Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9551) Anonymus23 válasza arnikusz (#9548) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem lett meg, ~1,5 óra alatt lett meg az első 3 boss (nem este 9 után kellene mindig belekezdenünk), és az utolsónál is eljutottunk már a feléig, de egy pufi megszívatott bennünket, és utána már mennie kellett pár embernek.
Igazából az van, hogy amikor már be van gyakorolva az egész, akkor megy szépen.

De ha már RAID és emberhiány:
MÁS:

Felvétel van a klánunkba.
KPX - team pure

Nem egy túlzsúfolt klán, de gyakorlatilag mindenki játszik benne (vagyunk kb 15-en).
Vannak páran akik szinte csak PvP, de a nagy része meg PvE (vegyesen, de leginkább only heroic, vagy challenge, illetve Raidre 8 fő).

Raidre olyanok, akiknek azért van normális PvE szettje, mert enélkül csak kínlódás.

Ha valakit érdekel, akkor jelezze nekem pls privátban.

;) - The Power of the Light Side

(#9552) Anonymus23 válasza pottyoske197 (#9550) üzenetére


Anonymus23
veterán

Valami komolyabb bug lehet a BP-kel, dolgoznak rajta ahogy olvastam, majd valamikor javítják. :(

;) - The Power of the Light Side

(#9553) arnikusz


arnikusz
veterán

Jelzem kilépek a BDC Clanból, köszönöm szépen a lehetőséget és remélem ottlétem alatt hozzájárultam az XP gyűjtéshez. :R

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#9554) Garsza válasza arnikusz (#9501) üzenetére


Garsza
veterán

Jah az idő kiforja. Csak mire eljut oda az ember hogy meg legyen a hőn áhított szett, megfelelő értékekkel, addigra jön egy patch és dobhatja a kukába, vagy akár van aki össze sem tud rakni két patch közt egy normális szettet.

(#9555) arnikusz válasza Garsza (#9554) üzenetére


arnikusz
veterán

Ezt tegnap rakták fel farmolásra: [link]

Amit pedig folyamatosan ajánlgatok a DZ farm, tegnap kb. 90 perc alatt 5 field láda és mellette 10 kulcsos láda, plussz a landmarkok bossai amit adtak.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#9556) velizare válasza Garsza (#9554) üzenetére


velizare
nagyúr

én ez utóbbival úgy vagyok, hogy ha úgyse sikerült, akkor minek sirassam. :DDD

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#9557) GAbre


GAbre
veterán

Most már ez lesz az új bug,hogy küldetés szintválasztás után,nem lehet szintet választani?
Amúgy az első alkalommal szerinte chalange volt a napi küldi ennél.
Azóta már javult és csak hard.
De hiába léptem ki ez a szintberagadás megmaradt.

Ha már videót raktam fel felraktam csak poánként 1 régebbit is.
Nem tudom vki járt-e már így :)

Avatar

(#9558) -=Jam=- válasza velizare (#9547) üzenetére


-=Jam=-
őstag

A fél vesém elég volt nekik :DDD

(#9548) arnikusz: Nem lett még meg sajnos, de már ott a fény az alagút végén, tegnap ha kicsit jobban koncentrálunk meg lett volna. Szerintem ma össze fog jönni, aztán jöhet a speedrun ;]

Inkább még AR-t adjanak ;]

(#9551) Anonymus23: Ma sikerülni fog, meg megnéztem merre vannak a kék macik :DDD

(#9555) arnikusz: Wow ez cool, ha megvan a RAID ki jön farmolni? :DDD

(#9559) velizare


velizare
nagyúr

amikor elrontjuk a neurális háló trainelését div2ben
xD

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#9560) Anonymus23 válasza velizare (#9559) üzenetére


Anonymus23
veterán

:C

;) - The Power of the Light Side

(#9561) norti


norti
addikt

89-es tár AR-re :D Kicsit érdekesen viselkedik a játék mostanában... De volt küldetés közben 52 is.

(#9562) GAbre válasza norti (#9561) üzenetére


GAbre
veterán

Ilyen nekem is volt,hogy azt írta ki,de elvileg a saját tárjával számolt.
Ha a 48-49 elfogyott,akkor újratárazott,hiába volt elvileg még kijelezve.

Avatar

(#9563) norti válasza GAbre (#9562) üzenetére


norti
addikt

Végiglőtte mindet, most meg az LMG-ben lett hirtelen 220 :D

De gyakoriak a levegőben megálló gránátok, majd 3-4 másodperc múlva ég körülöttem minden hirtelen...

[ Szerkesztve ]

(#9564) arnikusz


arnikusz
veterán

Raidre pakolgatttam 80% elite sebzés 32K és 30K LMG sebzés csak keveslem az armourt és a healt.
A másik meg egy rope-os próba.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#9565) #75376384 válasza arnikusz (#9564) üzenetére


#75376384
törölt tag

OTR-hez szerintem maszkra keress spotter talentet.
Kesztyűre fegyversebzés, mellényre szintén (tudom nem ugyanolyan “fajta”) illetve maszkon dte, így megvan a három piros, emiatt kesztyűre mehet a compensated is.
Tokból az ongoing a legjobb, 4 sárgát tudsz vele összekaparni. Ha nem krit buildet csinálsz, akkor tokon a legrosszabbak a piros és kék variációk. Ezért is érdemes itt felhalmozni a sárgákat.
Fegyveren harmadik talent a recharged legyen. Skillnek pedig a pulse és defender drón.
Ha ragaszkodsz ehhez a két márkához, akkor térdvédő és kesztyű szvsz felcserélhető. Bár szerintem a murakami helyett alpine kesztyű jobb.
Illetve az 5.11 táska köröket bármire. A legrugalmasabb, mivel bármilyen mod és talent kiosztással eshet. Ezért nehéz is belőle jót találni. :D arra a pár százalék chd-ra sincs szükséged egy ilyen builden.

Ha raidre gondoltad az otr buildet, akkor inkább ne. Azt a sok sárgát inkább oszd szét piros kék között. Abban a káoszban még arra is figyelni, hogy mindig aktiv legyen otr és/vagy spotter, szerintem ne akard. :D

Már elég régóta az ar variánssal rohangálok 3-8-9 kiosztásban és nagyon fun build tud lenni. Ha meglenne a 20-as tár még jobb lenne.
Ez persze csak az én személyes véleményem és tapasztalatom. :)

[ Szerkesztve ]

(#9566) arnikusz válasza #75376384 (#9565) üzenetére


arnikusz
veterán

Köszönöm.
Az on the rope csak kíváncsiságból és nem raid. Az első se marad nem jött be.
Ha bemegyek egyáltalán raidre akkor az LMG build lesz Nemesissel, vagy 2 LMG-vel. Ott a még tudonék rátenni plussz 2% LMG és 2% weapon sebzést, de a pörgetéshez már fejenként 341 ceramics kell, igaz tegnap a Roosvelt Isl strongholdot csináltam commendationba a páncél vesztés nélkülit és ott szépen hullott a ceramics. Így mivel erre állítódtam be marad ez a build, maszk és térdvédő cserével lehet 60% elite sebzés rajta a 35.8K jelenlegi LMG érték mellett. Igen a pulse kijön belőle.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#9567) velizare


velizare
nagyúr


ez elég durván eszkalálódott. egy ideig nem érdemes csak a bicskás dz-be menni. legalábbis amíg a massive be nem deszkázza ezt a léket.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#9568) totig


totig
tag

Olyanba futottam az előbb bele, hogy matchmakinggel csináltam egy heroic bounty-t, szépen gyorsan meg is lett, leave group, és utána a térképen ugyanúgy van ott a bounty, mintha nem lett volna megcsinálva. Utána még szólóban megcsináltam egy másikat, amit egy friendly NPC dobott, az is ott maradt utána.
Találkoztatok ilyennel?

[ Szerkesztve ]

(#9569) Habugi válasza totig (#9568) üzenetére


Habugi
addikt

Egy-egy térkép jelzés akár 8-10 vagy több bountyt is takarhat.

Nézd meg, kiválasztas egyet és balon listázni fogja neked, hány darab indítható onnan.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#9570) Levazza


Levazza
újonc

Üdv.

Indítottam egy új klánt, ahol csak magyarok vannak. Úgy láttam ez hiányzik az országból, egy szervezett klán, ahol az egyedül/pár baráttal játszó magyarok is sikeresen tudjanak raidezni. Raid központú, azaz csak mikrofonnal rendelkező, aktív játékosokat várok. Discord szerver is elérhető a klán részére.

Klán neve: RaidHungary

(Ha megtelik a klán, lesz a későbbiekben RaidHungary2 klán stb.)

Jó játékot mindenkinek!

(#9571) dvd24 válasza totig (#9568) üzenetére


dvd24
senior tag

Simán lehet bugos is. Nekem pl az eheti heroic bountyban a 3 boss közül 1 nem spawnolt, ha a másik kettőt megöltem akkor azt írta ki h kész a bounty mégis tudtam menni rá megint. Tegnap este kb 6. próbálkozásra jött össze, h sikeresen spawnolt mindhárom és utána húzta csak át a térképen is.

(#9572) totig válasza Habugi (#9569) üzenetére


totig
tag

Köszi, ez megvan. Ha több is van, akkor amit már teljesítettem annál normál esetben jelzi a bal oldali listában is, és jobb oldalon pedig írja, hogy ha újra nekimegyek, akkor kevesebbet kapok érte, mert korábban már megcsináltam.
Most viszont az utolsó két teljesített bounty teljesen olyan módon jelent meg, mint amikor kiválasztottam először őket (a heroic is, meg az NPC által dobott normal is).

(#9573) Hublot válasza velizare (#9567) üzenetére


Hublot
senior tag

Atyaúristen ez mi ez? :D

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#9574) alibiman válasza eje (#9517) üzenetére


alibiman
aktív tag

Eje, dvd24 köszönöm a választ!

(#9575) totig válasza dvd24 (#9571) üzenetére


totig
tag

Akkor itt lehet, hogy ez volt nálam is, mert a heti heroicnál tűnt fel. Nem néztem ki jött, mert ahogy felértünk a végső jelzett helyre tele volt a placc, de a gránátvetővel 5mp alatt minden embert sikerült bedarálni, majd jött a szöveg, hogy megvan. De hogy mindhárom volt-e abban pl. nem vagyok 100%-ig biztos.
Az NPC által dobott bounty viszont fura, mert ott egyetlen boss volt (más is alig), és el is hullott.

Köszi mindenkinek, este ránézek majd. :R

(#9576) cikasz válasza Levazza (#9570) üzenetére


cikasz
őstag

optimista vagy nem kicsit :U raid1 - raid2 klán.. :D
Most hullott szét a PH klán is...

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#9577) Bird válasza cikasz (#9576) üzenetére


Bird
addikt

Első hozzászólásnak viszont ütős! ;] :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#9578) dvd24 válasza TTomax (#9519) üzenetére


dvd24
senior tag

Adott egy jó ötletet ez a videó.

Measured + chatterbox. Gyorsan le kell darálni egy pirosat, h meglegyen a kill, tárazni, és a chatterbox +20% RPM-je ellensúlyozza a measured negatívumait.

Tegnap ki is próbáltam, nagyon lehet darálni vele, amikor fent van a blabbermouth, a tár első fele 21K dmg (nálam) 1100+ RPM-el, a második fele meg a P416 normál RPM-e csak +30% DMG-el. :R

(#9579) #75376384 válasza cikasz (#9576) üzenetére


#75376384
törölt tag

Lássuk be, pár együtt játszó tagon túl, sose volt egy nagy egységes csapat. Amikor a fél klán online van és lasszóval se lehet találni olyat, aki csatlakozna mondjuk bounty-ra ott valami gond van. :)

(#9580) velizare válasza Hublot (#9573) üzenetére


velizare
nagyúr

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#9581) BenSopra válasza #75376384 (#9579) üzenetére


BenSopra
tag

Én viszonylag rövid ideje vagyok tag és ugyanezt látom, egy kezemen meg tudom számolni, eddig kikkel játszottam a klánból, veled például többször is. De van akit csak a listából ismerek, a játékban még nem nagyon találkoztunk..

(#9582) velizare


velizare
nagyúr

tl;dr
nem érdemes farmolni a raidet...

Eagle Bearer has a tiny chance to drop on each boss (1st kill weekly only).
Also, Razorback has a little chance to drop the 5th key required to open the final container (again, only on 1st kill weekly).

ha dc-zel, vagy crashelsz raid közben, nem nyithatod ki a bónusz ládát a végén. feltehetőleg azért, hogy utána ne tudj behívni embereket, akik a raid teljesítése nélkül is hozzáférnek az utolsó ládához.

The door is not supposed to open. There are 4 hidden keys obtainable on a weekly timer. With a chance to get one more on Razorback. And ofc collected keys remain in your wallet, they don't disappear with the weekly reset.
[...]
Keys work like any currency. Those previously collected remain in your wallet. Any new one collected will stack.

egyébként ugyanaz a tervezője, mint aki a stolen signalt is csinálta, Sebastien Lafoutry.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#9583) arnikusz válasza velizare (#9582) üzenetére


arnikusz
veterán

Hát igen a tervező, érdekes amikor a múltkor a State videohoz hsz-tem és feltettem a kérdést, hogy a fejlesztők, játszanak-e ill. ismerik-e a játékukat nem kaptam rá választ.
Most lassan a második héttel eljutunk oda, mint anno a Nemesissel volt, hogy az Exo AR-el hentelik a népet a DZ-kben, akiknek meg nincs összeszokott csapat hiányában esélyuk gyakorlatilag zéró.
De hamarosan jön ez első story kieg és új exo fegyver, meg a GS emelés és akkor lehet a Raid is könnyebben megy.

Apropó a másik Raid szett van már valakinek, nem az Ace, hanem a Negotiatgor's Dilemma.

Köszönöm

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#9584) sowi válasza arnikusz (#9583) üzenetére


sowi
őstag

majd eljutunk odaig mint az egyben, hogy az osszes heroic boss dob majd exot a vegen....
amugy szerintem sem jatszanak vele :D

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9585) velizare válasza arnikusz (#9583) üzenetére


velizare
nagyúr

elnézve a tweetjét, ő konkrétan konzolon játszik vele.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#9586) Bird válasza sowi (#9584) üzenetére


Bird
addikt

Cirka 300 óra alatt egyetlen egy exo fegyver (riffle) esett, szóval úgy gondolom van még hova fejlődni. ;) Még jó, hogy van mit kraftolni. :DDD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#9587) -=Jam=- válasza velizare (#9582) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Akkor nagy mákom volt, hogy kiesett az AR. Mondjuk az jó, hogy a kulcsok megmaradnak következő hétre is. Bár ezen infók tudatában érdekesek a pénzért farmolós ajánlatok, hogy 1 héten belül garantálják az eagle bearer-t :DDD

(#9588) Anonymus23 válasza velizare (#9582) üzenetére


Anonymus23
veterán

Megnéztem a widdz videóját (a 16 perces WR-t), és amikor szettet vált, akkor látszik pár másodpercre a szettje és értékek.
Konkrétan ugyanolyan szettben van mint én (Berserk+Clutch), csak neki az armor kb 15%-al, a HP meg 25%-al kevesebb neki, csak annyi a különbség, hogy kb neki szerintem a maxos AWD és AR sebzés van az itemeken, mivel ~25k-s sebzést láttam a fegyveren, bár az lehet az Eagle Bearer volt konkrétan, ami ugye elvileg 2000-el tud többet mint a P416.
Summa summarum, pure DPS kell, főleg az utolsó bosshoz.
Ha megnézitek a második kört, gyakorlatilag kékben lelőtték nullára a bosst, lehet mondjuk úgy csinálták, hogy a magas DPS volt a kék oldalon a többiek meg a sárgában, de akkor is.

De mondjuk ezt se értem, tegnap előtt közel sem agróztak ennyire a mobok mint tegnap, ekkora különbség lenne lagban??? :U

Konkrétan 25% elitektől való védelem is van a szettemen, mégis olyanokat lőnek, hogy csak lesek :(

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#9589) Bird válasza -=Jam=- (#9587) üzenetére


Bird
addikt

Ládából vagy bossból esett az AR?

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#9590) arnikusz


arnikusz
veterán

Serverleállás, ezeket heggesztik:- forrás reddit

Fixed an issue preventing some players from entering Nelson Theater Classified Assignment
Fixed an issue where some players could not progress to World Tier 5.
Fixed an issue that could cause players to glitch into an empty world when matchmaking for a Classified Assignment.
Made improvements to the delivery of the arm patch for first week completion of Operation Dark Hours. Players who beat the raid in the first week should be granted their arm patch retroactively.

Ez meg amit még:

We're still working on Title Update 3.1 which will include several fixes to NPC behavior as well as other fixes for the game, but we don't have an estimated time for this yet. We will keep you updated on this front too.

As we've seen this on brought up as well: We're looking into armor being extraordinarily high in certain situations and this is something we want to fix asap.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#9591) -=Jam=- válasza Bird (#9589) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Lucy&Buddy dobta.

(#9592) Bird válasza -=Jam=- (#9591) üzenetére


Bird
addikt

Köszi. Akkor a két robokuty neked szerencsét hozott. :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#9593) Anonymus23 válasza velizare (#9567) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ennyi armorja Max "Boomer" Bailey-nek van szerintem, ebben kéne Raidre menni :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#9594) velizare válasza -=Jam=- (#9587) üzenetére


velizare
nagyúr

jaja.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#9595) regener


regener
veterán

Van bármi értelme raktárazni a nevesített fegyvereket/felszerelést amiket Cassie árul?
Pl. az a CTAR most nem rossz (Measured, Extra, Wascally), csak 482 GS-el nem az igazi a sebzése.

Az SMG-k közül most melyik számít jónak? Ttudtommal eddig a Vector volt a legjobb, aztán jött a TU 3.0.

[ Szerkesztve ]

(#9596) velizare válasza regener (#9595) üzenetére


velizare
nagyúr

igen. a múlt hetin volt egy olyan talent, ami pont jó volt a weeklyhez.
ja és egy egyedi skinjük van.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#9597) velizare


velizare
nagyúr

btw, 20 perc múlva leállás, a patch notest itt lehet olvasni.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#9598) Anonymus23 válasza velizare (#9597) üzenetére


Anonymus23
veterán

We're still working on Title Update 3.1 which will include several fixes to NPC behavior as well as other fixes for the game, but we don't have an estimated time for this yet. We will keep you updated on this front too.

Belsős fordításból:
Agents és cicafiúk, halvány lila fingunk sincs, hogy mi a baj, mert aki tudta, azt már kirúgtuk költségcsökkentés címen, és most a főnök egyik fiú "barátja" a csopvez, akinek jellemzően fontosabb az, hogy a szivárvány színű hatalmas zászló benne legyen (később rakok fel screent) a játékban, és tök hülye az egészhez, mert salátatermesztőként végzett.
Szóval fogalmunk sincs mit, mikor és hogyan kellene javítani, de azért bízzatok bennünk, kézben tartjuk a dolgokat.
:R

;) - The Power of the Light Side

(#9599) BenSopra válasza Anonymus23 (#9598) üzenetére


BenSopra
tag

Magyarul amit igazán fontos lenne javítani, ahhoz továbbra sem nyúlnak..

(#9600) alibiman válasza Anonymus23 (#9598) üzenetére


alibiman
aktív tag

:DD meg :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.