Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39051) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Metróban kapható Tarrington House Louisiana faszenes grillkocsit nem ajánlom viszont: 30eFt körül van, ezzel szemben a leggyengébb szemre 0.8-as lemezből nyeklik-hajlik - összeszerelése egy borzalom. Ha már egyben van, akkor is óvatosan kezelendő, attól félek kicsit jobban megterhelem és összeroskad.

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#39052) #49155328 válasza OPiiPO (#39051) üzenetére


#49155328
törölt tag

30 ezerért mit vártál, kazán lemezt ? ;]

(#39053) szebe válasza Jarod1 (#39038) üzenetére


szebe
őstag

Sport vagy kirándulás célból?
Na nem a szabályozás miatt kérdezem, csak pl sport szempontból én jobban szeretek Gúttamási felé bringázni, sokkal kisebb a forgalom, minden tekintetben. De nyilván kevéssé "izgalmas".

Na meg persze az sem utolsó szempont nekem, hogy ha arra megyek, nem kell átszenvednem magam a városon outival.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#39054) OPiiPO válasza #49155328 (#39052) üzenetére


OPiiPO
addikt

Igazság szerint az egész egy sorjázatlan, mérést soha nem látott kínai fércmunka, örülök ha a szezon végéig kitart.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#39055) #49155328 válasza OPiiPO (#39054) üzenetére


#49155328
törölt tag

Sajnos ezek ennyit bírnak. Anno én Campingas lavakoves grillt vettem. 40k volt. Két év alatt atomjaira bomlott. Kiszakadt az egész alja kövestől, égőfejestől együtt.

[ Szerkesztve ]

(#39056) OPiiPO válasza #49155328 (#39055) üzenetére


OPiiPO
addikt

Átnéztem a szaktopicba, ott most 99eFt a legolcsóbb amit tudnak ajánlani - ezután a 30eFt csoda után, el is hiszem.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#39057) juliabrilke válasza OPiiPO (#39056) üzenetére


juliabrilke
addikt

30k-ért adják, akkor reálisan nézve 13-15k lehet nagyon maximum az előállítási költsége.
Ezért jobban jársz ha egy Tesco-s bevásárlókocsit ráraksz 3 darab köre és azon grillezel. :DDD

(#39058) MunezXBK válasza juliabrilke (#39057) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

És az csak 100ft. :D

(#39059) Napfénysüti válasza szebe (#39053) üzenetére

Szintén outis. :R
Milyen géppel tekersz?

Més que un club!

(#39060) OPiiPO válasza juliabrilke (#39057) üzenetére


OPiiPO
addikt

valószínűleg igazad van, ennek azért nem annyira stabil a felépítése mint egy Tescós bevásárlókocsinak :DDD

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#39061) szebe válasza Napfénysüti (#39059) üzenetére


szebe
őstag

Valami ezeréves alap "Viking" fedőnévre hallgató sárga szörny :DDD
Arra elég, hogy virsligumi, úgyhogy "értelmes" tempóban lehet közlekedni.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#39062) 1stVikman


1stVikman
senior tag

Ha valaki még keres fertőtlenítőt, mielőtt kapható lesz a 2 literes mol-os, akkor a Lidl-ben van.
Ugyanaz, mint amit OMV-n árulnak, csak picit olcsóbb, 1600Ft a fél liter. Kasszáknál van.

(#39063) fant0mi


fant0mi
addikt

Ha mar Lidl. Latott vki a 19999 forintos napozoagybol meg vmelyik fehervari lidlben? Elvileg a kacatos sor legvegere tettek.

(#39064) 1stVikman válasza fant0mi (#39063) üzenetére


1stVikman
senior tag

Most jöttem a farkasvermiből, de csak kenyérért szaladtam be, így nem néztem körül sajnos.

(#39065) gravi_t válasza OPiiPO (#39060) üzenetére


gravi_t
újonc

Javaslom a bevásárlókocsigrillt:
http://moblog.net/media/a/l/t/altcity/shopping-trolley-bbq.jpg

[ Szerkesztve ]

(#39066) f_sanyee válasza szebe (#39053) üzenetére


f_sanyee
senior tag

Nekem is jobban tetszik az a környék, csendesebb mint a tókör, viszont előbbihez nekem kell átszenvednem magam a városon :D

(#39067) hzsolee válasza gravi_t (#39065) üzenetére


hzsolee
őstag

Jó drága ám, meg ha elkapnak az is. Valami 50-60e darabja... Link

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#39068) Napfénysüti válasza f_sanyee (#39066) üzenetére

Lehet holnap én is gúttamási kört megyek az tényleg nyugis. Csak nekem is a fél városon át kell tekernem abba az irányba.

Més que un club!

(#39069) sheep válasza Napfénysüti (#39068) üzenetére


sheep
addikt

Arra is van végig kiépített kerékpárút?

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#39070) fant0mi válasza sheep (#39069) üzenetére


fant0mi
addikt

Iszkaszentgyorgyig vegig van kulon kerekparut. (A Kertesz csardatol a varoshatarig kozos a gyalogosokkal, de az egy perc csak.)

[ Szerkesztve ]

(#39071) hzsolee válasza fant0mi (#39070) üzenetére


hzsolee
őstag

Ja van, csak a "menők" nem használják...

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#39072) szebe válasza sheep (#39069) üzenetére


szebe
őstag

Újcsórin + Iszkáig van, onnantól országút. De azon is minimális forgalom.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#39073) OPiiPO válasza gravi_t (#39065) üzenetére


OPiiPO
addikt

:DDD :)) :D

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#39074) fant0mi válasza hzsolee (#39071) üzenetére


fant0mi
addikt

Ja... Tokom ki is van veluk... Tojnak mindenre.
Egyebkent pont az iszkai uton nincs kirakva a kerekparral behajtani tilos, mikozben ott a kiepitett kerekparut. Nem tudom, mi az oka, mashol hamar kitiltjak az orszagutrol ilyen esetben.

(#39075) hzsolee válasza fant0mi (#39074) üzenetére


hzsolee
őstag

Majd egyszer kipaszíroz valakit egy nyerges, akkor majd kirakják...

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#39076) juliabrilke válasza hzsolee (#39075) üzenetére


juliabrilke
addikt

Így van ez mindenhol kb.
Az első 1-2 baleset után kezdenek el gondolkozni, meg táblákat kirakni, addig a kutyát nem érdekli csak ha matrica lesz valakiből.

(#39077) Jarod1 válasza fant0mi (#39074) üzenetére


Jarod1
addikt

Vmelyik nap bringauton tekertünk és melletünk a főutan országútival ott tekert 2 idióta..

(#39078) San398


San398
őstag

Sziasztok!
Elektromos fűnyírót szeretnék venni és ehhez kellene segítség, hogy kinek milyen típus bevált be. kb 40 négyzetméter kellene nyírni. 25k körüli ár amit szánok rá.Köszi

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#39079) #49155328 válasza Jarod1 (#39077) üzenetére


#49155328
törölt tag

Szerencsére elmarad a Giro d’Italia is. ;]
Persze a sok idióta meg ott érzi magát.

(#39080) Poiro7 válasza San398 (#39078) üzenetére


Poiro7
aktív tag

Csak "márkás" terméket vásárolj, mert ahhoz valószínűleg kapsz majd kést is a későbbiekben ;)
Illetve menj be a mezőgazdasági boltba és nézd meg mihez van, mert egy fűnyírónál a kés és a kerekek amik tönkre mennek.

(#39081) Poiro7 válasza San398 (#39078) üzenetére


Poiro7
aktív tag

A konkrét márka az MTD. Magyar és már hosszú ideje a piacon vannak.

(#39082) Dare2Live válasza Poiro7 (#39081) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Van egy kb 20éves MTDnk 15+évig vágtam/unk vele havi szinten 1500nmet. Olaj kellett bele meg benzin. Elképesztő mit kibírt. Aztán egyik tavasszal nem indult, öreg is volt, már nem is én nyirtam lett véve egy önjáró. Leadtuk javításra hogy ha olcsón javítható tartaléknak jó lesz. Kiderült csak belerohadt a benzin a télen, átnyomták frissel és azóta is megy. Én most is inkább azzal nyirok.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#39083) Varoz válasza Jarod1 (#39077) üzenetére


Varoz
őstag

Miért van ez amúgy, hogy ilyen esetekben eddig kivétel nélkül csak outist láttam ekkora kreténnek? Nekik derogál a többi biciklissel egy úton tekerni vagy mi? :D
Még az se érv, hogy jobb az út, mert nem egyszer láttam, hogy a kerékpárút fényévekkel jobb, mégis ott teker előttem az úton. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#39084) fant0mi válasza Varoz (#39083) üzenetére


fant0mi
addikt

Mondhatnam, hogy a kresz szerint mehet 50-nel az uton, de kerekparuton csak 30-cal. Ha szamitana nekik a kresz...
Szoval itt az van, hogy ott tekerhet mint az allat, es nem kerulgeti a szaros kis biciklijukkel tekergeto hobbistakat, csaladokat. Mert ok ugye magassagos sportolok.

(#39085) sheep válasza Varoz (#39083) üzenetére


sheep
addikt

Ezen már is gondolkodtam. Eleve a kresz szerint ha van kiépített kerékpárút akkor kötelező azt használni, másrészt nem tudom mi a jó nekik abban hogy pl. a Budai úton a 4 sávon kamionok meg buszok mennek hetvennel, és hiába dudálnak, kerülgetniük kell az idióta biciklist mert nem hajlandó lemenni. És senki más nem csinálja csak az outisok.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#39086) Varoz válasza fant0mi (#39084) üzenetére


Varoz
őstag

Kezdjük ott, hogy KRESZ szerint nem mehet az úton ha van kerékpárút, másrészt városban már a tempó sem érv. Ellenben az úton meghal ha nincs szerencséje. Ez a marha nagy önérzet megéri nekik? :D


sheep

Pontosan!

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#39087) San398 válasza Poiro7 (#39081) üzenetére


San398
őstag

Köszi a márka ajánlást. Megnéztem az 1kW-os típust , de jó páran elég negatívan vélekedtek róla, Az egyen nagyobb teljesítményűt is megnéztem de arról se voltak túl jó véleménnyel. Te ilyen típust használsz? Esetleg más márka?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#39088) hzsolee válasza San398 (#39087) üzenetére


hzsolee
őstag

Nekem is van egy kb 15 éves mtd. Lehet azóta romlott a minőség... 2 x kellett eddig szétszednem dugulás miatt, amúgy oké. Ja meg egyszer lefestettem. Most, hogy leírtam gondolom beszarik :D Vételkor egyedüli kritérium a briggs motor volt.

Szerk. Jaj bocs, te elektromost keresel....

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#39089) Dare2Live válasza hzsolee (#39088) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

ott a hszemben a dugulás. Beleromlik a benzin.

Probálj meg E5ős legdrágább 100+oktános benzint rakni bele az állítólag nem romlik meg 2-3hónap alatt.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#39090) Napfénysüti válasza Varoz (#39083) üzenetére

Sokszor veszélyesebb a bringaút mint az autóút.

Més que un club!

(#39091) Varoz válasza Napfénysüti (#39090) üzenetére


Varoz
őstag

Direkt írtam, hogy pont nem. :D
Nyilván értem ott ahol a bringaút rosszabb, mint egy földút. De azt látom, hogy ezeknek tökmindegy.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#39092) Poiro7 válasza San398 (#39087) üzenetére


Poiro7
aktív tag

MTD 48E
Most vettem, hozzá kést 3600Ft-ért.
De mondom, menj be egy mezőgazdasági boltba, és nézd meg mihez adnak kést olyant vegyél.
Benzinesből az AL-KO-val és Husqvarna vannak pozitív tapasztalataim. Hozzájuk is kaptam tavaly kést, igaz csak rendelésre.

(#39093) hzsolee válasza Dare2Live (#39089) üzenetére


hzsolee
őstag

Múlt hétvégén kellett kitakarítani a pályafutása alatt másodszor. Szemcsés üledék is volt, szóval nem árt néha ilyen is, nem csak a nyírás. :D
Asszonypajti pár éve rákapott a fűnyírásra, szerintem úgy is kinyírja. Szokott betont is vágni :D

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#39094) D.Orion válasza #49155328 (#39009) üzenetére


D.Orion
veterán

Hát ha tudsz várni kicsit(mondjuk holnap délelőtt a mail címedre) akkor talán egy kevésbé kontár helyről is adnék árajánlatot. Ne haragudjon meg senki, de mégis ki az a szaki aki könyöklőnek nevezi az ablakpárkányt??? Meg ez miez... No comment

(#39095) Napfénysüti válasza Varoz (#39091) üzenetére

Nem az útminőségre értettem.

Més que un club!

(#39096) eami válasza Napfénysüti (#39095) üzenetére


eami
addikt

mire gondolsz?

(#39097) Napfénysüti válasza eami (#39096) üzenetére

A kerékpárúton közlekedők jórésze borzasztó. Sokan rendesen veszélyesek.

Més que un club!

(#39098) mdk01 válasza D.Orion (#39094) üzenetére


mdk01
addikt

20+ évvel ezelőtt könyöklőnek is hívták, legalábbis sok embertől így hallottam. Manapság már valóban inkább ablakpárkány.

(#39099) rita7107 válasza juliabrilke (#39021) üzenetére


rita7107
aktív tag

kb 15-20 ezer közötti árban keresek. Tom Clancy RSS fusson rendesen rajta. A gyereknek kell mert már húzza a fülemet.Pénzem pedig alig. :((

(#39100) rita7107 válasza San398 (#39078) üzenetére


rita7107
aktív tag

Vettem akciósan egy Black&Deckert.
Nem ajánlom!
Ha nem tükör sima a telek minden bukkanónál leesik a gyűjtő kosár... :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.