- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- hdanesz: Hyundai Ioniq 28kWh - Első benyomások - második felvonás
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- koxx: Bloons TD5 - Tower Defense játék
- sziku69: Szólánc.
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- sto1911: Pinball FX3 PH! verseny
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kiskutya
veterán
válasz
Makszimusz #3033 üzenetére
Ennyi! Sajnos tisztelet a kivételnek de a legtöbb telekomos vagy upc műszakis ember semmit nem ér.... Ha te nem nézel utána a dolgoknak akkor azt hiszed hogy ennyit tud mert bizol a "szakemberben". 3 éve szívok a netemmel többen voltak kint meg több műszakissal is beszéltem telefonon 10-11mb/s volt a netem hogy nem lehet e kicsit húzni rajta, mindenki azt mondta ennyit bír a hálózat. Majd egyszer egy szomszédos településen előttem tankolt egy telekomos kocsi gondoltam rákérdezek. Elmondom mi a gondom azt mondja pill előkap egy telefont állítgat valamit majd mondj menjek haza felhúzta nekem a sávszélességet 16m-re. Adott egy számot ha nem lenne jó hívjam és visszaállítja. Láss csodát bírja a hálózatom. Nyilván ez is fos de legalább a netflix így jön normálisan.
-
tomp
félisten
válasz
Makszimusz #3029 üzenetére
Ha ugyan az a város akkor igen. Ha más akkor esetleg egy újrakeresés a megfelelő hálózati azonosítóval.
-
Piftuka
veterán
válasz
Makszimusz #3025 üzenetére
A Vodafone vonatkozó internetes oldala alapján, sajnos igen!
Nekem itt a még elméleti síkon megtartott TCL tévé ki is esett a választási lehetőségek közül.
Majd ha korrekt módon megvetették a lábukat Európában, és Európának ebben a régiójában is, akkor talán ismét opció lesz. (Ami azt jelenti, hogy lesz megbízható, leinformálható, elérhető importőr, kifogástalan szervizháttér, megfelelő és átlátható garanciális feltételek, és a legjobb készülékeiket is elhozzák.)
Őszintén szólva, a sztorik, amiket itt korábban Telekom és a hivatalos hazai szerviz kommunikációjáról írtatok többen, azok hajmeresztőek. -
tomp
félisten
válasz
Makszimusz #3025 üzenetére
Hülyeség!
Kompatibilis!
Eleve a csatornakeresés így néz ki:
Kábel->Digitális->Keresés módja: Teljes, Egyéb, UPC
Azaz gyárilag tartalmazza a fw a UPC profilt!Mivel hozzám mostanában sűrűn járkálnak a technikusok az egyik látta, hogy kártya is van. Megkérdezte, hogy Android TV? Igen. Nem volt gond a kártyával? Nem. UPC profillal kerestem meg a csatornákat.
Benne van a UPC? Igen. Akkor rendben.Gondolom van olyan Android TV-vel rendelkező márka ahol gond van a kártyával. TCL-en tökéletes. Ha ellenkeznek vele, mutassa meg a TV csatornakeresési beállítását, hogy ott van a UPC!
-
ChillDown
csendes tag
válasz
Makszimusz #1794 üzenetére
Köszönöm a részletes leírást,így már sikerült nekem is. A probléma az volt, hogy az adathordozók menübe nem kerestem.
-
interstate76
addikt
válasz
Makszimusz #1808 üzenetére
Én örülök.
Csak ha egy gyártó magyar menüjében adathordozók elnevezés és pendrive piktogram alatt érhető el a hálózati szerver, az nem user error, hanem logikai bukfenc.
-
interstate76
addikt
válasz
Makszimusz #1804 üzenetére
Olvastam a neten, hogy melyik menüpontban találom meg a szerveremet, de szerintem ettől még nem logikus egy pendrive ikon alá rejteni. Sehol nem láttam még ilyet, és gyanítom, hogy nem is fogok.
Ill. a Sony TV-met nem kell hozzáadni a Plex szerveren semmilyen kivétel listához, első bekapcsolás után látta a megosztott tartalmakat. Nem fikázom a TCL-t, mint márkát, sőt, ez az 50DP600-as elképesztő módon agyonveri a saját árkategóriáját (és a drágább készülékek közül is jópárat), de ettől még logikátlan módon helyezték el a menüben a hálózati médialejátszást. Szerintem.
-
interstate76
addikt
válasz
Makszimusz #1796 üzenetére
A Plex szervert sajnos úgy sem látja, hogy a TV IP-címét hozzáadtam a "Hitelesítés nélkül engedélyezett IP címek és hálózatok listájá"-hoz.Mondjuk a szerver nem wifin van, a TV pedig igen, de ugyanabban a tartományban.
Tárgytalan, működik, ezer hála!
-
interstate76
addikt
válasz
Makszimusz #1796 üzenetére
Az applikációval megy, köszi!
Plex szerverem van, mindjárt megadom a szervernek a TV IP-címét - remélem, az is okés lesz!
Nem azért, hogy magamat mentegessem, de hogy lehet így elrejteni a hálózati funkciókat?
Na mindegy, a lényeg, hogy működik!
Más téma: van egy droidos mini pécém a TV-re kötve. Sony TV-n gond nélkül működött a hdmi cec, itt nem, pedig a TV-n is aktiváltam (és persze a mini PC-n sem kapcsoltam ki). Kell valamit trükközni, vagy ha nem megy, akkor ez van?
(#1797) bajnokpityu Linkelj be valamit, amivel szeretnéd, hogy leteszteljem! HDR nálam ok, PC nincs rákötve, csak egy droidos mini PC.
-
interstate76
addikt
válasz
Makszimusz #1794 üzenetére
Köszi, de ez nálam nem működik. Itt írja azt, hogy "A TV-hez nincs USB-meghajtó csatlakoztatva!".
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Egyre csak fejlődik az AI, emberek tízezreit rúgja majd ki a BT
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Sütés, főzés és konyhai praktikák
- Végleg lenyomta a tévét a streaming az USA-ban
- NBA és kosárlabda topic
- Viccrovat
- Pokoli repetát hoz az új GeForce driver
- SSD kibeszélő
- Vezetékes FEJhallgatók
- Steam topic
- További aktív témák...
- ÚJ- Lenovo ThinkVision T24i-10 - 24" monitor - Számla, garancia
- AKCIÓ! AMD Ryzen 5 2600 6 mag 12 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte A620M R5 7600 32GB DDR5 512GB SSD RTX 4070 12GB ZALMAN S2 TG EVGA 650W
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B450 R7 5700X 32GB DDR4 512GB SSD RX 6700XT 12GB Rampage SHIVA be quiet! 650W
- HATALMAS AKCIÓK! GARANCIA, SZÁMLA - Windows 10 11, Office 2016 2019 2021,2024, vírusírtók, VPN
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest