Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-18 14:44:30

LOGOUT.hu

A Toyota cégcsoport napjaink vezető gépjárműgyártója. Eladásokat tekintve első helyen áll a világ autógyártó csoportjai között. Ezt a helyet a hibridautók terén elért eredményinek köszönheti.
A Toyota cégcsoport tartozó márkák és érdekeltségek: Daihatsu, Lexus, Yamaha, Scion, Subaru, Hino, Isuzu, Toyota.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14411) Bullitz válasza FLx (#14400) üzenetére


Bullitz
aktív tag

Nekem is hybrid Auris van, kombi. 2018-as tehát FL.
Szerintem városban kifejezetten nagyon halk, 70 körül is.
Az tény, hogy autópályán 110 körül már van szélzaj bőven, de a motor akkor is szerintem elég halk. 120-140 km/h utazó tempónál viszonylag sokat pörög már a benzin motor így szerintem itt már kicsit átlag alatti a zajszint, de pl. egy jó útburkolat jelentősen segít ezen, pl. M2 és M0 között zongorázni lehet a különbséget, mintha másik kocsiban ülnénk. Szóval szerintem is ez egy elég sokrétű dolog, de az tény hogy van halkabb de hangosabb autó is a kategóriában, alapvetően meg hosszútávra amúgy sem ilyen autót szokás venni.

Összehasonlításképp a 2005-ös 2.4 Accordom 150-160 körül volt olyan mint ez 120-nál.
Pedig van köztünk jó pár év meg egy kategória

Városban cserébe hibernál.. és az előző P2-höz képest ég és föld a zajszint minden tempónál.

Kinek mi ? :)

[ Szerkesztve ]

HALA MADRID // 18' Auris HSD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.