Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  SZTE Infósok topicja

Hozzászólások

(#4172) Pele bácsi


Pele bácsi
csendes tag

Köszönöm szépen a sok segítséget igyekszem úgy felvenni a gyakvezetőket ah tanácsoltátok! Még nincs meghirdetve minden órám párnak pedig még az időpontja hiányzik...mivel 28.án 20:00kor én GTben leszek ezért barátnőm veszi majd fel az óráimat (szerencsére már egy éve szegedre jár szóval nem először csinálja majd)
Nem tudjátok ti sem pontosan h mikor pótolják a hiányzó időpontokat vagy pedig a még meg nem hirdetett órákat??

Továbbá szeretnék felvenni angol nyelvi órát is...a mélyebb tudás érdekében az újrakezdőt céloztam meg m van amiből felületes a tudásom és nem árt elmélyíteni a dolgokat..Kérdésem a következő lenne: találtam olyat ami "a" illetve "b" jelzésű gondolom itt a szóbeli és írásbeli rész van elkülönítve! Ha tévednék javítsatok ki pls!!! Tudnátok angolból vkit ajánlani akinél keressek kurzust és próbáljam meg nála felvenni vagy nekem elég lenne az is akit kizárnátok h nála biztos h ne! Hódiné Jónás E.-nél néztem órát ha róla tudnátok vmi és megosztanátok igazán hálás lennék ugyanis még nincs meg a nyelvvizsgám és legkésőbb jövő nyáron le szeretném rakni (a tudásom több mint egy újrakezdőnek de az ismétlés sohasem árt)

Eddig és ezután következő válaszotokat, segítségeteket pedig teljes szívemből köszönöm!!!
Üdv: Pele bácsi

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  SZTE Infósok topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.