Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#219) -!DogG!-


-!DogG!-
csendes tag

2 eset a heti termésből, szervíz szinten:

Telefon (nő): foglalkoznak notebookokkal? -Persze, mi a gond? Nem tudom kikapcsolni, be tudnám vinni?
Próbálnék tanácsot adni, de ő már mindet próbálta, és most indulna is hozzánk. Hát akkor oké...
Fél óra, megérkezik a kis csini szöszke, hóna alatt a noti. Felnyitom, a 'windows leáll' kép fogad, rátapadok a power gombra, 4-5 sec, és kikapcsol. A jány elmehetett volna a ferrarihoz reklámarcnak, úgy bepirult, merthogy a mute gombot masszírozta... Said: ''Pedig csak festett szőke vagyok'' :DDD

A másik: Arc bejön, mondja: lehúzta a monitorkábelt a gépről, most meg hiába dugja rá, nincs kép...
Kolléga mondja, lehet, hogy csak kimozdult a kártya... Milyen kártya? Khmmm, hát a videokártya... Az meg mi? Oké... Hozza be a gépet és megnézzük. Óóó, az nem gond, itt van a kocsiban (Már ezt nem értem, hogy miért egyből a géppel jött be??!)
Gép be, oldala le, integrált vga... kiderült, hogy a figura a becsavarozott monitorkábellel együtt az alaplapra forrasztott csatlakozót is eltávolította a helyéről.
Megjavíttattuk, majd az átadásnál felhívtuk a figyelmét arra, hogy lehetőleg a jövőben ne csavarozza be azt a csatlakozót... :DDD

To be in power, you didn't need guns or money or even numbers. You just needed the will to do what the other guy wouldn't.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.