Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17501) forras2


forras2
őstag

Sziasztok!

Fehérváron van olyan ruhakölcsönző, ahol tudok öltönyt kölcsönözni?
Illetve milyen árak vannak? 15K-ért már lehet venni, megéri venni egyet, vagy inkább a bérlés a jobb? :U

(#17502) A@ron válasza hvaskogabor (#17500) üzenetére


A@ron
tag

2x512 GB RAM azért kicsit erős lenne... :DDD

(#17503) justflash válasza A@ron (#17502) üzenetére


justflash
tag

Most mér', ennyiért best buy. ;]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#17504) freemanone válasza A@ron (#17502) üzenetére


freemanone
őstag

ide vele kettőt is ennyiért, de aztán ddr4 legyen! :DDD

(#17505) hvaskogabor válasza A@ron (#17502) üzenetére


hvaskogabor
csendes tag

Bocs, elírtam :))

(#17506) Napfénysüti

Na tényleg eladó lett a montim.
Röviden:
Rockmachine Thunder 50 (2009)
6061-es alu váz, Suntour XCR villa, Truvativ hajtás fém pedállal, Tektro V-fékek, Alivio első váltó, Deore hátsó váltó, Continental aszfaltgumik (szinte újak!), lámpa, csengő jár hozzá.
Ha valakit érdekel meg lehet tekinteni, ki lehet próbálni. Most hoztam szerelőtől, aki megveszi egy darabig semmi gondja nem lesz vele az tuti csak rá kell ülni és tekerni. :K

Més que un club!

(#17507) D.Orion válasza Napfénysüti (#17506) üzenetére


D.Orion
veterán

Két apróságot nem írtál le. Az ára és, hogy mekkora méret? :)

(#17508) deicide


deicide
veterán

Én pedig a Fitnessbringámat adnám el, ha van érdeklődő, írok részleteket. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#17509) Viper26 válasza D.Orion (#17507) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ez engem is érdekelne. :D

iPhone 14 | FR955

(#17510) Napfénysüti válasza D.Orion (#17507) üzenetére

18-as vázméret 26-os kerekekkel. Irányára 58.000 lenne de ez alkuképes természetesen. :K

Més que un club!

(#17511) freemanone válasza Napfénysüti (#17510) üzenetére


freemanone
őstag

mennyit engedsz a felének a feléből? :D esetleg rossz féltrabant beszámítás? (csak hogy az alap koncept kérdéseken túllendüljünk :DDD)

(#17512) cannibal válasza freemanone (#17511) üzenetére


cannibal
senior tag

Mit kezdene egy fél trabanttal? :DDD Fagyott kutyaláb és rossz fagyasztó a menő mostanában :DDD

(#17513) Timyyy


Timyyy
őstag

Sziasztok!
2 gondom van, és egyiket sem értem, hogy mitől.
Az első képen láthatjátok, 3-4 napja kezdődött, hogy vannak kéken aláhúzott részek összevissza a szövegben, nem csak itt a PH-n, más weblapokon is. Az a JAVA frissítés ugrik fel, ha ráviszem az egeret, amit jobbra lent lehet látni. Már frissítettem, hátha abbahagyja, de a helyzet változatlan.
A második képen pedig üres négyzeteket láttok összevissza az oldalon, ez is új. Tippem sincs mitől. Valószínűleg reklámok lennének benne, csak van ADBLOCK-om, azért látszik üres négyzetnek.

Aztán sokszor felugrik még egy spam ablak is vagy mi, pedig le van tiltva elvileg! Ezzel az url címmel: http://cr2.gogorithm.com/WLBidRequestHandler?oid=2&width=1200&height=900&pubid=61768&noaop=1&tagid=300170009920000000&revmod=2&born=1408994511&Prof=&BTF=&cb=1409239260142&encoded=1&cirf=http%3A%2F%2Fprohardver.hu%2Ftema%2Fszekesfehervar_es_kornyeke_adok-veszek-beszelgetek_4%2Ffriss.html

Ötletek? :W :W :W :Y :Y :Y

(#17514) Dare2Live válasza Timyyy (#17513) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

vmi reklámos virusnak tűnik.

szerk: meg is van. ahogy mondani szokták googli a abrátod. [link]

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#17515) freemanone válasza Timyyy (#17513) üzenetére


freemanone
őstag

Ez valszeg valamilyen böngésző kiegészítő lesz, vagy külsős app, át kéne nézni a telepített alkalmazásokat/böngésző kiegészítőket és a nem ismert/kellő dolgoktól megszabadulni.

szerk: Az bizony:[link]

[ Szerkesztve ]

(#17516) pd válasza Timyyy (#17513) üzenetére


pd
tag

A Java nem ajánlgatja magát ingyenes frissítésként véletlenszerűen aláhúzott szavakon, pláne nem newupdatetesneeded. com oldalon. Összeszedtél valami vírust, a kis téglalapok is gyanús, hogy amiatt jelentek meg, csak valóban az adblocker kiszedte a tartalmát. Egyénként valószínűleg azok is a fenti honlapra vinnének.
Spyhuntert letölt, végigfuttat, a végén jó esetben örül, rossz esetben további szórakozást igényel a dolog.

No, akkor viszonylag könnyen megúszhatod a freemanone által javasolt módszerrel is. Mindig át kell nézni új program telepítésénél, mik vannak kipipálva, különben könnyen ilyen potyautasok is települnek (eszköztárak, reklámtrutyik előszeretettel).

[ Szerkesztve ]

(#17517) freemanone válasza pd (#17516) üzenetére


freemanone
őstag

Az esetek többségében azt vettem észre, hogy könnyen kézzel eltávolítható cuccokról van szó. Majd nemsokára rákeresek, hogy konkrétan erről írnak-e valamit a neten, csak még úton vagyok.
Ha valami program is kell az eltávolításhoz, akkor már komolyabb dologról beszélünk, de én azokkal csak a legritkább esetekben találkoztam. Persze ettől még lehet, hogy erre lesz majd szükség, de atombomba helyett először szerintem nézzük át a szemetet, aztán haladjunk sorra.
Anyósomnak sikerült egy olyan chrome kiegészítőt összeszednie, ami a bejelentkezett FB fiókon keresztül sokszorozta magát privát üzenet formájában, a felhasználó gépéről összeszedett random fotók társaságában osztogatott linkekkel. Ráadásul ha meg akartad nyitni a kiegészítők menüt akkor bezárta azt a tabot instant.
Kellemes kis mocsok volt az is... :U

[ Szerkesztve ]

(#17518) Timyyy


Timyyy
őstag

Na, akkor köszöntem mindenkinek, találtam egy leírást: ez alapján úgy tűnik lepucolta ezt a fost a gépemről. 2 progit is leszedtem, ajánl a végén még egy 3.at de azt már sokallom.... most talán minden rendben, így első ránézésre. :)

(#17519) juliabrilke válasza Timyyy (#17513) üzenetére


juliabrilke
addikt

Szimpla CR2 adware, valamivel felkúszott. Úgy emlékszem, hogy kereső/reklámozó oldaluk van.
Nézz utána miket tettél fel mostanában, mivel mehetett fel, meg a böngésződben milyen kiegészítők vannak.

Legyél boldog, hogy nem pöcsnövelős, stb. dolgokkal csesztet folyamatosan. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17520) justflash válasza juliabrilke (#17519) üzenetére


justflash
tag

Nekem múltkor mellnagyobbítósat dobott. :O

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#17521) Viper26 válasza justflash (#17520) üzenetére


Viper26
nagyúr

Rászorulsz? :DDD ;]

iPhone 14 | FR955

(#17522) juliabrilke válasza justflash (#17520) üzenetére


juliabrilke
addikt

Tehát akkor nő is használta a gépedet. :DDD

(#17523) Tom5


Tom5
addikt

Ezen besírtam:

Kérem, adja meg jelszavát!
alma
Sajnálom, a jelszónak legalább 8 karakterből kell állnia.
reszeltalma
Sajnálom, a jelszónak tartalmaznia kell legalább egy számot.
50reszeltalma
Sajnálom, a jelszónak legalább egy nagybetűt kell tartalmaznia.
50KIBASZOTTreszeltalma
Sajnálom, a jelszóban nem követhetik egymást nagybetűk.
50Kibaszott,ReszeltAlma,FeldugvaAseggedbe!
Sajnálom, a jelszó nem tartalmazhat írásjeleket.
50KibaszottReszeltAlmaRohaggymegHaNemFogadodElEztSe
Sajnálom, ez a jelszó már foglalt!

:DDD :DDD :DDD

(#17524) makro


makro
aktív tag

Sziasztok,

van itt a környéken ASUS Eeepc tulajdonos, vagy valaki, a kinek van töltője egy ilyen szépséghez? :F

(#17525) San398


San398
őstag

Ha valakinek van elfekvőben egy működőképes alacsony profilú PCI-os VGA kártyája sima DSUB csatis és megválna tőle az jelezzen felém privátban.Elvileg 5V-os vagy univerzális és 32bit-es kellene. [link] Köszi

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#17526) cannibal válasza San398 (#17525) üzenetére


cannibal
senior tag

Nekem csak agp van :(

(#17527) juliabrilke válasza San398 (#17525) üzenetére


juliabrilke
addikt

Franc. Nekem van egy alacsony profilú kártyám, de a hátlap normál méretűre lett rajta cserélve még régebben. :(

(#17528) riki válasza Timyyy (#17518) üzenetére


riki
senior tag

Ezt azért futtasd le,hátha maradt még a böngészöben nem oda való szemét[link]

(#17529) San398 válasza cannibal (#17526) üzenetére


San398
őstag

Az a baj, hogy ez egy régi Dell optiplex gép amiben csak PCI és PCIe foglalat van. Maga a gép nem volt 10000 összesenés most rosszalkodik az alaplapi vga és ezért kellene egy régi PCI-os olcsón xp driverrel.
Azért köszi.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#17530) San398 válasza juliabrilke (#17527) üzenetére


San398
őstag

A hátlap nem gond azt megoldom valahogy. Hogyé adod? Sör, Csoki? Többet nem nagyon számok rá sajnos.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#17531) juliabrilke válasza San398 (#17530) üzenetére


juliabrilke
addikt

Kipróbáltam, de nem ad képet. :(
PCIE kártyára meg egy Nvidia 7300GS lenne, de a hűtőjét cserélni kellett egy nagy passzív MSI bordára.
Nem mondanám biztosra, hogy kisebb Dell gépekbe belemegy.

(#17532) JohnnyX válasza San398 (#17529) üzenetére


JohnnyX
senior tag

S3Trio64V+ az nem low profile kartya?
Egy ilyenem lenne, bar nem tudom működik-e.

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#17533) San398 válasza JohnnyX (#17532) üzenetére


San398
őstag

Sajnos nem tudom, már régen volt ilyen kártyám. Most nem nagyon tudok mozogni. Ha nem kell messzire menni érte akkor kipróbálnám.Részleteket PÜ-ben megbeszéljük.

juliabrilke: Kár érte!Azért köszi hogy megnézted.

[ Szerkesztve ]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#17534) justflash válasza San398 (#17533) üzenetére


justflash
tag

Van egy ATI 8500as, de nem LP...lefűrészeljem? ;]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#17535) Komi28 válasza justflash (#17534) üzenetére


Komi28
senior tag

Flexel is jó lesz vagy lángvágóval :DDD :D

(#17536) juliabrilke válasza justflash (#17534) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ha pci foglalatos, akkor az érdekelne engem. :D

(#17537) justflash válasza juliabrilke (#17536) üzenetére


justflash
tag

A fűrész? Az sajnos FA foglalatos. :( :P

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#17538) Andris837


Andris837
senior tag

Lenne esetleg valakinek helyi bérlete eladó? Az eddigi kontakt munkahelyet vált és tőle már tudok szerezni. :N

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#17539) justflash válasza Andris837 (#17538) üzenetére


justflash
tag

Ezt csak én nem értem?

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#17540) mtade válasza justflash (#17539) üzenetére


mtade
aktív tag

Én spec értem... :)

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#17541) cannibal válasza justflash (#17539) üzenetére


cannibal
senior tag

Ezt csak a beavatottak érthetik ;]

(#17542) juliabrilke válasza justflash (#17539) üzenetére


juliabrilke
addikt

Lusta járni, kényelmes busz kell neki, mindezt pedig olcsón szeretné valami friss embertől megkapni. :D

(#17543) chatran válasza justflash (#17539) üzenetére


chatran
őstag

Kimaradt a "nem" a már után, erre utalt a fórumtárs. :)

(#17544) justflash válasza juliabrilke (#17542) üzenetére


justflash
tag

Te láttál már kényelmes buszt fehérváron? ;]

Amúgy: esti OKJ-re beiratkoz, diákigazolvány igényel,problem solved. Érvényesítőt meg lehet "igényelni" rá. :N

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#17545) juliabrilke válasza justflash (#17544) üzenetére


juliabrilke
addikt

Kicsit kiöregedtem már abból a korból. :DD

(#17547) Andris837


Andris837
senior tag

Ó, hogy az a... Szóval igen.. Kimaradt a nem a mondatból. Szóval akinek lenne bérlete, de nem tart rá igényt, az jelezze és megegyezünk. ;)
Hétfőn már kezdek az egyetemen (levelező), így a fent ajánlott opció nem játszik..

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#17548) MunezXBK válasza ArmanD. (#17546) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Kis help: Blu-Ray, nem Blue-Ray. :B

(#17549) t1


t1
addikt

(#17550) justflash válasza Andris837 (#17547) üzenetére


justflash
tag

Ja, az gázos. Viszont van egy ismerősöm (közeli rokon, akire nem vagyok köteles terhelő vallomást tenni :DDD ) aki szokott csinálni magának ideiglenes diákigazoló nyomtatványt, és évek óta azzal jár. ;)

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.