Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#611) Lara77


Lara77
csendes tag

a 350 Usd veszteség túl sok egy pozin a tőkédhez képest, 2000 USD 17,5 %-a, tehát még 6-szor sem ronhatod el , mert feleszi a számládat. Kezdőként pedig nehéz eltalálni a jó belépési pontot, tehát nagyobb valószínűséggel vesztesz ,mint inkább nyersz.
Éles számlán meg jobban félted a pénzed, mint ,hogy hagyjad a pozidat ellened menni, ezért mondtam,hogy jobb az éles számla,persze ha már tisztában vagy az alapismeretekkel.- az a stratégia amit demoban begyakorolsz és ennyire nagy a stop losst, az addig jó míg oldalaz a piac.
Egyetértek az előttem szólókkal egy pozin a tőkéd 3-5 % -ot kockáztass. max 10 %, de az sem kezdőknél.Forexen tényleg a stop és a tőkeáttétet meghatározása nagyon fontos.
én is demoban hagytam a pozimat 20 % is elmenni, aztán nagy tőkeátéttet határoztam meg 5-8 lot / 50.000 EUR / , és rámentetem a londoni nyitás 9 óra körüli pozikra, meg az Amerikai makro adatok 14.30 , nagyon nagy elmozdulások vannak pillanatok alatt, a híreket látod a grafikonon rögtön- nem hírekre kereskedtem, csak ekkor tényleg nagy elmozdulások vannak- , és jól lehet vele keresni, hát demoban az előbb említettek alapján jobban ment. Le kellett vennem stop szintből, és a tőkeáttétből is. - mindenki a saját bőrén tanul az biztos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.