Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  TCL LCD és LED TV-k

Hozzászólások

(#407) redati válasza LilProphet90 (#406) üzenetére


redati
tag

Szerintem a frissítés menetét ronthatjátok el.
Elég sokat romoltam már telefonokat, és az a tapasztalatom, hogy az androidnak kell a reset, és nem elég a gyári visszaállítás.
Nekem is furcsa hogy nálam jól működik minden. Egyedül a 4k videóknàl jön elő lassabban a beállítások menü, de az sem vészes kb 1/2 - 1 másodperc. Más hiba nincs.
A 7-es droidnál ez kb 2-4 másodperc is volt. Néha rosszul kezelte a HDMI hang kiküldését, de a v509-essel ez is megoldódott.
Akkor a lépések a frissítéshez:

1 . Pendrive fat32-re formázva, majd felmásolni a v509 szoftvert, utána ellenőrizni a méretét, hogy rendben van-e ( nincs-e hibás letöltés, vagy hibás másolás.)

2 elíndítjuk a tv-t, service menü, először reset all, utána egyből reset shop. Utána nem kezdjük el a beállítást, hanem tv kikapcs.

3. Pendrive az usb2-be (ez a service port), majd bekapcsológombot nyomva tartani, amíg a led elkezd gyorsan villogni. Ezzel el is indult a frissítés (A hátsó gombosoknál konektorból a220-as kábelt is ki kell húzni. Itt korábban már volt róla szó) Itt elmegyünk a hűtőhöz egy sörért, és mire végez el is fogyasszuk ( ez a legfontosabb lépés :DD ).

4 elindul a tv, túlmegyünk a beállításokon, kihagyva az emailt, és a csatorna keresést, hogy újra elő tudjuk hívni a service menüt.
Újra reset all, majd reset shop.

5. Újra elvégezzük a beállításokat, immár a teljes lépéseket végig zongorázva. Ha kész a beállítás, akkor még egyszer újraindítjuk.
Végeztünk is.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  TCL LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.