Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5151) Compaku


Compaku
tag

Hali i4 16Gb T-Mobile eladó. Fehérváriaknak 67.000!

PÜ-re illik válaszolni!

(#5152) kovsol válasza Compaku (#5151) üzenetére


kovsol
titán

Képek alapján szép állapotban van a korához képest. Láttam pár i4 -t ami iszonyat le volt strapálva már.

(#5153) Napfénysüti igen, tiszta karc és kopott volt a külseje.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#5153) Napfénysüti válasza kovsol (#5152) üzenetére

Kopástól?

Mod: de hát olyan nincs hogy egy iTermék kopjon ezt már megmondták. :DDD

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#5154) Compaku válasza kovsol (#5152) üzenetére


Compaku
tag

Mindvégig fóliás volt elől hátul, csak azért vettem le hogy megbizonyosodjak róla valóban az-e. Elméletileg még a héten jön meg pár fóliám akkor megy fel az elejére-hátuljára megint. Egyedül a fém kereten volt kicsi horzsolás ezért lett az egész polírozva. Sokaknak van lestrapált pl. 3ismerősömé is még javába garanciális 1éves sincs de úgy néz ki mint amit már évek óta használnak. Sajátom amit használok az lassan 2.5éves és még mindig karcmentes.

PÜ-re illik válaszolni!

(#5155) MunezXBK válasza Compaku (#5154) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

És még mindig szIphone. ;]

(#5156) juliabrilke


juliabrilke
addikt

X60 SSD-vel 46k, nélküle 39k.
Dell M101Z pedig 73k lenne. Erre még van garancia is.

(#5157) D.Orion


D.Orion
veterán

Ejj, de szépen elkezdett esni 22:00tól. Hazafele kerékpáron vicces is volt. :DDD

(#5158) gyenge47 válasza D.Orion (#5157) üzenetére


gyenge47
tag

Gyalog is bőven túl volt a mókás érzésen. Ráadásnak nincs 4 napja közvilágítás az utcánkban. :F

(#5159) Andris837 válasza D.Orion (#5157) üzenetére


Andris837
senior tag

Hazaértem este és örültem, hogy de jó nem esik semmi. Gondoltam, hogy ki kéne menni futni egy kört. Átöltöztem aztán kiléptem és láttam, hogy esik. Na mondom akkor vissza. :)

gyenge47: Az azért komoly. Erre is volt, hogy majd' egy hétig sötét volt az utcában.

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#5160) MunezXBK válasza Andris837 (#5159) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Itt a Köfémen 3 hetente kellett őket kihívni, 682.-re sikerült stabilizálni a problémát. :W

(#5161) Andris837 válasza MunezXBK (#5160) üzenetére


Andris837
senior tag

Az f*sza... :W Itt nem jelentkezik azért annyira sűrűn ez a probléma. Talán kétszer volt eddig ilyen a 3 év alatt, mióta itt élek.

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#5162) Pópa válasza Pópa (#4949) üzenetére


Pópa
senior tag

Eladva. :R

Trust is good, control is better!

(#5163) rekop válasza Napfénysüti (#5153) üzenetére


rekop
senior tag

Nekem például 3GS-m van, egy éves lesz és semmi kopásnyom sincs rajt, pedig napjában jó párszor ki van csúsztatva a tokból, a króm keret sem pattog le mint a galaxy S-eken. Feleségem 3GS-e szintén karc és kopásmentes 1.5évesen. Nekem megrepedt a némítógombnál a hátlap, szó nélkül kaptam egy új fóliás készüléket ismét egy év garanciával! A feleségemén a home gomb halt meg, ő is kapott egy új készüléket plusz egy év garanciával. Kíváncsi lennék a samsung-nál és a többieknél is ilyen-e a garanciális ügyintézés. Persze ez csak költői, sajnos volt már tapasztalatom samsung és a nokia szervizével. Nem értem miért szidják sokan az iponeokat(és általában a apple termékeit), szerintem semmi gond sincs velük. Bár gyanítom ezeknek az embereknek a nagy része nem tapasztalatból beszél, nagy részük csak képeken látott még "iTermék"-et.

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#5164) ferensz válasza rekop (#5163) üzenetére


ferensz
senior tag

A Galaxy Tab 10.1-esemre két év két hónap garancia van, másfél év után rájuk telefonáltam, hogy nem túl extrém használat után lekoptak a feliratok a hátuljáról, valamint karcos is lett, házhoz jött a futár, és vitte a cuccot szervizbe. Természetesen utána vissza is hozta, mindezt hót' ingyen.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#5165) SzalaiG válasza gyenge47 (#5158) üzenetére


SzalaiG
addikt

Nálunk 3hónapja nincs a buszmegállóban és előtte - utána se.
Eon és társai sz@rik rá, pedig telefonon és írásban is be lett jelentve.

(#5166) Napfénysüti válasza rekop (#5163) üzenetére

Mondtam én hogy tökéletesek az iCuccok. :K
Csak alapból kicsit rövid rájuk a garancia, de egy kisebb vagyonért bővíthető azért.

Més que un club!

(#5167) kovsol válasza rekop (#5163) üzenetére


kovsol
titán

Nekem az alcatel telefonom biciklizés közben kiesett a zsebemből elég nagy tempónál betonra és megrázva hallatszott, hogy zörögnek benne az alkatrészek és a gombok nem is működtek az oldalán. (a gombok belső részéért felelős rész szétcsúszott állítólag) Bevittem a T-Mobile szervizbe és elküldték szó nélkül az Alcatel szervizébe és ingyen helyrerakták a telót, sőt egy olyan friss android rendszerrel adták vissza ami még külső forrásból el se volt hozzá érhető. Aztán egy kínai fos 25e Ft -os telefonról van szó...
Nevetséges, hogy tokban tartod és bereped a gomb, mert külső elváltozás nekem még akkor se volt amikor tok nélkül kb 30km/h sebesség mellett betont fogott a teló. Nekem nem kell még egy külön tok, én a zsebemben akarom hordani a telefont és nem mindig egy tokból kiszedegetni. Ha így is bírja karcolódás nélkül akkor mondható rá, hogy bírja a strapát.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#5168) SzalaiG válasza Napfénysüti (#5166) üzenetére


SzalaiG
addikt

Meg itthon qrva drágák. :K

Az új Nexus4 is csak 2x annyi itthon, mint US-ben. :(

(#5169) rekop válasza ferensz (#5164) üzenetére


rekop
senior tag

Van ellenpélda is biztos, de nekem leggyorsabban eddig az iphone-t intézték, ráadásul kaptam egy új készüléket. Samsung és Nokiám már járt több hónapig szervizbe oda vissza, ugyanazzal a hibával. Nokiámat egy hónap után kaptam vissza és úgy hogy nem volt rendesen rácsavarozva az előlap, azt hozzáteszem hogy a hiba nem szűnt meg(hangszóró recsegés) csak egy szoftvert frissítettek rajt. Akkor egy kicsit felment bennem a pumpa, visszaadtam a telefont, hogy így nem veszem át, majd plusz két hét várakozás után végre kicserélték a hangszórót. Ettől függetlenül nem mondom azt, hogy sz*r lenne bármelyik márka vagy az android, de mindenkinek más az igénye, ennek és a pénztárcájának megfelelően válasszon.

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#5170) M.W.H


M.W.H
aktív tag

nosztalgia na nekem nem de hátha valakinek igen. föleg ha nem néz indexet:D

Mad W. Highflyer

(#5171) ferensz válasza rekop (#5169) üzenetére


ferensz
senior tag

Azt mindjárt sejtettem, hogy a reposztban valahol meg fog jelenni az android, és a pénzkérdés. :U

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#5172) rekop válasza kovsol (#5167) üzenetére


rekop
senior tag

(#5166) Napfénysüti: nem tökéletes nyilván, ahogy egyik sem, de egy nagyon jól használható, jó minőségű telefon(persze van más gyártónál is ezeknek megfelelő készülék, mindenki olyat vesz amilyet akar, én senkit sem akarok meggyőzni, de nem értem miért szólják le sokan az apple cuccait)

Régen én meg átmentem autóval az 5110-es Nokámon, és összerakva még működött... Nyilván ha külső behatásoknak lehet kitéve a telefonnal akkor veszek egy ütés csepp por stb álló valamit, azért azok jobban bírják. Ha kőműves vagyok, nem fogok i5-t venni a melóba...
Nem a gomb reped be hanem a hátlap, valami gyártási hiba miatt, de azonnal cserélik miatta a készüléket.
Én is a zsebemben hordom, a tokból kicsúsztatni kb. 1mp, nem megerőltető.

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#5173) ferensz válasza rekop (#5172) üzenetére


ferensz
senior tag

Szerintem az apple ellenes emberkék kis része az, aki igazán nagy kivetnivalót talált ténylegesen a telefonban. Sokkal nagyobb hepciáskodás szokott általában lenni az árazás, valamint a Vér Istvánok hitvita szintig lesüllyedő kardozásából.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#5174) szijartg válasza rekop (#5172) üzenetére


szijartg
senior tag

de nem értem miért szólják le sokan az apple cuccait

mert ez "trendi".
4s-em most indítottam újra !!3hónap után mikor kijött a 6.1
nem volt semmi lassulás, megbízhatatlanság.

telefon miatt vettem egy megbízható készüléket, hogy a mailjeim azonnal megkapjam, és ne kelljen a romokkal b*szakodnom, szenvednem. hetente restartolni.
ez jelzi ha van frissítés és telepítem.

elől hátul egy fólia és csókolom. lassan egy éves lesz, és semmi hiba nem jött elő eddig rajta! (kopp-kopp)

(#5175) Napfénysüti válasza rekop (#5172) üzenetére

Ez igaz, mindenki azt választ magának ami a legmegfelelőbb. :K

Més que un club!

(#5176) Timyyy válasza Napfénysüti (#5029) üzenetére


Timyyy
őstag

Annyit tudok, hogy a szobabicikli durvább annál mintha kimész és tekersz egyet a városban. Összevissza kóborolva simán letolok 30-35 km-t 2 óra alatt, szobabicajon ki lehet dögleni könnyen akár fél óra alatt is, szerintem az nehezebb.
Hogy a futást mennyire pótolja, azt nem tudom, futni nem szoktam. :B

(#5177) Napfénysüti válasza Timyyy (#5176) üzenetére

na majd vasárnap futkoshatok kint, megyünk Felcsútra Orbán király sportkomplexumába edzőmeccsre. Aztán az edzőm szerint lehet egy félidőt védek egyet meg kint leszek csatárként. De jó lesz rövidnadrágban játszani. :DDD

Més que un club!

(#5178) juliabrilke válasza Timyyy (#5176) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ez tapasztalat, hogy 50-60 percet szobakerékpáron biztosan nem maradsz meg.
Bár más ha szalagfékesen csinálod vagy mágnesesen.

[ Szerkesztve ]

(#5179) odrif válasza juliabrilke (#5178) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Nekem mágneses van, de bőven elég hirtelen 30 perc.
Itt a terhelés mértéke sem mindegy azért.

20 éve a Prohardveren

(#5180) tzimash válasza Timyyy (#5176) üzenetére


tzimash
őstag

ha két óra alatt tolod le azt a 30-ast, akkor elhiszem, hogy nem fáradsz el ;] (menj gyorsabban, vagy emelkedőn)
szobabiciklim nem volt, de görgőm igen. szerintem nagyon unalmas, ok hogy hideg van és jobb mint a semmi, de nekem felért egy kínzással.

(#5181) MunezXBK válasza rekop (#5169) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Samu csúcskészülékeknél meg helyszínen javítanak. Ja és ez csak Mo.-n elérhető!

(#5182) juliabrilke válasza odrif (#5179) üzenetére


juliabrilke
addikt

Meg az se mindegy, hogy a töködet elnyomja. :DDD

Régi szalagfékes van nekem. Egy idő után kezd nehezebb lenni a tekerés, gondolom mágnesesnél nincs ilyen.

(#5183) Timyyy válasza tzimash (#5180) üzenetére


Timyyy
őstag

Végig brutális szerpentinen felfelé :) úgy azért nem olyan lassú az. ;)

(#5184) MunezXBK válasza juliabrilke (#5182) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

WD-40 :DDD

(#5185) deicide válasza Timyyy (#5176) üzenetére


deicide
veterán

Csak terhelés kérdése, engem az unalom szokott lezavarni a szobabicikliről 2 óra után, meg hogy nincs menetszél és durván izzadok. Kint azért tekertem már 13.5 órát is egy nap (301km), abban elég jól el lehet fáradni :DDD

De ilyen hidegben nem tekerek, hanem gyalogolok, de gyorsan (7.5-7.8km/h - 12-20km), azzal is lehet zsírt égetni és izmosodni és nem teszi tönkre a térdízületet.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#5186) juliabrilke válasza MunezXBK (#5184) üzenetére


juliabrilke
addikt

A tökömre vagy a kerékpárra? :DDD

(#5187) rekop válasza MunezXBK (#5181) üzenetére


rekop
senior tag

Ez például pozitív, nem is hallottam még ilyenről telefonnál, bár sosem volt még aktuális flagship modellem. :K

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#5188) tzimash válasza Timyyy (#5183) üzenetére


tzimash
őstag

és mégis a szobabicajon jobban elfáradsz?

(#5189) Timyyy válasza tzimash (#5188) üzenetére


Timyyy
őstag

Aha :) meg megunom. Nincs menetszél, nincs táj, nincs olyan hogy kicsit gurulgatok, stb...

(#5190) odrif válasza Timyyy (#5189) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Nézd közben a TV-t.

20 éve a Prohardveren

(#5191) Gaaabeeesz


Gaaabeeesz
aktív tag

Az normális a HDD regenerátornál, hogy 20 perc alatt 1% futott le?
(WD 640es winyó)

Üdv, Gabesz

(#5192) MunezXBK válasza Gaaabeeesz (#5191) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Normális. :K

Rekop: a legkisebb panaszra is kb. mindent cserélnek, szó nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#5193) Gaaabeeesz válasza MunezXBK (#5192) üzenetére


Gaaabeeesz
aktív tag

Akkor azt hiszem ez máskor lesz lefuttatva..
ennek kell 1-1.5 nap mire végez?

Üdv, Gabesz

(#5194) juliabrilke válasza Gaaabeeesz (#5191) üzenetére


juliabrilke
addikt

Lassúnak lassú sajnos. :(

1-1,5 nap azért elég sok. Mindig futtatod amikor megy a gép és ha leállítod, akkor megjegyzed hol tartottál.
Onnan meg lehet folytatni később.

[ Szerkesztve ]

(#5195) Gaaabeeesz válasza juliabrilke (#5194) üzenetére


Gaaabeeesz
aktív tag

Az a baj, hogy nincsen külső csatlakozóm, amivel rátoljam a másik notira, ez amiben meg van még egy HDD hely, ezt használnom kellene..
Szóval valami másik időpontot kell választanom ennek.

Amikor talál egy bad sectort, mintha kifagyna a program, dolgozik rajta kb 1 percet, aztán megy tovább.
eddig 4gb-ból 8 bad sectort talált.
kíváncsi leszek mi lesz a végére

Üdv, Gabesz

(#5196) juliabrilke válasza Gaaabeeesz (#5195) üzenetére


juliabrilke
addikt

A kérdés az, hogy látszólag ki tudja-e javítani?

(#5197) Gaaabeeesz válasza juliabrilke (#5196) üzenetére


Gaaabeeesz
aktív tag

látszólag javítva van, legalábbis azt írja.
sosem használtam még ezt a programot, szóval nem tudom, hogy valójában javítja-e, vagy csak írja

Üdv, Gabesz

(#5198) Tizedes1 válasza Compaku (#5151) üzenetére


Tizedes1
aktív tag

Privát akart lenn, csak elbattam :D :B

[ Szerkesztve ]

(#5199) Napfénysüti

Julcsi: az Alvarez gyerekről tudsz valamit?

Més que un club!

(#5200) juliabrilke válasza Napfénysüti (#5199) üzenetére


juliabrilke
addikt

Persze.

Férfi, 28 éves. :D

Meglátjuk mit ér, bár sok gólt nem szerzett eddig.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.