Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25351) MunezXBK válasza Fecogame (#25347) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

De ezt az egyet tudom. :D

(#25352) #49155328


#49155328
törölt tag

Renault Laguna V6 3000 benzin-gáz + automataváltó. "... Az élmény felbecsülhetetlen! Minden másra ott a MasterCard." :DDD

(#25353) gabyka


gabyka
aktív tag

Gyerekek, a lényeg, 'F'-es autót nem veszünk...

(#25354) justflash válasza gabyka (#25353) üzenetére


justflash
tag

Akkor F Astrát sem szabad? :Y ;]

(#25348) juliabrilke: Az autóiparban minden a lehető legolcsóbb kivitelben készül (Kelet-Európában összeszerelt, Kínai eredetű komponensekből) , ha most ehhez hozzáadom a francia összeszerelési hozzáállást akkor inkább bele sem gondolok mekkora csoda hogy nem esik szét némelyik autó. :DDD

[ Szerkesztve ]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#25355) siti válasza justflash (#25346) üzenetére


siti
senior tag

jaja, német autót se vegyél, mert azt meg török vendégmunkások rakják össze :)

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#25356) raczger válasza siti (#25355) üzenetére


raczger
őstag

OFF, de mivel pörög a topik, hátha...
Székesfehérváron tudtok valami őrzött parkolót, ahol 4 napra ott lehet hagyni az autót? Köszönöm.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#25357) Varoz válasza raczger (#25356) üzenetére


Varoz
őstag

Itt mióta OFF bármi is? :DD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#25358) 1stVikman válasza raczger (#25356) üzenetére


1stVikman
senior tag

Szia!
Esetleg próbáld meg a Hotel Platánt. Gyümölcs utca 28, zárt, kamerával megfigyelt parkolója van. Régen lehetett külsős (értsd: nem szállóvendég) embereknek is parkoltatnia az autóját rövidebb időre, napi 1000-1500 Ft-ért. Egy telefont megér: 22-505-920

Autó témára:
Nekem Fabiam van, 1,4 benzin, 74kW, én meg vagyok elégedve vele. :)
Ja, és nekem kb 1 év volt, mire a sok olvasgatás, keresgélés, nézelődés stb. után ténylegesen megtörtént a vásárlás méghozzá úgy, hogy nem is ilyet akartam venni. :DD

[ Szerkesztve ]

(#25359) raczger válasza 1stVikman (#25358) üzenetére


raczger
őstag

Köszönöm, közben megoldódott, picit változott a terv :)

(#25357) Varoz: nem szoktam ide benézni, csak illedelmes voltam :DDD

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#25360) Varoz válasza raczger (#25359) üzenetére


Varoz
őstag

Ez egy helyi, csevegő topik, nem hiszem, hogy bármi OFF itt. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#25361) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Mivel képtelen voltam kiszűrni a hozzászólások közül :(
Autóklíma ellenőrzés-feltöltés, és ózonos vagy akármilyen tisztítással egy helyen foglalkozik valaki Fehérváron? Vagy ez csak külön-külön? És akkor is hová menjek?
Előre is köszi.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#25362) MunezXBK válasza LamerGyuri (#25361) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Klímával a Szörényi utcába, ózon miatt a Selyembe.

(#25363) Komi28


Komi28
senior tag

Hűtőgéphez hol lehetne venni ajtónyitó fogantyút? Esetleg nincs valakinek kidobásra szánt hűtőről levehető?

(#25364) mdk01 válasza Komi28 (#25363) üzenetére


mdk01
addikt

Univerzál, Széchenyi útnál van/volt egy ilyen háztartási gépes bolt és ott tudnak ilyeneket.

(#25365) mtade


mtade
aktív tag

Hali!

Kallódó BT egeret és 2A USB töltőt keresk megvételre, ha lenne valakinél.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#25366) hzsolee válasza MunezXBK (#25362) üzenetére


hzsolee
őstag

Szia!
A szörényi utcai, klíma utólagos beszereléssel is foglalkozik?

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#25367) MunezXBK válasza hzsolee (#25366) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Tőle kérdezd. De ne reménykedj, kb. senki sem vállalja. Ultra szopó + drága is.

(#25368) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Valaki tudna segíteni esetleg a héten egy bikázással?
Én hülye hagytam az autót állni rajta hagyott akkusarukkal (holnap leveszem + elfelejtés :W ), és a rohadt óra leszívta csontra... Vinném bontóba, meg se mozdul.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#25369) MunezXBK válasza hcl (#25368) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Kábeled van?

(#25370) bim válasza hcl (#25368) üzenetére


bim
veterán

Kár hogy bontó lett a sorsa.
Pár alkatrész jól jött volna belőle. :(

(#25371) hcl válasza MunezXBK (#25369) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nincs :S Mondjuk ha csak azon múlik, a héten veszek.

Mutogatni való hater díszpinty

(#25372) MunezXBK válasza hcl (#25371) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nekem van, de elég lightos.

Merre van a talicska?

(#25373) hcl válasza MunezXBK (#25372) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Rákóczi út.
Plíz dobj egy számot Dobj PM-ben, és felhívlak :) Mondjuk ma csak 7 után esek haza... Amúgy nem is lényeges ma.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#25374) Rellind válasza f27 (#25062) üzenetére


Rellind
senior tag

(#25375) juliabrilke válasza Rellind (#25374) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ez egy pesti kerékpár bolt. De meg van az áruk ahogy látom...

(#25376) siti válasza Rellind (#25374) üzenetére


siti
senior tag

Az ilyeneket bírom :D
"mégis sikerült eldobni a méregdrága bringát, bár nem az én hibámból." majd elmeséli hogy nem tudott átugratni egy sziklát és persze a bringa hibája, mert nagyobb volt a lánckerék mint amit megszokott...

az autós/motoros boyracerek szokták így magyarázni saját hülyeségüket, amikor árokba teszik magukat, (nem adta ki, letapadt a csatornafedélen (copyright by Grafitember), elbutult, lassú defekt, bekapott a fék, morzsolódott a gumi, dadogott az AC, szar helyen volt a korlát, elfért volna, de dzsuvás volt az ív mellett, hideg volt a gumi), nem, soha be nem ismernék, hogy ők hibáztak (gyorsan mentem, elbambultam, a csajokat néztem, nem ismertem a bringát, hibáztam)

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#25377) Varoz válasza siti (#25376) üzenetére


Varoz
őstag

Körzőn a bódé mi? Még a wunderbaum is leszakadt. :C :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#25378) justflash válasza siti (#25376) üzenetére


justflash
tag

Hirtelen 3cm-t nőtt a szikla, illetve megpróbált félreugrani azzal volt a gond, a pilóta előtte a NASA-nál volt és mikrométerre kiszámolta a röppályát, de az fránya szikla... :N

Amúgy igen, tipikus, a legjobb ilyen az volt mikor ismerősöm tetőre rakta az E30-át, idézem:

-te Sanyi hogyvolt?
-háát mentem felfele a dombon aztán szemembe sütött a nap mikor felértem és ilyedtemben nyomtam egy kövéret aztán kipörgött a hátulja és árok

Este 9kor, ott ahol egyébként hátulról kapta volna a napot, 100 méteres burnout nyommal az aszfalton. :DDD

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#25379) Napfénysüti válasza Rellind (#25374) üzenetére

Bringás topikban nemrég pont egy ilyet vittek be az egyik sráchoz szervizbe hogy dropper postot szereljenek fel rá. :)

Més que un club!

(#25380) Komi28 válasza mdk01 (#25364) üzenetére


Komi28
senior tag

Köszi, megnézem majd :)

(#25381) justflash


justflash
tag

Philips 22" / 56 cm-es LED TV eladó, 2év gyártói garival, ajándék fali konzollal, 25K.

Plusz 10.-e után eladó lesz egy dobozos, telekomos Sony Xperia M2 harcedzett állapotban de olcsón, 15K.

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#25382) makro


makro
aktív tag

Abban tudnátok segíteni, hol tudnék történelmi relikviát/ajándéktárgyat venni ami Székesfehèrvárhoz köthető?

(#25383) justflash válasza makro (#25382) üzenetére


justflash
tag

A múzeumot próbáld meg, hátha van valamilyen "szuvenírshop".

De elég tág a behatárolás, például ha szerencséd van áshatsz egy német rohamsisakot a megfelelő helyen. :DDD

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#25384) hcl válasza justflash (#25383) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A királysíroknál, a templomromnál is árulnak dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#25385) Komi28 válasza makro (#25382) üzenetére


Komi28
senior tag

Országalma mellett is van-volt egy kis ajándékbolt.

(#25386) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Gigabyte windforce 7950 3gb - 39K

Nálam kipróbáható és 3nap garit is adok rá.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#25387) makro válasza justflash (#25383) üzenetére


makro
aktív tag

justflash,hcl,Komi28: Köszi srácok, délben be is ugrok venni mini országalmát :D

(#25388) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hali!

Van esetleg valakinek Fehérváron 7 vagy 8 gen Honda Accord 2.0 vagy 2.4 benzin, ami csokiért / sörért megtekinthető valamikor, esetleg ki is próbálható (akár anyóson is)?

Thx!

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25389) makro válasza makro (#25387) üzenetére


makro
aktív tag

Jelentem feladat teljesítve!

Itt találtam egy csomó ajándéktárgyat Székesfehérvárral kapcsolatban. ( Tényleg volt mini országalma :DDD )
Jéghokival kapcsolatban is láttam megvásárolható mindenfélét ( korong, kitűző, pólók....stb )

Pár másik ajándékboltba is betértem, de ott javarészt csak "Hungary"-s termékek voltak, amiket kb mindenhol meg tudsz venni.

(#25390) honda23 válasza Motion_Blur (#25388) üzenetére


honda23
aktív tag

Én. 2.0 sportom van.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#25391) Varoz válasza Motion_Blur (#25388) üzenetére


Varoz
őstag

"akár anyóson is"
Áhá, szóval el akarod ütni az anyósodat, de biztos, ami biztos, nem a saját autóddal, értem. ;] :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#25392) chatran


chatran
őstag

Ha valakinek esetleg lesz eladó helyi bérlete, akkor keressen meg. Köszönöm

(#25393) justflash válasza chatran (#25392) üzenetére


justflash
tag

Májusi érdekel? ;]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#25394) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Van 2x2GB 800MHz asztali gépbe való DDR2 ramom eladó.
Meg half-mini PCIE Intel Centrino N6300 AGN wifi kártya.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#25395) szijartg válasza hcl (#25394) üzenetére


szijartg
senior tag

Mennyi lenne a ram?

(#25396) bandiras2


bandiras2
senior tag

Mesterembert keresek, aki beállítana nekem egy ajtót, ami rosszul lett felrakva.
[Ilyen zsanér tartja 3 darab.]
Át kell helyezni őket, az ajtót-2-4 cm-mel megemelni. Fúrót hozzál.
Dobj rám privát üzit, telefonszámmal. Du4 után ha felkeltem, felhívlak. ma, holnap, holnapután délután 4 után ráérek.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#25397) Rellind


Rellind
senior tag

Tud valaki olyan üzemorvost ajánlani aki "C" jogsit is hosszabbít? Egyet felhívtam de az alapból nem jött be, labor eredményt akar... mondom mivan? :U

(#25398) Rellind válasza Rellind (#25397) üzenetére


Rellind
senior tag

Problem solved. :C :DD

(#25399) Komi28 válasza Rellind (#25397) üzenetére


Komi28
senior tag

Olyat tudok aki egyből műt is a helyszinen :DDD :DD

(#25400) cannibal


cannibal
senior tag

Srácok, volt már valakinek panelban a Digivel olyan hibája, hogy hálókártyára kötve 651-es hibakódot dobott a kapcsolódás helyett? Ha igen, mi volt a megoldás? (Végigtúrtam a Digi topikot, találtam tippeket, csak gondoltam hátha itt is van valakinek tapasztalata ilyen ügyben.) Illetve routerre csatlakoztatva max 8-9 megát hoz a 80 megás net. Szerelő volt kint, de okosabbak nem lettünk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.