Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25801) Varoz válasza cellpeti (#25782) üzenetére


Varoz
őstag

Szerintem mindenképp érdemes ott is körülnézni! :K

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#25802) Komi28


Komi28
senior tag

EZ megér ennyit? Illetve a kábelem lehetne valamikép toldani(kb. 10 m-es kellene) vagy valami speckó kábel lehet?

(#25803) Doki16 válasza Komi28 (#25802) üzenetére


Doki16
addikt

Nem speckó. Sima kéteres kábel lehet. viszont egy 10 méteresnek már olyan ellenállása van, hogy lehet mire a végére ér már nem lesz benne semmi áram :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#25804) gabyka válasza Doki16 (#25800) üzenetére


gabyka
aktív tag

ne hallgass a hülyékre :P egy nő megér annyit....amennyit gondolsz......ha rég/nem voltál nővel, akkor bármennyit... :DDD
Sok a koczka itt, azt hiszem... :P

(#25805) justflash válasza gabyka (#25804) üzenetére


justflash
tag

Lényegében ha nőről van szó akkor mínuszban vagy, ennyi. :DDD

Kivéve ha valami pénzes hatvanast ápolgatsz. ;]

Amúgy meg nem az anyagiakkal hanem a haladási sebességgel kapcsolatban vannak aggályaink. :)

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#25806) gabyka válasza justflash (#25805) üzenetére


gabyka
aktív tag

az aláírásod után...pfff. bármit el tudok képzelni... :DDD

(#25807) justflash válasza gabyka (#25806) üzenetére


justflash
tag

Most miaz, öreg nőt szo***ni olyan mint a hegymászás, marha nagy élmény tud lenni mind a 2, csak nem szabad lenézni. ;] :DDD

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#25808) siti válasza DarthSun (#25793) üzenetére


siti
senior tag

"még nem"? Szóval tervbe van :D

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#25809) mtade


mtade
aktív tag

Azért valahol örülök, hogy friss Székesfehérváriként nem kértem itt randitanácsokat... :DDD

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#25810) Komi28 válasza mtade (#25809) üzenetére


Komi28
senior tag

Itt sem kért senki sem tanácsot, csak a segítő szándék az van bőven :D :DDD

(#25811) DarthSun válasza siti (#25808) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Há' mér' kérdezed, talán van egy megunt, eladó példányod ? :DD

(#25812) siti válasza DarthSun (#25811) üzenetére


siti
senior tag

azért az nagyon perverz, hogy egy megunt használt példány felkelti az érdeklődésed :DD

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#25813) DarthSun válasza siti (#25812) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Annyira tényleg nem vagyok perverz, használd nyugodtan tovább :P

(#25814) justflash válasza siti (#25812) üzenetére


justflash
tag

Legalább be van járatva. ;]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#25815) juliabrilke válasza mtade (#25809) üzenetére


juliabrilke
addikt

Itt mindenki profi randiguru, autó/kerékpár szerelő és informatikus. (politikában meg minden magyar alapból szakértő) :DDD

(#25816) MunezXBK válasza juliabrilke (#25815) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Focit kifelejtetted! :D

(#25817) juliabrilke válasza MunezXBK (#25816) üzenetére


juliabrilke
addikt

Alapból mindenki ért a focihoz és a politikához!
Meccsen is mindenki profi edző, politikus, aki nagyon tudja mit kellene csinálni. ;]

(#25818) DarthSun válasza juliabrilke (#25817) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor ezek alapján tuti hogy rövid időn belül az USA- tól átvesszük a világ vezető hatalma címet. :DDD

(#25819) D.Orion válasza DarthSun (#25818) üzenetére


D.Orion
veterán

Nincs annyi B-22es és C-130as bombázónk, hogy megfelelő képpen tudjuk osztani a világnak a Freedom érzést. :D

Szerk.: Még nincs! Majd hétfőn.

[ Szerkesztve ]

(#25820) chatran


chatran
őstag

A velencei gokartpálya működik még?

(#25821) gabyka válasza chatran (#25820) üzenetére


gabyka
aktív tag

igen

(#25822) justflash válasza D.Orion (#25819) üzenetére


justflash
tag

De van egy OV01-es tömegpusztító fegyverünk, azt ne felejtsd el. :DDD

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#25823) Rellind válasza chatran (#25820) üzenetére


Rellind
senior tag

Ezt az árlistát nem értem :U
Az áraink: GYORS KÖZEPES LASSÚ
5 perc 1500,- 1200,- 1000,-
10 perc 2700,- 2000,- 1500,-

[link]

(#25824) yanna válasza Rellind (#25823) üzenetére


yanna
őstag

Minden bizonnyal a gokartokra vonatkozik, nem a kiszolgálásra. :D

(#25825) Rellind válasza yanna (#25824) üzenetére


Rellind
senior tag

Ott van egy koma és eldönti, hogy csak "közepesen" döngetek? ;]
Elég hülyén van kitalálva. :U

(#25826) Varoz válasza Rellind (#25825) üzenetére


Varoz
őstag

Gondolom lekorlátozzák a gokartot. Nálunk is volt korlát, de azt mi lőttük be, ha vagy túl fiatal volt a pilóta vagy szimplán balfasz. Mindenkinek jobb, ha nem nyél gázon száll bele a másikba. :U

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#25827) Rellind válasza Varoz (#25826) üzenetére


Rellind
senior tag

Értem. Nem tudom mi folyik a háttérben, azért kérdeztem :DDD

(#25828) Varoz válasza Rellind (#25827) üzenetére


Varoz
őstag

Szerintem nem árulok el nagy titkot, hogy 2 féle verzióról tudok, nálunk a gázpedál mögé lehetett fordítani egy határolót, hogy ne tudja tövig nyomni a delikvens. Valahol meg a gyújtásba raknak elektronikai szabályzót, ami x fordulaton leszabályozza. Utóbbi esetleg azért is jó, mert lehet távirányítással lekapcsolni, ha esetleg valamelyik gyengeelméjű elindul a gokartal másfele. :DDD

UI: Azért írom, hogy nálunk, mert a Fehérvári pályán dolgoztam. Ha valakinek kimaradt volna ez az infó és nézne a hsz-emre bután. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#25829) Napfénysüti válasza justflash (#25805) üzenetére

Ezt szerencsére tudnám cáfolni. :D

Més que un club!

(#25830) juliabrilke válasza Napfénysüti (#25829) üzenetére


juliabrilke
addikt

A "Kivéve ha valami pénzes hatvanast ápolgatsz." részét? :DDD

(#25831) Varoz válasza juliabrilke (#25830) üzenetére


Varoz
őstag

Lehet zsugori volt a banya. ;] :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#25832) Napfénysüti válasza juliabrilke (#25830) üzenetére

Azt hogy mínuszban vagy minden nővel. ;]

Més que un club!

(#25833) siti válasza Napfénysüti (#25832) üzenetére


siti
senior tag

Mennyit szoktál kapni egy "randi" után? :DD

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#25834) D.Orion


D.Orion
veterán

Hardverapró:
Szánalmasan szar az egész! Nyomott áron se lehet eladni semmit, mert jönnek a jobbnál jobb mennyit engedsz a feléből ajánlatok. Corsair 2x4GB 2133MHz/CL9/1.5V 10K. Erre 7K és 8K-s ajánlatok jönnek, hogy most azonnal elviszi. Ennyiért vigye el magát egy hölgyhöz fizetett szolgáltatásra. :W

R9 280X, 45K. Ő 35K-ért viszi, a másik 40K-ért. Vegyen az ilyen ejtőernyős leckét ernyő nélkül. :W

(#25835) #92888064 válasza D.Orion (#25834) üzenetére


#92888064
törölt tag

ha 67,5-ért van 2 és fél év garis gtx 970, akkor egy garancia nélküli venticserélt r9 280x szerinted mit érhet?
kezd átalakulni a vga piac, bár a kiskerek még az előző készletek erejéig brutál mód felnyomják az új kártyák árát, de szépen lassan mennek le az árak. láttam 100ért több év garis gtx980ti kártyát...
illetve még fizetés előtt vagyunk, így a fizetőképes kereslet egy héten belül érkezik. szóval ha nem negyed millás portékát hirdetsz, akkor érdemes 10-e körül felrakni a hirdetést.
alkudozók mindig is voltak, vannak és lesznek (hehe velem az élen :DDD ), és ezen nem tudsz változtatni. ha nem akarsz velük foglalkozni, akkor írd be a hirdetésbe, hogy az alkuval kapcsolatos privátokra nem válaszolsz. én is futottam bele olyan emberbe, aki az összes hirdetésemre írt fél áron viszem a portékát jellegű pm-et, és mindig viccesen reagáltam. eleinte bosszantott, és már le akartam tiltani, de egyszerűen poénnak kell venni, és még egy jót röhögsz a végén.

[ Szerkesztve ]

(#25836) D.Orion válasza #92888064 (#25835) üzenetére


D.Orion
veterán

45K és 67K között van majdnem 20K különbség. Százalékban az mennyi felár is? Szerintem nincs miről beszélnünk! Értelmes 40K-s ajánlat sincs, csak, hogy vigyem el a világ végére.

[ Szerkesztve ]

(#25837) #92888064 válasza D.Orion (#25836) üzenetére


#92888064
törölt tag

gari nélkül nem szívesen veszek 20k fölött vga-t, és egy kategóriával jobb kártyáról van szó (+2,5 év garancia, kevesebb fogyasztás, stb). szóval az én szemszögemből megéri a felárat , és valszeg meg is veszem a kártyát (estig kértem haladékot a válaszadásra). rx480-at akartam venni, de már képtelen vagyok kivárni a nem refhűtősök megjelenését és az árak normalizálódását.
a lényeg, hogy ne szívd mellre a dolgot, egy héten belül kapnak a népek fizetést, és az alkudozókat egy sor beírásával leszerelheted. problem solved :)

_________________
szerk.:
ugyanitt eladó lesz egy oem gtx760 1,5gb 192 bit (760/660 keverék) videokártya 23500 forintért (julcsi is ugyanilyet árul 660 néven). gta 5 fullhd high fxaa vsync fix 60fps, nálam tesztelhető még egy ideig.

[ Szerkesztve ]

(#25838) D.Orion válasza #92888064 (#25837) üzenetére


D.Orion
veterán

Jogos, le is nyugszom. :)

RX 480-al kapcsolatban: AMD fan vagyok, de valami nem kerek azzal a kártyával. Magyarázkodni kell a fogyasztással kapcsolatban(Abu is írt egy védelmező elemző cikket, de minek), a gyári hűtésről is derülnek ki érdekes dolgok már külföldi fórumon. Szerintem ott valami spórolás lesz és elég hamar elkezdenek majd dögleni vagy hibázni eme kártyák. Plusz mire nálunk beesik 80K alá a normál hűtős verzió... Addigra itt lesz az nV még jobb fogyasztással, jobb teljesítménnyel, ugyanennyiért.

(#25839) justflash válasza Napfénysüti (#25832) üzenetére


justflash
tag

Végülis, ha elásod és elhozod a hűtőt / TV-t... ;] :DDD

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#25840) honda23


honda23
aktív tag

Srácok, egy kis off

Van egy nem is kicsi gondom, konkrétan ha nem fizetem ki a jogtalan emelést, ki akarnak rakni az albérletből.
A főbérlő rokonom, barátom, régi ismerősöm, és most teljesen elment az esze.
Szerződés szerint évi egyszer kérhet emelést, infláció szerintit!
Az elmúlt fél évben kétszer emelt, kifizettem, most meg benyögött 20e Ft-os emelést!

Kérdésem, ki kell fizetnem ezt az emelést harmadszor is? Még 9 hónapot maradnék ebben a szutyok albiban, mert jövőre csokra 3 gyermek után vennék új házat 10+10-re.

Tehát már megvan a három gyerkőc, ki rakhat-e az utcára 3 gyerkőccel, ha normálisan fizetem az eddigi költségeket? Úgy tudom, nem.

Nincs kedvem most 300e Ft-ot elverni a csokos pénzből másik albira költözés miatt.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#25841) justflash válasza honda23 (#25840) üzenetére


justflash
tag

Az előző 2 emelésről van papír, új szerződés tanúkkal? Eredeti szerződésben mi áll, mikor bonthatja fel a tulaj?

Egyébként a 20k 9 hónapra az 180 vs a 3kiló + átcuccolás máshova...meggondolandó.

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#25842) hcl válasza D.Orion (#25834) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nyugi, ezek minden más oldalon é hirdetésre is jönnek.
Azok is, akik egy értelmes mondatot sem tudnak leírni.

Mutogatni való hater díszpinty

(#25843) MunezXBK válasza D.Orion (#25834) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én ezt napi sokszor átélem. Ár alatt kínált, 500k-s autóból is alkudnának 100.000-et.

Ez egy ilyen szakma, nem kell felvenni.

Hirdetem a telóm, kiemelve, hogy telefon NEM érdekel helyette. Az első 4 versenyző telefont akar érte adni. :D

(#25844) honda23 válasza justflash (#25841) üzenetére


honda23
aktív tag

Az eredeti szerződés 2010-es 35e Ft, azóta nincs új szerződés, mert nem írt...

Így simán fizethetném azt is, ha nagyon ugat.

Bontásról semmi sincs a szerződésben, de 3 gyermekkel amúgy sem rakhat ki, kaptam az infót.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#25845) Slapy válasza honda23 (#25844) üzenetére


Slapy
aktív tag

És mennyit fizetsz most?

(#25846) yanna válasza honda23 (#25840) üzenetére


yanna
őstag

"rokonom, barátom" :((( Na hogy az a kib........... :((
Részvétem!

(#25847) honda23 válasza Slapy (#25845) üzenetére


honda23
aktív tag

Baráti alapon 50e Ft-ot, de én javítok meg mindent kb, de ezzel így befejeztem, mert cserélni kellene egy csaptelepet és nem fogom.

70e lenne az új, tudom, hogy onnan indul az összeg Fehérváron, de az albi nem lett volna kiadva, mi beszéltük le.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#25848) honda23 válasza yanna (#25846) üzenetére


honda23
aktív tag

Nagymamám a keresztanyja...

Ez van, tanultam valamit, pénzben nincs barátság, sajnos nem ez az első eset, hogy le akarnak húzni.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#25849) Slapy válasza honda23 (#25847) üzenetére


Slapy
aktív tag

Az a 70 inkább 80 és két havi kaució! Plusz nagyon megnézik hogy kinek adják ki...mivel ha gyerek van pl akkor nem lehet őket kirakni még ha hónapokig nem is fizetnek akkor sem (az albérlőnek több a joga mint a tulajnak) ezért gyerekkel még nehezebb. Nem saját tapasztalat csak egyik jóbarátom ingatlanos és albérleteket is szokott közvetíteni.

(#25850) honda23 válasza Slapy (#25849) üzenetére


honda23
aktív tag

Igen, tudom, de most nem tudom, miért pattog, 5 év alatt volt ebben az albiban nem fizető kisebbségi, maffiatag, ingatlancsaló eladó dunaújvárosi ingatlanmaffia stb..

Én vagyok az első albérlő, aki egyhuzamban 6 éve folyamatosan fizet mindent, albit, rezsit, mit akar még?
Megtette az emelést februárban, így már nem emelhet.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.