Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Total Commander

Hozzászólások

(#1) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Már megoldottam,köszi :D

[Szerkesztve]

(#2) Vikthor válasza _Volkovy_ (#1) üzenetére


Vikthor
nagyúr

asszem itt:

show-> custom...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#3) Vikthor válasza _Volkovy_ (#1) üzenetére


Vikthor
nagyúr

bakker. :)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#4) erdoke válasza Vikthor (#2) üzenetére


erdoke
titán

WC/TC tud magyarul is...:D

A legjobb aláírás a héten

(#5) Vikthor válasza erdoke (#4) üzenetére


Vikthor
nagyúr

jaja, de én jobb szeretem a softwarekat eredeti nyelvben használni. Csak a hibalehetőség nő, ha lefordítják, ékezetes betűk... :(

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#6) _thomas_ válasza Vikthor (#5) üzenetére


_thomas_
tag

maximálisan egyetértek! nálam minden angol. különben is, hogy nézne ki ha magyarul programoznék? mondjuk:

csináld{
írd_ki(''Helló világ!'');
}amíg (igaz);

húú, de hülyén néz ki!

www.ironic-software.com

(#7) erdoke válasza _thomas_ (#6) üzenetére


erdoke
titán

Ez csak megszokás kérdése (már nem a programozásra gondolok). Mindig is angol Win és Office volt a gépemen, illetve egy rakás progi nincs is magyarítva. A WC/TC-t először magyarul telepítette az első céges gépemre a rendszergizda, azóta úgy megy minden gépemen.

A legjobb aláírás a héten

(#8) Bazsesz válasza _Volkovy_ (#1) üzenetére


Bazsesz
őstag

Mi köszönjük, hogy segíthettünk! ;] Kaktuszok? :)

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#9) domedee


domedee
senior tag

Nekem is lenne egy kérdésem, miért nem akarja a a TC a space-re megmondani egy könyvtár méretét? Pedig a beállításoknál be van pipálva, hogy mutassa!

thx előre is

dömedee

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#10) domedee válasza domedee (#9) üzenetére


domedee
senior tag

Én ezt nem értem, most meg csinálja, pedig nem csináltam semmit vele, csak két percig nem más progival dolgoztam. Ki érti ezt? :F

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#11) Blackmate


Blackmate
senior tag

A kinom a következö:

Hogyan lehet beallitani azt, hogy a TC ne az alapertelmezett Winroot directoriba tegye, es mentse el az ini fajlait. Konkretan a wincmd.ini-t es a wcx_ftp.ini-t. Ugyanis win2000 alatt egy vendeg felhasznalo nem tudja elmenteni a TC belalitasait, ugyanis az a WINNT mappaban van, ami ugye nem irhato a usernek.

(#12) sequator válasza Blackmate (#11) üzenetére


sequator
senior tag

installkor kérdezi hogy hova tegye

Sautia

sequator

(#13) Szaki@Pécs válasza Blackmate (#11) üzenetére


Szaki@Pécs
tag

telepítés közben rákérdez, és ott akkor olyan útvonalatadsz meg amilyet csak szeretnél

Az abraka-dabra ehhez képest csak hókusz-pókusz.

(#14) Blackmate válasza Szaki@Pécs (#13) üzenetére


Blackmate
senior tag

Igen igen. Ez eddig rendben, csakhogy ez egy ''feltelepitett'' verzio, ami ceges. Igy csak azt lehet masolni ide-oda. Nincs vmi config fajl, amibe ez a default utvonal mondjuk modosithato?

(#15) Szaki@Pécs válasza Blackmate (#14) üzenetére


Szaki@Pécs
tag

nem tudok róla, de ha létezik is, szvsz. akkor az is a winrootban van, és ugyancsak nem férsz hozzá :(

de nem kizárt hogy tévedek

[Szerkesztve]

Az abraka-dabra ehhez képest csak hókusz-pókusz.

(#16) moonman


moonman
titán

HKEY_CURRENT_USER\Software\Ghisler\Total Commander

''IniFileName'' = %USERPROFILE%\wincmd.ini

írd át.

(#17) Blackmate válasza moonman (#16) üzenetére


Blackmate
senior tag

Ez mar tetszik :) Egy gond: nincs ilyen bejegyzes a registrybe :Y Rakerestem minden lehetseges modon: total, IniFileName, wincmd.ini, de semmi :(

(#18) moonman válasza Blackmate (#17) üzenetére


moonman
titán

akkor arra a gépre nem telepítve lett, csak másolva.

(#19) khalox válasza Blackmate (#17) üzenetére


khalox
őstag

Command line parameters:

/i=name.ini Use a different INI file name.ini instead of wincmd.ini to save settings (see also: INI file description).
/F=ftpname.ini Use a different INI file name.ini instead of wcx_ftp.ini to save settings for built-in FTP client.

F1 - Súgó.

(#20) khalox válasza khalox (#19) üzenetére


khalox
őstag

Akár minden júzerlen lehet saját beállítása... csak a parancsfájlt kell módosítani, hogy benne legyen a kapcsoló a megfelelő elérési úttal.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Total Commander
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.