Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39851) Baga1983 válasza Jarod1 (#39850) üzenetére


Baga1983
senior tag

Nincs valakinek eladó 550-600W normális PC tápegység eladó?

(#39852) elder troll válasza Baga1983 (#39851) üzenetére


elder troll
senior tag

Egy ilyenem van csak, elég fura népek irogattak, így kénytelen voltam jegelni a hirdetést.

(#39853) Baga1983 válasza elder troll (#39852) üzenetére


Baga1983
senior tag

Köszi, priviben már jött is ajánlat, meg is egyeztünk. Néztem a tiéd is, meg is vettem volna, de láttam hogy jegelve van, így nem is írtam miatta.

(#39854) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Campus sétányos tűzről tud vki vmit? [link]

FBn annyi volt hogy ez már nem az első eset...

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#39855) Motion_Blur válasza Dare2Live (#39854) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nekem 2 barátom is lakik ott, de nem tudnak semmit.

Viszont azt tudom hogy mindkettejüknél több tucatnyi hibát kellett javítani átvétel előtt, annyira igénytelenül sikerült a kivitelezés. A javítások majdnem 1 évig tartottak!

Luxuslakások 50-60+ millióért - "egy lószart, mama..."

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#39856) chatran válasza Motion_Blur (#39855) üzenetére


chatran
őstag

Átadták már mindkét tömböt? Összesen hány lakásos lett?

(#39857) Motion_Blur válasza chatran (#39856) üzenetére


Motion_Blur
félisten

199 lakás, a használatbavételi engedély is 1 évet húzódott, mert utólag kiderült (vagy inkább felmerült) hogy futóhomokra épült :DDD

Nincs még eladva jópár lakás, és most 15%-al emelték az árakat.

3. tömb is tervben volt/van.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#39858) echterion válasza Motion_Blur (#39857) üzenetére


echterion
nagyúr

Egy kolléganőm ott lakik, tök üres még a ház, alig vannak benne lakók...de árat emelni meg szar munkát végezni azt tudnak. Mocsok spekuláns banda.

**********

(#39859) Motion_Blur válasza echterion (#39858) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Egy ilyen "luxuslakás" (gyak. modernkori panel, alattad, fölötted lévők minden lépését hallod ugyanúgy) árának kétharmadáért vettem Magyaralmáson új családi házat, kivételesen igényes műszaki tartalommal és kivitelezéssel. 1000 m2 telek, zsákutca és kuss van. Nem ecsetelem a további előnyeit, mert a mostani szfvári lakásomban is jól érzem magam, de rohadtul elszabadultak az árak lakásfronton. Úrhidai úton is mi az a xar? voltunk ott nézni ikerházakat is, katasztrófa. Mindenki egymás szájába, a lakótömbökről inkább ne is beszéljünk, 5 méterre az úrhidai úttól.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#39860) forras2 válasza Motion_Blur (#39859) üzenetére


forras2
őstag

Almáson hol vettél házat? :))

(#39861) Motion_Blur válasza forras2 (#39860) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Fent a pitsába :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#39862) hzsolee válasza Motion_Blur (#39861) üzenetére


hzsolee
őstag

Jó levegő, téesz, friss tehéntej.... :D A fent a pitsába, az az erdős rész alatti terület ami pár utca talán? A "nyócvaneggyesről" látszik...szép, csendes. Már ha egyre gondolunk....

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#39863) szebe


szebe
őstag

Harmatosvölgy? Én úgy hallottam, oda nem véletlenül nem építkeztek korábban (pár generációval előttünk), kíváncsi vagyok hogy oldották meg. Tippem az van :D

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#39864) Motion_Blur válasza hzsolee (#39862) üzenetére


Motion_Blur
félisten

igen, azaz :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#39865) Komi28 válasza szebe (#39863) üzenetére


Komi28
senior tag

Nem oldották meg csak építkeztek :)

(#39866) elder troll válasza Komi28 (#39865) üzenetére


elder troll
senior tag

Mit kellett megoldani? Mocsaras volt?
Rokonság építkezett az erdőhöz közeli részen.

(#39867) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

mínvájl in székesfehérvár

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#39868) hcl válasza Dare2Live (#39867) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Idiot of the sziti.
Mondjuk én ilyenért már nem is dudálok, kb. rutin ezeknél :S Index nélkül, záróvonalon :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#39869) LamerGyuri válasza hcl (#39868) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Mercin, Audin és BMW-n gyárilag nincs bekötve az irányjelző; ezt a "fícsört" csak lelkiismeretesebb tulajdonosok szokták aktiváltatni. :DDD

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#39870) hcl válasza LamerGyuri (#39869) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Azaz :D
De azért a büntetőlassítós idiótákon mindig csodálkozom, hogy ha siet, akkor az hogy fér bele neki :D
Mondjuk a kamera az autóba jó dolog.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#39871) LamerGyuri válasza hcl (#39870) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Ezt nem bírtam összerakni én sem sosem. Villog, dudál, seggemben van; menjen, úgyis elengedem, mihelyst lehet, de utána meg akár kilométereken át emberkedik előttem :F
Kamera van. Tolatókamerának indult, aztán 0-24-es dashcam lett belőle, ilyen tökfejek miatt is :K

[ Szerkesztve ]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#39872) #04441088


#04441088
törölt tag

Elektromos roller eladó nincs valakinek?

(#39873) makro válasza LamerGyuri (#39871) üzenetére


makro
aktív tag

Ő oktat, bár nagyon remélem nem másokat vezetni.
Dashcam jó dolog, ideje lenne már nekem is beszerezni egy normális példányt. Amúgy bármilyen ügyintézésnél figyelembe veszik a felvételt Mo-n?

(#39874) hcl válasza makro (#39873) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nekem már akarták (2015), csak mire a biztosító eljutott addig, hogy intézzen valamit, már régen meg volt javítva az autó :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#39875) Tom5


Tom5
addikt

(#39876) rita7107


rita7107
aktív tag

Nézzétek meg a Várkőrúton épülő házat. Én csak a külső építését látom naponta. Ezért a belső részről nem szeretnék semmit mondan.
A külső szigetelés olyan mintha amatőrök végezték volna. Olyan hullámos mint a balaton egy vihar elött. Ha nagy fény esik a felületre nem annyira látszik, de kicsit borússabb időben...

Harmatosvölgy?
Annyira nem gáz terület, itt álltak az antennák régen. Inkább az árak amit kérnek érte. Olcsón vették drágán adják. Ráadásul pitiánerek. Osztálytársam volt az egyik tulaj. Egy fillér kedvezményt nem adna még a telek árból sem. A lakások minősége jobb mint a Campus épületeknél.

(#39877) makro válasza hcl (#39874) üzenetére


makro
aktív tag

Igen, pont emiatt kérdeztem, bár 2015 már régen volt. Mostanában sokkal több dashcam van az autókban, így azt gondolom valamilyen formában elfogadják. ( mondjuk ne legyen rá szükségem) Viszont egyre több is a pilóta a környéken, akik miatt lehet megérné a beruházás.

(#39878) hcl válasza makro (#39877) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Rosszabb nem lesz tőle...

Mutogatni való hater díszpinty

(#39879) Tom5


Tom5
addikt

(#39880) Pitypang1


Pitypang1
friss újonc


Eladnám a képen látható jő állapotú kanapét jutányos áron Pákozdon(15.000Ft)

[ Szerkesztve ]

(#39881) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Rám ír a csóka, hogy venné a telefont. (Régi mobil, bagóért.)
Mondom megvan, ja.
"Jó?" kérdezi.
Mondom hogy a telefon jó-e?
Bevágom a hirdetést.
Azt mondja, olvasta.
Mondom, ott van benne, hogy "rendben működik".
Megsértődhetett, mert azóta nem ír :D

Nektek is vannak mostanában ilyenek face-n, hogy IQ 0 arcoknak beírva felsőoktatási végzettség? :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#39882) hcl válasza hcl (#39881) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

@Moderátorok, törölhetitek ezt is, meg az előzőt is, rossz topicba jött :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#39883) fant0mi válasza hcl (#39882) üzenetére


fant0mi
addikt

Sebaj. :)

(#39884) rita7107 válasza hcl (#39881) üzenetére


rita7107
aktív tag

Én azt szerettem az előző cégemnél, hogy bemutatkozott a cégvezető mint valami "nagymenő" vállalkozó. Közben meg akkora sutyerák volt személyesen hogy 5 perc után inkább otthagytam.
A másik kedvencem a céges informatikai managerek. Megvesz a cégnek valamit, hogy villantson a cégvezetés felé, és rájön a cégvezető hogy hatalmas veszteség fenntartani az adott eszközt. Jött hogy hogyan lehetne visszavetetni. Na meg az eszköz telepítések. Elmondjuk neki, hogy mire figyeljen a telepítésnél. Nem kell a "rizsa" mert ő képzett ember. Egy óra múlva jön a telefon hogy nem jó az eszköz. Nem! Nem az eszköz nem jó, hanem a manager hülye.

(#39885) hcl válasza rita7107 (#39884) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Managernél követelmény. :D (Ritka a kivétel.)

Különben ezt itt érdemes tárgyalni

Mutogatni való hater díszpinty

(#39886) OPiiPO válasza hcl (#39885) üzenetére


OPiiPO
addikt

Hát ez a topic amit ajánlottál az első látásra eléggé depressziós és sikertelen emberek gyűjtőhelye :(

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#39887) Jarod1 válasza rita7107 (#39876) üzenetére


Jarod1
addikt

Lehet Corvinosok épitik

(#39888) hcl válasza OPiiPO (#39886) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ha hozol bele vicces sztorikat, akkor nem lesz az :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#39889) OPiiPO válasza hcl (#39888) üzenetére


OPiiPO
addikt

jogos :DDD

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#39890) rita7107 válasza hcl (#39885) üzenetére


rita7107
aktív tag

Sajnos (vagy sem) már nem dolgozom az IT szektorban.
Már építőipar a "menő". :D

(#39891) rita7107 válasza Jarod1 (#39887) üzenetére


rita7107
aktív tag

Amennyi tré munkát látok, hallok, végzek (nem önszántamból, hanem utasításra)...
Inkább nem is mondom, mi megy ma az építőiparban. Ha bárki talál egy JÓ szakembert az olyan mintha egy aranybányát talált volna.

(#39892) hcl válasza rita7107 (#39890) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Olyan is mehet, elfogadó a közösség :D A szívás közös :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#39893) MaxWil válasza Jarod1 (#39850) üzenetére


MaxWil
csendes tag

Szeva.
Egy pontos típust tudnál mondani ?
Egy AuO. B156XW04 v.6 helyére kellene a Asus X550DP-be.
Köszi!

A hülyék már a spájzban vannak...

(#39894) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok nincs valakinek felesleges Pennys pontja a plüsökhöz?

(#39895) Napfénysüti

Sziasztok!
Tudtok ajánlani olyan céget Fehérváron aki kijön házhoz és ott helyben kitisztít egy szőnyeget?

Més que un club!

(#39896) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Vki esetleg ismer vagy tud ajánlani vízvezetékszerelőt aki ért ahoz, hova/hogy tűnhet el évi 800m3 víz.

Nem vicc 10emeletes panel tömb a főóra és a leolvasott/bediktált adatok közt évi! 800m3! a difi az elmúlt 5évben.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#39897) Dare2Live válasza Napfénysüti (#39895) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nem játszik, hogy bérelsz egy napra egy vizes porszívót?

Mi egy nap alatt 2*mentünk át a szőnyegen elsőre vmi szönyegtisztítót is raktunk bele, másodszorra csak vizzel nem kicsit volt látható a végére a difi.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#39898) Napfénysüti válasza Dare2Live (#39897) üzenetére

Ez lenne a másik opció csak érdekelne melyikkel járnék jobban, gépbérléssel vagy ha szaki csinálná?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#39899) hcl válasza Dare2Live (#39896) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az vagy komoly csőtörés, vagy hibás főóra...

Mutogatni való hater díszpinty

(#39900) Gaaabeeesz válasza Dare2Live (#39896) üzenetére


Gaaabeeesz
aktív tag

Ha nehany lakasban nincs óra (nemfizetes miatt levették), akkor az elég nagy diffiket tud okozni.
egy lakas mondjuk 8-10m3/ho (100-120m3/év) ha van 6-8 ilyen lakás már meg is van.
de olyan társasház nincs is, ahol ez stimmelne.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Gabesz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.