Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#760) Foremi válasza mcll (#759) üzenetére


Foremi
tag

Sajnos erről nem a TV szolgáltató tehet, hanem a TV csatorna szűnik meg. Ilyenkor szokás, hogy más kerül a helyére, vagy "központilag" a tartalom szolgáltató által, vagy a TV társaságok tesznek be egy hasonló tematikájút. Persze ez aligha vigasz, ha olyan szűnik meg, amit szerettem.
Én a próba alatt gondolkoztam, hogy az M vagy az L csomagot válasszam-e, az L csomag mellet pont a Discovery Science lett volna érv (régebben másik szolgáltatónál volt, és én is szerettem nagyon). Így viszont, hogy tudom megszűnik, nem nézném olyan örömmel, utána csak jobban fájna, mint ha eleve nincs, így végül az M csomag mellet döntöttem.

Én (is) az ismeretterjesztő csatornákat szeretem, elsősorban ez miatt fizetek elő a Sweet TV-re. Szerencsére az M csomagban majdnem az összes számomra tetsző ismeretterjesztő csatorna szerepel (ami nekem hiányzik belőle, az a Discovery Science, de ez rövidesen nem lesz, meg a Viasat Nature, ez az egy miatt viszont nem érdemes a nagyobb csomagra váltanom, a többin is találok hasonló tematikájú programot). Kár, hogy a National Geographic Wild nem nézhető vissza, ezt még hiányolom, de ez a csatorna is benne van az M csomagban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.