Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) S e t h


S e t h
nagyúr

szerver leállás van, hivatalos oldalon kint van a hír

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2702) csababarca válasza S e t h (#2701) üzenetére


csababarca
őstag

És kb meddig? Vagy nem tudni infót?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#2703) fenderstr2


fenderstr2
újonc

Sziasztok!

Heroic raidben még eléggé kezdő vagyok és nem akarom elbaszni a többi guild társamnak a játékát, tudnátok tanácsot adni, hogy mik a szabályok mikor lehet ütni stb stb?

(#2704) Dark Asirok válasza fenderstr2 (#2703) üzenetére


Dark Asirok
tag

van server 500 lilab1 omega :)

(#2705) Dark Asirok


Dark Asirok
tag

syastok hm a macikat mivel erdemes midolni lassan ra kene feküdni rajuk is tebboooot tudom de elder es scout meg hamarosas chief ???

[ Szerkesztve ]

(#2706) Proky válasza .LnB (#2680) üzenetére


Proky
senior tag

Tegnapi szerver leállásra kapott 500 kristállyal bontottam a következőt, semmi számomra jót nem adott. (nem frenkizni akarok a képekkel, csak ha valaki hasonló mega chromium csomagban gondolkodik, nagyjából mire számíthat)

(#2707) Lil válasza Proky (#2706) üzenetére


Lil
csendes tag

Azért én elfogadnám :K

| Cica & Cicu V | https://swgoh.gg/u/bebarbi/

(#2708) Omrega válasza Proky (#2706) üzenetére


Omrega
tag

A Shoretrooper azért elég jó kis birodalmi karakter

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#2709) drmotto válasza Proky (#2706) üzenetére


drmotto
őstag

Én nyitnék ilyet, tuti Jedi Guardian, meg snowtrooper lenne benne...

(#2710) Omrega


Omrega
tag

Elsütöm a 100k ally pontoma .. hátha dob valamit.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#2711) Mezcal


Mezcal
addikt


Tebbo burtális módon szedte a tm-et Rancorrol, a szörny szinte meg sem mozdult az 5, kapcsolóig. Amit még megfigyeltem, hogy Fives nem adott tm-et a Rancornak. Lehet javították.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#2712) drmotto válasza Mezcal (#2711) üzenetére


drmotto
őstag

Fivesnak omegás a primary támadása?

(#2713) Mezcal válasza drmotto (#2712) üzenetére


Mezcal
addikt

Az hát. Most direkt figyeltem, nem adott tm-t. Egyébként, ha adott volna, tuti nem jutok az 5. kapcsoló után 11%-ig, hiába szedi jól Teebo és Rex. Fives lassítása meg a legjobb mindközül, már ezért megéri.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#2714) Zsoleszhun válasza Mezcal (#2711) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Szép lett :)

¯\_(ツ)_/¯

(#2715) drmotto válasza Mezcal (#2713) üzenetére


drmotto
őstag

Következőben megnézem mit tud, remélem tényleg javították. Csak emiatt ejtettem.

[ Szerkesztve ]

(#2716) Mezcal válasza drmotto (#2715) üzenetére


Mezcal
addikt

Oké, majd szólj, hogy hogy ment.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#2717) S e t h válasza Mezcal (#2711) üzenetére


S e t h
nagyúr

Most lehet én maradtam le vmiről, de mi ez a tm adás Fivestól? Korábban arról szólt a fáma, hogy nem érdemes a basicet omegázni, mert így dupla támadásból kifolyólag növeli a tm-et, ami pont szembemegy a kívántakkal. Ez mióta lett bugnak minősítve?
Van update log ahol írják, hogy ez bug és javították?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2718) Mezcal válasza S e t h (#2717) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem tudom, hogy bug volt-e, mert ugye Fives basic támadásánál nem írják a dupla lövés utáni tm adást (tehát eleve nem ad, de arról van szó, hogy csak rancornak), míg a hajójánál világosan le van írva, hogy ad tm-t az ellenfélnek, de az csak a hajóknál érvényes.
Ma megfigyeltem a dupla lövéseit Rancornál, nem adott tm-t. Szóval vagy volt ilyen, vagy nem, vagy valamit csináltak, mert volt egy nagyobb frissítés.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#2719) sztanozs válasza Mezcal (#2718) üzenetére


sztanozs
veterán

Mondjuk érdekes, mert nekem korábban sem adott tm-et (nálam is van rajta omega) - lehet, hogy az Android iOS kliensek között volt különbség...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#2720) Omrega


Omrega
tag

A 100k ally pont elköltése adott kb. 200 shardot a shopban. De persze egyetlen új karaktert se sikerült kiszedni.
Legközelebbi kivéttel megvárom, amíg kihoznak egy egyszerre x-et kivenni fejlesztést, mert így baromi unalmas volt ( szerencsére ráértem ).

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#2721) Omrega


Omrega
tag

Folyton beleesek abba a hibába, hogy túl sok karaktert fejlesztek egyszerre. Most a Sith-eket fejlesztem, de közben Rex-et is húzom, és kissé elbaltáztam, mert Greedo-t felhúztam 70-re a credit heistre, de közben csak 2 csillagos, kb. semmit se ér ... első körben elhullik ... Lehet Cad Bane jobb lenne mert legalább evasion-t meg TM-et ad a scrundreleknek, és GW-ből fejleszthető, tehát tuti a 7* záros időn belül. Mondjuk másra nem igazán jó.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#2722) sztanozs válasza Omrega (#2721) üzenetére


sztanozs
veterán

Cad bane jól húzható, de nagyon kevés életereje van - mondjuk ez általánosságban igaz az összes scoundrelre (kivéve csubit).

Nekem először a következő csapattal sikerült a Tier 4 credit heist:
L - CadBane (lvl66, 7*, G8)
Lando (lvl70, 7*, G8)
Dengar (lvl65, 6*, G8)
Csubi (lvl66, 5*, G8)
Disznó (lvl65, 4*, G7) - vagy IG88 (lvl65, 5*, G7) - már nem emlékszem

Egyedül Lando-n voltak normális MOD-ok, a többieken valami 1-2*-os random, lehetőleg párban.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#2723) Mezcal válasza Omrega (#2721) üzenetére


Mezcal
addikt

Cad Bane nem éri meg, gyenge.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#2724) mic


mic
csendes tag

Sziasztok

Költözés és munka miatt nem fogok tudni belépni hetekig. Játszottam pár hónapot, arénában, gw-n 60 felett szenvedtem eluntam. Összeszedtem minden ifót amit tudtam, megcsináltam a nagykönyv szerint. 15+ account elkészült meg ment kukába mire húztam egy Obi-t bementem #200 köré arénába és első nap felmentem #2-re. 100 lila lett volna a restet az #1-hez, nem érte meg. Azóta aréna első miden nap, napi 10-12 óra játék 5 normál reset, nagyja kézzel, mert nincs sim és hard sincs, csak normál gearnek, stb.
Boba, STH, Lando, Biggs, JC farm legelejétől, semmi felesleges. Mindenki full gearen, szintre várnak. Crew előkészítve fleet arénára. GS full gearen, Obi szintén. Nihil megvan, fullgear.
Reset belőve délután 4-re guild achikhoz, aréna reward délelőtt 10-kor, amikor mindenki alszik, nincs para meg veszekedés. Arénában jelenleg legtöbb power, lvl 46, a többiek 45-től lefele nagyrészt, 1-2 fizetős még 46-os.
A kérdésem az, hogy mit lehet ilyenkor csinálni? Nem érzem magamban az erőt ezt mégegyszer végigtolni. Ha csak egy hétig nem lépek be buktam az egészet. Lesz egy jó acc, amin minden tökéletesen meg van csinálva, de az amiért összehoztam már nem lesz meg többet.
Néztem playerupot, de az elunt "mindenkész" accokat keresik. És nem is adnám oda olyannak, aki nem tudja, hogy ez mekkoa munka volt. Én meg, hogy tudom nem állok neki mégegyszer.. Napokig accokat gyártani, amíg dob rendes karit, aztán napokig csak azért, hogy bemenjenek megnézni arénába, hogy éppen hányadikra tesz be meg a többbi őrület. Nem tudom mit csináljak.. Ötlet?

(#2725) S e t h válasza mic (#2724) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nagyjából leírtad miért hagytam abba én is. Alig hagy időt más hobbira. Alkalmazkodni kell időpontokhoz, szóval ez nem az a játék amit akkor veszel elő, amikor éppen kedved van, főleg ha a csúcs körül akarsz maradni, illetve oda eljutni.
Alapvetően hiányzik a játék, de amivel jár az nem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2726) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az oké, hogy nektek lvl 85-ön zetas teamet ad be, vagy full rebelt. 85-ön sok minden lehet. De nekem lvl74-en már ilyeneket ad be GW utolsó pályára az annyira nem oké. Meglett mondjuk, meglepően könnyen, de akkor is 85-ös teamet?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2727) Kikiri7 válasza .LnB (#2726) üzenetére


Kikiri7
tag

Még mindig sokat foglalkozol a szinttel. Engedd el. Nem az a kérdés hogy mekkora a szintje hanem hogy milyen gearben vannak az emberek. Neked G8-G9-k vannak mi pl g11-t kapunk . És amíg a te embereid is g8-g9 körül vannak addig csak erősebbeket fogsz kapni.

(#2728) Omrega válasza .LnB (#2726) üzenetére


Omrega
tag

Ne csodálkozz egyszerűen team power alapján sorsol ellenfelet. lvl85-ös ellenfelek is lehetnek gyengék, ha nem jó a csapat kiosztás / nincsenek felszerelve és/vagy modolva.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#2729) sztanozs válasza Omrega (#2728) üzenetére


sztanozs
veterán

Sőt, az emperor-vader csapat jóval alacsonabb powerben van.
Nekem egy kb ilyen csapatom van ~35K powerrel és simán verem a tiszta rebel (Wedge Lead + Biggs) csapatok kivételével szinte az összeset 40-42K powerig.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#2730) .LnB válasza Kikiri7 (#2727) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, csak zavar. :) Meg sokszor elfelejtem, hogy power alapján válogat a rendszer.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2731) mic


mic
csendes tag

Random választ egyet arénateamekből aztán felscaleli. Amik ott szembejönnek csapatok nem a valós állapotukban vannak, a szint tuti változik, de sztem azt is megcsinálja a gép, hogy mindenkinek felhúzza a gearlvl-t a legnagyobbhoz a csapatban. A szerveren én mentem be először gw-re és volt ott olyan csapat, ami +3 szint volt, amikor az arénában 2 csapat volt a szintemen a többiek mind alattunk.
Szóval választ egy random csapatot aztán felscaleli úgy vettem észre.
Az éjszaka farmolással töltött órák száma fordítottan arányot az elkövettett szóismétlések számával, bocs.
Seth: lehetne ezt kényelmesen meg nyugisan is játszani, de ha valaki úgy dönt, hogy megmutatja egy p2w játékban, hogy majd ő f2p is megcsinálja akkor ez van :)

[ Szerkesztve ]

(#2732) Rayner


Rayner
őstag

Sziasztok!
Lassan jön Palpa event.
Kérdésem az hogy mi kell ahhoz hogy ki tudja nyitni?

Wegde, biggs, lando, sthan, leila lesz a csapatom rá.

Van csillag követelmény vagy gear vagy valami?

wedge, és leila 4*, többi 6*+

(#2733) mic válasza Rayner (#2732) üzenetére


mic
csendes tag

Amelyik tier annyi * kell hozzá:
Emperor's Demise

[ Szerkesztve ]

(#2734) Omrega válasza Rayner (#2732) üzenetére


Omrega
tag

Wedge-t és Leia-t vidd fel 5*-ra.

Én majd Wedge/Biggs/StHan/Ackbar/Lando csapattal vágok neki a 6 és 7 csillagnak, remélem 70-78-as szint elég lesz. Az 5 csillagos Palpatine-t anno Ackbar 7*G7, Lando 6*G7, Luke 5*G7, Biggs 6*G5, K-2SO 5*G6 kombóval hoztam össze 65-ös szinten, sok próbálkozással egy heroic már csak Ackbar és Luke maradt egy 50% életes Palpatinnal szembe, esélytelennek láttam autóra tettem, de bejött Luke hála az Ackbar leadnek meg a stunoknak győzött.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#2735) Omrega válasza mic (#2724) üzenetére


Omrega
tag

Hogyan csináltál új acc-ot? Lehet resetelni a meglévőt ha nem tetszik ( nem fogom - már túl sok idő elment a gear és karakter farmolással - mondjuk a shard elején már egy fullos lvl85-ös játékos van 3x annyit játszott mint én )?

[ Szerkesztve ]

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#2736) caocao válasza Omrega (#2735) üzenetére


caocao
csendes tag

Resetelni hivatalosan nem lehet, de másik gmail címmel, új play acc-al, új játékot indíthatsz. Emun aztán meg még nem is bonyolult...főleg ha az emu multi eszközkezelésre alkalmas. Akkor akár egyszerre is játszhatsz több accal. De ezt természetesen én is csak olvastam :)

(#2737) drmotto válasza Omrega (#2735) üzenetére


drmotto
őstag

Amíg nem mented el a google playbe, addig csak törlöd a játék adatait és kész, mehet előről.
Ha már egyszer a gugli bjelentkezés megvolt, akkor nincs visszaút, csak új címmel, új néven tudod játszani.

(#2738) mic


mic
csendes tag

Új emulátor, másik google acc, ha már el lett mentve (join google play).
Ha nincs mentés (szinkronizálva googleplayhez) akkor elvileg egy device ID átírás az emuban meg egy játék újratelepítés megoldja.
Csak akkor "mentem" el, ha jó az acc, ha nem akkor ugyanazzal a google accal másik emuban másik dev. ID-vel újra lehet kezdeni. Ha el lett mentve akkor google accountból is új kell.
Nem lehet accountot resetelni. Csak újat kezdeni.
(Ha csak törlöd az adatokat és újratelepíted nem resetel, másik device ID kell az emulátorban.)

[ Szerkesztve ]

(#2739) caocao válasza drmotto (#2737) üzenetére


caocao
csendes tag

Mondjuk azt nem tudom mitől függ, hogy milyen kezdő karikat ad, azt hiszem három fix és a negyedik változhat... (jedi,chewy és clone t. a fix)

és a vendég accot sem lehet resetelni mert készülék azonosítót használ ...... ott újra telepítés segíthet

[ Szerkesztve ]

(#2740) drmotto válasza caocao (#2739) üzenetére


drmotto
őstag

Az első három az fix. Utána amit dob a bronz. A gyereknek most a Talia, Tfp, snowtrooper hármasból volt valamelyik.

[ Szerkesztve ]

(#2741) mic válasza caocao (#2739) üzenetére


mic
csendes tag

Ay első 3 nem változik. Szerintem tália is fix reward. Soha nem volt más egy accon sem.
350 liláért húzol az elején egy karit storeból chromium data card.
Ez elsőre mindig csak karit dob, ha nem jót, akkor kuka az acc, aztán előről. Ha jót dob 350-ért és nem az aréna elejére tesz amikor lvl8-ra lépsz akkor is kuka az acc.

[ Szerkesztve ]

(#2742) caocao válasza drmotto (#2740) üzenetére


caocao
csendes tag

Valamelyik nap hard reset volt a telefonomon és mivel a tutorialt nem lehet átugrani, belekóstoltam az elejébe de bármennyire is elbasztam a karaktereimet meg kaptam azóta tanácsokat, nem tudnám újra kezdeni.... egyszerűen nem bírnák az idegeim....

Mondjuk meglepődtem, hogy a cardot 190 liláért adta és Luke ugrott ki belőle.

[ Szerkesztve ]

(#2743) drmotto válasza caocao (#2742) üzenetére


drmotto
őstag

Gondolhatod, milyen szenvedés a gyerek csapatát is menedzselni. Van hogy iskola, edzés, tanulás szentháromság miatt csak este 7-8 óra felé tud hozzányúlni, addig viszont mindenből kicsúszik. Így pl én arénázok ilyenkor helyette. Rémálom, nincs az a pénz, hogy újrakezdjem.

(#2744) mic válasza caocao (#2742) üzenetére


mic
csendes tag

Pedig ha az elején esik egy wedge vagy b2 esetleg baze és úgy mész neki, hogy nem sokat hibázol: nincs összevissza ötlet alapján hol ez hol az farmolva, hanem előre tudod, hogy mi miért lesz sokkal élvezetesebb a játék. De idegölő újrakezdegetni. Nem tudom mi lesz az accal, de nem hiszem, hogy mégegyszer nekiugrok ennek a játéknak..

(#2745) drmotto válasza mic (#2744) üzenetére


drmotto
őstag

Ha most lennék 40-50 körül, akkor nyilván megérné. De nekem pl benne van 17 hónap játék.
És amikor mi kezdtük, még se wedge, se b2, se baze vagy a többiek. Akkoriban még Poggle volt az egyik legjobb lead, és Bariss a GW királynője.
Persze, nem azt mondom, hogy nem lehet elrontani, csak a jelenlegi domináns karakterek nagy többsége akkor még sehol se volt, max a terezőasztalon.

[ Szerkesztve ]

(#2746) caocao válasza drmotto (#2745) üzenetére


caocao
csendes tag

Barisst inkább ne is említsd..... nagyon ütős karakter volt, talán az elején a legjobb jedi. De a szentséges EA úgy gondolta túl erős ezért lebutította. (bár szerintem még mindig a legjobb healer) Az nem érdekelte őket, hogy a jedik eleve hátrányos helyzetűek. Aztán most, hogy így feltolták a sith brigádot (kedvezve az új játékosoknak) az netto kib****** a régiekkel.

Csak kis példa Sidius jedik elleni védelme..... amivel amúgy is elnyomta a star wars alap karaktereit. Mert komolyan, lázadók még sehol nem voltak mikor a jedi rend már harcban állt.

Az meg komolyan vicc, hogy chewy nem lázadó mert a nevében benne van, hogy clone wars :C

[ Szerkesztve ]

(#2747) mic válasza drmotto (#2745) üzenetére


mic
csendes tag

17 hónap után ezeket majdnem mind simán kifarmolod. Semmivel nem lennél előrébb egy újrakezdéssel.
Ha valaki 60 alatt szenved arénában meg gw-n, akkor kezdje el gear 6-ra felhúzni a crew membereket, akiknek meglesz a hajó 60-on (JC, GS, biggs, clone serg., TFP, resist pilot)
Nézze meg fleet arénában hova teszi be. Ha gear 6 minimum a csapat és JC meg GS fel van gearelve az kb 45-50k power lesz 20-30ks csapatok között, akik nagyrészt az elején eszetlenül elköltik a ship materialt 60-as capital shipre. Szóval ha vki 60-ig összepofozza a crew membereket a fleet-en még jól érezheti magát, meg onnan rengeteg cuccot ki lehet szedni.
Ha 60 után a fleet is szívás, akkor nem érdemes játszani, mert nem lesz cucc és egyre nagyobb szenvedés lesz az egész.

(#2748) drmotto válasza mic (#2747) üzenetére


drmotto
őstag

Nekem ezek mind vannak, baze kivételével, aréna 50-70 között vagyok, a guildban top5 játékos. :)
Azért írtam, hogy könnyű most azt mondani, hogy valaki egy éve összevissza szedett minden karaktert, mert mások voltak a prioritások. Most is, 3 hete még a rebel volt a menő, most a sithet, de már jönnek az új rajzfilm karakterei. Gyorsan változik a játék, és nem mindig egyszerű lekövetni.
Meg azért, mert biztos nem ölnék bele mégegyszer 17 hónapot a játékba.

(#2749) drmotto válasza caocao (#2746) üzenetére


drmotto
őstag

Bariss ajánlott a tank jedi csapatba, szóval vagy csináltak vele megint valamit, vagy csináltak. :)
Csubi nagy fájdalmam nekem is, elég szemét húzás volt így csinálni. Bár ki tudja lehet hogy valami speciális eseményre tartogatják, mint Kardos Lukácsot. :D

(#2750) caocao válasza drmotto (#2748) üzenetére


caocao
csendes tag

"guildban top5 játékos" Na, már csak ideig-óráig :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.