Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) gerisz23 válasza Konfigos (#9499) üzenetére


gerisz23
őstag

Az acc3 dbbt igazán félretehetnéd nekem :K
Más is panaszkodott,nem megy a piac.Crossis írt tegnap Trading channelre,hogy nem esik neki dobozos hajó,nyomottak az árak stb.Aki most kezdi a játékot annak ez a rendszer nagyon jó lesz,viszonylag könnyen szerez jó cuccokat.
Tőlem se visznek semmit,pedig vagy 200millám van fegyókban,craftolni is drága,csak a Purple anyagokon lehet kis ect csinálni,ha megveszed mikor épp nyomottabb az ár,később meg eladod.
A dobozos fegyókkal azért lehet majd mahinálni,de itt az lesz a király akinek dilije is lesz,hogy fejlesszen.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9502) Konfigos válasza gerisz23 (#9501) üzenetére


Konfigos
őstag

Okés,leveszem neked,majd kitalálunk rá egy árat :D
Raulblanco: Okés köszi szépen!

[ Szerkesztve ]

(#9503) Raulblanco válasza Konfigos (#9502) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

http://stolivia.com/2014/09/17/star-trek-online-rd-duty-officers/

R&D scool-os doffok listája, ezeket használják.

(#9504) gerisz23 válasza Raulblanco (#9503) üzenetére


gerisz23
őstag

Ezek a spéci fegyók konzolok stb gyártásához szükségesek,nagyob dolgok craftolásához scientist kell általában.Sima common R&D doffal isszoktam pl superior cannon fejlesztőt duplán gyártani.Teljesen random hogy mikor mennyit csinálsz épp,talán egyedül a rankodtól függ hányszor és hányat crittel..Nekem csak a sciences meg a shieldes xindi hiányzik,a többit megvettem,drolidból meg kimoból 2is van,majd ha felmegy az áruk eladok egyet-egyet.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9505) Raulblanco válasza gerisz23 (#9504) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

passz, nekem ezeket mondta a srác, akitől olcsón vettem a techeket.

(#9506) gerisz23 válasza Raulblanco (#9505) üzenetére


gerisz23
őstag

Mindegyik mellé ki van írva hogy mit tud gyártani,ezek nélkül se wide arcot,se omni beamet stb nem tudsz gyártani.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9507) Konfigos


Konfigos
őstag

Felhúztam a dbb-t..hát az lett amire céloztam az elején,kapsz egy dmg-t és baszhatod,az is lett,accx3 dmg,és 25%-ig kellett elhúznom hogy ultra legyen,de mivel már boundos volt mindegy,csak azért zavaró,23m ecbe és 50k dilibe került ez a dmg rá,nem mondanám hogy megérte a +6dps.

[ Szerkesztve ]

(#9508) Raulblanco válasza gerisz23 (#9506) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Láttam tegnap írtál az inspirationos hirdetésemre, de épp átlogolások között voltam, nem válaszoltam. Nem volt mihez gratulálni, nem nyitottam hanem vettem, 60-ért kitettek egyet úgy, hogy 65-től felfele volt a többi, 60-ért régen is vettem adtam channelen, exchangen többért is el szokott menni, ezért megvettem, erre megint kitettek egyet 60-ért, oké, azt is megvettem, ez még tegnap előtt volt, tegnapra egyik sem ment el, és már 60 illetve 55-ért is volt kint megint, szóval gondoltam inkább gyorsan túladok rajta kis buktával minthogy lemenjen nekem 40-ig. Utána cserélgettem, inspiration + 40m-be egy conductive konzolt, a shield hp-sat, amit 100-ra tartott a gyerek, annyiért volt kint egy másik is, bár éjjelre eltűnt és az enyém 119,999m-re volt kirakva legolcsóbban.

Nem rossz a shield hp-s, de inkább resall-ost szeretnék abból is, kiváltaná mindkét hajómon a neutroniumokat, esetleg a cruiserre egy még felmehet belőlük, csak nem tudom melyiket kellene, EPS vagy HullHP.

Egyébként pedig fasza hogy elkezdtem beszerezni nagyban az új hajóhoz a plasma fegyvereimet, és azt mondják állítólag valami plasma fegyver lesz most a boxban. Burning plasmát mondtak, meg valami mást még, de arra már nem emlékszem. Mondjuk kérdés milyen proc lesz neki, ha nem jobb mint az alap plasma akkor úgysem érdekel.

Azt vártam tegnapra, hogy lockbox rerun lesz, 2 hét múlva kedden jön a DR, általában 2 hetet szoktak rerun-olni az új box előtt, mindegy, talán majd csütörtökön hozzák be, addig még eladok egy-kettőt a mostani készletből, nagyjából a fele vagy még több is elment most.

(#9509) gerisz23 válasza Raulblanco (#9508) üzenetére


gerisz23
őstag

Plasmát ígértek?Akkor tuti más lesz:dEddig az utolsó 2 boxnál nem jött be a tipp.
Én meg a maradék 1 elachit próbáltam húzni,25%-nál van az up,már vagy 5x csináltam meg rajta de még mindíg nem lépett szintet.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9510) FireKeeper válasza gerisz23 (#9509) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

logikus lenne, plasmából még asszem nem is jött boxos fegyó soha, bár pvp-re valszeg nem egy álom, mert a resb is ad ellene buffot, meg minden STF set pajzs, amit sok budget kari használ.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9511) gerisz23


gerisz23
őstag

Sikerült upolnom egy ACC4-es elachi dhct:)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9512) Raulblanco válasza gerisz23 (#9511) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Epicen megkapja az 5.-et AC/DM szorzóval, és 50%-os plusz ac-vel élmény lesz nézni a pvp-n felugró miss feliratokat :)
Jah, edit: Grat!

[ Szerkesztve ]

(#9513) gerisz23 válasza Raulblanco (#9512) üzenetére


gerisz23
őstag

Köszi remélem elviszik 250ért:D

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9514) Raulblanco válasza gerisz23 (#9513) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Nem voltál fent, de @lodjiffer vagy valami ilyesmi nevű kb 15-20 perce keresett elacchi acc4 dhc-t. Aztán lehet, hogy korábban már alkudozott a tiedre, azt nem tudhatom.

(#9515) gerisz23 válasza Raulblanco (#9514) üzenetére


gerisz23
őstag

Nem alkudozott,200 millát se akarnak kiadni ért,volt aki azt írta ilyet simán upgradel,beamből is csinált 7 db ACC4-est,írtam neki hogy sok sikert.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9516) Konfigos válasza Raulblanco (#9514) üzenetére


Konfigos
őstag

Az hassan karija ismerem,rendes csóka :D

Gerisz nem tudom mennyibe fájt de volt exen már többször,szerintemeegyelőre 200alatt ne add el azok is eltűntek idővel..asszem 140volt a legalacsonyabb amiert láttam,bár szerintem tényleg hülyeség az epic miatt olyat venni,aztán ki tudja..én crtd-s akarok gyártani,remélem az lesz ha ur lesz majd,dbbnel beszoptam,lehet itt is befogom,de már mindegy úgyis boundos hónapok óta.

(#9517) gerisz23 válasza Konfigos (#9516) üzenetére


gerisz23
őstag

Egy van bent az enyémen kívül az 275,ért aze enyém most 260ért,írtak rám páran de még 215 ért se vitték el,kevesebbért meg nem akarom odaadni,20 milla volt maga a fegyó+dili egy valag craylon stb...
Ha elmenne visszavásárolnám a palasideot ,meg nekiállnék kicsiben bizniszelni.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9518) Konfigos válasza gerisz23 (#9517) üzenetére


Konfigos
őstag

Akkor annyira azért nem járnál rosszul kevesebb pénzzel se,ha azt nézed kb annyiba lehetett neked mint nekem a crtdx4 DBB,ha te is 20% körül kaptad meg,akkor nagyon durván számolva kb 100m de inkább kevesebb,szóval efelett már biznisz neked,persze kérdés hányszor mákolsz bele ebbe,sajna ezt nézik a vásárlók is,ők nem álltak neki egynek se,nem tudják hogy ebbe micsoda kockázat is van,ha kaptál volna rá bármi mást kb 100m-t érne,és épp hogy pénzednél vagy,de inkább buksz rajta.Amúgy én reálisnak tartanék egy olyat árat amibe az up meg alapanyag került,plusz ennek a végösszegnek az 50%,talán így megérné vele szarozni nem kevés időt..Ez esetbe kb 150m lenne ez az összeg,de kicsit több inkább hogy legyen tartalék ha bekuksz kettőt egymás után.Amúgy ha olyan kurva könnyű ilyet csinálni minek keresnek cseten?Upoljon magának,aztán ha 4.re se kapta meg és már 300mnál jár lehet átgondolja,vagy bemákolja elsőre,akkor meg örüljön.

(#9519) gerisz23 válasza Konfigos (#9518) üzenetére


gerisz23
őstag

Tegnap vettem egy kék! elachi dhct 500kért ACCs,sima kiváncsi leszek mennyire lehet majd upolni:D

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9520) Konfigos válasza gerisz23 (#9519) üzenetére


Konfigos
őstag

Már néztem én is,szegény hülye kiskarival nyitotta azzal keket ad lvl 15 alatt,én is belefutottam egybe,crtdx2 dbb,lehet x3 lett volna..De nem érte meg húzni,lila se lett xi -ig.

(#9521) gerisz23 válasza Konfigos (#9520) üzenetére


gerisz23
őstag

Majd delta után megpróbálom,feltéve ha rájövök melyik karinál van:D

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9522) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Delta pack giveaway

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9523) Raulblanco


Raulblanco
aktív tag

mától acc boundos a mining claim, de csak az újak, tényleg meghagyták karakter boundra a régieket.

(#9524) FireKeeper válasza Raulblanco (#9523) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

várható volt. viszont azért örömteli, most már tök mindegy melyik karakterrel nyitsz. azért kár hogy nem accosak a régiek, végre lenne dili minden altnál... lehet kénytelen leszek ráállni a contrázásra ha dilit akarok.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9525) Konfigos


Konfigos
őstag

Valami hülye felrakott egy 24%-ig kihúzott XIII-as crtdx3-as elachi beamet,aminek az új szintje is 110k xp-ig ki volt huzva.. :D 25m volt,megvettem,2 superior beam kellett hozzá és jött is a crtdx4 elachi beam,bár több ilyen lenne,szóval 26m-ba megállt nekem :D

Raulblanco: Akkor szarok rá,ott rohadjon meg az összes token..Én tuti nem állok neki fúrni az biztos,nincs az az isten,viszont ha eltörlik a contrabandizást akkor szarba leszek.. :D

[ Szerkesztve ]

(#9526) Wolverine


Wolverine
félisten

Ma estétől megint ad az NPC tech upgrade-eket.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#9527) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Valaki "végigupgradelte" már a digital delux verzióhoz kapott Chronodynamic Armourt az új rendszerben? [link] Kíváncsi lennék mit lehet kihozni belőle, alapból ez az MK2-es item nem nő együtt a ranggal, szóval hamar használhatatlan lesz.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#9528) Airedhyal válasza CPT.Pirk (#9527) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Nekem van ilyen, de a patch előtt még nem lehetett upgradelni, most meg még nem jutottam addig az acc -ig hogy megnézzem.

(#9529) Airedhyal válasza Airedhyal (#9528) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

A helyzet változatlan, még mindig nem upgradelhető.

(#9530) Lanny


Lanny
aktív tag

Ismét leárazták a t5-ös hajókat!

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#9531) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Intelligence uniforms - má' nem azér', de a kémek nem igazán szoktak "egyenruhát" hordani, nem? :U

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9532) madgie válasza FireKeeper (#9531) üzenetére


madgie
titán

Kérdezd Bond-ot :D

(#9533) FireKeeper válasza madgie (#9532) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az öltöny nem egyenruha :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9534) gerisz23 válasza Lanny (#9530) üzenetére


gerisz23
őstag

Na ugye hogy megmondtam:D
Klingonnak érdemes valamit kivenni,vagy várjam meg inkább a T6 hajókat?(effelé hajlok)
Van majdnem 8 k zenem,inkább erre költöttem a dil nagyrészét nem fejlesztésre.Meglett az a kék accs elachi dhc,már nekiálltam fejleszteni,most 7-es acc2.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9535) gerisz23


gerisz23
őstag

Azt hiszem ennek néhányan örülni fognka itt,egy bizonyos fórum olvasó,nevezett @matyik nickű srác adott egy tippet:
RICH DIL MAINING CLAIM ACCOUNT BUNDOSSÁ TÉTELE:
Tedd a mining kártyákat inventoryba,felezd meg a pakkot,majd az első pakkot húzd rá a megfelezett2.ra-vagy épp fordítva,ahogy a rendszer kívánja.
Voala,account boundossá téve:)
Aki úgy érzi hogy segített ezzel a srác írjon ide egy nagy HURRÁT!Vagy neki játékban egy köszi is jó lesz:)

:R :R :R :R

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9536) Raulblanco válasza gerisz23 (#9535) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

háhá, de gáz. köszönet a srácnak.

(#9537) FireKeeper válasza gerisz23 (#9535) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

istenek vagytok!!!

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9538) Lanny válasza gerisz23 (#9535) üzenetére


Lanny
aktív tag

Wow! :R

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#9539) Rendo84


Rendo84
senior tag

Létezik valahol a játékhoz magyar nyelvű segítség, leírás? Nem vagyok közel sem perfekt angolból, így nagyon sokat segítene!

(#9540) Konfigos válasza Rendo84 (#9539) üzenetére


Konfigos
őstag

Ezt passzolom,de kb egy gimis szint simán elég hozzá,nekem se megy annyira,sőt nem is tanultam soha,de simán elég hozzá,szóval ha van egy alapod kb azzal bőven el lehet lenni.Kezdd egy magyar nyelvű flottába,és majd a többiek segítenek ha valami nem tiszta,utána már menni fog hogy eligazodj :K

(#9541) Konfigos


Konfigos
őstag

Ja,lemaradt mindenki a hónap vételéről.Temp sci ship 70m-ért volt fent,és nem volt nálam mani épp mert előtte költöttem el :D kb 3x frissitettem meg ,aztán már elvitték,nem meglepő.. :(

(#9542) Lanny válasza Konfigos (#9541) üzenetére


Lanny
aktív tag

Nem lehetett százas aki ennyiért felrakta, vagy már nem számított neki! :U

[ Szerkesztve ]

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#9543) Konfigos válasza Lanny (#9542) üzenetére


Konfigos
őstag

Simán kezdő volt,és nem tudta mit birtokol.Beírta keresőbe hogy science vessel,és akkor kidobta a palisadet,és ahhoz mérten árazta alá,ha tudta volna hogy 230 akkor 170 körül rakta volna fel,valszeg ennyi volt.

Ja egy kis manicsinalasi lehetőség,eddig 2x csináltam,tegnapi nagyon bejött.Exen lehet venni research rd packot,általában 7-8m körül van,érdemes kb 10-15db-ot venni belőle és kinyitni,boostok,komponensek,materialok vannak bennes szép számmal,de a lényeg hogy sokkal több jön be belőle mint a pack ára,itt is van szar ereszteses doboz,de amblokk megéri.Tegnap 90ert vettem,kapásból csak a boostok meg a komponenesek 140m-t értek benne,minden mást megtartottam,és így is bőven megérte,és kb 30 perc alatt elvisznek mindet.Pl 12 kék isolinearom volt benne,darabja 3m,meg vagy 70db boost uphoz,stb.Szóval megéri szerintem,persze ez is lutri,volt olyan doboz ami fele annyi cuccot tartalmazott mint a doboz ára,ezert kell sokat venni hogy ne legyen buko.

[ Szerkesztve ]

(#9544) Raulblanco válasza Konfigos (#9543) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

hehe, ezt pont tegnap próbáltam ki 4 boxxal, 7m-ba volt, egyik 8m, többi 11m, 11m, 13m-t hozott.

(#9545) Konfigos válasza Raulblanco (#9544) üzenetére


Konfigos
őstag

Akkor nem tévedek!:D amúgy most néztem meg végleg mennyi lett,13atvettem azt hiszem,és 150 felett jött be úgy hogy megtartottam a kék komponeneseket,és a kék materialokat is stb,sőt 10 craylon,argonite stb is.Valszeg ma is beprobalom majd,ez addig lesz jövedelemezo ameddig magasak a boostok árai,talán okt 14 utan még jövedelmezőbb lesz.

(#9546) Raulblanco válasza Konfigos (#9545) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

ez kicsit be-crittelt, nem gondolod?

[link]

(#9547) Konfigos válasza Raulblanco (#9546) üzenetére


Konfigos
őstag

Az igen :D Ilyet még nem nyitottam,boostokat is dobott szépen?Ma is nyitottam egy 15öt,bőven behozták az árukat,de most várni kell az amcsikat,éjjel viszik mint a cukrot a sok boostot,volt hogy felraktam és 10 perc múlva mind elvitték,de nem szoktam versenyezni az árakkal,sokan folyamatosan ott ülnek aztán árazzák alá a cuccokat és hirtelen le is nyomják 20-30%al,én ezekbe sose megyek bele,szépen kivárok.Reggel is alám rakott valaki folyamatosan,délutánra ugyanúgy elment többért,ha neki sietős hát hajrá,bukott rakta kb 5millát ;]

(#9548) Raulblanco válasza Konfigos (#9547) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

20db-al kb 20m profit és a fehér-zöld-kék-lila alapanyagokat én is megtartottam

(#9549) gerisz23 válasza Raulblanco (#9548) üzenetére


gerisz23
őstag

Lol.Holnap én is kipróbálom ezt:d csak hagyjatok pakkot,igaz Max 2-őt ha tudok venni.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#9550) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

Na 200 kulcs betárazva.
Remélem a következő dobozban vaadwaur hajók lesznek.

WTB vaadwaur heavy artillery vesel, :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.