
veterán

Elarulok valammit:
Ha nem valaszoln senki, akkor lehet senki nem tudja valaszt.
Tehat nem kell megsertodni.
Szinte biztos, hogy nincsen itt senkinek c8.
(Hala isten nen irogatja mindenki le, hogy nem tudja :) )
De ha nem akarsz torrentezni a routerel, akkor valszeg tök felesleges 2 magos proci....

(#316) Barett 50cal


Barett 50cal
senior tag

Sziasztok!

Van egy Archer C2-es routerem - direkt írom ide, mert a C2-esnek nincs aktív fórumja :U - és egy olyan kérdésem lenne, hogy megoolgható e az, hogy 1 WiFi hozzáférés legyen csak viszont úgy, hogy magától váltogassa az 5 ill. a 2,4Ghzes csatornákat. Mert most van egy 5ös meg egy 2,4es.

Ha igen, akkor hogyan tudnám beállítani? :) :R (bocsi a láma kérdésért)

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#317) suste válasza Barett 50cal (#316) üzenetére


suste
veterán

Micsoda???
A 2,4 és az 5ghz wifi az 2 külön hardver!
Sosem lesz egy belöle - legalabbis egészséges állapotban nem :).
Azt megteheted, hogy ua SSID-t állítasz be....

(#318) h1mpi válasza Barett 50cal (#316) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Miért baj a kettő? Az 5ghz-es eszközökkel az egyikre a 2.4 Ghz-essel a másikra csatlakozol.

(#319) h0ri válasza suste (#312) üzenetére


h0ri
csendes tag

ha lesz időm kipróbálom.

(#320) h0ri válasza chros (#313) üzenetére


h0ri
csendes tag

gyári sebesség: az eredeti TP-LINK gyári firmware alatt másoltam a nasról laptopra 10x400MB-os filmet ( kb 2 méterre volt a laptop a routertől) 5GHz-en kb 20MB/s, 2,4GHz-en kb 12MB/s volt a sebesség.

az 5GHz a hivatalos bb-vel lefele jól működik, felfele a TX rate csak 6Mbit/s

reghack nélkül az 5GHz hatótáv nem volt valami jó, az eredeti TP-LINK firmware alatt nem teszteltem.

3 sor az uci-ban:
uci set wireless.radio0.htmode=VHT80
uci commit
wifi

(#321) chros válasza h0ri (#320) üzenetére


chros
őstag

Koszi a magyarazatot.
Azt sajnos en is eszre vettem, hogy valami, valamikor megvaltozott az 5Ghz kezeleseben (a 2.4GHz ugyanolyan jo). Sajnos nekem sem ugy viselkedik, ahogy suste 0.3-as build-jeben.
Talan majd kesobb, ha lesz idom, megnezem a kulonbseget a jelenlegi es a hivatalos r42625 kozott.

(#322) suste válasza chros (#321) üzenetére


suste
veterán

ha kiderül, hogy tényleg jobb az eredeti wifi driver (0.3 / r42625), akkor megkeresem a kislaptopon a régi build könyvtárat, és csinálok a 0.3 alapján buildet az új extra felülettel, és az egyéb módosításokkal (resetgomb, automount, lucis változások, stb)

(#323) #41133696


#41133696
törölt tag

A TP-Link oldalán van lehetőség SN alapján regisztrálni a TP-linkes eszközeinket?

(#324) winse7en


winse7en
csendes tag

Sziasztok!
Ma vásároltam egy ilyen rootert, hogy ki tudjam használni a Digi (100/50) sebességű internetét. 5Ghz-es hálózaton abban a szobában ahol a rooter van semmi probléma nincs, viszont egy szobával arrébb már csak 15 mbps le/fel töltést érek el. A teszt eszköz egy ac wifi kártyás laptop, ami a rooter mellett 80%, a másik szobában már csak 20%-os jelszintet jelez. Tudnátok segíteni abban hogy mindkét szobában ki tudjam használni a fent említett sebességet?

[ Szerkesztve ]

(#325) Headless válasza winse7en (#324) üzenetére


Headless
őstag

Szia!
100/50-es nethez elég lett volna egy sima 2,4GHz-es router/kliens páros is, ami képes egymáshoz 300mbps link sebességgel kapcsolódni. Az 5 GHz-es wifinek sajnos kisebb a hatótávja. Esetleg próbálj rá a 2,4GHz-es sávon is. Hátha azzal jobb eredményt érsz el. 2,4GHz-en a "bandwidth"-et állítsd 40 MHz-re. Ekkor ha a kliens is tudja bár ha már AC-s eszköz az is, akkor valószínű n-es szabványon is tudja a 300-at vagyis 2 tx/rx antennája van.

Amúgy, az a csomag nem 100/100 már?:) Mérjél rá speedtestre szerintem az már 100/100.

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#326) Lefty


Lefty
addikt

Sziasztok!

DIGI 1000-es kábelnetet köttettem, hozzá szeretnék routert, hogy ki is tudjam használni a sávszélességet, de csak wifin (tudom, hogy azért fullon 1000mbit nem lesz, de nem 100 mbittel akarok wifizni). Csatlakozna telefon, laptop, xbox one (online játék), TV, a többségnél 802.11 AC szabványú adapter. Én ezt az Archer C5-öt néztem, szerintetek jó lenne?

Köszönöm.

(#327) winse7en válasza Headless (#325) üzenetére


winse7en
csendes tag

Köszönöm a segítséget :) Nem, 100/50 van még, a 100/100 az már eggyel drágább csomag. 2,4GHz-n a régi rooter 15-20mbitet tudott, ez most 55 (egy fallal az eszköztől). Végleges megoldásként marad a régi a helyén, kábelen tudta a 100/50et, a C5 pedig átkerül a másik szobába.

(#328) Headless válasza winse7en (#327) üzenetére


Headless
őstag

A kliensen mit ír a wifi állapotnál milyen sebességen kapcsolódik? Mert az 55 mbps nekem 150 mbps link sebességnek tűnik... Biztosan 40mhz a bandwidth?

Baker_: Valamire jó lesz az AC De ahogy pont most látod azért nem minden fényes, ami csillog... Amúgy mire használnád a 100mbit-nél nagyobb kapcsolatot wifin? Gyanítom nem sokszor használnád ki. Nah meg a klienseknek is pontosan ugyanazt kell támogatniuk, hogy a maximális link sebességet elérd vagyis a 867 mbps-t 5 GHz-en. Ehhez utána kell nézni a pontos kliens típusoknak :)

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#329) winse7en válasza Headless (#328) üzenetére


winse7en
csendes tag

OSX-ről van szó, Wifi Explorer nevű program 450Mbps-ot ír. És 40MHz-re van állítva.

(#330) Lefty válasza Headless (#328) üzenetére


Lefty
addikt

Főként a leltöltésekhez kellene sebesség, most egy TP-Link W841N routerem van, azzal 35 mbittel töltök wifin, azt sem értem amúgy miért csak ennyi, mert ez meg túl kevés. Annyira minimál árkülönbség van diginél a csomagok közt, hogy az az 1000 forint pont nem érdekel, akkor legyen a max csomag. A 200-as csomag ennyivel olcsóbb, garantáltja 80.

(#331) Headless válasza winse7en (#329) üzenetére


Headless
őstag

Az csak a router képességét mutatja nem a tényleg kapcsolódási sebességet...

goooogle

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#332) chros válasza Lefty (#330) üzenetére


chros
őstag

Ilyen sebessegekhez en biztosan kabelt es switch-et ajanlanek (barmilyen maceras is a beszerelese)! A wifi "jatekra" jo, es mobilokhoz, tabokhoz, olyan laptophoz, stb, ahol nem fontos az allando nagy sebesseg.

(#333) winse7en válasza Headless (#331) üzenetére


winse7en
csendes tag

Igazad van, ott 145 Mbps-et ír.

(#334) Lefty válasza chros (#332) üzenetére


Lefty
addikt

Nem igazán van lehetőségem kábelezni, azért akartam a wifire rágyúrni. De lehet akkor visszamegyek a csomagban és hagyom a mostani routert...

(#335) Headless válasza winse7en (#333) üzenetére


Headless
őstag

Közelebb mész a routerhez felmegy valamikor 150 felé? esetlegesen eléri-e a 300-at?

1 Ha nem éri el a 300-at akkor vagy a mac-ed wifi kártyája nem tudja (nincs mit tenni) vagy annak a beállítása nem jó (van remény) fogalmam sincs ezeket hol kell, meg tenni mert még életemben nem ültem mac előtt, de látod google mindent megold 1 perc alatt találtam az előzőre is leírást :)
Szóval utána kéne nézni a pontos típusának a wifi kártyának. És ha azt látod hogy képes a 300 mbps-re akkor "csak" beállítás kérdése. (keresőszavak: sávszélesség, Bandwidth 40mhz)

2. Ha mocorogva a lakásban közelebb a routerhez eléri a 150 feletti tempót akár a 300-at akkor sajnos nincs mit tenni, a jelerősség és a stabilitás miatt váltott kisebb átviteli sebességre.

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#336) bazsy01


bazsy01
csendes tag

Sziasztok!

Két hete vettem egy ilyen router-t és azóta használtam gyári és OpenWrt firmware-el is, ezektől megosztok pár tapasztalatot, észrevételt.

TP-Link gyári frimware pozitív csalódás volt számomra, elég egyszerű felület, rengeteg funkció és az egy hét alatt teljesen stabil volt a legújabb (150428) verzió. Persze nem hibátlan, én a wifi beállítások közt több kellemetlenségbe is belefutottam:
- wifi 2,4Ghz / advanced / WMM - Kipróbáltam milyen ha kikapcsolom, de azt vettem észre hogy ezek után a wifi csak g-s szabványként jelent meg n-es helyett, és erről semmi visszajelzést nem kaptam a routertől.
- wifi 2,4Ghz / basic / band - A 12-13-as sávokat kiválasztva csak 20Mhz széles sávokat használt, megint lassabb sebességet okozva minden visszajelzés nélkül.
Ezen kívül nekem hiányzott a WOL funkció és a lokális névfeloldás, de ennek ellenére minden átlagos felhasználónak nyugodtan tudom ajánlani a routert és a gyári frimware-t is. :C

Egy hét után került rá az OpenWRT BB alap firmware-je és bár nem vagyok újonc sem linux, sem hálózatok témakörben, de most megint kezdőnek érezhettem magam. :)
A luci felület néhol inkább a linux felépítését követi, mint router logikus felépítését, de ebbe is beletanulta pár nap alatt. A számomra szükséges csomagok kiválogatásában és telepítésében nagy segítség volt suste changelog-ja és azóta is szépen jól teljesít a router.
Persze itt is belefutottam egy ismeretlen hibába: egy epson sx235w nyomtatót szerettem volna rácsatlakoztatni a wifire, de wps után nem tudott felcsatlakozni a hálózatra. Érdekesség, hogy csak n-es wifi és titkosítás esetén hibás, tehát g-s wpa2-es wifire, vagy titkosítatlan n-esre csatlakozik. Erre még nem találtam szép megoldást.
A samba megosztás is jól megy, az ext4-es hdd-ről 5-15 MB/s-et is elérek. Kár, hogy raid 1-et nem támogatja, akkor a backup szerver szerepét is megkapná.
Meg lehet csinálni azt, hogy egy megosztást internetről is elérjek, ha igen mit ajánlanátok ftp/sftp/samba?

Remélem hasznos lesz pár embernek a beszámoló és talán még az openwrt rejtelmeire is választ kapok. :R

[ Szerkesztve ]

(#337) suste válasza bazsy01 (#336) üzenetére


suste
veterán

Hamár eljutottal a changelog -ig, akkor miért nem próbáltad ki a buildet?

Backupolásra pont most kapartam elő vargalex lucis ftpbackup-ját, és BB-hez igazítva teljesen jól teszi a dolgát. Majd ez is bent lesz a frissítő csomagok között.....

Távoli elérésre nálunk be van építve a vsftpd, és most már a vsftpd-tls van a frissítésekben, én ezt használnám a helyedben.

JAAAA!
Ha már itt vagy sima openwrt-skéntr, akkor nincsen kedved tesztelni a külső mentéseket?
[link]

A backup lesz majd az alap, és azzal lehet feltenni őket, de a mostaniban még nincsen benne a webes felületben..

[ Szerkesztve ]

(#338) bazsy01 válasza suste (#337) üzenetére


bazsy01
csendes tag

Mint rutinos linux felhasználó szerettem volna magamnak összerakni a rendszert :U , hiszen így ismeri meg az ember igazán a rendszert. Valamint volt pár nagyobb csomag amit úgysem használtam volna, mint pl. transmisson, DLNA.

A backup szerver szerencsétlen megfogalmazás volt, inkább fájl szerverre (samba) gondoltam. (Itthon a backupot a crashplan megoldja akár hálózati meghajtóra is.)

Köszönöm a tippet, ki fogom próbálni a vsftp-t!

Hirtelen nem teljesen világos, hogy kell használni ezeket a külső mentéseket, de hétvégén szívesen kipróbálom majd.

(#339) suste válasza bazsy01 (#338) üzenetére


suste
veterán

hétvégére felrakok újabb "backup.tar.gz"-t, amiben benne lesz már az a webes felület is, ahol betöltheted a többit újraindítás nélkül

használat nagyon egyszerű, feltzeszed a backupot luciból, majd a 9092-es porton eléred a külön webfelületet, amiben a backup felületen tudod fejleszteni a külön kis backupokkal...

[ Szerkesztve ]

(#340) gjoe


gjoe
őstag

Sziasztok

A gyári firmware-t akarom frissíteni. Sorba mindet fel kell tenni, vagy elég a legutolsót??

(#341) chros válasza gjoe (#340) üzenetére


chros
őstag

Legutolso eleg, ha a fajlmerete megkozeliti vagy tulszarnyalja az elsot.

[ Szerkesztve ]

(#342) TomiLi


TomiLi
addikt

Sziasztok!

Pár hete vettem egy Archer C5 V1.2-es routert. Rá is kötöttem egy hdd-t a két usb-re, működik is rendesen.
Egy gondom van, amivel nem tudom, hogy lehet-e kezdeni valamit: A DLNA részben a media server az nem az igazi... (pl egy serviio-hoz képest nagyon buta) Ezt el kell fogadni, vagy van rá valami lehetőség, hogy komolyabb legyen ez a része?
(Pl: én tudjam meghatározni, hogy a tv-n milyen mappák jelenjenek meg, akár még ékezettel is...:) Ez nagyon nem tetszik, hogy teleszórja mappákkal a tv-t, aztán kénye kedve szerint rendszerezi az adatokat - ez a serviio-ban jól meg van oldva....)

Köszi a segítséget!

Bogyóka

(#343) Multibit válasza TomiLi (#342) üzenetére


Multibit
veterán

Lehetőségeid:
- elfogadod a Archer fapados DLNA-ját
- szoftvert cserélsz a routeren, talán valamelyik CWF-ben okosabb DLNA van
- visszaállsz Serviio-ra
- mediaplayert használsz ;]

[ Szerkesztve ]

(#344) TomiLi válasza Multibit (#343) üzenetére


TomiLi
addikt

- végső esetben
- lehet ilyet? Van másik szoftver a routerhez? Gondolom ez nem a gyári megoldás - picit félek tőle.... :B
- Serviio-hoz kell egy állandóan működő gép...
- újabb bonyodalmak, problémák.... :O

Köszi a segítséged! :R

+ engem az is érdekelne, ha van másik olyan router aminek komolyabb DLNA-ja van.... ;]

Bogyóka

(#345) Multibit válasza TomiLi (#344) üzenetére


Multibit
veterán

Igen, lehet alternatív firmware-t telepíteni a routerre. Nekem nincs TP-Linkem, de itt biztos segítenek a fórumtársak neked.

- újabb bonyodalmak, problémák....
Pont az az előnyük az out-of-box megoldásoknak, hogy kevésbé problémásak. Mellesleg bármelyik ajánlott mediaplayer jobb választás a DLNA-nál :K [link]

(#346) TomiLi válasza Multibit (#345) üzenetére


TomiLi
addikt

Még egyszer köszi!

Akkor csak ránézek a mediaplayer-ek világára! :R

Bogyóka

(#347) applause


applause
aktív tag

Sziasztok!

Bocs, hogy ide írok de a C7-es topik halott. Archer C7-es routerem van Archer T4U usb stickel.

Olyan gondom van, hogy wifi-n az online rádió akadozik, pontosabban 5-10-20 mp-re megszűnik a műsor, majd elindul ujra. Kábelen ez nem jelentkezik. A wifi jel nem szünik meg, legalábbis az ikon nem mutatja a képernyő sarkában. Mi lehet ennek az oka?
A wifi stick tipusa Archer T4U AC1200 dualband.

samsung A54 5G, Mercedes A150 2005, Dell Latitude 7300

(#348) Multibit válasza applause (#347) üzenetére


Multibit
veterán

Mivel a hiba kábelen nem jelentkezik, csak wifi-n, esélyes, hogy kevés a wifi a netes rádiózáshoz. Ennek lehet oka a környezet, lehet beállítási probléma (akár kliens, akár router oldalon). Tedd be ide a routered wifi beállításait és a stick beállításait! Mekkora linksebességgel kapcsolódik a stick? Hány és milyen (anyag, vastagság) falon kell áthaladnia a rádiójelnek? Mit mutat a speedtest kábelen és mit mutat wifi-vel?

(#349) applause válasza Multibit (#348) üzenetére


applause
aktív tag

Csak általános ismeretem vannak. Az alábbi infót tudom adni kérdéseidre. Egy helyiségben próbálom, tehát árnyékolás nincs. Speedtest mindkét tipusú hálozaton tudja a 30/5 Mbit/s sebességet.

[ Szerkesztve ]

samsung A54 5G, Mercedes A150 2005, Dell Latitude 7300

(#350) Multibit válasza applause (#349) üzenetére


Multibit
veterán

Érdekes. Bedobnál ide néhány problémás linket?
Kipróbáltam néhány adót én is, pl. ezeket: MyOnlineRadio. De innen is választottam több USA-beli és kanadai adót. Ebből is válogattam próbaképpen. Mind akadás mentesen jött Asus RT-AC56U routerrel és Intel AC7260 WLAN kártyával (a laptopban).

szerk:
Rádióhallgatás közben szörfözgettem, ez sem akasztotta meg a zenét.
Itt is jó zenék vannak :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.