Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  SZTE Infósok topicja

Hozzászólások

(#4151) Gergello válasza DarkByte (#4149) üzenetére


Gergello
addikt

Én nagyobb tömegre számítottam, el is megyek minden nap a héten.

(#4152) DarkByte válasza Gergello (#4151) üzenetére


DarkByte
addikt

Ezen én is gondolkodom. Csak vennem kellene egy úszósapit, mert azt most bérelnem kellett. Meg is szenvedtem vele mire felraktam, mert nem nagyon kellett eddig. :D

(#4153) Szőri válasza Pele bácsi (#4140) üzenetére


Szőri
csendes tag

Nekünk (mondjuk proginfós vagyok) első félévben a kalkulus, progalap, szar, dimatból is a TIK-ben volt az előadás. Emellett neked még van Menedzsment, Szervezeti viselkedések, Makröokonómia és EU. Ebből az EU, szervezeti viselkedések és menedzsment ha jól emlékszem ott volt (ha van gazdinfós fixme!) a többiről fogalmam sincs. Még nincs meghirdetve hol lesz tartva, mert az infósok feltették a cuccokat, de se a matekosok se a gtk nem.

Igen, én is úgy tudom fel lehet venni a bérlet árát (talán nem a teljeset, hanem 10% körülivel kevesebbet - mert volt ismerősöm aki elkérte, kapott 8000-t, mondjuk az 3 éve volt még...).

Infós gyakok általában Irinyiben vannak (Aradi tér), matekosok Irinyi vagy Bolyai (Aradi tér).
Remélem segítettem valamit ;)

(#4154) DoL válasza Szőri (#4153) üzenetére


DoL
csendes tag

A Makro tuti nem első féléves.

(#4155) unbekannt válasza Pele bácsi (#4140) üzenetére


unbekannt
csendes tag

Az EU alapismeretek a TTK előadóban (BTK épületében) volt; menedzsment, szervezeti viselkedések, progalap gyak, dimat gyak az Irinyiben, kalkulus a Bolyaiban, az előadások pedig a TIK-ben. Bár eredetileg a menedzsment a GTK-n lett volna (Feketesas u), csak mivel sokan voltunk áttették az Irinyibe.

Most leszek másodikos gazdinfós, ha esetleg valaki tudna gyaktanárokat (köszi, alga1, adatbázisok) ajánlani, az kérem írjon priviben. köszi :)

(#4156) snow.man válasza unbekannt (#4155) üzenetére


snow.man
csendes tag

Nem írom privátba, ha nem gond, hátha mást is érint.
Adatb: BalázsPé vagy Bánhelyi
Alga1: SzilIvan vagy Horváth Gyuszi bácsi
KöSzi: Bánhelyi, CsendEstiBor, esetleg BartiPapa

(#4157) DoL válasza unbekannt (#4155) üzenetére


DoL
csendes tag

Nekem 2. félévben az Eu a TIK alagsorban volt. ;)

(#4158) Szőri válasza DoL (#4157) üzenetére


Szőri
csendes tag

Elnéztem a tantervükben, 3. féléves.

(#4159) fravik


fravik
tag

ETR hírek:

Már az új hallgatóink is használhatják az ETR-t
A július 23-i felvételi döntés (vonalhúzás) során felvételt nyert hallgatóink már használhatják az ETR tanulmányi rendszert. Első lépés a [regisztráció], utána lehet bejelentkezni az [oldalon]!

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#4160) Pele bácsi válasza unbekannt (#4155) üzenetére


Pele bácsi
csendes tag

Köszi szépen az infókat srácok sokat segítettetek!!
unbekannt: engem most vettek fel gazdinfóra és rengeteg kérdésem lenne a tanárokkal kapcsolatban főleg proframozás alapjai tárgy téren ugyanis megadtak asszem 31 időpontot és vagy 15-17 tanárt...mivel még foggalmam nincs a csoporttársakról sem nem h a tanárok így a segítségedet kérném (ha bárki más is tudna ajánlani tanárt kérem ne habozzon!!)

Ha szabadna vázolnám a tanárok listályát: Ambrus P.; Gergely T.; Hodován R.; Kasza M.; Vasas Sz.; Csernei K.; Cindel Cs.; Sánta Zs.; Molnár Cs.; Apró L.; Fritsi D.; Bartók T.; Bodnár P.; Lúgos G.; Csizofszki A.
Kérlek benneteket segítsete kiválasztanom a legnormálisabbat de ha vkihez tudtok vmi építő megjegyzést azt is szivesen fogadom!!!!!
Progalap ea.-t Dévényi K. tartja majd ez már biztos! Róla is jöhetne pár infó főleg azért mert nem tudok egyáltalán progra5 ómozni..!

Menedzsmentre van még 2 tanár megjelölve: Imreh Sz. és Majó Z. ha még közüllük is segítenétek választani igazán hálás lennék!

Egyenlőr hirtelen így ennyi...de sztem elég is lesz egyenlőre m így hirtelen sok infó zúdult rám 1,5 óra alatt...ezt még szokni kell:D
Előre is köszönök mindent és az eddig segítségeteket is!!!Ha nagy leszek meghálálom:D

U.i.: unbekannt ha nem vennéd tolakodásnak elkérném az msn címedet ugyanis rengeteg kérdésem lenne még a szakkal kapcsolatosan és mivel te pont most végeztél az 1. évvel sok hasznos infóval tudnál nekem szolgálni! Kérlek Privben írd meg nekem! Előre is köszi!

(#4161) Gergello válasza Pele bácsi (#4160) üzenetére


Gergello
addikt

Nagy eséllyel Apró Lászlót ajánlják majd a többiek, nekem még nem volt hozzá szerencsém. Gergely Tamás a főgyakvezér, nála is biztos jó, de egyik sem lehet rossz.
Dévényiről nincs mit mondani, korrekt. Le kell vizsgázni, aztán ennyi. "Oké?" :DDD
Info: http://ttkinfo.extra.hu/

PTI-sek: hány kreditetek van összesen, így első év végén? Nekem 48. Szar nem jött össze...
Mennyi a minimum érték amit teljesíteni kell államin, milyen időtartamon?

[ Szerkesztve ]

(#4162) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Levelező szakról lenen jópár kérdésem, ha valaki tudna válaszolgatni rá hálás lennék! :R
Egyáltalán az órák hogy vannak. Hétvégenként tömbösítve? Gondolom majd ETR-ből kiderül.
Feltételezem ekkor főként csak gyakok lesznek megtartva.
Levelezősök gyakjait is felsőbbéves diákok tartják?

- http://pazsitz.hu -

(#4163) Koree válasza Pele bácsi (#4160) üzenetére


Koree
csendes tag

Menedzsmenten nem két tanár közül lehet választani, hanem ketten tartják az előadást "felváltva".

off: Hát igen, a hirtelen sok infó zúdulást másfél óra alatt praktizálhatod majd az egyetemen :D

A disznónak is két oldala van, mégsem egyenlet...

(#4164) snow.man válasza Pele bácsi (#4160) üzenetére


snow.man
csendes tag

Pele bácsi: ProgAlapból tényleg nagyon sok jó gyakvez van. Akiről biztosan tudom, h tényleg jó: Ambrus, Gergely, Csernai, Cindel, Apró, Fritsi, Bartók, Bodnár, Csizofszki. Közülük szerintem majdnem mindegy, hova mész, mindegyikőjüknél normálisan megtanulod az anyagot és jó fejek is. Menedzsmentből Majó eszméletlen jó arc...

Gergello: Minden évfolyamra más, hogy hány kreditet kell teljesíteni, hogy ne soroljanak át költségesre. Utána kell nézni, tvsz-ben valszeg benne van. Vagy ttik honlapján is biztos fenn van valahol. De 2 félév / 48 kredit teljesítménnyel szerintem nem kell aggódnod, ennyire nem szigorú a rendszer...

PazsitZ: Levelezővel kapcsolatban korábban már írtam egy-két szót: #3572

(#4165) kislaza válasza Pele bácsi (#4160) üzenetére


kislaza
újonc

en Fritsi Danit (http://www.stud.u-szeged.hu/Fritsi.Daniel) is ajanlanam progalapbol..
Gergely Tamast (http://www.inf.u-szeged.hu/~gertom/) meg plane..

(#4166) unbekannt válasza Pele bácsi (#4160) üzenetére


unbekannt
csendes tag

Én Cindel Csabánál voltam, nagyon korrekt, jól magyaráz, csak ajánlani tudom.

(#4167) unbekannt válasza Gergello (#4161) üzenetére


unbekannt
csendes tag

Én úgy tudom, hogy 30 kredit kell minimum per év. Ez onnan jön, hogy 180 kredit kell ugye 6 félév alatt, ami optimálisan 30kr/févet jelent, és ennek kell minimum a felét teljesíteni. De javítsatok ki, ha rosszul tudom.

(#4168) DoL válasza Pele bácsi (#4160) üzenetére


DoL
csendes tag

Gergely Tamás, Cindel Csaba jók, én náluk voltam.
Lúgos Gáborral és Csernai Kornéllal is biztos jól jársz, őket ismerem személyesen, korrektek és nagyon vágják az anyagot :)

(#4169) Gergello


Gergello
addikt

Megtaláltam, köszönöm.

6.7. A hallgató nem folytathatja államilag támogatott képzésben a tanulmányait, és költségtérítéses
státuszba kell sorolni, ha az utolsó két bejelentkezett félévben nem teljesítette az ajánlott tantervében
előírt éves kreditmennyiség legalább 50%-át. Az átsorolás alól mentesülnek az összesített
korrigált kreditindex alapján képezet rangsorban az átsorolandók közötti legjobb hallgatók
akkor, ha az FTV 55. §-a (1) bekezdésében foglalt szabály alapján az átsorolandó hallgatói
létszám felettinek minősülnek.
Az összesített korrigált kreditindex alapján képezett rangsort itt, és minden erre a mutatóra
épülő egyetemi szintű sorrend készítésekor karonként – felsőfokú szakképzés esetén szakokra,
minden más területen képzési ágakra a Hallgatói Önkormányzat által megállapított elvek alapján,
a Hallgatói Szolgáltató Iroda által számított sorrend szerint – kell meghatározni, majd
egyetemi szintre összesíteni.
Hatályos a 2007/2008. tanévben beiratkozó első évfolyamos hallgatókra, felmenő rendszerben.

(#4170) corinne válasza Pele bácsi (#4160) üzenetére


corinne
újonc

Apró Laci, Cindel Csaba mellett itt is pluszpont :) Úgy tűnik nehéz lesz rossz gyakvezérhez kerülnöd :DDD

Ja, Dévényi bá't meg nem lehet csak így körülírni, ahhoz túl nagy személyiség :))

[ Szerkesztve ]

:)

(#4171) Szőri


Szőri
csendes tag

Progalap gyakvezek közül én ajánlanám Gergely Tamást (hozzá volt szerencsém) és akiről hallottam még hogy nagyon jó: Czindel Cs. illetve Apró L.
Akit nem ajánlanék az Bartók Tamás, mivel voltam nála gyakon (op. rendszerekből), és a zh kijavítása 5 hétbe telt (közben volt 1 hét szünet) és az egy picit sok szerintem. Ezzel szemben viszont nagyon jól magyaráz és korrekt. A többiekről nem sokat tudok.

Dimatból még nincs meghirdetve gyak, de ha tudsz kerülj Kátai-Urbán Kamillához. Ő nagyon tudom ajánlani.
Kalkulusból már nehezebb válogatni. Ott attól függően kell választani gyakvezed mennyire szereted az analízist (illetve volt-e már hozzá szerencséd).

(#4172) Pele bácsi


Pele bácsi
csendes tag

Köszönöm szépen a sok segítséget igyekszem úgy felvenni a gyakvezetőket ah tanácsoltátok! Még nincs meghirdetve minden órám párnak pedig még az időpontja hiányzik...mivel 28.án 20:00kor én GTben leszek ezért barátnőm veszi majd fel az óráimat (szerencsére már egy éve szegedre jár szóval nem először csinálja majd)
Nem tudjátok ti sem pontosan h mikor pótolják a hiányzó időpontokat vagy pedig a még meg nem hirdetett órákat??

Továbbá szeretnék felvenni angol nyelvi órát is...a mélyebb tudás érdekében az újrakezdőt céloztam meg m van amiből felületes a tudásom és nem árt elmélyíteni a dolgokat..Kérdésem a következő lenne: találtam olyat ami "a" illetve "b" jelzésű gondolom itt a szóbeli és írásbeli rész van elkülönítve! Ha tévednék javítsatok ki pls!!! Tudnátok angolból vkit ajánlani akinél keressek kurzust és próbáljam meg nála felvenni vagy nekem elég lenne az is akit kizárnátok h nála biztos h ne! Hódiné Jónás E.-nél néztem órát ha róla tudnátok vmi és megosztanátok igazán hálás lennék ugyanis még nincs meg a nyelvvizsgám és legkésőbb jövő nyáron le szeretném rakni (a tudásom több mint egy újrakezdőnek de az ismétlés sohasem árt)

Eddig és ezután következő válaszotokat, segítségeteket pedig teljes szívemből köszönöm!!!
Üdv: Pele bácsi

(#4173) fravik válasza Pele bácsi (#4172) üzenetére


fravik
tag

hali!

én is újrakezdőn voltam az előző félévben, heti 4 órát!
Az a és b jelzés azt jelenti, hogy te egy heti 2x2 órás foglalkozást választottál! Mind a két elemet fel kell venni, különben nem érvényes a kurzusfelvételed!
El kell döntened, hogy be tudsz-e járni 2 napon 2 óra hosszára...

Ne viccelj, itt nincs olyan tanár, akihez nem szabad felvenni... itt mindegyik arra megy, hogy jól érezd magad és tanulj egy kis nyelvet! :) ;)

Én eddig Hódiné-nél voltam, Szabó Kláránál és Sebők Ágnesnél! Mind3 nagyon kedves és jól is tanítanak sztem...

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#4174) snow.man


snow.man
csendes tag

Ha már itt tartunk, németből nem volt már valaki kezdő kurzuson? Nagy segítség lenne, ha ajánlana valaki tanárt, hogy kihez kellene vagy nem kellene menni (Bár a választási lehetőség nem nagy: Bodrogi Márta vagy Lencsés Éva).
Esetleg az is érdekelne, hogy egy kezdő nyelvkurzuson itt az egyetemen milyen szintre lehet eljutni a nulláról pl. egy év alatt heti 2x2 órában?
Az nagyon irreális, hogy nulla indulótudással, 4 félév alatt heti 2x2 órában, plusz aktív saját hozzátanulással letegyen valaki egy középfokú nyelvvizsgát? Persze ez nyilván függ a nyelvtől, nyelvérzéktől, szorgalomtól, stb, stb, de szerintem nem lehet lehetetlen. Főleg, ha valaki olyan nyelvet tanul, ami viszonylag hasonló egy másikhoz és azt már jól tudja...
Sajnos (vagy szerencsére) még nincs tapasztalatom az itteni nyelvoktatásról...

(#4175) DoL válasza snow.man (#4174) üzenetére


DoL
csendes tag

Lencsés Éva lánya az osztálytársam volt :) Szerintem jól tanít, kedvesnek tűnt.
Sebők Ágneshez csak különórára jártam, de remekül felkészített, és szerintem egyetemen is rendesen leadja az anyagot.

[ Szerkesztve ]

(#4176) fravik válasza snow.man (#4174) üzenetére


fravik
tag

itt a nyelvórákon leadott kezdő/újrakezdő anyagból senki nem fog fél év alatt levizsgázni, de még az 1 évben sem vagyok biztos... én jártam 1 félévet 2x2-es kezdőben, 1 félévet 1x2-es újrakezdőben, majd 1 félévet 2x2-es újrakezdőben és nem vagyok nyelvvizsgaképes!
Kezdőre csak az menjen, aki nem ismeri a számokat, ábécét és a nagyon alap dolgokat...
azért is hagytam abba, mert aki használja az internetet, esetleg még olvasni is próbál cikkeket neten, ill. feliratos filmeket/sorozatokat néz, annak a tudása már nem épp a kezdő szinten van... persze ehhez némi hozzáolvasás is kell, hogy az alap nyelvtant tudjuk!

4 félév alatt az itteni oktatással le fogod tudni tenni a nyelvvizsgát, ha a második 2 félévet nyelvvizsga előkészítőn csinálod és mellé elég sokat foglalkozol vele (esetleg magántanárhoz jársz)... sztem! ez egy szubjektív vélemény, én így látom!

Javítsatok ki, ha tévedek...

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#4177) snow.man


snow.man
csendes tag

Köszi a segítségeket, további tapasztalatokat is szívesen fogadok.
Ahogy néztem 4 félév alatt kb. így lehetne haladni: kezdő 1. szint, kezdő 2. szint, újrakezdő 1.szint, újrakezdő 2. szint.
Az a gond, hogy őszi félévben mindig csak páratlan, tavaszi félévben pedig mindig csak páros szintek vannak. Vagy lehetne így is?: kezdő 1. szint, újrakezdő 2. szint, középhaladó 1.szint és mondjuk egy nyelvvizsga-felkészítő. Ezt jól meg kellene tervezni előre, mert amikor már ott van az ember, akkor már hiába tervezget...

(#4178) fravik válasza snow.man (#4177) üzenetére


fravik
tag

a dolog megoldható! viszont!
minden őszi félévben minden szinten elkezdenek egy könyvet, amit a tavasziban fejeznek be (többé-kevésbé... nekünk még sose sikerült!! :) )
tehát a 2. félévben (jelen esetben az újrakezdő 2.szintnél nálad) a könyv első fele kimarad, ami ha be tudod pótolni, nem gáz!
gondolom így könyvet nem is vennél...felesleges is lenne, mert úgyis csak fél évig használnád! elég, ha lefénymásoltatod a könyve(ke)t, aztán abból készülsz!

ezt tényleg jól meg kell gondolni! viszont ha még nincs nyelvvizsgád, mindenképpen bele kell vágni... :)

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#4179) snow.man válasza fravik (#4178) üzenetére


snow.man
csendes tag

Van már nyelvvizsgám, nem is igazán a papír miatt csinálnám, hanem hogy tudjak egy másik nyelven is beszélni. Végül is egyáltalán nem fontos a papír (az csak a diplomához kell), az úgyis kiderül, hogy meg tudja-e az ember értetni magát az adott nyelven. Nekem ez lenne a lényeg. Manapság az informatikai cégeknél azt kérdezik, hogy az angolon kívül milyen nyelven beszélsz még. A német pedig tetszik és hasznos is, ráadásul a legtöbb külföldi tulajdonú cég itthon német (svájci, osztrák, német, holland, belga, stb.) vagy angol (amerikai, angol) nyelvterületről származik. A német vagy az angol nyelv valamelyikével biztos meg tudod magad értetni egy multinál...

(#4180) corinne válasza Szőri (#4171) üzenetére


corinne
újonc

Kalkulusból én Fülöp Vandát tudnám ajánlani...

Más: Volt anno finn nyelv szv, erről tud valaki vmi hasznos infot megosztani velem?

:)

(#4181) DoL válasza corinne (#4180) üzenetére


DoL
csendes tag

Analízisből meg Gehér Györgyöt :)
A finnen én is gondolkodtam...

(#4182) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

A fentebb említett gyakvezetők elég jók, bár én kalkulust és anált is Pollner Mónikánál tanultam és vettem az akadályokat sikerrel, nem egyszerű de megtanulod az biztos.
Bár ha minden igaz most szült és nem lesz egy darabig.

(#4183) snow.man válasza 8nemesis8 (#4182) üzenetére


snow.man
csendes tag

Nálam még Székely Laci is favorit a többi fent említett kalk gyakvez mellett...

(#4184) corinne válasza DoL (#4181) üzenetére


corinne
újonc

Személyszerint én nem, de mást érdekelne ;)

:)

(#4185) Gergello válasza corinne (#4180) üzenetére


Gergello
addikt

+1 Fülöp Vandának, nagyon jó volt.

(#4186) Orionk


Orionk
senior tag

Szeretném kérdezni, hogy most hogyan, és mikor derül ki, hogy átraktak költségtérítésesre, vagy nem?

Ezt a ttikhok.hu oldalon a tanulmányi kérdések alatt szerettem volna kérdezni, de most ujitották a honlapot, és egyik fórum sem elérhető, pfff....

köszi a segítésget

(#4187) fravik válasza Orionk (#4186) üzenetére


fravik
tag

Idézem:
A pályázat benyújtásának határideje: 2009. augusztus 23.

A pályázatokat a karok 2009. szeptember 1-ig elbírálják, melynek eredményről a pályázók a Modulo felületéről tájékozódhatnak. Az átsorolt hallgatók papír alapú értesítést is kapnak.

A kérelmek beadása a Modulo űrlap megjelenésétől folyamatosan lehetséges a beadási határidőig.

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#4188) Pele bácsi


Pele bácsi
csendes tag

Sziasztok kollégák újra a segítségeteket szeretném kérni néhány kérdés megválaszolásában..
Megjött a "levélbombám" és rengeteg infó van benne ami jó, de...
megjött a meghívó gólyatáborra és van benne egy olyan megjegyzés h órafelvétel (szakmailag jól képzett koordinátorokkal). Ez azt is jelenti h ott gólyatáborban valójában fel is tudom venni az óráimat vagy pedig csak egy segítségnyújtó előadásra kellene itt gondolni? Ez elég fontos lenne m ha ott össze tudjuk hozni akkor másképpen kell leszerveznem az egészet itthon..

a másik dolog h a beiratkozás gazdinfósoknak szeptember 3.án (csütörtökön) 13:00tól lesz
- eddig világos is - 5.én Egyetemi Tanévnyitó Ünnepség; 6.án kari ünnepélyes eskütétel 7.én pedig már indul a mandula. Namost, ez az eskütételes dologhoz oda van írva h kötelező!!! Ez mégis mit jelent h leveszik a fejemet és minden tanár szivózni fog velem ha nem megyek el rá vagy pedig csak azért írták oda h legyenek ott népek? Mert ha nem lenne élet halálra szóló dolog akkor én ezt hanyagolnám m így is lesz elég dolgom itthon nem h ha 2 héttel kezdek Szegeden h haza sem jövök:D

harmadik hatalmas gondom h beiratkozáskor magammal kell vinnem néhány dolgot ez eddig tiszta is ám vinnem kellene egyetemi hallgatói e-mail címemet is(...........@stud.u-szeged.hu) na már most ugye nekem ilyen még nincs...ezt vhol létre kell hoznom vagy pedig csak a "@" előtti dolgot kell addigra kiötlenem???

Ha még vmi kétség támad fel bennem még írok (biztos lesz ilyen;))
Köszi mindent!!

Üdv: Pele bácsi

(#4189) 7


7
addikt

Szépjóreggelt! :)

Egyik nőismerősömet felvették MA-ra Szegeden (bár nem infósnak, de az nem is fontos), és a kollégiumi elhelyezkedéssel kapcsolatban van egy kicsit gondban -- ahogy eddig kihámozta a dolgok állását, konkrétan egy kollégiumot lehet megpályázni, és ha oda nem kerül be, akkor kereshet magának albérletet.

Tehát:

- melyik kollégiumot tudnátok ajánlani, ami leginkább megfelel ezeknek a kritériumoknak:

I. reális esélye van rá, hogy felvegyék
II. kulturált, jó állapotban van (pl. nem penészes a fürdő), baráti a légkör
?

Köszi a választ előre is. :)

Ui.: Esetleg ha vannak egyéb tippek/javaslatok is, örömmel fogadom őket :)

[ Szerkesztve ]

(#4190) fravik válasza Pele bácsi (#4188) üzenetére


fravik
tag

hali!

Gólyatáborban elvileg fel is tudod majd venni, akár segítséggel, akár anélkül az óráidat!

Úgy emlékszem, hogy az eskütétel kötelező, nem emlékszem, hogy volt-e vki,aki nem jött, de biztos volt...

A studos e-mail címet a studos regisztrációkor kapod, amit az alábbi linken tehetsz meg:
Stud regisztráció
Nagyon egyszerű, hasonló az ETR-es reghez!

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#4191) DarkByte válasza fravik (#4190) üzenetére


DarkByte
addikt

Én pl. nem voltam eskütételen, sem gólyatáborban mert két félévet halasztottam első körben más tanulmányok miatt, utána pedig azt mondták a TO -n hogy már nem fontos. :D

[ Szerkesztve ]

(#4192) PazsitZ válasza fravik (#4190) üzenetére


PazsitZ
addikt

Anno én se voltam eskütételen, lehet most se megyek... :U

stud-os címemet nekem is újra kellett regelnem, de ugyanazt a kódot kaptam, szerencsére.
Maradt az EHA kódom is, etr-be még újraregelnem se kellett.
Mert még mindig a fejemben van az a 6 szám. :)

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#4193) fravik válasza PazsitZ (#4192) üzenetére


fravik
tag

nehezen is lehet elfelejteni :)
elég sűrűn használjuk mi itt infon... a többiek nem is tudják mi fán terem... nemhogy megjegyezni! :D

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#4194) 7 válasza 7 (#4189) üzenetére


7
addikt

Up a kérdésnek :)

[ Szerkesztve ]

(#4195) 8nemesis8 válasza 7 (#4194) üzenetére


8nemesis8
veterán

Egy pár korábban megírt hozzászólásban találtam, mivel nem vagyok koleszos, csak ismerőseimen át vannak infóim, de korábban taglaltuk ezt a témát, remélem segít.
1
2
3
4

(#4196) 7 válasza 8nemesis8 (#4195) üzenetére


7
addikt

Hoppla, ennyit a visszaolvasásról. Csak gyorsan átfutottam egy-két hozzászólást, a keresőt meg már nem jutott eszembe használni, teljesen ki voltam (és vagyok) dögölve a házfelújítás miatt :B

Köszönet érte.

[ Szerkesztve ]

(#4197) 8nemesis8 válasza 7 (#4196) üzenetére


8nemesis8
veterán

Nincs mit, de ha lesz kérdésed, biztosan kapsz rá választ, egyre többen lesznek itt a fórumon is szerintem :)
Illetve majd egy kis összefoglaló kis füzetet kap a koleszról a felvett hallgató, továbbá gólyatáborban megtudja hova érdemes mennie :)
Nem keveset kellett volna visszaolvasni, szóval egyszerűbb volt így.

(#4198) 7 válasza 8nemesis8 (#4197) üzenetére


7
addikt

Gólyatáborba nem tervez menni, más programja van akkorra, ezért necces. :)
No majd megadom neki a linket, aztán olvasgasson itt is. :P

(#4199) 8nemesis8 válasza 7 (#4198) üzenetére


8nemesis8
veterán

Helyes, akkor meg esetleg még kari fórumon kérdezősködhet, ott lesznek majd elég sokan beíratkozás körül szerintem.
HÖK-től is tudakolhat vagy a felsősöktől is információkat.

(#4200) PazsitZ válasza 7 (#4198) üzenetére


PazsitZ
addikt

Pedig gólyatábor kihagyni nagy hiba! Anno én is megtettem, de következő évben kis ügyeskedéssel, azért pótoltam :)

- http://pazsitz.hu -

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  SZTE Infósok topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.