Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) mdk01 válasza don_peter (#1500) üzenetére


mdk01
addikt

Minek lenne? :U :B :)

(#1502) Gaaabeeesz


Gaaabeeesz
aktív tag

Moneybookers vagy esetleg Netellerrel nem lehet fizetni?
Mert abban tudok segíteni, ha átutalod az árát, én ott ki tudom egyenlíteni neked.

Üdv, Gabesz

(#1503) don_peter válasza mdk01 (#1501) üzenetére


don_peter
senior tag

Sajna a legtöbb ember Paypal-al fizet interneten és ha fizetni tudsz akkor fogadni is és fordítva.
Szóval alap, hogy ott fogja kérni.
Ez neki és neked is védelmet nyújt.
Sima bankszámláról egy külföldi átvezetés akár súlyos ezresekbe is fájhat és nincs védelem.
Bár lehet itt is százalékos az utalás.
Ha elutalod a pénzt, de nem küldi a cuccot akkor bánkártyás fizetés esetén bukód a lét, de Paypal esetén vissza tudod igényleni.
Szóval a lényeg a védelem...

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#1504) mdk01 válasza don_peter (#1503) üzenetére


mdk01
addikt

Értem.
Azt írják dombor nyomott kártya kell hozzá(amit nem is értek miért van kikötve), ami van is de nem lehet ennél használni az internetes kártyát, vagy tök felesleges?

köszi

(#1505) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

3000 nap. :DD

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#1506) DarthSun válasza Pópa (#1489) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Svájcba mész, jó szakemberként? Annyit úgy sem tudsz elkölteni, küldhetek egy bankszámlaszámot ? :DDD
A pirosat amúgyis elfelejtetted, de azért a kártya jól működik :)

A 3 test probléma nem megoldható.

(#1507) bim válasza JohnnyX (#1505) üzenetére


bim
veterán

:C :C :C

(#1508) SzalaiG válasza JohnnyX (#1505) üzenetére


SzalaiG
addikt

Gratula! :)

Holnap találkozunk?

(#1509) MacCaine válasza JohnnyX (#1505) üzenetére


MacCaine
őstag

:C :DDD :C

Screenshotot el ne felejtsd!!! :)

[ Szerkesztve ]

(#1510) don_peter válasza mdk01 (#1504) üzenetére


don_peter
senior tag

Ha dómbornyomot a kártyád és legalább Visa vagy ennél jobb akkor elfogadja a paypal.
A lényeg, hogy a bankod engedélyezze az internetes fizetést.
Paypal-al történő fizetés sima vásárlásnak minősül ami ügye minden esetben ingyenes.
A bankkártyádon 4szer 4 szám található az elején és a másik oldalon ahol aláírod van egy 3jegyű kód amely a legfontosabb ahhoz, hogy elfogadják ezek az internetes bankok. (Ezt soha ne áruld el senkinek természetesen paypal-nak kel majd)

Az hogy dómbornyomot ma már nem számít.
Régebben ezzel (hogy dombornyomással készült) különböztették meg a világkártyákat a sima mezei csak itthon elfogatott kártyáktól.

[ Szerkesztve ]

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#1511) Poiro7


Poiro7
aktív tag

Laptopot lehet Fehérváron kölcsönözni 3-4 napra?

(#1512) LamerGyuri válasza Poiro7 (#1511) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Persze :K nálam! ;] Mennyit szánsz rá?

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#1513) Poiro7 válasza LamerGyuri (#1512) üzenetére


Poiro7
aktív tag

Hivatalosan kell (számla) 3 napra 3-4db gép az egyik "ügyfelemnek" :W

(#1514) cannibal


cannibal
senior tag

Hali! Érdeklődni szeretnék, hogy tudtok -e ajánlani egy korrekt lapszabászt Fehérváron? Bútort szeretnék készíteni. (sajnos boltban nem találtam megfelelőt)

(#1515) siti válasza cannibal (#1514) üzenetére


siti
senior tag

én a Király soron vágattam a víz/Eon között valahol ott a sarkon. boltban elmondták mi hol merre mennyi, hogy jelöljem az élfóliázást. A derékszög 90 fok volt, párhuzamosok a végtelenben sem találkoztak, a címkéket pedig könnyen le lehetett venni, a szekrény pedig ma is áll.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#1516) mdk01 válasza cannibal (#1514) üzenetére


mdk01
addikt

siti a jámborékra gondol a Malom u.-ban
Nekem van összehasonlítási alapom és nekem személy szerint nem tetszik az a cigány stílus, többször berágtam rájuk az évek alatt.
Egy dolog miatt megyek néha néha vissza az pedig hogy 3-4nap a szabás,de oda kell rájuk figyelni.

Ha olcsóbbat szeretnél de minőségibbet,nagy választékkal akkor az ER-FA kint a zámolyi úton.Itt 2hét a szabás, és sokat kell várni általában míg sorra kerülsz, de sztem még mindig ez a legjobb.

(#1517) mdk01 válasza don_peter (#1510) üzenetére


mdk01
addikt

A kimondottan internetes kártyám az VISA de nem dombornyomott, a bankártyám meg masterc és dombornyomott. Na majd megnézem melyik lesz a tuti.

Köszi

(#1518) MunezXBK válasza mdk01 (#1517) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem fontos hozzárendelni bankkártyát.

Személyesen is fizethetsz be, másnap jelenik meg a paypal számlán.

(#1519) Rellind


Rellind
senior tag

Valakit nem érdekelne egy Samsonite 14"-15" (alakítható) laptoptáska? :U Újszerű állapotban. Ugyanilyen: [link]
Ár:4,5K

(#1520) Poiro7


Poiro7
aktív tag

Intel® Pentium® 4 Processor 530J supporting HT Technology
(1M Cache, 3.00 GHz, 800 MHz FSB)

Eladó 3000Ft-ért.

[ Szerkesztve ]

(#1521) Fecogame


Fecogame
veterán

Előlapi USB-s kártyaolvasó, floppy helyére beilleszthető, fekete színben, 800 Ft.

Nem csak SD kártyát olvas :)

MunezXBK: Vonalkódot ;]

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1522) MunezXBK válasza Fecogame (#1521) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Há még mit, e-book-ot? :D

(#1523) mdk01 válasza MunezXBK (#1518) üzenetére


mdk01
addikt

Köszi, majd megrágom a témát.

(#1524) f27


f27
aktív tag

Még mindíg eladó 4db 15" téli gumi.

(#1525) LamerGyuri válasza mdk01 (#1523) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

A közelmúltban lett elérhető nálunk is a virtuális PayPal-számla. Létrehozod, és a bankkártyádról-bankszámládról, legyen az bármilyen, arra utalod - akár online - a lóvét, és onnan fizeted ki a kiszemelt cuccot.
Amúgy nem vágom ezt a ( már bocsi) kínlódást, amikor a PayPal magyar nyelvű felületén tök világosan le van írva minden. Ha soha nem használtad, akkor is megértesz mindent, és az összes kérdésedre megtalálod a választ.

Sorry, ha esetleg nyers voltam...

[ Szerkesztve ]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#1526) cannibal


cannibal
senior tag

Köszi srácok a tippeket a lapszabászattal kapcsolatban. Gondolom, ha olcsón akarok pántokat, fogantyúkat venni akkor Golenyák?

(#1527) a1rl1ne válasza cannibal (#1526) üzenetére


a1rl1ne
tag

ment pü.

I was born in a dump my mother died, my daddy got drunk they Left me here, to die or grow in the middle of Tobacco Road

(#1528) sedo


sedo
tag

Ha esetleg valaki szeretne FM2 alapra építkezni a közeljövőben :)
Most hétvégén átvehető is lenne Fehérváron.

(#1529) siti válasza sedo (#1528) üzenetére


siti
senior tag

miért kell lespórolni a hdmi kimenetet az ilyen lapokról és beleintegrálnia prociba a vga-t??
miért? magasságos tranzisztor, miért?
amúgy jó lett volna egy hónappal ezelőtt....

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#1530) A@ron


A@ron
tag

Sziasztok!

Ha valaki tud eladó, erre a hónapra érvényes fehérvári diák buszbérletről, kérem, hogy dobjon egy PÜ-t, sajnos orvosi kezelés miatt minden nap hajnalban mozognom kell a városban. Így már nem érné meg jegyeket venni.

Előre is köszönöm

(#1531) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

A3-ban lehet szines nyomtatást kerni a Mindenki Irodajaban a budai uton?

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#1532) SzalaiG válasza JohnnyX (#1531) üzenetére


SzalaiG
addikt

Hívj fel!!!!

(#1533) kovsol


kovsol
titán

Valakinek van esetleg eladó wifi router és pci-e x1 wifi kártyája ? Bár mondjuk ez boltban is elég filléres cucc :)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1534) sedo válasza siti (#1529) üzenetére


sedo
tag

Nem mindenkinek van még szüksége hdmi-re vagy dp-re. Kép megy dvi-on, hang meg jacken, egyel több kábel :P
A prociba vga integrálásos (apu) kérdésről meg annyit, hogy nagy eséllyel a nem túl távoli jövőben is már jóformán csak ilyen procikat lehet majd kapni. :)

kovsol: nekem van sima PCI-os wifi kártyám, ha esetleg az is jó lenne

[ Szerkesztve ]

(#1535) kovsol válasza sedo (#1534) üzenetére


kovsol
titán

alapon nincs pci slot csak pci-e x1, haladni kell a korral.

Amúgy meg szerintem kell hdmi kimenet egy ilyen új holmira már!

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1536) MunezXBK válasza kovsol (#1533) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

TP-Linkem van, 941. 1043 érdekel ráfizetéssel.

(#1537) vk1972


vk1972
csendes tag

Ki van benn az nCore-on? Ha nem szabad ilyet kérdezni akkor töröltessétek.

[ Szerkesztve ]

(#1538) MunezXBK válasza vk1972 (#1537) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én. Mi a kérdés?

(#1539) vk1972 válasza MunezXBK (#1538) üzenetére


vk1972
csendes tag

PC World-ös ESET Smart Security vagy más néven NOD32 kód kellene. Meg tudnád nézni? Nekem ez kellene. Ezt szoktam meg évek alatt, nem volt gondom vele. PÜ-ben.

Köszi. :R

(#1540) Pópa


Pópa
senior tag

Eladó D34052-002 socket 775 -re való gyári rézmagos (!) intel hűtő kompletten, tökéletes 100%-os állapotban. (még nem poros, sosem volt használva, ergo új)

2k-ért vihető helyben.

elöl
hátul

[ Szerkesztve ]

Trust is good, control is better!

(#1541) Pópa válasza Pópa (#1540) üzenetére


Pópa
senior tag

bazáros link

[ Szerkesztve ]

Trust is good, control is better!

(#1542) siti


siti
senior tag

ilyenkor elgondolkodok a win-osx váltáson:
új router tesóméknak, gondoltam beállítom rajta a wifi-t. az én asztali gépem alaplapi netje le van tiltva, külön wifi kártyáról megy a net. restart, bios, lan bekapcs, win7 ok. lant látja. nincs net. Persze hogy nincs, hiszen az új router nincs netre dugva, szépen lépj csak be rá. neeem, nincs net. jó akkor google, mi ennek a nyamvadéknak a login címe. ja, hogy egyáltalán nincs net, de hát ott virít az óra mellett hogy lógok a wifin. ja, hogy nem ő az elsődleges, mert azon van jel... akkor legyen az az elsődleges. nincs net.
macbook elő, router rádug, belép. és megy az airport is. ennyi. miért? magasságos tranzisztor miért??

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#1543) gabyka válasza siti (#1542) üzenetére


gabyka
aktív tag

:F őőő...nem értesz hozzá? :U

:)

(#1544) siti válasza gabyka (#1543) üzenetére


siti
senior tag

őőő, nem :D
de elvárnám egy oprendszertől:
ha már rádugtam a TV-t a gépre, akkor tegye ki oda a hangot, ha áthúzom oda a media playert és kiteszem full screenre. nem, neked kell kiválasztani, hova küldje a hangot...
ha lan csatin nincs jel, wifin meg igen, akkor legyen szíves onnan tölteni a netet.
mert az tény, hogy a telefonom okos, én nem, de hogy a win sem okos, az már nem egy ideális párosítás ;)

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#1545) gabyka válasza siti (#1544) üzenetére


gabyka
aktív tag

:DDD :R

legközelebb: win7: start -> keresés -> cmd -> ipconfig /all ...itt kiírja adapterenként az ip-címet átjáróstúl-mindenestül, átjárót a böngetőbe és csoda...nem hibás, csak máshogy működik :B

(#1546) siti válasza gabyka (#1545) üzenetére


siti
senior tag

banyek, ennyi erővel használhatnék linuxot :D

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#1547) juliabrilke válasza siti (#1542) üzenetére


juliabrilke
addikt

User error version 1.0. :D

(#1548) gabyka válasza siti (#1546) üzenetére


gabyka
aktív tag

És? Mi tart vissza? :D
Sokszor én is neki ugrok/anék de ez a qrva win néha egyszerűbb megoldásokat ad a kezembe, nameg az üffelek is inkább preferálják így velük együtt kell szopnom :D itthon az más kérdés

(#1549) MacCaine válasza vk1972 (#1539) üzenetére


MacCaine
őstag

(#1550) gabyka válasza MacCaine (#1549) üzenetére


gabyka
aktív tag

Ezekszerint csak Neked nem tűnt fel :)

Szerk.: hejesírás...és a sok sör :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.