Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34501) Gaaabeeesz válasza makro (#34500) üzenetére


Gaaabeeesz
aktív tag

Szipuuuuuu :C

Üdv, Gabesz

(#34502) Rellind


Rellind
senior tag

[Vonóhorog]
Valaki tud ajánlani olyan szakit aki karosszérialakatos vagy a fémekkel igen nagy barátságban van? 3 db beszakadt csavart kell kiszedni a vonófej és a konzol találkozásánál,illetve új menetet vágni bele és visszarakni a vonófejet. (Fiskálison voltam,az öreg elhajtott,hogy nincs szabad kapacítása...)
Autóm előző tulaja 4ből 3at beleszakított... :W Ne kérdezétek miért vette le...
Na jó elmondom...

Zavarta és mindig belerúgott ezért leszedte... :O

[ Szerkesztve ]

(#34503) justflash válasza hcl (#34499) üzenetére


justflash
tag

Maximum ha agyondobod a dobozzal sajnos. A zöldet csak a darázsirtó vitte tavaly.

Idén csak egy jött be eddig, azt meg el tudtam kapni.

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#34504) Gaaabeeesz válasza justflash (#34503) üzenetére


Gaaabeeesz
aktív tag

Nalunk sajnos eleg sok bejon.
En porszivoval szoktam őket osszeszedni.
Nem egy gyors allatok, jol mukodik a porszivo.

Üdv, Gabesz

(#34505) A@ron válasza Tom5 (#34494) üzenetére


A@ron
tag

Várpalotai Cseke Zoltánt ajánlották itt nekem nemrég, de őszintén szólva én bevittem (1 hét múlvára kaptam időpontot) Motor Mechanichoz és ott cc. 2 nap alatt megoldották a kábelgondomat, nem drágán.

Szerk: ha jól látom, pont az előző hsz-t író Gabesz úr ajánlotta.

[ Szerkesztve ]

(#34506) Gaaabeeesz válasza A@ron (#34505) üzenetére


Gaaabeeesz
aktív tag

Igen én ajanlottam, egy inotai faszival egyetemben.
Sajnos a jo munkaero bevan tablazva

Üdv, Gabesz

(#34507) Tom5 válasza A@ron (#34505) üzenetére


Tom5
addikt

Köszönöm! Közben privátban is ajánlottak így van választási lehetőség. :R

(#34508) hcl válasza justflash (#34503) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nekem továbbra is kinyírja a rovarirtó, mondjuk kis idő kell neki (1 perc kb).

Mutogatni való hater díszpinty

(#34509) makro válasza justflash (#34503) üzenetére


makro
aktív tag

Mondjuk én is inkább megfogom és kidobálom az ilyen állatkákat, de ezzel most megszívtam.

(#34510) fant0mi válasza makro (#34500) üzenetére


fant0mi
addikt

Akkor az jofajta. En hiaba nyomtam ra a chemotoxot, mar habos volt a bogar, de maszkalt meg jo sokaig. Amit irtam Vape, nekem az valt be.

(#34511) hzsolee válasza justflash (#34503) üzenetére


hzsolee
őstag

Féktisztító, he-he-he.... A darazsakra is besztoff :D

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#34512) tzimash válasza hzsolee (#34511) üzenetére


tzimash
őstag

Én meg szoktam fogni őket, miután leszállnak persze. Papírzsepivel, becsomagolom és megy úszni a WC-be.
Napi 2-3db mindig összejött tavasz óta.

(#34513) hzsolee válasza tzimash (#34512) üzenetére


hzsolee
őstag

Ez nem a lakásban van, melóhelyen, de rengeteg. Fogdozza a halál, büdössek mint a dög. Otthol nincs...

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#34514) izee


izee
senior tag

Érdemes kinti villanyt égetni este sötétben.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#34515) tzimash válasza hzsolee (#34513) üzenetére


tzimash
őstag

Nem kell összenyomni, úgy még nincs szaga.

(#34516) hcl válasza hzsolee (#34511) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

LOLLLL

Mutogatni való hater díszpinty

(#34517) eami válasza tzimash (#34515) üzenetére


eami
addikt

szerintem is sokaknál pseudo szag van. én is simán papírzsepiben elküldöm a tenger felé és kész. soha sem éreztem még büdösnek :)

(#34518) hzsolee válasza tzimash (#34515) üzenetére


hzsolee
őstag

Hát nyomkodni sem nyomkodom, ha véletlenül hozzáérek már büdösödik :) vonalzóval elpöckölve nincs ideje a genyónak ilyenre... A zöld amúgy valami migráncs, mert csak 2002 környékén jelent meg, délről.

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#34519) hcl válasza eami (#34517) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

És simán agyoncsapom, kit érdekel a szaga :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#34520) makro


makro
aktív tag

Ezt a hangosbemondót most miért nem lehet kikapcsolni? Lassan fél óråja ordít.... :W :W

(#34521) mdk01


mdk01
addikt

Srácok mi szól a hangos bemondóból?
A város közepén hallani. Vasútról?
Figyelem, figyelem felhívjuk figyelmüket.....

(#34522) mdk01 válasza makro (#34520) üzenetére


mdk01
addikt

Honnan?

(#34523) makro válasza mdk01 (#34522) üzenetére


makro
aktív tag

Talàn a stadionból, de hivatalos.bejelentést mèg nem talàltam.

(#34524) mdk01 válasza makro (#34523) üzenetére


mdk01
addikt

Az komoly lenne ha a Széna téren hallanám. Már a vasút sem semmi.

(#34525) mdk01


mdk01
addikt

Most a Haleszt írják FB-n.

(#34526) makro válasza mdk01 (#34524) üzenetére


makro
aktív tag

El nem hiszem, hogy nem lehetne ezt valami módon lekapcsolni. Csodàs lesz a mai nap is.

(#34527) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Azt kene agyonutni aki ijet ejelre rak.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#34528) mdk01 válasza Dare2Live (#34527) üzenetére


mdk01
addikt

Hát ha szándékos volt akkor biztos nem dícsérik meg, mert lesz visszhangja.

(#34529) pd válasza makro (#34523) üzenetére


pd
tag

(#34530) Dare2Live válasza pd (#34529) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Sóstói stadion? Az nem gyenge...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#34531) makro válasza pd (#34529) üzenetére


makro
aktív tag

Igen, ez lesz az. Este már többen hívták a katasztrófavédelmet, hogy mi is történik.

Hajnali 2 óra után pár perccel lett csend, bár tényleg nem értem miért nem lehetett előbb egy fejszével finomhangolni. Vagy 2 óráig keresték a kapcsolót?!

(#34532) quint válasza makro (#34531) üzenetére


quint
aktív tag

Az illetékesek nem mertek odamenni, hátha tüzet jelez a tűzjelző. Jobb az óvatosság.

(#34533) fant0mi válasza quint (#34532) üzenetére


fant0mi
addikt

Rőzse szakaszvezető.

(#34534) justflash válasza quint (#34532) üzenetére


justflash
tag

Inkább az történhetett, hogy az illetékességi és felelősségi körök kijelölése még nem történt meg. Ugye nincs kész a stadion, addig meg minek. Ha leég mielőtt elkészül akkor később sem lesz vele probléma. Naugye.

Egyébként meg nem kikapcsolták, akkuról ment és lemerült.

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#34535) tranceplanet


tranceplanet
addikt

Sziasztok! Keresek szorzózáras i7 procit s1150 foglalatba. Csökkentett órajelűek nem érdekelnek. Xeon procik is érdekelnek, foglalat ugyanaz.

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#34536) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Lesz egy eladó Canon 18-55 I gen1 obim, ha kell valakinek (hamarosan).
Illetve van eladó
- Nikon F váz -és obi hátsósapka
- m4/3 obi hátsósapka

Mutogatni való hater díszpinty

(#34537) bim


bim
veterán

Fehérváron hol tudok beszerezni pneumatikus gépek kenésére szolgáló olajat? (nem kompresszor olajat keresek)
Szomszédot már kérdeztem. Azt se tudja mit jelent a pneumatika szó. ;] :P

(#34538) hzsolee válasza bim (#34537) üzenetére


hzsolee
őstag

A Géza utcában van egy pneumatikás, jó fej a szivar. Lehet van olaja is. Sok kell?

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#34539) hzsolee válasza hzsolee (#34538) üzenetére


hzsolee
őstag

A würthnél is kapsz szerintem...

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#34540) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Na, akkor van egy eladó Canon 18-55 II obim, ajándék UV szűrdével, és sapkákkal. Annyi parajelenség van, hogy fókuszálás közben ugrik egyet a keresőkép :D Nem jövök rá, mitől. A végső képet nem befolyásolja, egyébiránt meg tökéletesen működik.
Az AF kábel új. A frontlencsén van 1-2 hajszálkarc, de szemmel is alig veszem észre, a kész képen sem hagy nyomot.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#34541) mtade válasza hzsolee (#34538) üzenetére


mtade
aktív tag

Prizmatic-nak hívják az üzletet, céges mindenséget ott vásárolok. Tényleg jó fej és minden van. Egy csörgetést megér.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#34542) bim válasza hzsolee (#34538) üzenetére


bim
veterán

Nem sok kell. Néztem én is az üzletet de nem tudom van e neki. Nem nyálaztam át a 71 oldalas árlistát.
A Würthnél nem tudtam regisztrálni mert képtelen voltam átállítani Németországról magyarra, így nem fogadta el Mór irányítószámát és nem tudtam megnézni az olaj árát. :DDD

(#34543) justflash válasza bim (#34542) üzenetére


justflash
tag

Würth csak cégekkel kereskedik ha jól tévedek. Egyébként mennyire lenne szükséged?

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#34544) hzsolee válasza bim (#34542) üzenetére


hzsolee
őstag

Valóban prizmatic, hirtelen nem jutott eszembe. Egy telefont megér.
Mivel kihangsúlyoztad, hogy nem kompi olaj kell, nem eröltetem, de egy dicrea 46 nevű cuccal tudtam volna segíteni (1-2L). Gondolom valami kézi gép(ek)hez kellene. Asszem ugyanúgy v32 mint a festo levegőolaj. Melóhelyen egy épületnyi géphez használom, örgögf@sza tudja hány szelepet meg munkahengert ken, sokadik szezon óta. Előkészítők simán viszik. Itthon csak egy tűzőgépem van, de szereti :)

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#34545) bim válasza justflash (#34543) üzenetére


bim
veterán

1-2dl.
Pár kenésre kellene csak.
Egyszerre úgyis csak pár cseppel kenném.

hzsolee: Egy szegbelövőt kellene megkennem mert elég lassan lesz újra tűzkész állapotban ami nem nagyon természetes. :U

[ Szerkesztve ]

(#34546) hzsolee válasza bim (#34545) üzenetére


hzsolee
őstag

Én a tűzőgép elé hasonlót használok. 2 gyorscsatival a gép elé betehető. Nem sok fér bele, de így folyamatos a kenés.

Szóval ha érdekel, tudok adni pár decit. Úgy rémlik móri vagy, még fehérvárig sem kéne menned érte ;)
Szvsz amúgy kár túldimenzionálni ezt a dolgot, bármilyen kellően vékony olaj megteszi, ami a gumit nem eszi...

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#34547) bim válasza hzsolee (#34546) üzenetére


bim
veterán

Elfogadom. :R
Igazából eddig nem is érdekelt a dolog. :B

(#34548) mdk01


mdk01
addikt

Ha már olaj téma akkor én is megkérdezném hátha van vele valakinek tapasztalata, hogy vettem egy elektromos bosch láncfűrészt amibe olajat kell tenni. Ennek mennyire kell speciális olajnak lenni? Ki mit rakott bele, milyet érdemes stb? Köszönöm

(#34549) bim válasza mdk01 (#34548) üzenetére


bim
veterán

Van direkt lánckenő olaj de mi sima motorolajat is beleteszünk. Ne legyen túl vékony és túl sűrű se.
Egyébként a lánckenő a legolcsóbb megoldás. 3500ft 5L (ha jól emlékszem ennyiért vettem utoljára)

(#34550) mdk01 válasza bim (#34549) üzenetére


mdk01
addikt

Köszönöm.
Nekem egy liter is bőven sok. Hol érdemes venni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.