Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) Foremi


Foremi
tag

Sikerült megoldást találnom a fenti problémára. DuckDuckGo böngészővel működik a webes felület. Igaz a felvételek némított hanggal indulnak el, de ez könnyen felhangosítható.
Próbálkoztam más böngészőkkel is. Van ahol be sem engedett jelentkezni, ez volt a leggyakoribb hiba. Másikkal működött, csak teljes képernyőre nem lehetett váltani. Már kezdtem feladni a reményt (igazából fel is adtam, csak több hét kihagyás után ismét próbálkoztam böngészőkkel, de ezúttal többet is megnéztem), meglepődtem, hogy DuckDuckGo-val megy.
Fontos kiemelnem, ez a probléma csak régi iPadOS-on jelentkezik, de aki ilyent használ, lehet hasznos lesz amit írtam, jó lett volna ha valakitől ezt hamarabb olvasom.

(#1502) boborján2 válasza boborján2 (#1487) üzenetére


boborján2
aktív tag

Megjött a ctrl-c ctrl-v válasz.

Gyakorlatilag nem kaptam választ semmire.
(Részletes epg, tv2 csoport nem nézhető stb...stb... fontosabb dolgokat kérdeztem)

Kb annyit írtak ,hogy figyelgessem webet/appot mert folyamatosan fejlesztik.
Figyelgetem egy ideje , de minden ugyanaz azóta is.

Vicc kategória ez így

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#1503) gabor1974


gabor1974
tag

Hali..
Több címen tudom használni? Simán lecserélem akkor a TTv t az ingyenesre😁

Egyszerű s nagyszerű tv okosítót hozzá tudnátok ajánlani olcsón?( 20 éves tv im vannak, de nem cserélem mert fűtik a szobát s már fullhd lcd k😁)

(#1504) gabor1974 válasza gabor1974 (#1503) üzenetére


gabor1974
tag

Tudom, köszi.

(#1505) mexel


mexel
veterán

Elképzelhető hogy főműsoridöben akad pl az rtl?

(#1506) kano válasza mexel (#1505) üzenetére


kano
nagyúr

Minden elképzelhető. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1507) mexel válasza kano (#1506) üzenetére


mexel
veterán

Akkor úgy kérdezem, hogy tappasztalta már valaki ezt?

(#1508) 4Grider válasza mexel (#1507) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha főműsoridőben is tökéletes a neted és nincs valahol az internet szolgáltatód és a sweet hálózata között szűk keresztmetszet, akkor ez nehezen képzelhető el. Viszont ott a sok és...

(#1509) mexel válasza 4Grider (#1508) üzenetére


mexel
veterán

Nem nálam volt, ismerős annyit mondott hogy giga net, és csak tegnap este akadt náluk 2 eszközön is az rtl

(#1510) 4Grider válasza mexel (#1509) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem tudom, én mást néztem rajta tegnap este (Telekom optikán), és nem volt gond.

(#1511) zelikocc válasza mexel (#1507) üzenetére


zelikocc
senior tag

Szerintem már kb egy éve használom.
Telekom 1000/1000 optika + Apple TV és UTP kábellel bekötve, nem WiFi.
Nem emlékszek rá, hogy valaha is láttam volna akadást.

(#1512) mexel


mexel
veterán

Köszönöm a válaszokat! Szerintem akkor nála lehetett gond

(#1513) doc válasza mexel (#1512) üzenetére


doc
nagyúr

En lattam mar akadozast-szaggatast, bar csak atmeneti volt, azt mar nem tudom hogy melyik csatornan (browserbol nezve)

(#1514) mcll válasza mexel (#1509) üzenetére


mcll
senior tag

Jóideje van nekem is, több eszközömön, egyiken sem volt még akadásom. Digi 1000/300 optika.

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#1515) kano válasza zelikocc (#1511) üzenetére


kano
nagyúr

Mi is két helyen használjuk:
- Mobilnet, néha gyér sávszélesség - néha akad is rendesen, de legalább újra játssza azt a részt az akadás/kimerevedés után.
- T-s optika 250Mb és most Voda 500Mb optika - nem akad, semmi probléma.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1516) artad


artad
csendes tag

Sziasztok!

Ez valami design flaw volt a Sweet.tv fejlesztői részéről, vagy "belefért náluk a keretbe", hogy egészen mostanáig évek óta kamu email címmel lehetett regelni és még visszaigazolást sem kértek? Kvázi ha valaki nem akart fizetni, akkor hetente vagy 2 hetente egy kamu email címmel regelt és nézhetett x adást.
Kétlem, hogy eddig nem vették észre...

(#1517) kano válasza artad (#1516) üzenetére


kano
nagyúr

Már kitárgyaltuk. :U

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1518) tobias40 válasza artad (#1516) üzenetére


tobias40
veterán

Talán már nem működik és ezért hiányzik ez a lehetőség? ;]

[ Szerkesztve ]

(#1519) Akelaus válasza tobias40 (#1518) üzenetére


Akelaus
senior tag

:DD :DD :DD

(#1520) artad válasza tobias40 (#1518) üzenetére


artad
csendes tag

Nem, én nem nézek nagyon tévét, a családban meg van valamilyen előfizetés, akinek kell.

(#1521) artad


artad
csendes tag

De ha már itt tartunk, nem ítélem el azokat sem, akik ezt kihasználták. Ha egy cég ennyire nem figyel oda a dolgaira (főleg úgy, hogy egy e-mail cím validálás alap dolog kellene, hogy legyen), akkor ne csodálkozzon, hogy esetleg átverik...

(#1522) pkaresz válasza artad (#1521) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szerintem meg beetetés volt, mint a pecások, több kiló a vízbe csak úgy, pár szem a horogra.
Sz.V.Sz.

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#1523) artad válasza pkaresz (#1522) üzenetére


artad
csendes tag

Lehet, hogy beetetés volt, de évekig ez ment. Egy IT-s ex-kolléga mondta, hogy kb 2 évig azt használta, annyit kellett tennie, hogy hetente vagy 2 hetente belépett egy újabb kamu e-mail címmel.
De ha tényleg beetetés volt, akkor jól tették, végülis ez is egyfajta biznisz modell. :)

(#1524) boborján2 válasza tobias40 (#1518) üzenetére


boborján2
aktív tag

Aki használta annak hiányzik. Nincs ebben semmi különleges. Ingyen tv-t kínáltak tálcán és sokan elvették.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#1525) zelikocc válasza artad (#1523) üzenetére


zelikocc
senior tag

Én is használtam így ingyen több mint fél évig. Aztán jött a nagy KÜF akció és előfizettem 1 évre. Szóval engem megfogtak.

(#1526) gabor1974


gabor1974
tag

14 napos freeben vagyok, 2 hét múlva 2 hetes freet lehet uj mail címmel s revolutos ideiglenes kártyával újraregelni vajon?

(#1527) martonl válasza gabor1974 (#1526) üzenetére


martonl
senior tag

Az e-mail címet még nem próbáltam, a revolutos eldobhatót kiszűri azt teszteltem. Lelőheted az automatikus fizetést a profilban vagy lefagyasztod a kártyát/újat kérsz stb.

(#1528) martonl válasza martonl (#1527) üzenetére


martonl
senior tag

Az e-mail címhez írták korábban, hogy az IP címmel is kell variálni.
Az áfával lehet valamit kezdeni? Gondolom az 27% ezen is. Még számlát se tudom, hol lehet kérni róla.

(#1529) martonl válasza mexel (#1509) üzenetére


martonl
senior tag

Ma reggel nálam is szaggat. Nem néztem végig az összes RTL-t, a 2-es biztosan. Szomszéd csatorna jó, net jó.

(#1530) mcll válasza martonl (#1529) üzenetére


mcll
senior tag

Nálam minden eszközön jó, nem szaggat egyik sem.

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#1531) martonl válasza mcll (#1530) üzenetére


martonl
senior tag

Most már nálam is jó az RTL. Nem itteni nethiba volt, csak az RTL, és elég ütemesen szaggatott.

(#1532) zelikocc válasza martonl (#1529) üzenetére


zelikocc
senior tag

Ma pontban éjfélkor elment az adás.
Újraindítottam a TV-t és minden csatorna folyamatos ütemes szaggatásba kezdett. Másik TV-n is ugyanez. Többet állt a kép mint amennyit ment. A nettel nem volt probléma.
Most a reggel próbáltam, mostmár jó.

Valami szerver oldali hiba lehetett.

(#1533) martonl válasza zelikocc (#1532) üzenetére


martonl
senior tag

Köszi, az RTL-nél akkor én ennek a végét láthattam.

(#1534) doc


doc
nagyúr

Azt hittem megjavult, mar regota nem kerte a kodot a TV, de most megint...
Multkor direkt kitoroltem minden eszkozt, a telefonrol is leszedtem az appot, egyedul ket TV maradt, ennek ellenere siman keri megint a kodot (es raadasul minden ilyen alkalommal uj eszkoznek latja ugyanazt).
Elkepesztoen amator ez az egesz sajnos :(
Tud esetleg valaki arban normalis hasonlo browserbol es appbol HASZNALHATO TV appot?

(#1535) Arni9010 válasza doc (#1534) üzenetére


Arni9010
aktív tag

Hát ez fura, nálam mióta egyszer beléptem az appokba, azóta működnek, soha nem kértek újra belépést.
(A Chromecast HD a legfrissebb eszköz, a sima már több mint egy éve működik)

(#1536) doc válasza Arni9010 (#1535) üzenetére


doc
nagyúr

Nalam is egyedul az Apple TV-t sz*patja (amin minden mas streaming evek ota remekul megy ujralogin nelkul)

(#1537) Arni9010 válasza doc (#1536) üzenetére


Arni9010
aktív tag

Áh, értem.
Akkor ez valószínűleg apple app hiba lehet :(

(#1538) doc válasza Arni9010 (#1537) üzenetére


doc
nagyúr

Passz, csinalnek nekik bug ticketet, de meg nyilvanos bug trackeruk sincs, csak egy email cim a support :D

[ Szerkesztve ]

(#1539) boborján2 válasza doc (#1534) üzenetére


boborján2
aktív tag

Trékom tvgo talán magában is előfizezhető.
Még volt tőlük otthoni tv és ajándékba adták ,akkor mobilon/tableten használtam. Nem volt vele különösebb gond , és a minőség is oké volt.

[ Szerkesztve ]

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#1540) doc válasza boborján2 (#1539) üzenetére


doc
nagyúr

Koszi, megneztem, tenyleg siman elo lehet ra fizetni, bar a nagy csomag (amiben az egyetlen olyan csatorna van, amit asszony nez, az ID :D) baromi draga. Egyelore akkor marad a sweet TV, aztan ha lejar a huseg akkor korbenezunk, ki lehet-e hozni normalis aron valahol mashol.

(#1541) zelikocc válasza Arni9010 (#1537) üzenetére


zelikocc
senior tag

Nálam az Apple TV tavaly ősz óta be van jelentkezve és megy probléma nélkül, szóval nem annyira biztos ez.

Pár napja viszont minden eszközömet kidobta a rendszer pl. android tv-t is. Akkor újra bejelentkeztem mindenhova és azóta szintén jó.
Csak a 4. eszköz utániakat dobálja ki - ami amúgy legalább ennyire idegesítő azokon az eszközökön.

Azt javaslom, hogy töröld le a sweet.tv appot és telepítsd fel újra.
Nézd meg a beállításokban, hogy nem-e kavar bele valami "privát WiFi cím" ami elrejti az eszköz valódi MAC címét, mint az iPhone-nál?

(#1542) doc válasza zelikocc (#1541) üzenetére


doc
nagyúr

Hm, a MAC elrejtes az jo otlet, megnezem, thx!

(#1543) vampire17 válasza boborján2 (#1539) üzenetére


vampire17
addikt

Azt nezni kell, h tvgo app nem telepitheto okostvre

(#1544) martonl válasza doc (#1540) üzenetére


martonl
senior tag

Mindigtv is előfizethető önállóan, már ha jól emlékszem.

(#1545) doc válasza martonl (#1544) üzenetére


doc
nagyúr

Valoban, ezt anno meg neztem is kulfoldrol, de ez is rettento draga, raadasul nem is talalom az ID chennelt a listaban :-/

(#1546) martonl válasza doc (#1545) üzenetére


martonl
senior tag

Itt ott tv? Azt sem ismerem, csak hallottam róla.

(#1547) doc válasza martonl (#1546) üzenetére


doc
nagyúr

Na errol en sem hallottam, most raneztem, es ugyan a weboldalrol uvolt az amatorizmus, ez gyakorlatilag pont az amit keresek. A viszonylag olcso alapcsomaghoz akar kulon-kulon is hozza lehet adni azt a par csatornat amit szeretnek. Egyetlen problemam van vele: nincs ID channel :(

(#1548) martonl válasza doc (#1547) üzenetére


martonl
senior tag

Még a Direct One jutott eszembe, az talán profibb (volt UPC Direct).

(#1549) doc válasza martonl (#1548) üzenetére


doc
nagyúr

Tenyleg, koszi. Sajna itt sincs ID channel, nem gondoltam hogy ez ennyire nehez :(
Viszont szuperul osszeszedtetek az alternativakat, koszi mindenkinek :R

Szoval ami eddig szoba jott:

DirectOne
Itt/Ott TV
MindigTV
Telekom TV GO
Viszont...
Most hogy atalakult az HBO, megjelentek rajta az ID-s musorok, beszelek asszonnyal hogy ez jo-e neki a live TV helyett :D

(#1550) martonl válasza doc (#1549) üzenetére


martonl
senior tag

Mi köszönjük az összefoglalódat. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.