Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8593) Konfigos válasza FireKeeper (#8591) üzenetére


Konfigos
őstag

Tudod nekem a klasszikus "vape"jön be pvpn tactal,romulánnal,és bár rettenet magas alap dpsem van (1650dps buffok nélkül accx3-as dhc-val) és elég brutális alfa strike-okat tolok le vele,azért érezhetően erősebb a flottás pajzsos ellenfelek ellen ha phasered van,sokat gondolkoztam is rajta hogy átváltok rá,még nincs kizárva,ugyanis elég sokat jelent hogy a legtöbben csak egy flottás pajzsot vesznek ki ami jó plasma ellen ugye(borg) és az nem ad pluszt phaser ellen,eléggé előtud jönni egy párharcnál ez a különbség.Én a magam részéről hiányolok egy erősebb phaser növelő szettet(nyugodtan megcsinálhatták volna a quad+álca konzollal ezt a szetbonuszt defire pl)Én is csak azért vagyok plasmás mert 2 dmg növelő szettet is feltudtam pakolni a hajóra,így tud kijönni ez a magas dps,de amúgy nem vagyok a híve,igaz néha nagyon durva tud lenni,de néha ha kedve van csak köpköd kb.Vannak napok amikor sokkal erősebb a hajó mint amúgy,néha meg semmi,erre nem találtam még magyarázatot.Tudod én elég sokat pvpzek,felvett barátok nagyrésze is komolyabb pvp-s premade csapatok tagjai,de néha csak ők is lesnek amikor one shotolok egy recluse-t vagy bogarat,néha meg szart se lövök :D Van egy méregdrága elachi szettem is,azzal is hasonlóan vagyok,3db XII-es accx3-as dhc meg egy XIIes accx3-as dbb,pusz turret,néha azzal megyek,ámblokk kimondható hogy a legerősebb fegyver az elachi,nem véletlen olyan drága is,de az meg néha olyat csinál hogy nem tüzel csak kurva sok idő múlva,kb mintha épp kedve lenne vagy nem..Példaként kijövök álcából fél gőzzel 5kmnél,menne az alfa,de mire tüzelek már rég túlmentem a célponton,közbe eltelik tüzelés nélkül 2-3sec mondjuk,és hiába nyomom nem lő..Ezért is untam rá kicsit,amúgy jobb mint a plasma főleg közelről,nem tudom mihez lehet köze az egésznek..

De mondok jobbat erre varjatok gombot(régóta pofázom már hogy van minden egyes hajónak olyan tulajdonságai amit nem jelez semmi stat.Pl bogárnál,korvettnél,bopnál,hunternél sokkal több miss-t eresztesz bele mint másba tehát minima 50%-al magsabb defense-ük lehet amit nem jelez,de sok sok példát tudok még erre mondani tank téren,sci téren is.Pár napja vagy inkább hete teszteltem egy buildet,romulan kari vs fed kari,teljesen azonos (skill,trait,gear,boffok nélkül)fed kari vulkáni(tehát semmit bonusz elméletileg auxra)

Energiaszintek kb
Vulkáni fed nicorba ülve:125-50-60-90
Romulan fed fleet arkifba 125-40-40-50
Romulan fed fleet dhelanbe 125-40-40-40
Romulan fed fleet hafeh 125-40-40-50

Ez már önmagába érdekes miért változik az aux ilyen drasztikusan,amikor egyik hajó se pakol rá,de láthatóan nem kevés a különbség.És ez még nem minden,olyan szögből tudok tüzelni dbb-vel ami 90fokos ugye ahol a dhc nem lő ami szintén 90 fokos,de még ha ez se lenne elég,arkiffal olyan szögből tudok dhcval ahonnan a többivel nem,legrosszabb ebből a szempontból talán a dhalen,néha szemtől szembe se tüzelt csak kicsit oldalra dőlve :D

De sok sok olyan dolog van még ebbe a játékba ami szerintem nem fair hogy nincs közzétéve.Ha most kezdenék el játszani és meglátnám hogy egy jobb boxos hajó 100-150m biztos hagynám is a fenébe,annak idején kerraton gyűjtöttem ec-t amikor elkezdtem és összesen nem volt 4m ec-m,ami most már szar szintén,de ha belegondolok milyen mennyiség kellene játszanom hogy vehessek egy új hajót..én neki se kezdenék,rettenet mennyiségű reputról nem is beszélve.

#8592: Én kivettem a nicoros karimnak a Undine Biotech Battle Armor-t,az is marha jól testre szabható és nagyon jól is néz ki,hirogent is sokan dicsérik,ez is valszeg meglesz az engnek majd ha beválik a vízi hajó.Bár igazából annyira nem érdekel,de ha már nincs mire költeni mindegy mindegy alapon legyen..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.